*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۲ صفر ۱۴۴۰ \ Sunday, October 21, 2018
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: اربعین حسینی، رسانه ای برای معرفی اسلام ناب و اهل بیت(ع) به جهان است حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران، اربعین حسینی را یک رسانه ای جهت معرفی اسلام ناب و اهل بیت(ع) به جامعه جهانی عنوان کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۰:۱۴
امام جمعه بابلسر مطرح کرد: تلاش نافرجام دشمن برای کاهش حضور مردم در اربعین حوزه/ امام جمعه بابلسر با بیان این که راهپیمایی اربعین حسینی بستری برای گسترش فرهنگ عاشورایی در جامعه اسلامی است، گفت: باید از این ظرفیت ارزشمند در جهت نهادینه سازی فرهنگ ایثار، ظلم ستیزی، استکبار ستیزی و شهادت طلبی بهره گیریم.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۸:۲۴
آزمون حفظ قرآن و نهج البلاغه طلاب در قائمشهر برگزار شد حوزه/آزمون سالانه حفظ قرآن کریم و نهج البلاغه امروز در مدرسه علمیه امام صادق(ع) قائمشهر برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۷:۳۷
در مدرسه علمیه حضرت آمنه(س) فریدونکنار؛ دوره مقاله نویسی تخصصی تفسیر وعلوم قرآن برگزار شد حوزه/ در راستای تحقق یافتن راه های ارتقاء امور پژوهشی مدارس علمیه، دوره مهارت افزایی مقاله نویسی تخصصی تفسیر و علوم قرآن، در مدرسه علمیه حضرت آمنه (س) فریدونکنار برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۵:۵۸
حجت‌الاسلام و المسلمین نبویان: FATF بستر ساز خود تحریمی نهادهای نظامی و امنیتی کشور است حوزه/رئیس پژوهشگاه مطالعات تقریبی با تبیین fatf و ابعاد گوناگون خطرهای احتمالی پذیرش کنوانسیون بین المللی مبارزه با تامین مالی تروریسم، گفت: در صورت تصویب این لایحه، وزارت اطلاعات، وزارت دفاع، دانشگاه صنعتی شریف، سپاه قدس و سردار سلیمانی، و ... مجرم و حامیان تروریست محسوب می شوند.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۴:۳۶
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: سند الگوی پیشرفت اسلامی ایران نقشه برون رفت کشور از مشکلات است عضو شورای حوزه علمیه مازندران به انتشار سند الگوی پیشرفت پایه اسلامی، ایرانی برای سال ۱۴۴۴ اشاره کرد و گفت: این ابلاغیه رهبر معظم انقلاب اسلامی می تواند عامل برون رفت از بسیاری از مشکلات باشد.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۰۹:۵۳
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: رسانه حسینی قدرتمند ترین رسانه حاضر در جهان است معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که همه قدرت های ظالم جهان در سال های اخیر تلاش کردند تا مانع از گسترش حرکت عظیم اربعین شوند، گفت: رسانه حسینی قدرتمند ترین رسانه حاضر در جهان است و سایر رسانه ها علیرغم سانسور این حضور با عظمت نتوانستند مانع جهانی شدن آن شوند.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۸:۲۲
معاون پژوهش حوزه علمیه مازندران: رشد حوزه در گرو تقویت تحقیق و پژوهش است معاون پژوهش حوزه علمیه مازندران با بیان این که رشد علمی حوزه به گسترش و تقویت فرهنگ تحقیق و پژوهش وابسته است، گفت: حوزه به عنوان مرکز تولید علم باید در مسائل پژوهشی بسیار عمیق ورود پیدا کند.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۷:۲۲
به میزبانی مدرسه امام محمد باقر شیرگاه؛ دوره تربیت مشاوره در حوزه مازندران برگزار شد حوزه/ دوره تکمیلی تربیت مشاور حوزه علمیه مازندران با موضوع «فرزند پروری» در مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) شیرگاه برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۴:۳۱
در مرکز تخصصی ریحانه الرسول (س) جویبار مطرح شد؛ ولایت شاهراه رسیدن به توحید است حوزه/ استاد حوزه علمیه مازندران گفت: سرمایه های مادی و معنوی زندگی ما اگر برای اهل حق و ولایت نباشد در جای دیگر همچون اهل باطل استفاده می شود، چرا که اساس دین و طریقه رسیدن به توحید بحث ولایت و پذیرش آن است.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۰۹:۰۲
دیدار آیت الله شیرازی با آیت الله نظری خادم الشریعه حوزه/ آیت الله سید محمد علی شیرازی از علمای مشهد مقدس، امروز در ساری با آیت الله نظری خادم الشریعه دیدار و گفت و گو کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۰۸:۲۱
مدیرحوزه علمیه خواهران مازندران: هیئت امنای مساجد با جوانان درست برخورد کنند حوزه/ مدیرحوزه علمیه خواهران مازندران گفت: حدود یک هزار و ۵۰۰مسجد مازندران در طول سال باز هستند، اما در تعدادی از این مساجد، هیئت امنا افرادی کهنسال بوده که با جوانان و فعالیت های آنها به درستی برخورد نمی کنند و این مسئله، عدم استفاده درست از اين اماكن موثر را به همراه دارد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۳:۴۹
امام جمعه بابلسر: تلاش دشمن برای کاهش حضور مردم در اربعین شکست خورده است امام جمعه بابلسر با بیان این که تلاش دشمنان برای کاهش حضور مردم در اجتماع عظیم اربعین حسینی شکست خورده است، افزود: اربعین حسینی در سال های اخیر به صحنه حضور میلیونی عاشقان حسینی از سراسر جهان تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۳:۰۲
مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی: طلبه باید در کسب علم و تقوا جدیت داشته باشد حوزه/ حجت الاسلام صالحی با بیان اینکه طلبه باید در کسب علم و تقوا جدیت داشته باشد، گفت: اگر این تلاش و جدیت وجود داشته باشد به طور حتم خداوند متعال نیز راه رسیدن طلبه به موفقیت را نیز هموارتر خواهد کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۰۴
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر: ولایت مداری تنها به شعار نیست مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر با تأکید براین که ولایت مداری به شعار دادن نیست، گفت: امروز وقت آن رسیده کسانی که مدعی ولایت مداری هستند در مقام عمل نیز ولایت مداری خود را اثبات کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۷:۱۹
مدیر کل اوقاف مازندران: واقفان خیر اندیش به اداره و توسعه حوزه های علمیه کمک کنند حجت الاسلام حیدری با تأکید براین که در حال حاضر نیز نیازمند تقویت موقوفات مربوط به حوزه های علمیه هستیم، گفت: یکی از بهترین راه هایی که می تواند موجب تقویت و گسترش فعالیت های حوزه های علمیه شود سوق دادن واقفان خیر اندیش به سوی حوزه های علمیه است.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۶:۴۱
اجرای طرح سیر مطالعاتی تاریخ تطبیقی در مدرسه نرجس(س) ساری حوزه/ کارشناس فرهنگی در مدرسه علمیه حضرت نرجس ساری(س) گفت: اگر بینش جامعه الهی شود، سطح فکری اعتلا یافته و مردم با هر شبهه ای دچار تردید و انحراف نمی شوند.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۵:۳۷
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: حوزه جای عافیت طلبی نیست حجت الاسلام والمسلمین مشایخ با بیان این که طلاب باید مشکلات و سختی ها را تحمل کنند تا بتوانند در آینده به اهداف والای خود دست پیدا کنند، خاطرنشان کرد: حوزه جای عافیت طلبی نیست و طلبه ای که بخواهد چنین رویکردی را در حوزه دنبال کند به طور حتم به اهداف والای طلبگی دست نخواهد یافت.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۵:۳۱
استاد حوزه مازندران: قيام عاشورا احيا كننده جايگاه زنان در اسلام بود حوزه/ استاد حوزه مازندران گفت: حرکت امام حسین(ع) در تمام مقاطع اعم از قبل از قیام، حین و پس از واقعه عاشورا، احيا كننده جايگاه زنان در اسلام بود.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۴:۴۲
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران مازندران خبر داد: استقبال خواهران علاقه مند به تحصیل در رشته های تخصصی و سطوح عالی حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: با توجه به استقبال خواهران علاقه مند به تحصیل در رشته های تخصصی و سطوح عالی، تقویت و توسعه این مراکز ، در دستور کار مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران قرار دارد.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۴:۰۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس