*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
امام جمعه نور: اتفاقات تلخ اخیر در برخی مدارس ناشی از نفوذ فرهنگی دشمن بود حوزه/ حجت الاسلام احمدی به اتفاق تلخ اخیر در برخی مدارس کشور اشاره کرد و آن را ناشی از نفوذ فرهنگی دشمن دانست و گفت: متأسفانه در سایه بی توجهی برخی مسئولان شاهد چنین رویدادهای تلخ و ناگواری در سطح مدارس بودیم.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۸:۲۵
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران: همه چیز برای رشد و تعالی فراهم است، دست خالی نمانیم معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با بیان این که دنیاطلبی و مادی گرایی مانع رشد و سعادت واقعی ما می شود، گفت: خداوند متعال یک فرصت یک ماهه را در اختیار ما قرار داده تا به ارزش های الهی و معنوی بازگردیم و از مسائل مادی فاصله گیریم.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۸:۱۷
امام جمعه بابلسر: زن در جوامع غربی به ابزاری برای تجارت تبدیل شده است امام جمعه بابلسر به اهمیت مسأله حجاب از نگاه اسلام اشاره کرد و گفت: حجاب عامل تقویت جایگاه و حفظ کرامت بانوان است.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۷:۴۸
امام جمعه محمود آباد: موضوع حجاب نباید دستخوش مباحث سیاسی و جناحی شود حجت الاسلام موسوی با تأکید بر این که متأسفانه برخی ها درکشور تلاش می کنند مسأله حجاب را سیاسی کنند، گفت: موضوع حجاب نباید دستخوش مباحث سیاسی و جناحی شود بلکه همه مسؤولان و مدیران کشور باید در جهت تقویت و ترویج این فرهنگ مهم دینی تلاش کنند.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۷:۲۰
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: حواشی اخیر مدارس، هشدار جدی به مسئولان آموزش و پرورش بود مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری از حواشی های اخیربرخی مدارس کشور به شدت انتقاد کرد و گفت: بروز چنین اتفاقات ناگواری در جامعه اسلامی بسیار جای تأسف دارد.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۷:۱۸
امام جمعه موقت ساری: سعادت انسان مشروط به بهره گیری از مفاهیم قرآنی است امام جمعه موقت ساری با بیان این که سعادت انسان در دنیا و آخرت منوط به بهره گیری از مفاهیم قرآنی است، خاطرنشان کرد: انسانی که می خواهد به کمال و رستگاری حقیقی دست پیدا کند باید با قرآن مأنوس شود.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۰:۰۳
امام جمعه بهشهر: مردم به دروغ پردازی های مقامات آمریکایی توجه نکنند/ مسئولان امیدآفرینی کنند حوزه/حجت الاسلام جباری با بیان این که مردم و مسئولان کشور به دروغ پردازی های مقامات آمریکایی توجهی نکنند، تصریح کرد: آمریکایی ها به خوبی می دانند که در برابر اقتدار نظامی ایران هیچ حرفی برای گفتن ندارند.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۰۹:۴۰
مسئول شورای هماهنگی مازندران: ملت ایران اهل باج دادن به آمریکایی ها نیست حوزه/ حجت الاسلام یوسف پور با بیان این که دولتمردان آمریکایی به دنبال باج گیری از سایر دولت ها هستند، گفت: آن چیزی که امروز در روابط آمریکا با برخی کشورهای عربی منطقه می بینیم باج گیری است.
۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۳:۵۵
حجت الاسلام اسماعیل زاده خبر داد: تدوین برنامه یک ساله پژوهشی حوزه علمیه مازندران حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه مازندران از تدوین برنامه یک ساله پژوهشی مدارس علمیه استان خبر داد و گفت: این برنامه پس از بررسی و تصویب در شورای پژوهش استان به مدارس علمیه ارسال خواهد شد.
۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۰۲:۴۰
عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران: دستگاه تعلیم و تربیت محل رقص و انحراف فرزندان نیست/ مدارس به حال خود رها نشوند حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با تأکید بر این که دستگاه تعلیم و تربیت محل رقص و خوانندگی افراد مبتذل برای انحراف فرزندان انقلاب نیست، گفت: نباید نظارت بر مدارس که خط مقدم تعلیم و تربیت فرزندان آینده این انقلاب هستند به حال خود رها شود.
۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۰۰:۴۵
امام جمعه چالوس: روزه خواری علنی دهن کجی آشکار به دین و ارزش هاست حوزه/ امام جمعه چالوس با اشاره به این که کسانی که روزه خواری علنی و حرمت شکنی می کنند، با آنها برخورد قانونی شود، تصریح کرد: این گونه دهن کجی های آشکار به ارزش های الهی و معنوی نباید بی پاسخ بماند.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۸:۳۳
نماینده مجلس خبرگان رهبری: ارزش های قرآنی با شیوه های جذاب به جامعه منتقل شود حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین معلمی با بیان این که امروز ما نیازمند فهم عمیقی از مفاهیم قرآنی هستیم، گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای تقویت فهم قرآنی در جامعه است.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۸:۱۳
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر: آموزش و پرورش از مسئولیت نظارت بر مدارس شانه خالی نکند/ خانواده ها نگرانند حوزه/ حجت الاسلام خوبانی با بیان این که پخش این آهنگ مبتذل در برخی مدارس موجب نگرانی و انتقاد شدید بسیاری از خانواده ها شده است، گفت: مسئولان آموزش و پرورش باید برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقات تلخی چاره جویی کنند.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۵:۳۸
در مدرسه خواهران شهید مطهری تنکابن مطرح شد؛ غرب نفس های آخر را می کشد حوزه/ كارشناس سياسي گفت: در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران به کوری چشم دشمنان، با وجود تمام ترفندها و حیله های دشمنان در جایگاه خوبی قرار دارد و این در حالی است که غرب نفس های آخر را می کشد.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۳:۱۴
در مدرسه علمیه الزهرا(س) کلاردشت بررسی شد؛ راه های دستبایی به اهداف ماه رمضان حوزه/ نشست بررسی راه های دستبایی به اهداف ماه رمضان، در مدرسه علمیه الزهرا(س) کلاردشت برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۳:۰۸
مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران: جامعه از مفاهیم قرآنی فاصله گرفته است حوزه/ حجت الاسلام حیدری با اشاره به این که متأسفانه امروز جامعه اسلامی از مفاهیم قرآنی فاصله گرفته است، گفت: یکی از مهم ترین دلایل بروز مشکلات و آسیب های اجتماعی و فرهنگی در جامعه امروز فاصله گرفتن از مفاهیم قرآنی است.
۱۳۹۸/۲/۲۰ - ۰۰:۲۰
نماینده مجلس خبرگان رهبری: دشمن می کوشد مردم را نسبت به آینده ناامید کند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین معلمی با بیان این که دشمن می کوشد تا مردم را نسبت به آینده انقلاب ناامید کند، گفت: روحانیت به دلیل نفوذ کلامی که در میان مردم دارد می تواند با بیان حقایق، ضمن تزریق امید به جامعه، تلاش دشمن در این خصوص را بی اثر کند.
۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۲۳:۲۳
مدیر کل اوقاف مازندران: گره گشایی از مشکلات مردم ارزشمندترین عمل اجتماعی است حجت الاسلام حیدری با اشاره به این که هیچ چیز در این دنیا ارزشمند تر از گره گشایی و انجام عمل خیر نیست، تصریح کرد: انجام چنین اعمال خداپسندانه ای در رمضان از ارزش بالایی برخوردار است.
۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۰۹:۴۵
انتقاد امام جمعه بابلسر از تبدیل سواحل به فضایی امن برای بدحجابی و فساد حوزه/ حجت الاسلام قلی پور از وضعیت حجاب در مناطق گردشگری استان انتقاد کرد و با بیان این که متأسفانه در این خصوص کم کاری صورت می گیرد، گفت: نباید سواحل و مناطق گردشگری استان به فضایی امن برای بدحجابی و فساد تبدیل شود.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۲۲:۴۱
امام جمعه تنکابن: مسئولان جلوی دلال بازی و افزایش قیمت ها را بگیرند حوزه/ حجت الاسلام پوراکبر با بیان این که مسئولان نباید اجازه ایجاد فضای دلال بازی را در بازار به افراد سوء جو دهند، گفت: متأسفانه عدم مدیریت و نظارت صحیح بر بازار موجب بروز مشکلات و بحران هایی می شود.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۸:۳۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس