*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ \ ۳ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Wednesday, August 15, 2018
استاد حوزه علمیه مازندران: ایران تحت هیچ شرایطی بر سر مولفه‌های قدرت خود وارد مذاکره با ‌آمریکا نمی‌شود حوزه/ استاد حوزه علمیه مازندران به پیشنهاد مذاکره با آمریکا از سوی برخی ها در داخل اشاره کرد و گفت: آنهایی که می‌گویند با ترامپ مذاکره کنیم بدانند که مذاکره همانند گذشته بی‌نتیجه و عامل، تحقیر ایران و از دست دادن تمام مؤلفه‌های قدرت کشور است.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۳:۴۲
استاد حوزه علمیه مازندران: دشمن به دنبال القای فضای ناامیدی در کشور است حوزه/ حجت الاسلام پوررمضان با اشاره به این که دشمن به دنبال القای فضای ناامیدی در کشور است، گفت: باید هر چه می توانیم امید و نشاط را با بهره گیری از ظرفیت های مختلف به جامعه تزریق کنیم.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۲:۴۲
مدیر کل اوقاف مازندران: وقف پشتوانه مناسبی برای تقویت حوزه های علمیه است حوزه/ حجت الاسلام حیدری با بیان این که سنت حسنه وقف عاملی در جهت حفظ استقلال حوزه های علمیه خواهد بود، گفت: این مراکز ارزشمند دینی هیچ گاه وابسته به حکومت ها نبوده اند و همین مسأله مهم ترین شاخصه حوزه های علمیه در طول تاریخ است.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۰:۳۲
مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: نیاز امروز جامعه اسلامی طلبه ای نخبه، مستعد و انقلابی است حوزه/ حجت الاسلام صالحی با بیان این که امروز نیز حوزه های علمیه باید شخصیت های بزرگی همچون امام راحل و مقام معظم رهبری را در خود پرورش دهند، بیان داشت: نیاز امروز جامعه اسلامی طلبه ای نخبه، مستعد و انقلابی است.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۰:۲۴
امام جمعه بهشهر: نماز جمعه عامل تقویت پایه های انقلاب اسلامی است امام جمعه بهشهر، پایگاه عبادی سیاسی نماز جمعه را عاملی در جهت تقویت پایه های انقلاب اسلامی دانست.
۱۳۹۷/۵/۱۲ - ۱۳:۲۵
حجت الاسلام انتظاری خبر داد: اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در ۴۸ شهر مازندران حوزه/ مسؤول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران، ایجاد وحدت و انسجام در جامعه را از جمله مهم ترین وظایف ائمه جمعه یاد کرد و افزود: ائمه جمعه امروز حلقه وصل میان مردم و حکومت و نظام اسلامی به شمار می روند.
۱۳۹۷/۵/۱۲ - ۱۳:۲۱
آیت الله نظری خادم الشریعه: علما و روحانیت همواره مأمن و پناهگاه اقشار مختلف مردم هستند حوزه/استاد درس خارج حوزه علمیه با اشاره به این که علما و روحانیت همواره مأمن و پناهگاه اقشار مختلف مردم بودند، گفت: این شاخصه مهم علمای شیعه در طول تاریخ بوده که موجب محبوبیت دو چندان آنها در جامعه شده است.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۵:۵۷
مدیر کل امور مبلغین سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد: فعالیت تبلیغی ۴ هزار روحانی مستقر در مناطق محروم و روستایی کشور مدیر کل امور مبلغین و مساجد سازمان تبلیغات اسلامی کشور از فعالیت تبلیغی بیش از ۴ هزار روحانی مبلغ در مناطق مختلف کشور خبر داد.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۱:۱۶
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران خواستار شد: تشکیل قرارگاه فرهنگی مقابله با فساد و بی بندوباری در سواحل شمال کشور حوزه/ حجت الاسلام صادقی با اشاره به این که متأسفانه امروز به دلیل اقدامات زودگذر و جزیره ای در حوزه فرهنگی و تبلیغی شاهد گسترش آسیب های فرهنگی در مناطق شمالی کشور هستیم، گفت: نباید استفاده از مواهب طبیعی نظیر جنگل و دریا به بهانه ای برای گسترش فساد و بی بندوباری در این مناطق تبدیل شود.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۱:۱۵
با حضور گسترده مردم و روحانیت؛ هشتمین سالگرد ارتحال آیت الله صالحی در ساری برگزار شد هشتمین سالگرد ارتحال آیت الله سید موسی صالحی، مسؤول مدرسه علمیه سعادتیه ساری در امامزاده یحیی(ع) مرکز استان مازندران بر گزار شد.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۱:۱۳
آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار روحانیون مازندران: در جامعه طیّب و طاهر نباید اختلاس و حقوق نجومی وجود داشته باشد حوزه/ حضرت آیت الله جوادی ‌آملی با بیان این که در کشور طیب و طاهر اختلاس نجومی نباید وجود داشته باشد، گفت: باید در یک جامعه طیّب و طاهر همه امور بر اساس اصول و قانون باشد.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۵:۰۲
مدیر کل اوقاف مازندران: برخی مسئولان تنها شعار تبعیت از رهبری سر می دهند حوزه/ حجت الاسلام حیدری با بیان این که متأسفانه برخی ها تنها شعار تبعیت از رهبری سر می دهند و در عمل به گونه ای دیگر رفتار می کنند، افزود: تبعیت از ولی فقیه باید در عمل ثابت شود چون دینداری واقعی در اطاعت پذیری از ولی فقیه است.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۸:۵۹
مشاور استاندار مازندران در امور روحانیت مطرح کرد: تخریب چهره روحانیت استراتژی جدید دشمن در مواجهه با انقلاب حوزه/ مشاور استاندار مازندران در امور روحانیت با اشاره به این که یکی از اهداف دشمن خدشه دار کردن چهره روحانیت در جامعه است، گفت: هوشیاری روحانیت مانع از تحقق این توطئه دشمن شده و امروز شاهدیم یک پیوند عمیق و ناگسستنی میان مردم و علما برقرار است.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۸:۵۸
پس از تکمیل درمان؛ آیت الله نظری از بیمارستان مرخص شد حوزه/ آیت الله نظری خادم الشریعه عصر امروز از بیمارستان مرخص شد.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۲۲:۳۶
در کارگاه آموزشي روحانيون مستقر شهرهاي مازندران مطرح شد؛ ايستادگي و مقاومت ملت ایران نظام سلطه را با چالش جدي مواجه کرده است مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به برنامه ريزي دشمن در جنگ اقتصادي گفت: بعد از چهار دهه از عمر انقلاب اسلامي، توطئه هاي دشمنان اين نظام مقدس همچنان ادامه دارد و ايستادگي جمهوري اسلامي در برابر اين حجم عظيم از توطئه ها، نظام سلطه را با چالش جدي مواجه کرده است.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۲۰:۵۹
امام جمعه بابلسر: مسؤولان برای عبور از مشکلات گوش به فرمان رهبری باشند امام جمعه بابلسر با اشاره به این که مردم و مسؤولان باید گوش به فرمان رهبری انقلاب باشند، تصریح کرد: با تبعیت از مقام معظم رهبری و تحقق رهنمودهای ایشان می توانیم به رشد و تعالی در عرصه های مختلف دست پیدا کنیم.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۲۰:۴۰
طی حکمی؛ حجت الاسلام انتظاری مشاور استاندار مازندران در امور روحانیت شد حوزه/ طی حکمی از سوی محمد اسلامی، استاندار مازندران، حجت الاسلام محمد انتظاری به عنوان مشاور استاندار در امور روحانیت، ائمه جمعه و جماعات منصوب شد.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۸:۲۴
استاد حوزه علمیه مازندران: مسئولان با روحیه انقلابی در برابر توطئه های دشمن ایستادگی کنند حوزه/ استاد حوزه علمیه مازندران با تأکید بر این که امروز مسئولان کشور برای مقابله با توطئه ها و هجمه های دشمنان باید روحیه انقلابی داشته باشند، خاطرنشان کرد: ترس از قدرت های بزرگ موجب ضعف و سستی می شود.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۱:۳۶
گردهمایی روحانیان مستقر مازندران برگزار شد حوزه/ گردهمایی فصلی روحانیان مستقر استان مازندران امروز در لاریجان آمل برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۱:۳۴
مسؤول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر: تبعیت از رهبری و مدیریت جهادی تنها راه عبور کشور از مشکلات است مسؤول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر با بیان این که رمز پیشرفت و توسعه کشور در گرو تبعیت از ولایت و رهبری است، گفت: اگر امروز کشور در عرصه های مختلف این گونه عزمندانه حضور دارد به برکت مدیریت رهبر معظم انقلاب است.
۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۹:۰۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس