*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۵ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Monday, January 21, 2019
امام جمعه بابلسر: انقلاب اسلامی منافع آمریکا را در سراسر جهان به چالش کشید حجت الاسلام قلی پور با اشاره به این که انقلاب اسلامی ابهت پوشالی آمریکایی ها را در منطقه و سایر نقاط جهان در هم شکست، گفت: امروز انقلاب اسلامی با پشتوانه مردم با قدرت در برابر فشارهای آمریکا ایستاده و عقب نشینی نخواهد کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۱:۵۰
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: انقلاب درهای پیشرفت و توسعه را به روی ملت ایران گشود حوزه/ حجت الاسلام صالحی با اشاره به این که انقلاب اسلامی درهای پیشرفت و توسعه را به روی ملت بزرگ ایران گشود، تصریح کرد: امروز ملت با بصیرت و انقلابی ایران اسلامی علیرغم همه فشارها و تهدید های غرب، به کشوری قدرتمند در جهان تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۸
مسئول مدرسه علمیه امام صادق بهشهر: توطئه اقتصادی دشمن با پیروی از رهنمودهای رهبری خنثی می شود حوزه/ مسئول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر با اشاره به این که ملت ایران همه فشارهای دشمنان خود را با مقاومت و پیروی از رهبری نظام خنثی کردند، گفت: فشارها و تحریم های امروز آمریکایی ها نیز در سایه وحدت و همبستگی مردم خنثی خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۸:۲۳
طلبه باید تفکر انتقادی داشته باشد حوزه/ یک کارشناس سیاسی گفت: یکی از ویژگی های طلبه پژوهشگر، داشتن تفکر انتقادی است که در این راستا باید جایگاه و معنای نقد و انتقاد در حوزه های علمیه به خوبی تبیین گردد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۱
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: نادیده گرفتن خدمات نظام اسلامی راهبرد امروز دشمنان انقلاب است حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت تبیین هنرمندانه دستاوردها و خدمات چهل ساله انقلاب اسلامی از سوی مدیران و مسئولان در کشور تأکید کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۰
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: ارباب رجوع در ادارات سرگردان نشوند/ با قوانین سخت مردم را ناراحت و ناامید نکنید حوزه/ حجت الاسلام محمدی لائینی با تأکید براین که امروز بخش مهمی از مشکلات اقتصادی کشور ناشی عدم مدیریت صحیح در بخش های مختلف است، گفت: نباید با قوانین سخت مردم را ناراحت و ناامید کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۱۳
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: دانش آموزان در معرض آسیب های شدید فضای مجازی قرار دارند معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که حوزه علمیه ظرفیت تبلیغی و علمی بالایی برای تعامل و ارتباط با دستگاه تعلیم و تربیت دارد، گفت: باید از این ظرفیت و پتانسیل بالا در جهت تربیت و پرورش نسلی دیندار، متعهد و انقلابی بهره گرفته شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۴
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران: برنامه های اخلاقی و تربیتی در مدارس علمیه هدفمند باشد معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با بیان این که برنامه های اخلاقی و تربیتی در مدارس علمیه باید هدفمند باشد، تصریح کرد: برنامه هایی که بدون پشتوانه و هدفگذاری مشخص در مدارس علمیه اجرایی شود خروجی مناسبی نخواهد داشت.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۶
مدیر حوزه علمیه مازندران: راهکارهای حل مشکلات جامعه از قرآن استخراج شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه مازندران گفت: باید مشکلاتی که در ابعاد مختلف فکری، اخلاقی، علمی و ... وجود دارد را با توجه به نیازی که در جهت اهداف خود داریم، در قرآن جستجو کرده تا راهکارهای مناسب را به دست بیاوریم، زیرا قرآن در عرصه های مختلف تربیت، دافع شقاوت و طبیب الدوار است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۹
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران مطرح کرد: تلاش عناصر داخلی و خارجی برای معرفی چهره ای دروغین از روحانیت به مردم مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با تأکید براین که روحانیت همواره جزئی از مردم بوده و خواهد بود، گفت: برخی عناصر داخلی و خارجی تلاش می کنند چهره ای دروغین از روحانیت را به مردم معرفی کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۰
امام جمعه تنکابن: اختلاف میان مسئولان مسیر خدمت به مردم را ناهموار می کند استاد حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که امروز وحدت و همبستگی مسؤولان برای خدمت بیشتر به مردم باید تقویت شود، تصریح کرد کرد: هر گونه تفرقه و اختلافی میان مدیران و مسئولان کشور راه خدمتگزاری به مردم را سخت تر خواهد کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۵
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: روحانیت در شرایط امروز جامعه وظیفه سنگین تری دارد مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری با تأکید براین که روحانیت باید تفکر انقلابی را در جامعه امروز بیشتر تبیین و تشریح کند، بیان داشت: با این تفکر به راحتی می توانیم از توطئه ها و دشمنی های بدخواهان انقلاب عبور کنیم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۲:۵۱
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران: نادیده گرفتن خدمات نظام اسلامی، بزرگترین خیانت به امام(ره) و شهداست مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با بیان این که دشمنان همه توان خود را به کار گرفتند تا ملت بزرگ ایران چهل سالگی انقلاب را نبینند، تأکید کرد: دشمنان بدانند مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی نخواهند گذاشت خواب آشفته آنها در خصوص انقلاب تعبیر شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۲:۴۷
مسئول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر: مدیریت جهادی و تفکر انقلابی راه برون رفت کشور از مشکلات است امام جمعه بهشهر با تأکید براین که امروز مسئولان کشورمان باید با تفکر انقلابی و مدیریت جهانی کشور را مدیریت کنند، گفت: اگر این دو اصل مهم در مدیریت کشور مورد توجه قرار نگیرد به طور حتم با مشکلات جدی مواجه خواهیم شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۳:۰۶
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: دشمن به دنبال از بین بردن هویت دینی نسل جوان است حوزه/ حجت الاسلام صادقی، مبلغان دینی را پرچم داران دفاع از دین و ارزش های الهی در جامعه اسلامی معرفی کرد و گفت: مبلغان دینی در عین خلوص نیت و بدون هیچ ادعایی در مسیر تبلیغ دین گام بر می دارند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۵
در مدرسه علمیه الزهرا(س) ساری مطرح شد: تربیت فرزند به دوران قبل ازدواج والدین و انتخاب همسر بر می گردد حوزه/ خانم میری کارشناس خانواده گفت: بحث تربیت فرزند به دوران قبل از ازدواج والدین و انتخاب همسر بر می گردد که مسئولیت آن با خود خانواده بوده و باید در این زمینه از واسطه های تربیتی استفاده گردد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۶
با حضور در یکی از بیمارستان های استان صورت گرفت؛ تجلیل عضو خبرگان رهبری از پرستاران+ عکس نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری امروز همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب(س) با حضور در یکی از بیمارستان شهرستان قائمشهر از زحمات و تلاش های پرستاران تجلیل کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۹:۰۸
همزمان با میلاد حضرت زینب(س)؛ عملیات اجرایی احداث مدرسه علمیه حجتیه در ‌آمل آغاز شد حوزه/ همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب(س) کلنگ احداث مدرسه علمیه حجتیه با حضور علما، روحانیان و طلاب در آمل به زمین زده شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۹:۰۷
در مدرسه صدیقه طاهره(س) نوشهر برگزار شد؛ کرسی آزاداندیشی «حفظ مصلحت اجتماعی در اجرای علنی حدود» حوزه/ مدیر مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) نوشهر گفت: در حال حاضر ما در جنگ فرهنگی به سر می بریم که نظام سلطه جهانی، با روش های زیرکانه سعی در جریان سازی فکری و تخریب ارزش های اسلامی دارد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۵
برگزاري نمايشگاه «آثار پژوهشی رهبری» در مدرسه الزهرا(س) ساري حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علميه الزهرا(س) ساری از برگزاری نمایشگاه دستاوردهاي پژوهشي علماي شيعه با هدف آشنايي طلاب با آثار علمی و پژوهشي بزرگان دین در این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس