*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۷ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 23, 2019
عیادت نماینده ولی فقیه در مازندران از آیت الله صدوقی نماینده ولی فقیه در مازندران با حضور در بیت آیت الله صدوقی، تولیت مدرسه علمیه امامیه ساری از ایشان عیادت کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۰۸:۳۷
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: تبعیت از رهبری تنها راه عبور از مشکلات کشور است حجت الاسلام صادقی با تأکید براین که امروز وحدت و همبستگی آحاد جامعه زیر سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری بهترین راه خنثی سازی توطئه دشمنان است، تصریح کرد: همه بخش های کشور به ویژه مسؤولان باید تنها در مسیری که مقام معظم رهبری تعیین می کنند، گام بردارند.
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۸:۲۲
در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) مطرح شد؛ دشمن سناریوی براندازی نظام از طریق قیام مردمی را دنبال می کند حوزه/ کارشناس سیاسی گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر دشمن با استفاده از تمام امکانات و ابزارهای خود، سناریوی براندازی نظام از طریق قیام مردمی به دلیل مشکلات اقتصادی و تنگی معیشت را اجرا می کند، لذا وظیفه همه ما به خصوص حوزه های علمیه، روشنگری سیاسی و اقتصاد مقاومتی همراه با حمایت از تولیدات داخلی است.
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۱:۵۲
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران: هم افزایی لازم بین دستگاه های کشور در شأن و تراز جمهوری اسلامی وجو ندارد حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران تصریح کرد: متاسفانه به دلیل یک سری کم کاری ها و ناهماهنگی ها، بین دستگاه های کشور پیوستگی، همسویی و هم افزائی لازم و در شأن و تراز جمهوری اسلامی وجود ندارد که از این ناحیه نظام آسیب دیده و هزینه می دهد.
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۰:۲۶
سوم بهمن ماه در قائمشهر سی و هفتمین یادواره شهدای فدائیان اسلام برگزار می شود حوزه/ همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سی و هفتمین یادواره شهدای فدائیان اسلام در قائمشهر برگزار می شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۶:۱۲
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران مطرح کرد: «اخلاق»، «علم» و «مهارت»؛ سه عنصر مهم در تبلیغ دین حجت الاسلام صادقی با بیان این که عرصه تبلیغ نیازمند عناصری همچون اخلاق، علم و مهارت است، گفت:: اگر یک مبلغ هر یک از داشتن یکی از این عناصر محروم باشد نمی تواند در عرصه تبلیغ دین موفق شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۶:۱۱
امام جمعه بابلسر: انقلاب اسلامی منافع آمریکا را در سراسر جهان به چالش کشید حجت الاسلام قلی پور با اشاره به این که انقلاب اسلامی ابهت پوشالی آمریکایی ها را در منطقه و سایر نقاط جهان در هم شکست، گفت: امروز انقلاب اسلامی با پشتوانه مردم با قدرت در برابر فشارهای آمریکا ایستاده و عقب نشینی نخواهد کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۱:۵۰
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: انقلاب درهای پیشرفت و توسعه را به روی ملت ایران گشود حوزه/ حجت الاسلام صالحی با اشاره به این که انقلاب اسلامی درهای پیشرفت و توسعه را به روی ملت بزرگ ایران گشود، تصریح کرد: امروز ملت با بصیرت و انقلابی ایران اسلامی علیرغم همه فشارها و تهدید های غرب، به کشوری قدرتمند در جهان تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۸
مسئول مدرسه علمیه امام صادق بهشهر: توطئه اقتصادی دشمن با پیروی از رهنمودهای رهبری خنثی می شود حوزه/ مسئول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر با اشاره به این که ملت ایران همه فشارهای دشمنان خود را با مقاومت و پیروی از رهبری نظام خنثی کردند، گفت: فشارها و تحریم های امروز آمریکایی ها نیز در سایه وحدت و همبستگی مردم خنثی خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۸:۲۳
طلبه باید تفکر انتقادی داشته باشد حوزه/ یک کارشناس سیاسی گفت: یکی از ویژگی های طلبه پژوهشگر، داشتن تفکر انتقادی است که در این راستا باید جایگاه و معنای نقد و انتقاد در حوزه های علمیه به خوبی تبیین گردد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۱
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: نادیده گرفتن خدمات نظام اسلامی راهبرد امروز دشمنان انقلاب است حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت تبیین هنرمندانه دستاوردها و خدمات چهل ساله انقلاب اسلامی از سوی مدیران و مسئولان در کشور تأکید کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۰
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: ارباب رجوع در ادارات سرگردان نشوند/ با قوانین سخت مردم را ناراحت و ناامید نکنید حوزه/ حجت الاسلام محمدی لائینی با تأکید براین که امروز بخش مهمی از مشکلات اقتصادی کشور ناشی عدم مدیریت صحیح در بخش های مختلف است، گفت: نباید با قوانین سخت مردم را ناراحت و ناامید کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۱۳
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: دانش آموزان در معرض آسیب های شدید فضای مجازی قرار دارند معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که حوزه علمیه ظرفیت تبلیغی و علمی بالایی برای تعامل و ارتباط با دستگاه تعلیم و تربیت دارد، گفت: باید از این ظرفیت و پتانسیل بالا در جهت تربیت و پرورش نسلی دیندار، متعهد و انقلابی بهره گرفته شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۴
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران: برنامه های اخلاقی و تربیتی در مدارس علمیه هدفمند باشد معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با بیان این که برنامه های اخلاقی و تربیتی در مدارس علمیه باید هدفمند باشد، تصریح کرد: برنامه هایی که بدون پشتوانه و هدفگذاری مشخص در مدارس علمیه اجرایی شود خروجی مناسبی نخواهد داشت.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۶
مدیر حوزه علمیه مازندران: راهکارهای حل مشکلات جامعه از قرآن استخراج شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه مازندران گفت: باید مشکلاتی که در ابعاد مختلف فکری، اخلاقی، علمی و ... وجود دارد را با توجه به نیازی که در جهت اهداف خود داریم، در قرآن جستجو کرده تا راهکارهای مناسب را به دست بیاوریم، زیرا قرآن در عرصه های مختلف تربیت، دافع شقاوت و طبیب الدوار است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۹
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران مطرح کرد: تلاش عناصر داخلی و خارجی برای معرفی چهره ای دروغین از روحانیت به مردم مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با تأکید براین که روحانیت همواره جزئی از مردم بوده و خواهد بود، گفت: برخی عناصر داخلی و خارجی تلاش می کنند چهره ای دروغین از روحانیت را به مردم معرفی کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۰
امام جمعه تنکابن: اختلاف میان مسئولان مسیر خدمت به مردم را ناهموار می کند استاد حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که امروز وحدت و همبستگی مسؤولان برای خدمت بیشتر به مردم باید تقویت شود، تصریح کرد کرد: هر گونه تفرقه و اختلافی میان مدیران و مسئولان کشور راه خدمتگزاری به مردم را سخت تر خواهد کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۵
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: روحانیت در شرایط امروز جامعه وظیفه سنگین تری دارد مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری با تأکید براین که روحانیت باید تفکر انقلابی را در جامعه امروز بیشتر تبیین و تشریح کند، بیان داشت: با این تفکر به راحتی می توانیم از توطئه ها و دشمنی های بدخواهان انقلاب عبور کنیم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۲:۵۱
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران: نادیده گرفتن خدمات نظام اسلامی، بزرگترین خیانت به امام(ره) و شهداست مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با بیان این که دشمنان همه توان خود را به کار گرفتند تا ملت بزرگ ایران چهل سالگی انقلاب را نبینند، تأکید کرد: دشمنان بدانند مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی نخواهند گذاشت خواب آشفته آنها در خصوص انقلاب تعبیر شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۲:۴۷
مسئول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر: مدیریت جهادی و تفکر انقلابی راه برون رفت کشور از مشکلات است امام جمعه بهشهر با تأکید براین که امروز مسئولان کشورمان باید با تفکر انقلابی و مدیریت جهانی کشور را مدیریت کنند، گفت: اگر این دو اصل مهم در مدیریت کشور مورد توجه قرار نگیرد به طور حتم با مشکلات جدی مواجه خواهیم شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۳:۰۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس