*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ \ ۷ شوال ۱۴۳۹ \ Friday, June 22, 2018
نماینده مجلس خبرگان رهبری مطرح کرد: نابودی تولید ملی و بیکاری جوانان با خرید کالای خارجی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تأکید براین که مصرف کالای خارجی موجب بیکار شدن جوانان ایرانی و همچنین از بین رفتن اقتصاد داخلی می شود، گفت: باید با حمایت از کالای ایرانی زمینه ای را برای اشتغال جوانان کشورمان فراهم کنیم.
۱۳۹۷/۱/۹ - ۱۵:۰۰
نماینده سابق بابل در مجلس شورای اسلامی: دولت و مجلس در عمل از تولید ملی حمایت کنند/ با بخشنامه و همایش سعار سال محقق نمی شود حوزه/ نماینده سابق بابل در مجلس شورای اسلامی با تأکید براین که دولت و مجلس باید در عمل به شعار «حمایت از کالای ایرانی» جامه عمل بپوشانند، گفت: نباید تنها به برگزاری چند سمینار، همایش و صدور بخشنامه در خصوص تحقق شعار سال اکتفا کرد.
۱۳۹۷/۱/۸ - ۱۵:۱۳
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران خبر داد: استقبال مردم از حضور گروه های تبلیغی در مناطق توریستی و سواحل دریا حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی از فعالیت گروه های تبلیغی در سواحل دریا و مناطق توریستی استان خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۸ - ۱۵:۰۳
عکس: آتش به اختیار روحانیون در ساحل دریا حوزه/ در ایام تعطیلات نوروزی جمعی از روحانیون بصورت آتش به اختیار با حضور در ساحل شهرستان محمودآباد، به تبلیغ معارف اهل بیت(ع) پرداختند و مورد استقبال مردم قرار گرفتند.
۱۳۹۷/۱/۸ - ۱۴:۵۰
امام جمعه بابلسر: کمپین «نه به کالای خارجی» در کشور راه اندازی شود حوزه/ امام جمعه بابلسر با اشاره به این که حمایت از کالای ایرانی یکی از بهترین راه های خنثی کردن توطئه های اقتصادی دشمنان علیه ایران اسلامی است، بر ضرورت راه اندازی کمپین «نه به کالای خارجی» تأکید کرد.
۱۳۹۷/۱/۸ - ۱۲:۰۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران: نسل جوان از سیره امام جواد(ع) الگوبرداری کند/ مرجعیت اجتماعی از آن اهل بیت(ع) است حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان این که زندگانی امام جواد(ع) بهترین الگو برای نسل جوان است تا رهنمودها و آموزه‌های ایشان را در زندگی به کار گیرند، گفت: امروز نسل جوان جامعه ما نیازمند الگویی مناسب برای ادامه زندگی است که سیره عملی این امام جوان می تواند بهترین الگو برای نسل جوان ما باشد.
۱۳۹۷/۱/۸ - ۱۱:۴۸
مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران خبر داد: حضور بیش از ۳۳۰ هزار زائر نوروزی در بقاع متبرکه مازندران حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران از حضوربیش از ۳۳۰ هزار زائر در امامزادگان و بقاع متبرکه استان از ابتدای تعطیلات نوروز تا به امروز خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۷ - ۱۰:۴۴
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران: حمایت از کالای ایرانی به یک خواست ملی تبدیل شود/ وابستگی به غرب چیزی جز ذلت و بدبختی نیست معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با بیان این که حمایت از کالای ایرانی و تولید داخل نیازمند فرهنگ سازی مناسب در جامعه است، گفت: مقام معظم رهبری با نامگذاری امسال مسیر حرکت کشور را تعیین کرده اند و حال وظیفه دولت است که در جهت تحقق عملی این شعار گام بردارد.
۱۳۹۷/۱/۷ - ۱۰:۴۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران خبر داد: حضور ۷۰ درصدی جوانان در مراسم معنوی اعتکاف مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: مراسم معنوی اعتکاف تمرین بندگی خالصانه در برابر خدا است و حضور جوانان و نوجوانان در سال های اخیر بسیار چشمگیر بوده است.
۱۳۹۷/۱/۶ - ۱۵:۰۵
امام جمعه محمود آباد: استفاده از کالای ایرانی به فرهنگ فراگیر در کشور تبدیل شود امام جمعه محمود آباد با اشاره به این که یکی از بهترین راه های حمایت از تولیدات داخلی حمایت از کالای ایرانی است، گفت: در تولید نیز مسؤولان و تولیدکنندگان باید به کیفیت توجه کنند و تا هنگامی‌که تولید تقویت نشود نمی‌توان تولید با کیفیت انجام داد.
۱۳۹۷/۱/۶ - ۱۱:۴۹
مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران: وطن‌پرستی در حمایت از تولید داخلی است/ تحقق مطالبات رهبری نیازمند عزم ملی است مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران به سخنان مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال جدید اشاره کرد و بزرگ‌ترین عامل بیکاری جوانان را خرید اجناس خارجی دانست و گفت: وطن‌پرستی در حمایت از تولیدات داخل است و به فرموده رهبری باید خرید اجناس خارجی را بر خورد تحریم کنیم.
۱۳۹۷/۱/۵ - ۱۴:۱۴
امام جمعه آمل در جمع مدیران: استقلال کشور در گرو حمایت از کالای ایرانی است/ تبلیغ کالاهای خارجی ممنوع شود امام جمعه آمل با بیان این که حمایت از تولید داخلی، لازمه حفظ استقلال و ارتقا جایگاه کشور در نردبان قدرت نظام بین‌الملل و مقابله با تهدیدات اقتصادی دشمن است، افزود: این موضوع بدان معنا است که هرکس در هر جایگاه و موقعیتی به تقویت تولید ملی کمک کند.
۱۳۹۷/۱/۵ - ۱۳:۰۰
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: حمایت از کالای ایرانی راهبرد اصلی مسؤولان قرار گیرد مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، شعار سال حمایت از کالای ایرانی را بسیار مهم و راهبردی دانست و گفت: بیانات ارزشمند نوروزی و ابتدای سال مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی باید نقشه راه مسؤولان و مردم در طول سال قرار گیرد و این بیانات باید در میدان عمل مورد استفاده قرارگیرد.
۱۳۹۷/۱/۵ - ۱۲:۱۶
توضیح فرزند علامه حسن‌زاده آملی درباره خبر بستری شدن علامه صرفا مراجعه دوره ای به پزشک بوده / بستری نشده اند / مشکلات تنفسی و قلبی، شایعه است حوزه/ فرزند علامه حسن‌زاده آملی با انتقاد از انتشار شایعاتی مبنی بر مشکلات تنفسی و قلبی علامه، نتیجه آخرین مراجعه پدرش به پزشکان متخصص را رضایت‌بخش دانست و خبر بستری شدن ایشان را رد کرد.
۱۳۹۷/۱/۵ - ۱۲:۱۰
مسؤول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر: حمایت از کالای ایرانی به عزم ملی و مدیریت جهادی نیاز دارد/ اقتصاد مقاومتی راهبرد نظام برای برون رفت از چالش‌ها است حوزه/ مسؤول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر گفت: حمایت از کالای ایرانی و تحقق اقتصاد مقاومتی بستر قطع وابستگی های کشور در حوزه های مختلف به غرب را فراهم می کند.
۱۳۹۷/۱/۵ - ۱۱:۴۳
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران مطرح کرد؛ تاثیر الزامات و بسترهای فرهنگی در تحقق شعار سال حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: با توجه به انتخاب شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: مهم ترین معقوله در تحقق شعار سال، توجه متولیان امور فرهنگی به مسئله فرهنگ سازی آن است.
۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۶:۱۵
در نشست سواد رسانه اي تاکید شد: تولید محتوا در فضای مجازی ماموریت امروز حوزویان است حوزه/ کارشناس فناوری اطلاعات با تاکید بر حضور هدفمند حوزویان در فضای مجازی، گفت: وظیفه طلاب و روحانیون در این زمینه تولید محتوایی است که به فرموده مقام معظم رهبری باید متقن (با دلیل ومدرک )، جذاب و کوتاه باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۱
در یک نشست حوزوی بررسی شد: راه های شاد زیستن و غلبه بر افسردگی حوزه/ عوامل متعددی برای بیماری افسردگی وجود دارد و در این میان کسی موفق است که بتواند بر افسردگی اش غلبه کند و با حمایت خود و دیگران احساساتش را تحت کنترل خود درآورد و شادی را مجدد به خود بازگرداند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۸
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران خبر داد: افزایش ۵ برابری طلاب حوزه خواهران مازندران در ۱۰ سال حوزه/ حوزه علمیه خواهران مازندران در طی ۱۰ سال گذشته توفیقات خوبی را در زمینه های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی داشته و تعداد مدارس علمیه آن از ۱۱ مدرسه به ۲۲ مدرسه و تعداد طلاب آن مشغول به تحصیل و فارغ التحصیل از ۱۴۸۱ به ۵۸۷۶ نفر رسیده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۶
استاد دانشگاه مازندران مطرح کرد: ویژگی های خانواده موفق حوزه/ زمانی که خانم از موضوعی ناراحت است به ۱۵ تا ۲۰دقیقه زمان نیاز دارد تا ذهنش آرام شود و در این زمان همسر نباید او را تنها بگذارد، برعکس آقایان که در زمان ناراحتی نیاز به خلوت داشته و تنها ۳ تا۵ دقیقه حرف مفید شما را گوش می دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس