*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ \ ۷ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Sunday, August 19, 2018
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر مطرح کرد: رشد قارچ گونه فرهنگ غرب در جامعه ایرانی استاد حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که امروز سبک زندگی غربی در جامعه به طور قارچ گونه در حال رشد و گسترش است، تصریح کرد: سبک زندگی غربی عامل بسیاری از معضلات و آسیب های اجتماعی و نابسامانی ها در جامعه اسلامی است.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۵:۴۸
از سوی مدرسه حضرت نرجس(س) ساری؛ نمایشگاه عفاف و حجاب برگزار شد حوزه/ نمایشگاه کتاب با موضوع «عفاف و حجاب» از سوی مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س) ساری برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۵:۰۸
حوزه علمیه مازندران با صدور بیانیه ای؛ محتکران با دشمنان همسو شده اند/ لزوم برخورد قاطع با اخلالگران اقتصادی حوزه/ حوزه علمیه مازندران در بیانیه ای بر ضرورت تبعیت مسؤولان از رهنمودهای مقام معظم رهبری در برخورد با مفسدان و مخلال اقتصادی کشور تأکید کرد.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۴:۵۶
امام جمعه بابلسر: خبرنگاران صدای رسای مردم باشند امام جمعه بابلسر از خبرنگاران به طلایه داران جبهه‌ آگاهی و ‌چشم بینای مردم و مسؤولان یاد کرد و گفت: خبرنگاران باید همواره در جهت تحقق رسالت حقیقی خود گام بردارند.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۹:۰۱
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران مطرح کرد: شهرهای توریستی و ساحلی مازندران در معرض آسیب های اجتماعی حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که شهرهای توریستی و ساحلی مازندران به دلیل ورود حجم گسترده ای از مسافران در خطر آسیب های اجتماعی و فرهنگی بسیاری قرار دارند، افزود: باید به منظور مقابله با آسیب ها دامنه فعالیت های تبلیغی در این مناطق گسترده بیشتری پیدا کند.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۸:۳۶
مدیر حوزه علمیه مازندران: مدارس علمیه مازندران چشم انداز روشنی دارند مدیر حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که مدارس علمیه استان چشم انداز روشنی دارند، گفت: با وحدت و همدلی می توانیم مدارس علمیه استان را از نظر شاخص های کمی و کیفی ارتقاء بخشیم.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۸:۲۶
اجرای طرح «حیات طیبه» در مدرسه خواهران حضرت نرجس(س) ساری حوزه/ نخستین نشست اجرایی طرح «حیات طیبه» در مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس سلام الله علیهای ساری برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۶:۰۲
در مدرسه الزهرا(س) ساری بررسی شد؛ راه های شاد زیستن حوزه/ کارگاه آموزشی ویژه زوجین با عنوان مهارت های شاد زیستن، در مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) ساری برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۴:۱۲
استاد حوزه علمیه مازندران خواستار شد: دستگاه قضایی با اخلالگران اقتصادی قاطعانه برخورد کند استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که فساد ستیزی و مبارزه با اخلال گران اقتصادی وظیفه اصلی نظام اسلامی است، گفت: نباید به گونه ای عمل شود که مردم ما از مسئولان و متولیان امر ناامید شوند.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۰:۳۱
معاون فرهنگی اوقاف مازندران: ملت ایران در سایه اهل بیت(ع) عزتمندانه در منطقه حضور دارد حجت الاسلام قربانی با اشاره به این که اهل بیت(ع) عزت و عظمت را برای جامعه شیعی به وجود آورده اند، گفت: امروز ملت ایران در سایه فرهنگ اهل بیت(ع) به کشوری تعیین کننده و اثرگذار در منطقه و جهان تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۰:۲۲
از سوی مدرسه خواهران حضرت نرجس(س) صورت گرفت: برگزاری اردوی فرهنگی تربیتی بانوان طلبه ساری حوزه/ اردوی فرهنگی تربیتی ویژه طلاب مدرسه علمیه حضرت نرجس (س) ساری، از سوی معاونت فرهنگی این مدرسه در عباس آباد بهشهر برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۹:۵۰
مسؤول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر: کم کاری مسؤولان به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست حوزه/ امام جمعه بهشهر با تأکید بر این که در حوزه ترویج فرهنگ حجاب کم کاری مسؤولان به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست، گفت: باید از همه ظرفیت های موجود در جهت نهادینه کردن این فرهنگ دینی در کشور تلاش شود.
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۹:۴۰
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران تأکید کرد؛ ضرورت تقویت ارتباط مبلغان دینی با اقشار مختلف جامعه حجت الاسلام صادقی بر ضرورت تعامل و ارتباط مستمر روحانیت با اقشار مختلف مردم تأکید کرد و گفت: هر چه سطح تعامل مردم و روحانیت بیشتر تقویت شود به طور حتم هجمه ها و توطئه های دشمنان نیز بی اثرتر خواهد بود.
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۸:۱۳
دفاعیه تحقیق پایانی پنج طلبه مدرسه خواهران حضرت نرجس(س) ساری حوزه/ جلسه دفاعیه تحقیق پایانی پنج نفر از طلاب مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س) برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۵:۵۲
استاد حوزه علمیه مازندران: آمریکا نمی تواند ملت مقاوم ایران را وادار به تسلیم کند حوزه/ حجت الاسلام سورتیچی با اشاره به این که بسیار خنده دار است که رئیس جمهور آمریکا دم از مذاکره بدون پیش شرط با کشورمان می زند اما مجدداً تحریم ها علیه ملت ایران را باز می گرداند، گفت: دشمنی آمریکا با ملت ایران کاملاً مشخص است.
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۰۹:۱۰
استاد حوزه علمیه مازندران: روحانیت در طول تاریخ هیچ گاه مردم را تنها نگذاشته است حجت الاسلام شکری با اشاره به این که همراهی با مردم مهم ترین ویژگی و شاخصه روحانیت شیعه است، گفت: روحانیت در طول تاریخ هیچ گاه مردم را تنها نگذاشته و در همه لحظات همراه و همگام با مردم بوده است.
۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۹:۵۵
امام جمعه محمود ‌آباد: مردم منتظر برخورد قاطع دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی هستند حوزه/ امام جمعه محمود آباد همچنین بر ضرورت برخورد قاطع مسؤولان قضایی با مفسدان و اخلال گران اقتصادی کشور تأکید کرد و گفت: نباید در این خصوص هیچ گونه تسامح و گذشتگی وجود داشته باشد.
۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۳:۱۹
حجت الاسلام حیدری خبر داد: اجرای ۱۲۷ پروژه عمرانی در بقاع متبرکه مازندران مدیر کل اوقاف مازندران به برنامه های عمرانی در امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران اشاره کرد و با بیان این که در حال حاضر ۱۲۷ پروژه عمرانی در سطح امامزادگان و بقاع متبرکه استان در حال اجرا است، گفت: با اتمام این پروژه های عمرانی شاهد یک رونق مناسب فرهنگی و دینی در سطح بقاع متبرکه خواهیم بود.
۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۳:۱۴
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: ملت بزرگ ایران هیچ گاه زیر بار حرف زور آمریکا نخواهند رفت عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که آمریکایی ها فکر می کنند با فشارهای شدید اقتصادی و تحریم ها می توانند ملت ایران را به زانو در بیاورند، گفت: این تفکر خیال باطلی است که در رئیس جمهور آمریکا وجود دارد، چون این ملت هیچ گاه اهل تسلیم شدن در برابر زورگویی ها آنها نیست.
۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۹:۳۷
برای سال تحصیلی جدید؛ پذیرش طلبه در مرکز تخصصی امام حسن عسکری(ع) ‌آمل حوزه/ مرکز تخصصی امام حسن عسکری(ع) آمل تحت اشراف آیت الله العظمی جوادی آملی، برای سال تحصیلی جدید طلبه پذیرش می کند.
۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۰۹:۱۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس