*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۰ رمضان ۱۴۳۹ \ Saturday, May 26, 2018
معاون سیاسی سپاه کربلای مازندران: هدف آمریکا به رسمیت شناساندن اسرائیل در منطقه است حوزه/ هدف آمریکا در مسئله برجام این بود که ابتدا تمام امکانات هسته ای را از ما گرفته و بعد تولید موشک را در ایران متوقف کند و تروریست و اسرائیل را در منطقه به رسمیت بشناساند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۱:۵۳
امام جمعه بابلسر : اندیشه امام خمینی(ره) ادبیات مقاومت را به جهان صادر کرد امام جمعه بابلسر با تاکید بر حفظ اندیشه های امام راحل در دفاع از حقوق مردم فلسطین گفت : مسلمانان جهان امروز مدیون امام خمینی (ره) هستند چرا که همه آزادیخواهان و مظلومان و مستضعفان را امیدوار و خود باوری و اعتماد به نفس را در آنها زنده نگاه داشت.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۱:۴۳
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران خبر داد: اجرای طرح نهضت قرآنی در مدارس علمیه خواهران مازندران حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران خبر داد: نظر به اقبال عمومی به قرآن کریم در ماه مبارک رمضان، طرح نهضت قرآنی در مدارس علمیه خواهران مازندران در حال برگزاری است.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۱:۰۹
در کرسی آزاد اندیشی مدرسه الزهرا(س) جویبار بررسی شد: قلمرو روابط زن و مرد در اسلام حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با عنوان «قلمرو روابط زن و مرد در اسلام» در مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) جویبار برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۱:۰۶
یک خبر از مرکز تخصصی تفسیر ریحانه الرسول (س) جویبار حوزه/ نشست علمی - پژوهشی با عنوان «پژوهشی در زندگی و آثار شیخ کُلینی(ره)» در مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآنی ریحانه الرسول (س) جویبار برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۴:۳۴
در نشست سیاسی مدرسه الزهرا (س) محمود آباد؛ بیانات مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان بررسی شد حوزه/ نشست سیاسی با موضوع «بررسی بیانات مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان»، در مدرسه علمیه خواهران الزهرا (سلام الله علیها) برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۴:۳۲
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا: فتح خرمشهر بهترین الگو برای فتوحات درعرصه اقتصاد است حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با بیان این که حماسه سوم خرداد الگویی بی نظیر برای ترسیم روحیه جهادی در کشور است، گفت : استفاده از ظرفیت جوانان مانند دوران دفاع مقدس، سبب پیشرفت کشور می شود.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۴:۲۵
مدیرحوزه علمیه خواهران مازندران: نظام آموزشی کشور فرزندان را مسئولیت پذیر تربیت نمی کند/ حاشیه امن فرهنگی برای هیچ خانواده ای وجود ندارد حوزه/ متاسفانه نظام آموزش کشور، فررندان را نسبت به آینده کشور مسئولیت پذیر نکرده و نسبت به پژوهش و تحقیق بیگانه بار می آورد. این که مقام معظم رهبری چندین سال است بر تحول در آموزش و پرورش تاکید می کنند، چون می دانند نیاز و آسیب جامعه چیست.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۴:۲۰
همزمان با ماه مبارک رمضان؛ ۱۷۰۰ مبلغ دینی به سراسر مازندران اعزام شدند مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران از اعزام هزار و ۶۸۳ مبلغ دینی همزمان با ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف استان خبر داد، گفت: از این تعداد هزار و ۴۰۰ نفر بومی و مابقی اعزامی از دفتر تبلیغات اسلامی قم و مشهد هستند.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۲۱:۴۱
در یک کرسی آزاد اندیشی حوزوی بررسی شد: مهجوریت قرآن در نظام آموزشی کشور/اجرای پنهان ۲۰۳۰ در مدارس حوزه/ کرسی آزاد اندیشی «مهجوریت قرآن در نظام آموزشی کشور» در مدرسه علمیه حضرت فاطمه الزهراء (س) آمل برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۰:۵۲
رئیس اداره تبلیغات اسلامی ساری تأکید کرد: حضور جهادی و اثرگذار روحانیت در جبهه شبهه زدایی رئیس اداره تبلیغات اسلامی ساری با اشاره به این که اثرگذاری تبلیغی در ماه مبارک رمضان دو چندان است، گفت: مبلغان از ظرفیت تبلیغی ماه مبارک رمضان در جهت تقویت معنویت و بصیرت در جامعه بهره گیرند.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۴:۴۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: برنامه های فرهنگی مساجد با محوریت روحانیت اجرا شود حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران بر ضرورت مدیریت مساجد در ماه مبارک رمضان از سوی روحانیت و مبلغان اعزامی به مناطق روستایی تأکید کرد و گفت: همه برنامه های دینی و فرهنگی مساجد در ماه مبارک رمضان باید با محوریت روحانیت برگزار شود تا شاهد اثرگذاری مطلوب تری در میان مردم باشیم.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۰:۲۹
آیت الله العظمی نوری همدانی در واکنش به انتقال سفارت آمریکا به بیت القدس: هرگونه اعتماد به آمریکا خیانت است/ مسلمانان به زودی قدس را آزاد خواهند کرد حوزه/ انتقال پایتخت این کشور به سرزمین غصب شده بیت المقدس از همان خوی استکباری و شیطان صفتی آمریکا ست ولی رییس جمهور آمریکا و صهیونیست بدانند مسلمانان به زودی قدس شریف را آزاد خواهند کرد.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۲۳:۵۹
در کرسی آزاد اندیشی مدرسه علمیه خواهران ریحانة الرسول نکا مطرح شد: شاخصه انقلابی گری حضور در میدان و دفاع از انقلاب است حوزه/ به همت واحد پژوهش مدرسه علمیه خواهران ریحانة الرسول(س) کرسی آزاد اندیشی با موضوع"شاخص های حوزه انقلابی و نقش طلاب " برگزار شد
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۲۹
در مدرسه علمیه خواهران جویبار بررسی شد: راههای برون رفت از مرگ جاهلی در آخر الزمان نشست علمی با موضوع" راههای برون رفت از مرگ جاهلی در آخر الزمان" در مدرسه علمیه خواهران سطح ( ۳و۲) جویبار برگزار گردید.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۳:۳۹
در مدرسه علمیه عصمتیه بابل برگزار شد: نشست شیوه روابط کلامی مطلوب در خانواده حوزه/ نشست شیوه روابط کلامی مطلوب در خانواده با محوریت حدیث شریف کسا در مدرسه علمیه عصمتیه بابل برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۳:۱۱
آیت الله العظمی نوری همدانی در جمع مردم ساری: علمای شیعه همواره پشتیبان ولایت بوده اند/ وحدت نیاز امروز جهان اسلام است حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به این که علمای شیعه در طول تاریخ خون دادند و به زندان رفتند و شهید شدند، اما هیچ گاه ولایت را تنها نگذاشتند، تصریح کردند: بر اساس کتب تاریخ شیعه و کتب اهل سنت اگر کسی دارای ولایت نباشد هیچ عمل او مورد قبول خداوند متعال قرار نخواهد گرفت.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۹:۳۶
حضور آیت الله العظمی نوری همدانی در امامزاده عباس(ع) ساری+ عکس حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با حضور در امامزاده عباس(ع) ساری به مقام شامخ این امامزاده جلیل القدر ادای احترام کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۸:۳۹
در کرسی آزاداندیشی مدرسه فاطمه الزهرا(س) تنکابن تاکید شد: ولایت فقیه در امتداد ولایت ائمه اطهار(ع) است حوزه/ کرسی آزاداندیشی با موضوع «نسبت بین ولایت فقیه با ولایت ائمه(علیهم السلام)»، به همت معاونت پژوهش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) تنکابن برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۲:۳۹
برگزاری یک کارگاه پژوهشی در مدرسه فاطمیه بندپی بابل حوزه/ کارگاه علمی- پژوهشی روش منبع شناسي در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه بندپی بابل برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۲:۰۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس