*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۶ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Tuesday, January 22, 2019
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در بابل: روحانیت برخاسته از دل مردم و در کنار مردم است/ حوزه علمیه فیضیه بابل رکن فعالیت های حوزه مازندران است حوزه/ آیت الله سلیمانی با بیان این که روحانیت از دل مردم برخاسته و همواره نیز در کنار مردم بوده است، گفت: روحانیت در طول تاریخ ثابت کرده که هیچ گاه زیر بار ظلم نرفته و از حقوق مردم دفاع خواهد کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۹:۰۰
در مدرسه علمیه فیضیه مازندران؛ دومین سالگرد ارتحال آیت الله فاضل استرآبادی برگزار شد حوزه/ دومین سالگرد ارتحال آیت الله فاضل استرآبادی(ره) امروز با حضور علما، روحانیان، طلاب و اقشار مختلف مردم در مدرسه علمیه فیضیه مازندران برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۸:۵۴
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: وحدت امت اسلامی تنها راه برون رفت از مشکلات امروز جهان اسلام است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که مهم ترین هدف دشمن همواره ایجاد تفرقه و اختلاف در جامعه اسلامی و نفوذ در این کشورها بوده است، گفت: مسلمانان باید هوشیار باشند و با بهره گیری از معارف الهی و سیره اهل بیت(ع) تنها در جهت وحدت و همبستگی گام بردارند.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۱۸:۲۸
مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران: جهان اسلام بدون بهره گیری از سیره نبوی و اهل بیت(ع) از بن بست خارج نمی شود حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان این که جهان اسلام بدون بهره گیری از سیره نبوی و معارف اهل بیت(ع) از بن بست خارج نخواهد شد، گفت: تنها راه دفع توطئه دشمنان علیه امت اسلامی بهره گیری از سیره پیامبر گرامی اسلام(ص) است.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۱۱:۴۳
استاد حوزه علمیه مازندران: اهتمام در برپایی مجالس اهل بیت(ع) همانند جهاد در راه خدا است حوزه/ حجت الاسلام فلاح گفت: اهتمام در برپایی مجالس اهل بیت(علیهم السلام) به خصوص احیاء و گسترش حرکت عظیم اربعین، همانند جهاد در راه خدا است.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۱۰:۱۴
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: سیره نبوی محور وحدت امت اسلامی قرار گیرد حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با تأکید براین که بهره گیری از معارف اهل بیت(ع) راه نفوذ دشمن در جامعه اسلامی خواهد بست، گفت: با توجه به دشمنی آشکار آمریکایی ها با ملت ایران، امروز تنها راه خنثی کردن توطئه آمریکایی ها بهره گیری از سیره نبوی و اهل بیت(ع) است.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۰۹:۵۵
امام جمعه بابلسر: بازگرداندن تحریم ها چهره واقعی آمریکا را به دنیا نشان داد امام جمعه بابلسر با بیان این که ملت بزرگ ایران زیر بار فشار و زورگویی های یک کشور مستکبر نخواهند رفت، گفت: در سایه همین تحریم ها بود که جوانان ایران اسلامی در صنعت هسته ای به پیشرفت های خیرکننده ای دست پیدا کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۸:۰۷
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران: دغدغه یک طلبه باید علم آموزی در حوزه باشد حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با بیان اینکه امروز همه دغدغه یک طلبه برای علم آموزی در حوزه باشد، گفت: در کنار آموختن علم دین توجه به معنویت و تقوا باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۶:۲۷
در مدرسه حضرت نرجس(س) ساري مطرح شد: هیچ نشانی از اسناد لانه جاسوسی در مدارس و دانشگاه ها نیست حوزه/ مدير مدرسه حضرت نرجس(س) ساري با اشاره اینکه هیچ نشانی از اسناد لانه جاسوسی در مدارس و دانشگاه ها نیست، تصریح کرد: اگر تسخیر لانه جاسوسی از سوی دانشجویان پیرو خط امام صورت نمی گرفت، می توانست انقلاب اسلامی را مانند سایر جنبش ها و حتی حرکت های بیداری اسلامی منحرف کند.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۵:۱۶
در مدرسه فاطمه الزهرا (س) شیرود تنکابن مطرح شد: جریان اربعین ارزش های دینی در دنیای کنونی است حوزه/ در حال حاضر علت توجه قرار گرفتن واقعه عظیم عاشورا به خاطر حرکت عظیم مردم در پیاده روی اربعین است که این حرکت را می توان به نوعی احیاگر اسلام و ارزش های دینی دانست.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۳:۱۴
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: مسئولان با مدیریت صحیح و انقلابی مشکلات را به حداقل برسانند عضو شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که مسئولان کشورمان با مدیریت صحیح و انقلابی تلاش کنند مشکلات اقتصادی را به حداقل برسانند، تصریح کرد: باید با تدبیر و گوش فرا دا به رهنمودهای مقام معظم رهبری این توطئه آمریکایی ها را خنثی کنیم.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۸:۲۳
اجرای طرح «ستارگان حوزه» در مدرسه الزهرا (س) ساری حوزه/ طرح پژوهشی «ستارگان حوزه» با هدف آشنایی طلاب با سیره علمای بزرگ، در مدرسه علمیه الزهرا (سلام الله علیها) ساری اجرا می شود.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۴:۴۴
مدیر کل اوقاف مازندران: جامعه به موقوفات جدید در حوزه آموزشی و درمانی نیاز دارد حوزه/ حجت الاسلام حیدری با اشاره به این که امروز نیازمند موقوفات جدیدی در حوزه مسائل آموزشی و درمانی هستیم، تصریح کرد: در این خصوص حمایت های علما، روحانیان و کسانی که تربیون های عمومی در اختیار دارند می تواند بسیار اثرگذار باشد.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۲:۳۸
معاون فرهنگی اوقاف وامور خیریه مازندران: وقف بهترین ظرفیت برای گسترش ارزش های اسلامی و انسانی در جامعه است حوزه/ معاون فرهنگی اوقاف وامور خیریه مازندران با بیان این که وقف بهترین ظرفیت برای حفظ و گسترش ارزش های اسلامی و انسانی در جامعه است، افزود: امروز در سایه فرهنگ وقف بسیاری از ارزش های دینی در جامعه حفظ مانده است.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۰:۴۸
همزمان با سراسر کشور صورت گرفت؛ حضور گسترده طلاب مدارس علمیه مازندران در راهپیمایی ۱۳ آبان همزمان با روز استکبار ستیزی، مدیران، اساتید و طلاب مدارس علمیه استان در این راهپیمایی شرکت کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۶:۲۱
مدیر کل اوقاف مازندران: دشمنی آمریکایی ها با ملت ایران پایانی ندارد حجت الاسلام حیدری با اشاره به این که انقلاب اسلامی ایران با پشتوانه عظیم مردمی امروز به یکی از مهم ترین الگوهای جهانی تبدیل شده است، گفت: این که بتوان ایران اسلامی را با تهدید و تحریم به بن بست رساند یک توهمی است که از ذهن بیمار آمریکایی ها نشأت می گیرد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۶:۰۱
اساتید مدرسه ریحانة الرسول(س) نکا مهارت های پژوهشی را فرا گرفتند حوزه/ کارگاه آموزشی مهارت افزایی پژوهشگری با هدف ارتقاء توان پژوهشی اساتید سطح دو، در مدرسه علمیه ریحانة الرسول(س) نکا برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۴:۴۱
معاون حوزه علمیه مازندران: وحدت ملی شرط پیروزی در مقابل آمریکاست معاون حوزه علمیه مازندران با بیان این که آمریکایی ها بدانند که اقدامات نفرت برانگیز آنها در کشورمان به نتیجه نخواهد رسید، بیان داشت: این ملت با وحدت و همبستگی از این شرایط به وجود آمده نیز به سلامت عبور خواهند کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۳:۳۱
همزمان با سراسر کشور؛ برگزاری مراسم روز جهانی استکبار ستیزی در ۴۵ نقطه مازندران همزمان با سراسر کشور راهپیمایی سیزدهم آبان ماه در ۴۵ نقطه مازندران برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۱:۴۶
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: جایگاه آمریکا در جهان به پایین ترین سطح ممکن افول کرده است حوزه/ حجت الاسلام لائینی با بیان این که جوانان انقلابی ایران اسلامی با تسخیر لانه جاسوسی چهره واقعی آمریکایی ها را به جهان نشان دادند، گفت: لانه جاسوسی آمریکا نمونه آشکاری از دخالت های این کشور مستکبر در امور داخلی سایر کشورهای جهان بود.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۲۲:۰۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس