*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران: روحانیت همیشه در نوک پیکان هجمه ها قرار داشته است حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان این که روحانیت در تاریخ همواره در خط مقدم دفاع از ارزش های دینی قرار داشته است، گفت: در چهار دهه اخیر نیز علما و روحانیان بدون هیچ چشم داشتی جان و مال خود را در طلب اخلاص قرار دادند و برای گسترش اسلام حقیقی صرف کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۹:۵۱
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: حوزه علمیه مهم ترین مرکز تولید تفکر اصیل اسلامی و انقلابی است عضو شورای حوزه علمیه مازندران از حوزه علمیه به عنوان مرکز تولید تفکر اصیل اسلامی یاد کرد و گفت: حوزه علمیه مهم ترین پشتوانه فکری و علمی نظام اسلامی در عرصه های مهم بوده است.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۹:۴۵
امام جمعه نوشهر تاکید کرد: ضرورت بهره گیری از مواهب معنوی ضیافت الهی حوزه/ بهره گیری از مواهب معنوی ماه رمضان، شاخصه ویژه ای است که باید خود را در معرض آن قرار دهیم.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۲:۵۸
در مدرسه علمیه حضرت آمنه (س) فریدونکنار؛ کرسی آزاداندیشی «طلاب و مسئولیت پذیری» برگزار شد حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با موضوع «طلاب و مسولیت پذیری» در مدرسه علمیه خواهران حضرت آمنه (س) فریدونکنار برگزار گردید .
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۲:۵۵
مدیر مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) ساری: انتظار پاداش از خلق تجارت و سوداگری است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) ساری گفت: بندگی خدا بردگی نیست، بلکه آزاد شدن هست. خدمت به خلق اگر برای خدا باشد، از بندگی ریشه بگیرد و از خلق انتظار پاداشی در کار نباشد، عبادت است، در غیر این صورت انتظار پاداش از خلق تجارت و سوداگری است.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۱:۵۴
معاون حوزه علمیه مازندران: رژیم صهیونیستی با وحدت و همبستگی امت اسلامی نابودی می شود معاون حوزه علمیه مازندران با بیان این که روز قدس، روز همبستگی امت مسلمان جهان به منظور دفاع از ملت مظلوم فلسطین و مبارزه با صهیونیسم جهانی است، گفت: روز جهانی قدس روز اتحاد و انسجام ملی مسلمانان در برابر رژیم غاصب صهیونیست به عنوان منفورترین رژیم در دنیا است.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۳:۳۲
همزمان با سراسر کشور؛ راهپیمایی روز جهانی قدس در ۵۷ شهر مازندران برگزار شد مردم ولایت مدار و روزه دار استان مازندران صبح امروز همراه با مردم سراسر کشور فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل سر دادند.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۳:۰۴
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران: روز قدس روز نمایش عزت اسلام و مسلمین است حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به این که روز قدس روز عزت مسلمانان است، گفت: حضور پرشور مردم در راهپيمايي اين روز نشان دهنده عزت و عظمت آنان است.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۷:۱۳
معاون حوزه علمیه مازندران: وحدت امت اسلامی لازمه نابودی رژیم کودک کش صهیونیستی است حوزه/ معاون حوزه علمیه مازندران با بیان این که روز جهانی قدس روز نمایش وحدت و همبستگی مسلمانان جهان برای نابودی رژیم کودک کش صهیونیستی است، گفت: امروز وحدت امت اسلامی لازمه نابودی رژیم کودک کش صهیونیستی است.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۴:۴۶
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: امام علی(ع) الگوی عدالت و مهرورزی در جامعه بشری است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران، حضرت علی(ع) را مظهر عدالت و مهرورزی در جامعه بشری دانست و گفت: امروز جامعه بشری برای رسیدن به تعالی و سعادت حقیقی نیازمند بهره گیری از سیره آن امام همام است.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۸:۳۵
در یک کرسی آزاد اندیشی؛ رابطه شاگرد و استاد در حوزه های علمیه بررسی شد حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با موضوع «بررسی رابطه شاگرد و استاد در حوزه های علمیه»، در مدرسه علمیه شهید مطهری(ره)تنکابن برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۲:۱۳
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران: رهبری کشتی انقلاب را بر صراط مستقیم هدایت می کند حوزه/ در حال حاضر علمدار و عروة الوثقای انقلاب، مقام معظم رهبری است که در حوادث و فراز و نشیب های گوناگون، کشتی انقلاب را بر صراط مستقیم هدایت می کند، لذا حوزه های علمیه برای حفظ و استمرار نظام اسلامی باید گوش به فرامین رهبر معظم انقلاب داده و همواره در مسیر ولایت گام بردارنده و از این صراط مستقیم منحرف نشوند.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۱:۴۹
در نشست سياسي مدرسه الزهرا(س) ساری مطرح شد: هدف دشمن از نفوذ براندازی نظام است در نشست سياسي مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) ساری مطرح شد: هدف نفوذ دشمن در مراکز تصمیم ساز، براندازي نظام بوده و از اول انقلاب تا کنون برای این هدف برنامه ریزی مي كند.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۳:۳۸
در کرسی آزاد اندیشی مرکز تخصصی ریحانة الرسول(س)جویبار بررسی شد: پی آمدهای ازدواج زود هنگام دختران حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با موضوع «ازدواج زود هنگام دختران» در مرکز تخصصی حوزوی خواهران ریحانه الرسول(س) جویبار برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۳:۰۰
مسئول بسيج رسانه سپاه کربلای مازندران: طلاب فرماندهان جبهه فرهنگي اند حوزه/ مسئول بسيج رسانه سپاه کربلای مازندران گفت: با توجه به این که طلاب فرماندهان جبهه فرهنگي هستند، لذا بايد در حوزه قلم و بيان به عنوان افراد متخصص ديني فعالیت کنند.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۳:۴۳
در مرکز تخصصی حوزوی نور الزهراء( س) ساری؛ چگونگی وجود عالم ذر بررسی شد حوزه/ نشست علمی- پژوهشی با موضوع" چگونگی عالم «ذر» با بررسی و نقد نظریات مربوط " در مرکز تخصصی حوزوی خواهران نور الزهراء (س) ساری برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۳:۳۹
در یک کرسی آزاداندیشی؛ آثار اجتماعی «متعه» در زمان حال بررسی شد حوزه/ در راستای تنویر افکار عمومی در جهت قبح زدایی از «متعه(ازدواج موقت)» در جامعه، کرسی آزاداندیشی با موضوع «آثار اجتماعی متعه در زمان حال» در مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) جویبار برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۳:۳۴
در مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) جویبار تاکید شد؛ نهضت آموزش سواد رسانه ای در کشور ایجاد شود حوزه/ با توجه به کمبود میزان سواد رسانه ای در ایران، می طلبد همانند نهضت سواد آموزی که به ریشه کنی بیسوادی اهتمام دارد، نهضت آموزش سواد رسانه ای نیز در کشور ایجاد شود.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۰:۵۱
معاون سیاسی سپاه کربلای مازندران: هدف آمریکا به رسمیت شناساندن اسرائیل در منطقه است حوزه/ هدف آمریکا در مسئله برجام این بود که ابتدا تمام امکانات هسته ای را از ما گرفته و بعد تولید موشک را در ایران متوقف کند و تروریست و اسرائیل را در منطقه به رسمیت بشناساند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۱:۵۳
امام جمعه بابلسر : اندیشه امام خمینی(ره) ادبیات مقاومت را به جهان صادر کرد امام جمعه بابلسر با تاکید بر حفظ اندیشه های امام راحل در دفاع از حقوق مردم فلسطین گفت : مسلمانان جهان امروز مدیون امام خمینی (ره) هستند چرا که همه آزادیخواهان و مظلومان و مستضعفان را امیدوار و خود باوری و اعتماد به نفس را در آنها زنده نگاه داشت.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۱:۴۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس