*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ \ ۹ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Tuesday, August 21, 2018
آزمون بازپذیری طلاب حوزه خواهران مازندران برگزار شد حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: آزمون بازپذیری طلاب حوزه علمیه خواهران مازندران برگزار شد.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۵:۲۲
در مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) ساری مطرح شد: سرمایه گذاری کلان دشمن برای تضعیف اعتقادات مردم ایران حوزه/ استکبار جهانی با در دست داشتن رسانه و امکانات روز با مطرح کردن شعارهایی از جمله حجاب اجباری، در صدد تضعیف و نابودی اعتقادات دینی مردم ایران است.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۴:۱۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران در قائمشهر: وحدت ملی مهم ترین نیاز امروز کشور برای مقابله با دشمن است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که امروز یکی از مهم ترین نیازهای کشورمان تقویت وحدت ملی است، گفت: اختلاف و تفرقه تنها مسیر را برای نفوذ و توطئه دشمنان علیه انقلاب هموار خواهد کرد.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۲۲:۱۹
امام جمعه محمودآباد در جمع فعالان فرهنگی: ایستادگی در برابر دشمن نیازمند تفکر انقلابی و مدیریت جهادی است حوزه/ حجت الاسلام موسوی با اشاره به این که امروز کشور برای ایستادگی در برابر توطئه دشمن نیازمند بهره گیری از تفکر انقلابی و مدیریت جهادی است، گفت: با بهره گیری از این دو اصل مهم می توانیم نقشه های دشمن را خنثی و کشور را در مسیر رشد و تعالی سوق دهیم.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۹:۰۰
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران تأکید کرد: ضرورت تحقق مطالبات رهبری و مراجع تقلید در حوزه فرهنگی مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت تحقق مطالبات مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید در حوزه فرهنگی تأکید کرد.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۵:۰۸
توسط مدرسه ریحانه الرسول نکا انجام شد؛ راه اندازی «مهد کودک آدینه» در مصلای امام خمینی(ره) شهرستان نکا حوزه/ مدیر مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول نکا از راه اندازی «مهد کودک آدینه» در مصلای امام خمینی(ره) این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۱:۱۱
در نشست مدرسه علمیه الزهرا(س) ساری مطرح شد: امام خمینی(ره) کرامت را به زن ایرانی برگرداند حوزه/ در نشست «بررسی نقش زنان از دیدگاه حضرت امام خمینی(ره)» در مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) ساری تصریح شد: امام خمینی(ره) کرامت را به زن ایرانی برگرداند .
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۰:۵۵
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران خواستار شد: اجرای برنامه های فرهنگی و قرآنی تابستانه در مدارس علمیه حوز/ معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران بر ضرورت توجه ویژه مدارس علمیه به برگزاری برنامه های فرهنگی و قرآنی در ایام تعطیلات تابستان تأکید کرد.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۰۲:۳۵
در افتتاحیه اردوی علمی تابستانی حوزه فیضیه بابل مطرح شد: طلاب فرصت سوزی نکنند| ضرورت توجه جدی به مطالعه و مباحثه حوزه/ تولیت حوزه علمیه فیضیه مازندران با تأکید براین که طلاب حوزه نباید فرصت سوزی کنند، گفت: فرصت هایی که امروز برای طلاب وجود دارد ممکن است تکرار نشود به همین دلیل تنها از این فرصت ها در جهت علم آموزی بهره گرفت.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۹:۴۷
معاون آموزش حوزه های علمیه در بابل: تحقق منویات رهبری و مراجع تقلید اولویت مدیریت حوزه است/ شرکت ۵ هزار طلبه در اردوهای آموزشی تابستانی حوزه/ معاون آموزش حوزه های علمیه با اشاره به این که در دوره جدید مدیریت آیت الله اعرافی، هدف او تحقق منویات و مطالبات مراجع عظام تقلید به ویژه مقام معظم رهبری است، گفت: البته این موضوع به معنای آن نیست که در گذشته تلاش ها برای تحقق این امر وجود نداشت، بلکه در این دوره هدف گذاری تقویت و سرعت بیشتر این مسأله است.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۶:۰۵
در نشست روحانیون ساری مطرح شد؛ امروز وقت تسویه حساب های شخصی و گروهی نیست/ عده ای در مسیر ایجاد ناامیدی در جامعه حرکت می کنند حوزه/ مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری با بیان این که همه گروه ها و جریان های سیاسی کشور باید تنها در مسیری که مقام معظم رهبری تعیین می کنند، گام بردارند، گفت: امروز وقت تسویه حساب های شخصی و گروهی نیست، بلکه همه باید با وحدت و همدلی به دنبال تقویت نظام و انقلاب باشند.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۰۸:۱۸
مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران خبر داد: برگزاری ۲۰۰ برنامه جزء خوانی قرآن در شهرهای مازندران حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران به برپایی ۶۰۰ محفل قرآنی در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: ۲۰۰ برنامه جزء خوانی قرآن در ایام با معنویت ماه ضیافت الهی، در شهرهای مختلف مازندران برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۷:۱۴
استاد حوزه علمیه مازندران: مسئولان به وضع آشفته بازار سروسامان دهند استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که متأسفانه در نوسانات اقتصادی کشور تنها قشر ضعیف و محروم جامعه هستند که محرومیت آنها بیشتر می شود، گفت: در این بازار آشفته باز هم همان عده معدود سود می برند و سرمایه و دارایی های آنها چند برابر می شود.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۶:۴۰
امام جمعه محمود ‌آباد: ارباب رجوع در راهروهای ادارات سرگردان نشوند امام جمعه محمود آباد با اشاره به این که مدیران باید به نارضایتی هایی که در برخی ادارات و نهادها وجود دارد رسیدگی کنند، گفت: ارباب رجوع نباید در راهروهای ادارات دولتی سرگردان باشند، بلکه باید با سرعت به مسائل آنها رسیدگی شود.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۹:۱۱
استاد حوزه علمیه مازندران مطرح کرد: اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی باطل السحر نقشه های آمریکا استاد حوزه علمیه مازندران، باطل السحر نقشه های شوم سردمداران پلید آمریکا را نهادینه شدن اقتصاد مقاومتی با مدیریت جهادی در کشور دانست.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۷:۴۳
در مدرسه خواهران الزهرا (س) کلاردشت تاکید شد؛ خانواده اساس تربیت اجتماعی و انسانی است حوزه/ امام جمعه کلاردشت گفت: ازدواج دروازه ورود به تشکیل خانواده بوده و خانواده اساس همه تربیت های اجتماعی و انسانی است.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۵:۱۱
در نشست «ضرورت وحدت جهان اسلام» تاکید شد: تفرقه راه نفوذ دشمنان را هموار می کند حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران ، وحدت و همبستگی را تنها راه مقابله با توطئه دشمنان علیه اسلام دانست و گفت: تا زمانی که امت اسلامی به یک امد واحده تبدیل نشود، دشمنان همچنان در جوامع اسلامی جولان خواهند داد.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۰۸:۲۰
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر: عید فطر؛ تبلور رحمت الهی و بازگشت به فطرت پاک انسانی است حوزه/حجت‌الاسلام خوبانی گفت: عید فطر روزی است که انسان به فطرت پاک خود بازمی‌گردد و به شکرانه این نعمت بزرگ و بی‌کران، به ستایش باری‌تعالی پرداخته و زنگار گناه را از آینه روشن قلب و جان می‌زداید.
۱۳۹۷/۳/۲۵ - ۱۲:۱۳
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: عيد فطر شکرانه يک ماه بندگي و جشن رستگاران و مومنان است مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با تبريک فرا رسيدن عيد سعيد فطر، گفت: عيد فطر، شکرانه يک ماه بندگي بندگان خوب خدا و جشن رستگاري، رستگاران، مومنان و مسلمانان است.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۴:۴۵
مدیر کل اوقاف مازندران خبر داد: اقامه نماز عید فطر در ۱۰۰ بقعه و امامزاده مازندران مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: یکصد بقعه متبرکه و امامزاده مازندران میزبان نماز‌گزاران عید سعید فطر است.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۸:۲۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس