*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۹ شعبان ۱۴۳۹ \ Thursday, April 26, 2018
با حضور مسئول دبیرخانه انجمن‌های علمی حوزه‌؛ نخستین نشست انجمن های علمی حوزه علمیه یزد برگزار شد+تصاویر حوزه / نخستین نشست انجمن های علمی حوزه علمیه یزد با حضور مسئول دبیرخانه انجمن‌های علمی حوزه‌ برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۵
نماینده ولی فقیه در استان یزد: روحیه پهلوانی و جوانمردی در ورزشکاران احیا شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه مربیان رشته‌های مختلف ورزشی در کنار تربیت بدنی، تربیت روحی هم داشته باشند، گفت: با این کار روحیه پهلوانی و جوانمردی که در گذشته وجود داشت و امروزه کم رنگ تر شده، به ورزشکاران باز می‌گردد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۹
مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد: برخی در کشور دنبال کم رنگ کردن نقش روحانیت از دفاع مقدس هستند حوزه/ مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه متاسفانه عده ای در لباس روحانیت، به این جایگاه مقدس ضربه وارد می کنند.گفت: برخی در کشور نیز دنبال کم رنگ کردن نقش روحانیت در دفاع مقدس هستند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۹
کارشناس حوزه تأکید کرد: زن در تمدن اسلامی برتر از تمام تمدن های بشری و غربی است حوزه/ کارشناس حوزوی در مدرسه علمیه الزهرا(س) بافق، جایگاه زن در اسلام و برتری آن نسبت به همه تمدن های بشری در طول تاریخ را تبیین کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۹
استاد حوزه علمیه یزد در جمع طلاب: انقلاب اسلامی هدیه الهی پس از سال ها حکومت ستمگران بود حوزه/ استاد حوزه علمیه یزد گفت: پادشان ستمگر پهلوی در عصر معاصر اقدامات ضدّ دین بسیاری بر مردم تحمیل کردند که پیروزی انقلاب اسلامی و برقراری حکومت دینی یک هدیه الهی بود که حوزویان در بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم بکوشند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۸
بهره مندی و نگاه نقادانه به آثار پژوهشی باعث تولید علم می شود حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه سطح دو فاطمه الزهرا(س) اردکان، کپی برداری از آثار پژوهشگران را بدون نگاه علمی و نقادانه مردود دانست و گفت: بهره مندی از آثار و شناخت شبهات جدید همراه با پاسخگویی به آن ارزشمند است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۸
مبارزه با شبهات نیازمند مطالعه منابع اصیل حوزوی است حوزه/ استاد حوزه در نشست بانوان مدرسه علمیه میبد یکی از راه های مبارزه با شبهات و تهاجم فرهنگی غرب را مطالعه منابع اصیل حوزوی دانست.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۲
در کرسی آزاداندیشی بانوان اردکانی مطرح شد؛ لزوم رعایت زی طلبگی به واسطه انتساب طلاب به اهل بیت(ع) حوزه/معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران یزد گفت: طلاب حق بهره مندی از امکانات جامعه را دارند و می بایست به واسطه انتساب خود به اهل بیت(علیهم السلام) شئونات طلبگی را رعایت کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۲
مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد: تحریف تاریخی در رسوم چهارشنبه سوری مغایر با فرهنگ ایرانی اسلامی حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد گفت: چهارشنبه سوری از جمله رسومی است که در طول زمان دچار تحریف شده و امروز با رفتارهایی آمیخته شده است که مغایر با فرهنگ اسلامی - ایرانی و در آموزه های دینی منکر و گناه شمرده می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۳
چهارشنبه سوری از نظر کارکنان حوزه علمیه یزد: اسلام با اصل شادی مخالف نیست / در تاریخ اسلام برنامه ای به نام چهارشنبه سوری نداریم حوزه/ کارکنان مدیریت حوزه علمیه یزد نظرات متفاوت خود را نسبت به برگزاری سنت چهارشنبه سوری بیان کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۲
نماینده ولی فقیه در استان یزد: خدا درمانی در جامعه افزایش یابد حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان این که خدا درمانی در جامعه افزایش یابد، گفت: متاسفانه سبک آموزشی کشور برای گذشته و با نگاه سطحی ارائه می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۷
کارشناس تربیتی در جمع طلاب: خانواده ها در هیاهوی فضای مجازی و شبهه افکنی ها مراقب فرزندان باشند حوزه/ کارشناس تربیتی با تاکید بر این که خانواده ها در هیاهوی فضای مجازی و شبهه افکنی ها باید مراقب فرزندان باشند، گفت: افراد جامعه بدون اطلاع کافی از معایب فضای مجازی دچار آسیب می شوند که مواظبت از اعتقادات نوجوانان در این هیاهو ضروری است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۹
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان یزد : مسابقه فرهنگی قرآنی ویژه معتکفین شهرستان یزد برگزار می شود حوزه / رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان یزد از برگزاری مسابقه فرهنگی قرآنی ویژه معتکفین شهرستان یزد خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۹
نماینده ولی فقیه در استان یزد: هیئات مذهبی در زمان ولادت ائمه(ع) برنامه های شاد داشته باشند / نشاط اجتماعی مساجد حفظ شود حوزه / آیت الله ناصری یزدی با بیان اینکه هیئات مذهبی در زمان ولادت ائمه(ع)، برنامه های شاد داشته باشند، گفت: برگزاری جشن‌های عمومی در مساجد، پارک‌ها و مجامع عمومی از راه‌های ایجاد نشاط اجتماعی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۵:۲۷
دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر یزد: توجه به فقرا و نیازمندان از برنامه های ایام میلاد نور در شهر دارالعباده است حوزه/ دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر یزد گفت: توجه به فقرا و نیازمندان از برنامه های ایام میلاد نور در شهر دارالعباده یزد است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۵:۲۱
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد مطرح کرد: چهار علم مفید برای انسان از دیدگاه امام صادق(ع) حوزه / مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد با اشاره به چهار علم مفید برای انسان از نظر امام صادق(ع) گفت: وظیفه شناسی از سوی همه اعضای جامعه، آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۵۸
گردهمایی«رهروان فاطمی» در یزد برگزار شد حوزه / گردهمایی رهروان فاطمی با حضور مبلغین و مربیان قرآن در سازمان تبلیغات اسلامی یزد برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۵۰
با شرکت در یک کارگاه آموزشی؛ بانوان طلبه بافقی با راهکارهای ارتقاء سلامت آشنا شدند حوزه/ بانوان طلبه و اساتید مدرسه علمیه الزهرا(س) شهرستان بافق در یک نشست توجیهی راهکارهای برنامه عملیاتی ارتقای سلامت در محل کار را آموزش دیدند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۵
عضو هیئت علمی دانشگاه آیت الله حائری(ره) میبد تاکید کرد: نگارش کتاب روش ها و مبانی فقه الحدیث/ کتب موجود جامعیت ندارد حوزه/ نویسنده کتاب « روش ها و مبانی فقه الحدیث» گفت: اگر چه کتاب هایی در زمینه فقه الحدیث نوشته شده است، اما تاکنون در زمینه روش ها و مبانی فقه الحدیث کتابی به رشته تحریردر نیامده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۵
به همت مؤسسه آموزش عالی حوزوی الزهرا(س) میبد؛ کتاب جلوه های تربیتی ، اخلاقی و ادبی سوره «ص» رونمایی شد کتاب اثر بانوی طلبه و استاد حوزه و دانشگاه های میبد با عنوان جلوه های تربیتی، اخلاقی و ادبی سوره «ص» در مرکز آموزش عالی حوزوی الزهرا(س) میبد رونمایی شد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس