*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۰ رمضان ۱۴۳۹ \ Saturday, May 26, 2018
امام‌جمعه شاهرود: مساجد محور فعالیت‌های دینی و فرهنگی در جامعه باشد حوزه/ امام‌جمعه شاهرود گفت: محوریت همه امور نظیر مسائل دینی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی باید با مساجد باشد.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۹:۴۸
نماینده ولی‌فقیه در سمنان: مسئولان فرصت خدمتگزاری به مردم را قدر بدانند/ سپاه بازوی توانمند انقلاب اسلامی در پیشبرد اهداف است حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه مسئولان فرصت خدمتگزاری به مردم را قدر بدانند، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازوی توانمند انقلاب اسلامی در پیشبرد اهداف است.
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۲۰:۵۴
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه سمنان: شأن مدیران در انقلاب اسلامی تنها خدمتگزاری به مردم است حوزه/ مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه سمنان با بیان اینکه شأن مدیران در انقلاب اسلامی تنها خدمتگزاری به مردم است، گفت: بسیج ادارات وظیفه اصلاح نوع خدمات‌رسانی به مردم را بر عهده دارد.
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۵:۵۶
حجت الاسلام سید حسین آقامیری بیان کرد: نگاهی بر هشت سنت غلط و رایج در ازدواج ها/ مسئولان اعتقادی به ازدواج اسلامی ندارند حوزه/ یک کارشناس مسائل مذهبی با بیان اینکه سنت‌های غلط در ازدواج جوانان برچیده شود، گفت: تجملات و اشرافی‌گری‌ها در ازدواج به ضرر جامعه است.
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۰۹:۰۷
نماینده ولی‌فقیه در سمنان: نقش خانواده‌ها در ترویج فرهنگ نماز بسیار مؤثر است/ گسترش نماز آسیب‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه نقش خانواده‌ها در ترویج فرهنگ نماز بسیار مؤثر است، گفت: گسترش نماز آسیب‌های اجتماعی در جامعه را کاهش می‌دهد.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۶:۵۰
مدیر حوزه علمیه سمنان: آسیب‌های اجتماعی از معضلات جدی جامعه است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان سمنان گفت: در راستای وظایف و تکالیف و نیاز جامعه، باید کارهای فرهنگی انجام شود و آسیب‌های اجتماعی از معضلات جدی جامعه است.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۲
مدیر ستاد اقامه نماز سمنان: حوزه‌های علمیه پادزهری در مقابل ترویج فرهنگ‌های ضد ارزشی هستند حوزه/ مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با بیان اینکه مبلغان حوزه علمیه می‌توانند یار و یاور ستاد اقامه نماز باشند، گفت: توسعه حوزه‌های علمیه، پادزهری در مقابل ترویج فرهنگ‌های ضد ارزشی است.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۰
امام جمعه دامغان در مراسم تجلیل از فعالین اربعین: مشارکت های مردمی در اربعین امسال کم نظیر بود/ فعالیت در مکتب امام حسین(ع)، خار چشم دشمنان است امام جمعه دامغان با بیان اینکه اربعین حسینی نشان‌دهنده قدرت عظیم مسلمانان بود،گفت: مشارکت‌های مردمی در اربعین امسال کم نظیر است.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۷
مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سمنان: حرمت ایام فاطمیه در دهه فجر انقلاب اسلامی نگاه داشته شود حوزه/ مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان سمنان با اشاره به تقارن ایام فاطمیه و دهه فجر انقلاب، گفت: ایام دهه فجر، ایام شادی و جشن و سرور پیروزی نهضت انقلاب اسلامی است و لذا باید توجه داشت ایام فاطمیه از اهمیت خاصی برخوردار است و باید حرمت این ایام نگاه داشته شود.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۸
معاون پارلمانی آستان قدس رضوی در سمنان: نهضت محرومیت‌زدایی در آستان قدس رضوی دنبال می‌شود حوزه/ معاون پارلمانی آستان قدس رضوی با بیان اینکه نهضت خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی در آستان قدس رضوی در حال پیگیری است، گفت: طرح ایجاد شهرک گلخانه‌ای استان سمنان با هدف توسعه اشتغال تدوین می‌شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۷
مسئول صیانت شرعی حفا نیروهای مسلح: از نفوذ دشمن در مرزهای اعتقادی و ایمانی غافل شده ایم مسئول صیانت شرعی حفاظت اطلاعات ستاد مشترک نیروهای مسلح گفت: وظیفه امروز جامعه ما در قبال دشمنان این است که مراقب باشیم تا نفوذ نکنند؛ برخی اوقات ما در جامعه، دشمن‌شناس هستیم و غیظ نسبت به دشمن را نیز در دل داریم اما از نفوذشان در مرزهای اعتقادی و ایمانی غافل شده‌ایم.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۱
مدیر ستاد اقامه نماز سمنان: با شیوه‌های متنوع و در محیطی نشاط‌آور، کودکان را به اقامه نماز تشویق کنیم حوزه/ مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با بیان اینکه با شیوه‌های متنوع، در محیطی نشاط‌آور کودکان را به اقامه نماز تشویق کنیم، گفت: راه‌های ترویج نماز برای کودکان گسترش یابد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۸
با حکم مدیر حوزه‌های علمیه؛ ارائه دروس خارج فقه و اصول در دو شهرستان استان سمنان رسمی شد حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان سمنان گفت: ارائه دروس خارج فقه و اصول در شهرستان‌های شاهرود و دامغان در استان سمنان با حکم مدیر حوزه‌های علمیه کشور رسمی شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۶
کارشناس مذهبی: الگوسازی از اسوه‌های دینی برای جوانان جامعه عملیاتی نشده است/ ضعف در شیوه تبلیغ سبک زندگی باید اصلاح شود حوزه/ یک کارشناس مسائل مذهبی با بیان اینکه الگوسازی از اسوه‌های دینی برای جوانان جامعه عملیاتی نشده است، گفت: ضعف در شیوه تبلیغ سبک زندگی باید اصلاح شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۰
نائب رئیس شورای حوزه علمیه سمنان: نسل آینده باید به تحرکات دنیا حساس باشد/ فعالیت انقلابی فراتر از کارهای حزبی است حوزه/ امام جمعه شاهرود با اشاره به اینکه ارزش‌ها در این تشکل‌ها تقویت می‌شود، گفت: انقلاب اسلامی خون‌بهای شهداست؛ پس نسل آینده باید نسبت به تحرکات دنیا حساس باشد؛ معنای انقلابی این نیست که دانش آموزان کار حزبی نکنند؛ بلکه فراتر از آن می‌توان با ایجاد یک منظومه ضمن ارتباط هر چه بیشتر خانواده‌ها با این تشکل‌ها دانش آموزان را با آرمان‌های انقلاب آشنا کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۰
عضو شورای حوزه علمیه سمنان: خانواده‌های شهدا الگوی صبر و استقامت در جامعه هستند حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه استان سمنان با بیان اینکه خانواده‌های شهدا الگوی صبر و استقامت در جامعه هستند، گفت: ترویج فرهنگ شهادت یک رسالت عمومی محسوب می‌شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۹
امام جمعه شاهرود در گفتگو با «حوزه»: انتقاد از بی‌مهری برخی مسئولان و عدم حضور در نمازجمعه/ مسئولان آستانه تحمل خود را بالا ببرند حوزه / امام جمعه شاهرود با انتقاد از بی‌مهری برخی مسئولان و عدم حضور در نمازجمعه گفت: مسئولان باید آستانه تحمل خود را افزایش دهند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۲:۳۵
امام‌جمعه مهدی‌شهر: بسیاری از مدیران با درد مردم آشنا نیستند/ سفره‌های اشرافی از مأموریت‌های مدیران حذف شود حوزه/ حجت‌الاسلام‌ بارانی با انتقاد از اینکه تعداد کثیری از مدیران در میان مردم حضور ندارند، گفت: سفره‌های اعیانی و اشرافی باید از مأموریت‌های مدیران حذف شود و برخی مدیران ۲۰ روز یک ماه را در مأموریت هستند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۱
معاون دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی سمنان: راهکار درمان سوءظن، توجه به نوع گفتمان با خداست معاون دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با بیان اینکه دائم‌الذکر بودن انسان، سبب ترفیع درجه و مقام شخص می‌شود، گفت: راهکار درمان سوءظن، توجه به نوع گفتمان ما با خداست.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۸:۰۵
امام جمعه موقت سمنان: انتقادات ائمه جمعه دلسوزانه و درخواست‌ مردمی است امام جمعه موقت سمنان با بیان اینکه انتقادات ائمه جمعه دلسوزانه و درخواست‌های مردمی است، گفت: مسئولان به خواسته‌های مردمی توجه داشته باشند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۷:۱۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس