*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ \ ۶ صفر ۱۴۴۰ \ Monday, October 15, 2018
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران تأکید کرد: اسوه های اخلاقی به طلاب جوان معرفی شود معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران بر ضرورت معرفی اسوه های اخلاقی حوزه به طلاب جوان حوزه تأکید کرد و گفت: شناخت عمیق و دقیق یک طلبه با سیره علمی و عملی بزرگان اخلاقی حوزه می تواند در رشد علمی و معنوی او بسیار اثرگذار باشد.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۰:۱۳
حوزه علمیه مازندران در هفته ای که گذشت حوزه/مدارس علمیه حوزه علمیه مازندران در شهر های مختلف استان شاهد برگزاری برنامه ها و طرح های مختلف تربیتی، تهذیبی و آموزشی بود.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۰۹:۳۸
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: دشمن به دنبال پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه و القای ناکارآمدی انقلاب است حجت الاسلام صادقی با تأکید براین که روحانیت باید امید را در جامعه اسلامی ترویج کند، گفت: جامعه ای که به آینده امیدوار باشد، پویا و با نشاط است و در برابر توطئه دشمن ایستادگی و مقاومت می کند.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۰۷:۵۲
مدیر مدرسه علمیه امام صادق قائمشهر: مردمی بودن افتخار روحانیت شیعه است حوزه/ حجت الاسلام سلیمانی، مردمی بودن را یکی از مهم ترین شاخصه های روحانیت شیعه برشمرد و خاطرنشان کرد: روحانیت شیعه همراه و همگام بودن با مردم را همواره افتخاری برای خود دانسته و می داند.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۰۷:۳۹
مدیر کل اوقاف مازندران مطرح کرد: تجلی وحدت اسلامی در مانور اقتدار حسینی مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان این که اجتماع میلیونی اربعین حسینی تجلی وحدت و همبستگی امت اسلامی است، گفت: این حضور بی نظیر موجب عقب نشینی دشمنان اسلام ناب شده است.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۸:۲۶
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر: هویت حوزه با اخلاق و معنویت گره خورده است مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر با اشاره به این که همه مسائل مهم و محوری حوزه با موضوع اخلاق و معنویت گره خورده است، تصریح کرد: علم به همراه اخلاق می تواند دو بال برای رشد و تعالی یک طلبه در عرصه علمی باشد.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۶:۲۲
مدیر کل پشتیبانی حوزه های علمیه خواهران: حوزه علمیه وامدار هیچ دولتی نبوده و نیست حوزه/ مدیر کل پشتیبانی حوزه های علمیه خواهران گفت: حوزه های علمیه، همواره ویژگی پایگاه مردمی و استقلال مالی اش را حفظ کرده و هیچ گاه وامدار هیچ نهاد و دولتی نبوده است.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۳:۴۰
امام جمعه تنکابن: مسئولان با اقدامات جهادی از فشار زندگی مردم بکاهند امام جمعه تنکابن با بیان این که مشکلات اقتصادی در بخش هایی از کشور ناشی از سوء تدبیر مسئولان است، تصریح کرد: باید با اقدامات جهادی از فشار زندگی مردم کاست و کشور را در مسیر رشد اقتصادی قرار داد.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۳:۱۰
نماینده ولی فقیه در مازندران: قوانین دست و پاگیر اداری مزاحم تولید و سرمایه گذاری است نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که متأسفانه امروز بسیاری از سرمایه گذاران داخلی در پیچ و خم های اداری متوقف شده اند، گفت: ادارات و نهادهای دولتی باید از قوانین دست و پاگیر برای سرمایه گذاران به شدت پرهیز کنند.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۲:۱۱
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران خواستار شد: فراهم کردن بسترهای برگزاری هر چه باشکوه تر اربعین مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان این که عظمت حسینی موجب عصبانیت دشمنان و بدخواهان اسلام ناب شده است، گفت: دشمنان اهل بیت(ع) باید نظاره گر این حرکت عظیم و میلیونی باشند، چون دوستان اهل بیت(ع) با اقتدار در صحنه دفاع از دین حضور دارند.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۲۱:۴۵
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: دستی که بخواهد امنیت و آرامش ایران را بر هم زند قطع خواهد شد حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران از نیروی انتظامی به عنوان مظهر عزت و اقتدار نیروهای مسلح کشورمان یاد کرد و گفت: نیروهای مسلح کشور هر دستی که بخواهد امنیت و آرامش ملت ایران را بر هم زند، قطع خواهند کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۸:۰۰
خرسندی سعودی ها از تحقیر شدن با پرداخت دلارهای نفتی حوزه/ جای شرم و رسوایی است حکام مستبد سعودی با صراحت تحقیر می شود و در برابر تحقیر، پول می پردازد و هم هزینه آبرو و حیثیت و هم هزینه دلارهای نفتی برای خوش آمد اربابان خود را می پردازند.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۳:۱۲
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: ملت ایران با مدیریت صحیح مقام معظم رهبری بحران ها را پشت سر می گذارد حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که امروز نیز ملت بزرگ ایران با رهبری عالمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری همه مشکلات و بحران ها را پشت سر خواهند گذاشت، گفت: مسؤولان به جای شعار دادن گوش به فرمان رهبری نظام باشند و در جهت تحقق منویات و مطالبات ایشان تلاش ها را بیشتر کنند.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۲۲:۱۷
امام جمعه محمود ‌آباد تاکید کرد: برخورد قاطع و قانونی با برهم زنندگان امنیت و نظم اجتماعی حجت الاسلام موسوی با اشاره به این که نیروی انتظامی ایران اسلامی با قدرت در برابر برهم زنندگان نظم و آرامش کشور می ایستد، گفت: تلاش ها و از خودگذشتگی های پلیس مقتدر کشورمان موجب ایجاد یک امنیت پایدار برای ملت بزرگ ایران شده است.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۸:۰۶
مدیر حوزه علمیه مازندران خبر داد: تحصیل حدود دو هزار و ۵۰۰ طلبه در شهرهای مختلف مازندران حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی با اشاره به این که در حال حاضر حدود دو هزار و ۵۰۰ طلبه در شهرهای مختلف استان مشغول فراگیری علوم حوزوی هستند، گفت: این طلاب فعالیت علمی خود را در ۲۴ مدرسه علمیه استان از ابتدای مهر ماه آغاز کرده اند.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۷:۳۳
در کارگاه مدرسه فاطمه الزهرا(س) شیرود مطرح شد: اختلافات خانوادگی ناشی از ضعف مهارت زندگی است حوزه/ اختلافات خانوادگی ناشی از ضعف مهارت در میان اعضای خانواده است و تجربه برگزاری دوره ها و کارگاه های مهارت افزایی خانواده نشان داده که این آموزش ها در پیشگیری از تعارضات خانوادگی و حل مشکلات پیش آمده، تاثیر بسزائی دارد.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۰۸:۱۶
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: تحریم، آخرین حربه آمریکایی ها علیه ملت ایران است حوزه/ حجت الاسلام صالحی با بیان این که ملت بزرگ ایران پیروز میدان مبارزه با آمریکاست، گفت: تحریم آخرین حربه آمریکایی ها علیه ملت ایران است که به طور حتم با مدیریت صحیح و وحدت ملی شکست خواهد خورد.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۰۷:۵۶
مسئول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر: خودباوری و تکیه بر توان داخلی رمز عبور کشور از مشکلات است مسئول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر با اشاره به این که ملت ایران اسلامی با خودباوری و تکیه بر توان داخلی امروز مقتدرانه در عرصه های مختلف حضور دارد، گفت: با وابستگی و دل خوش کردن به وعده های توخالی سایر کشورها نمی توان پیشرفت کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۰۷:۵۵
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: مسئولان دغدغه های معیشتی مردم را رفع کنند حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که ملت بزرگ ایران همواره پای آرمان های انقلاب و نظام اسلامی خواهند ماند، گفت: این انقلاب و نظام دینی با حضور در صحنه مردم به پیروزی رسید و امروز مسئولان باید دغدغه های معیشتی مردم را رفع کنند.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۸:۳۲
مدیر مدرسه خواهران حضرت نرجس(س) ساری: حوزه های علمیه پرچمدار حرکت عظیم انقلاب اسلامی هستند حوزه/ روحانیت در تاریخ بیش از هزار ساله خود افتخارات زیادی داشته، اما نقش مرجعیت، حوزه های علمیه و امام راحل به عنوان پرچمدار حرکت عظیم انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی، انصافاً بی نظیر بوده است.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۴:۲۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس