*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۷ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 23, 2019
بزرگداشت آیت الله هاشمی شاهرودی در ساری + عکس حوزه/ مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی شاهرودی امروز با حضور علما، روحانیان، مسؤولان و اقشار مختلف مردم در ساری برگزار شد
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۰:۳۱
کارشناس سیاسی: ایران تنها کشور فاقد پایگاه آمریکایی در جهان است حوزه/ آقای اسماعیلی کارشناس سیاسی گفت: از کل منابع دنیا، تقریباً هفتاد درصد آن در خاورمیانه است و آمریکا در تمام این منطقه، پایگاه دارد و تنها کشور فاقد پایگاه آمریکایی در جهان، ایران است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۲:۵۸
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: هر چه در عرصه فرهنگی و دینی سرمایه گذاری شود باز هم کم است حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، با بیان این که امروز هر چه در عرصه های فرهنگی و دینی جامعه سرمایه گذاری شود باز هم کم است، گفت: در برابر هجم وسیعی از توطئه ها و هجمه های دشمن در عرصه فرهنگی، تلاش های تبلیغی و معنوی متولیان و دست اندرکاران جامعه اسلامی باید دو چندان شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۸:۱۰
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران: آسیب های جامعه نتیجه دوری از مفاهیم قرآنی است حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران، انس با مفاهیم قرآنی را موجب رشد علمی و اخلاقی طلاب دانست.
۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۷:۳۳
از سوی دفاتر علما و مراکز حوزوی؛ بزرگداشت آیت الله هاشمی شاهرودی در ساری برگزار می شود حوزه/ مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی شاهرودی، رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، فردا در ساری برگزار می شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۰
برگزاری مراسم «شبی با کتاب» در مدرسه الزهرا(س) جویبار حوزه/ مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) جویبار گفت: طلاب با اخلاص در عمل می توانند رابطه ی بین خود و خدا را اصلاح کنندتا پرده های حجاب کنار رفته و انوار الهی بیش از پیش دلهاي آنان را فرا گیرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۴
امام جمعه بابلسر: مردم عزت و عظمت خود را به رخ جهانیان کشیدند حجت الاسلام قلی پور با بیان این که نهم دی یادآور حضور آگاهانه ملت با بصیرت ایران اسلامی در بعیت دوباره با آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: این حماسه عظیم در جهت حمایت ملت بزرگ ایران اسلامی از کیان انقلاب اسلامی رویداد.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۷:۳۰
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: ملت اجازه نمی دهد خدشه ای به جایگاه ولایت و رهبری ایجاد شود حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که ولایت مداری جزو اصول غیر قابل تغییر ملت بزرگ ایران است، خاطرنشان کرد: این ملت در چهار دهه اخیر حتی جان خود را برای تقویت جایگاه ولایت و رهبری داده اند.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۶:۴۴
مسئول شورای هماهنگی مازندران: نهم دی تجلی حماسه عظیم ملت در دفاع از انقلاب و ولایت بود حوزه/مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اینکه نهم دی قطعا روز پیوند امت با ولایت است، گفت: مردم با بصیرت و ولایت مدار کشورمان، امروز نیز بار دیگر با حضور در این اجتماع عظیم تبعیت خود از ولایت را اثبات کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۴:۵۸
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) آمل: ملت ایران در ۹ دی ولایتمداری خود را به جهانیان اثبات کردند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) آمل گفت: اگر مردم، پشتوانه انقلاب نباشند، دشمن می تواند به نظام و مقام ولایت، آسیب برساند، به همين خاطر ملت همواره حامی و حافظ ولایت بوده و در حماسه ۹ دی، ولایتمداری خود را به جهانیان اثبات کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۴:۳۹
همزمان با سراسر کشور؛ گرامیداشت حماسه نهم دی در مازندران+ عکس حوزه/ همزمان با سراسر کشور مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی در شهرهای مختلف مازندران برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۲:۱۸
در مدرسه فاطمه الزهرا(س) شیرود تنکابن مطرح شد؛ مفاهیم انقلاب براساس نیاز روز جامعه بازآفرینی شوند حوزه/ در رابطه با مفاهیم نظری انقلاب اسلامی، باید به سخنان امام خمینی (ره) مراجعه کرد که چه مفاهیمی وجود داشته است و چگونه می توان به باز آفرینی آن مفاهیم بر اساس نیاز جامعه امروز پرداخت و راهکارهائی را در برابر مشکلات جامعه امروزی از قبیل تهاجم فرهنگی، نفوذ دشمن، تحریم و... ارائه کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۲:۰۴
مدیر مدرسه علمیه مصطفی خان ساری: نهم دی اوج بصیرت و ولایت مداری ملت در دفاع از انقلاب بود مدیر مدرسه علمیه مصطفی خان ساری، نهم دی را اوج بصیرت و ولایت مداری ملت ایران در دفاع از انقلاب و ولایت دانست.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۲۳:۳۲
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: فتنه گران ۸۸ اصل نظام و ولایت فقیه را نشانه گرفته بودند عضو شورای حوزه علمیه مازندران، حماسه نهم دی را اوج وحدت و همبستگی ملت ایران اسلامی در دفاع از انقلاب و ولایت عنوان کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۲:۰۴
مدیریت حوزه علمیه خواهران استان مازندران: مردم در ۹ دی امسال بار دیگر افتخار آفرینی می کنند حوزه/ مدیریت حوزه علمیه خواهران استان مازندران در آستانه فرا رسیدن یوم الله ۹ دی، طی بیانیه ای، این حماسه را نمایش اقتدار ملت بابصیرت ایران در صیانت و پشتیبانی از اصول و ارکان نظام اسلامی دانست.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۰:۱۴
بزرگداشت آیت الله هاشمی شاهرودی در مدرسه المهدی(عج) رامسر حوزه/ مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی شاهرودی امروز در مدرسه علمیه المهدی(عج) رامسر برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۲۱:۳۵
پیام تسلیت آیات نظری و طبرسی در پی ارتحال ‌آیت الله هاشمی شاهرودی حضرات آیات نظری خادم الشریعه و طبرسی با صدور پیام های جداگانه ای ارتحال آیت الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفتند.
۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۱۲:۱۰
در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) تنکابن؛ «نقش طلاب در مدیریت اقتصادی خانواده و جامعه» بررسی شد حوزه/ کرسی آزاد اندیشی« نقش طلاب در مدیریت اقتصادی خانواده و جامعه»، در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) تنکابن برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۵:۵۱
مدرسه صديقه طاهره(س) نوشهر مطرح شد: طلاب گرفتار «توهم دانایی» نشوند حوزه/ مهمترین عامل دانایی و توانمندی، درک نادانی و نداری مطلق است، و آن چیزی که سد دانایی و تحول مثبت اندیشه می شود، «توهم دانایی» است.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۱:۳۳
مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) شیرود تاکید شد: حوزه های علمیه از اصلی ترین مراکز باز آفرینی مفاهیم دینی اند حوزه/ کارشناس فرهنگی گفت: با توجه به این که باز آفرینی مفاهيم دینی و جنبش علمی در حوزه های علمیه صورت می گیرد، لذا اين مراکز در طول تاريخ، پرچم دار نشر علوم دینی در جهان بوده اند.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۱:۲۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس