*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ \ ۴ شوال ۱۴۳۹ \ Tuesday, June 19, 2018
در دوره آموزشی مدرسه الزهرا(س) ساری مطرح شد؛ ویژگی های شخص اخلاق مدار حوزه/ در امر تبلیغ باید ابتدا زمینه پذیرش امر به معروف و نهی از منکر را از راه عقلانیت برای متربی ایجاد کنند تا منجر به سازگاری و اعتماد سازی و در نهایت الگو پذیری مناسب در جامعه شود.
۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۱۴:۳۴
امام جمعه محمود ‌آباد: حمایت واقعی از کارآفرینان، تولیدکنندگان و حذف کاغذ بازی‌ها در دستور کار مسئولان باشد حوزه/ حجت الاسلام موسوی با اشاره به این که حمایت واقعی از کارآفرینان، تولیدکنندگان و حذف کاغذ بازی‌های نفس‌گیر باید در دستور کار مسئولان کشور باشد، گفت: مردم باید با اعتماد به توانمندی‌های داخلی و تقبیح مصرف کالاهای خارجی به اعتلای کشور کمک کنند.
۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۱۰:۵۷
در نشست «نگاه تحلیلی به تاریخ» مطرح شد؛ برخی در تکلیف‌شناسی دچار کج فهمی و بد فهمی هستند حوزه/ سادات کرمی با بیان اینکه برخی از افراد در حوزه تکلیف‌شناسی، دچار کج فهمی، بد فهمی و یا حتی کم فهمی هستند، و این یک آفت است، گفت: توابين در واقع، نه سكوت شان و نه قيام شان به موقع و هماهنگ نبود. آنان به موقع نیامدند چون تکلیف را نفهمیدند.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۳:۱۵
در مرکز تخصصی حوزوی نور الزهراء(س)ساری بررسی شد؛ نقش آموزه های دینی در رشد و تقویت اخلاق مادری حوزه/ نشست علمی "نقش باور داشت آموزه های دینی در رشد و تقویت اخلاق مادری" در مرکز تخصصی نور الزهراء(س)ساری برگزار شد.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۳:۰۴
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران مطرح کرد: الگوگیری از سیره علوی تنها راه گذر از گردنه های صعب البور زندگی مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت شناخت ابعاد شخصيتي امام علي(ع) تأکید کرد و گفت: باید بیش از پیش شخصیت و جایگاه نخستین امام شیعیان به جهانیان معرفی شود.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۸:۵۱
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران: حضور بیش از ۲۰ هزار معتکف در مازندران/ ۷۰ درصد معتکفان جوانند معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با بیان این که برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در ۳۴۰ مسجد مازندران از امروز آغاز شده است، گفت: بیش از ۷۰ درصد ثبت نام کنندگان در مراسم معنوی اعتکاف امسال را جوانان تشکیل می دهند.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۸:۰۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران عنوان کرد؛ طواف حریم امن الهی در خلوت های عاشقانه اعتکاف مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران به مناسبت شروع ایام اعتکاف در پیامی به معتکفین گف: عید تطهیر در زلال جویبار اعتکاف مبارک تان باد و از خلوت های عاشقانه در حریم امن الهی به بهترین شکل ممکن بهره ببرید.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۷:۴۸
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) محمود آباد: نامگذاری های هر سال نقشه راه پیشرفت و توسعه کشور است/ رشد و بالندگی کشور در گرو حمایت از تولید ملی است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) محمود آباد با بیان این که نامگذاری های هر ساله مقام معظم رهبری نقشه راه پیشرفت و توسعه کشور است، گفت: رشد و بالندگی اقتصادی کشور به همراه رفع مشکلات معیشتی و بیکاری در گرو تحقق شعار سال است.
۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۹:۵۵
رئیس اداره تبلیغات اسلامی ساری خبر داد: برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در ۵۰ مسجد ساری حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی ساری از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در ۵۰ مسجد مرکز استان خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۵:۳۷
امام جمعه بابل تاکید کرد: حمایت از کالای ایرانی وظیفه هر ایرانی وطن پرست حوزه/ حجت الاسلام روحانی با تأکید براین که مسؤولان از شعار گرایی در سال جدید به شدت پرهیز کنند، تصریح کرد: وظیفه هر ایرانی وطن پرست در سال جدید باید حمایت از کالای داخلی باشد.
۱۳۹۷/۱/۹ - ۱۶:۰۰
نماینده مجلس خبرگان رهبری مطرح کرد: نابودی تولید ملی و بیکاری جوانان با خرید کالای خارجی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تأکید براین که مصرف کالای خارجی موجب بیکار شدن جوانان ایرانی و همچنین از بین رفتن اقتصاد داخلی می شود، گفت: باید با حمایت از کالای ایرانی زمینه ای را برای اشتغال جوانان کشورمان فراهم کنیم.
۱۳۹۷/۱/۹ - ۱۵:۰۰
نماینده سابق بابل در مجلس شورای اسلامی: دولت و مجلس در عمل از تولید ملی حمایت کنند/ با بخشنامه و همایش سعار سال محقق نمی شود حوزه/ نماینده سابق بابل در مجلس شورای اسلامی با تأکید براین که دولت و مجلس باید در عمل به شعار «حمایت از کالای ایرانی» جامه عمل بپوشانند، گفت: نباید تنها به برگزاری چند سمینار، همایش و صدور بخشنامه در خصوص تحقق شعار سال اکتفا کرد.
۱۳۹۷/۱/۸ - ۱۵:۱۳
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران خبر داد: استقبال مردم از حضور گروه های تبلیغی در مناطق توریستی و سواحل دریا حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی از فعالیت گروه های تبلیغی در سواحل دریا و مناطق توریستی استان خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۸ - ۱۵:۰۳
عکس: آتش به اختیار روحانیون در ساحل دریا حوزه/ در ایام تعطیلات نوروزی جمعی از روحانیون بصورت آتش به اختیار با حضور در ساحل شهرستان محمودآباد، به تبلیغ معارف اهل بیت(ع) پرداختند و مورد استقبال مردم قرار گرفتند.
۱۳۹۷/۱/۸ - ۱۴:۵۰
امام جمعه بابلسر: کمپین «نه به کالای خارجی» در کشور راه اندازی شود حوزه/ امام جمعه بابلسر با اشاره به این که حمایت از کالای ایرانی یکی از بهترین راه های خنثی کردن توطئه های اقتصادی دشمنان علیه ایران اسلامی است، بر ضرورت راه اندازی کمپین «نه به کالای خارجی» تأکید کرد.
۱۳۹۷/۱/۸ - ۱۲:۰۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران: نسل جوان از سیره امام جواد(ع) الگوبرداری کند/ مرجعیت اجتماعی از آن اهل بیت(ع) است حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان این که زندگانی امام جواد(ع) بهترین الگو برای نسل جوان است تا رهنمودها و آموزه‌های ایشان را در زندگی به کار گیرند، گفت: امروز نسل جوان جامعه ما نیازمند الگویی مناسب برای ادامه زندگی است که سیره عملی این امام جوان می تواند بهترین الگو برای نسل جوان ما باشد.
۱۳۹۷/۱/۸ - ۱۱:۴۸
مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران خبر داد: حضور بیش از ۳۳۰ هزار زائر نوروزی در بقاع متبرکه مازندران حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران از حضوربیش از ۳۳۰ هزار زائر در امامزادگان و بقاع متبرکه استان از ابتدای تعطیلات نوروز تا به امروز خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۷ - ۱۰:۴۴
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران: حمایت از کالای ایرانی به یک خواست ملی تبدیل شود/ وابستگی به غرب چیزی جز ذلت و بدبختی نیست معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با بیان این که حمایت از کالای ایرانی و تولید داخل نیازمند فرهنگ سازی مناسب در جامعه است، گفت: مقام معظم رهبری با نامگذاری امسال مسیر حرکت کشور را تعیین کرده اند و حال وظیفه دولت است که در جهت تحقق عملی این شعار گام بردارد.
۱۳۹۷/۱/۷ - ۱۰:۴۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران خبر داد: حضور ۷۰ درصدی جوانان در مراسم معنوی اعتکاف مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: مراسم معنوی اعتکاف تمرین بندگی خالصانه در برابر خدا است و حضور جوانان و نوجوانان در سال های اخیر بسیار چشمگیر بوده است.
۱۳۹۷/۱/۶ - ۱۵:۰۵
امام جمعه محمود آباد: استفاده از کالای ایرانی به فرهنگ فراگیر در کشور تبدیل شود امام جمعه محمود آباد با اشاره به این که یکی از بهترین راه های حمایت از تولیدات داخلی حمایت از کالای ایرانی است، گفت: در تولید نیز مسؤولان و تولیدکنندگان باید به کیفیت توجه کنند و تا هنگامی‌که تولید تقویت نشود نمی‌توان تولید با کیفیت انجام داد.
۱۳۹۷/۱/۶ - ۱۱:۴۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس