*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ \ ۹ صفر ۱۴۴۰ \ Thursday, October 18, 2018
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: دستی که بخواهد امنیت و آرامش ایران را بر هم زند قطع خواهد شد حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران از نیروی انتظامی به عنوان مظهر عزت و اقتدار نیروهای مسلح کشورمان یاد کرد و گفت: نیروهای مسلح کشور هر دستی که بخواهد امنیت و آرامش ملت ایران را بر هم زند، قطع خواهند کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۸:۰۰
خرسندی سعودی ها از تحقیر شدن با پرداخت دلارهای نفتی حوزه/ جای شرم و رسوایی است حکام مستبد سعودی با صراحت تحقیر می شود و در برابر تحقیر، پول می پردازد و هم هزینه آبرو و حیثیت و هم هزینه دلارهای نفتی برای خوش آمد اربابان خود را می پردازند.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۳:۱۲
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: ملت ایران با مدیریت صحیح مقام معظم رهبری بحران ها را پشت سر می گذارد حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که امروز نیز ملت بزرگ ایران با رهبری عالمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری همه مشکلات و بحران ها را پشت سر خواهند گذاشت، گفت: مسؤولان به جای شعار دادن گوش به فرمان رهبری نظام باشند و در جهت تحقق منویات و مطالبات ایشان تلاش ها را بیشتر کنند.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۲۲:۱۷
امام جمعه محمود ‌آباد تاکید کرد: برخورد قاطع و قانونی با برهم زنندگان امنیت و نظم اجتماعی حجت الاسلام موسوی با اشاره به این که نیروی انتظامی ایران اسلامی با قدرت در برابر برهم زنندگان نظم و آرامش کشور می ایستد، گفت: تلاش ها و از خودگذشتگی های پلیس مقتدر کشورمان موجب ایجاد یک امنیت پایدار برای ملت بزرگ ایران شده است.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۸:۰۶
مدیر حوزه علمیه مازندران خبر داد: تحصیل حدود دو هزار و ۵۰۰ طلبه در شهرهای مختلف مازندران حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی با اشاره به این که در حال حاضر حدود دو هزار و ۵۰۰ طلبه در شهرهای مختلف استان مشغول فراگیری علوم حوزوی هستند، گفت: این طلاب فعالیت علمی خود را در ۲۴ مدرسه علمیه استان از ابتدای مهر ماه آغاز کرده اند.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۷:۳۳
در کارگاه مدرسه فاطمه الزهرا(س) شیرود مطرح شد: اختلافات خانوادگی ناشی از ضعف مهارت زندگی است حوزه/ اختلافات خانوادگی ناشی از ضعف مهارت در میان اعضای خانواده است و تجربه برگزاری دوره ها و کارگاه های مهارت افزایی خانواده نشان داده که این آموزش ها در پیشگیری از تعارضات خانوادگی و حل مشکلات پیش آمده، تاثیر بسزائی دارد.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۰۸:۱۶
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: تحریم، آخرین حربه آمریکایی ها علیه ملت ایران است حوزه/ حجت الاسلام صالحی با بیان این که ملت بزرگ ایران پیروز میدان مبارزه با آمریکاست، گفت: تحریم آخرین حربه آمریکایی ها علیه ملت ایران است که به طور حتم با مدیریت صحیح و وحدت ملی شکست خواهد خورد.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۰۷:۵۶
مسئول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر: خودباوری و تکیه بر توان داخلی رمز عبور کشور از مشکلات است مسئول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر با اشاره به این که ملت ایران اسلامی با خودباوری و تکیه بر توان داخلی امروز مقتدرانه در عرصه های مختلف حضور دارد، گفت: با وابستگی و دل خوش کردن به وعده های توخالی سایر کشورها نمی توان پیشرفت کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۰۷:۵۵
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: مسئولان دغدغه های معیشتی مردم را رفع کنند حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که ملت بزرگ ایران همواره پای آرمان های انقلاب و نظام اسلامی خواهند ماند، گفت: این انقلاب و نظام دینی با حضور در صحنه مردم به پیروزی رسید و امروز مسئولان باید دغدغه های معیشتی مردم را رفع کنند.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۸:۳۲
مدیر مدرسه خواهران حضرت نرجس(س) ساری: حوزه های علمیه پرچمدار حرکت عظیم انقلاب اسلامی هستند حوزه/ روحانیت در تاریخ بیش از هزار ساله خود افتخارات زیادی داشته، اما نقش مرجعیت، حوزه های علمیه و امام راحل به عنوان پرچمدار حرکت عظیم انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی، انصافاً بی نظیر بوده است.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۴:۲۶
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران تأکید کرد؛ ضرورت تقویت تعامل و ارتباط مبلغان دینی با مردم حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که امروز مبلغان دینی باید تعامل و ارتباط خود با مردم را بیشتر تقویت کنند، گفت: هر چه این ارتباطات قوی تر باشد نفوذ و اثرگذاری توطئه های دشمن به پایین ترین سطح ممکن کاهش پیدا خواهد کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۲۱:۲۱
مدیر کل اوقاف مازندران: هیچ قدرتی نمی تواند مانع گسترش فرهنگ حسینی در جهان شود حوزه/ حجت الاسلام حیدری با بیان این که هیچ قدرتی نمی تواند مانع گسترش فرهنگ حسینی در جهان شود، گفت: امروز می بینیم علیرغم همه محدودیت ها و دشمنی های نظام سلطه این فرهنگ ناب در سراسر جهان گسترش یافته است.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۶:۲۲
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران: حضور مشاور در مدارس علمیه موفقیت طلاب را دو چندان می کند حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با بیان این که بسیاری از طلاب قبل از ورود به حوزه هیچ هدف و برنامه مشخصی برای آینده خود ندارند، گفت: در این قسمت حضور مشاور در مدرسه می تواند از بروز بسیاری از مشکلات و سردرگمی های احتمالی برای طلبه جلوگیری کند.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۵:۰۹
عضو شورای حوزه علمیه مازندران تأکید کرد؛ ضرورت بهره گیری دستگاه تعلیم و تربیت از ظرفیت بالای حوزه علمیه حوزه/ حجت الاسلام لائینی به ظرفیت بالای حوزه های علمیه در جهت همراهی با دستگاه تعلیم و تربیت اشاره کرد و گفت: آموزش و پرورش باید بیشتر از توان و ظرفیت علمی و تبلیغی این مراکز ارزشمند دینی در جهت تقویت باورهای دینی دانش آموزان بهره گیرد.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۵:۰۷
رییس اداره تبلیغات اسلامی ساری: مردمی بودن مهم ترین شاخصه روحانیت انقلابی است حوزه/ استاد حوزه علمیه مازندران، مردمی بودن را مهم ترین ویژگی و شاخصه روحانیت انقلابی برشمرد و گفت: روحانیت به دلیل نفوذ فکری و کلامی که در میان مردم داشت توانست یک نهضت عظیم را علیه رژیم طاغوت ساماندهی کند.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۲۳:۵۰
امام جمعه موقت ساری: روحانیت، بصیرت و تفکر انقلابی را در جامعه تقویت کند حوزه/ استاد حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که روحانیت بصیرت و تفکر انقلابی را در جامعه تقویت کند، گفت: امروز کشور برای حرکت در مسیر اصلی خود نیازمند تفکر اصیل انقلابی است.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۲۳:۴۲
تقدیر نایب رئیس شورای حوزه علمیه مازندران از اقدام مقتدرانه سپاه حوزه/ نایب رئیس شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که دشمنان ملت ایران باید بدانند که امنیت ملی و آرامش مردم خط قرمز نیروهای مسلح است، گفت: کوچکترین تحرک دشمن علیه تمامیت ارزی ایران اسلامی با پاسخی قدرتمندانه از سوی نیروهای مسلح کشورمان همراه خواهد بود.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۷:۳۹
مدرسه علمیه شهید بهشتی(ره) مازندران تاکید شد؛ طلاب تعامل و ارتباط خود با متن جامعه را هر روز بیشتر تقویت کنند استاد حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که طلاب جوان باید در کنار علم آموزی تبلیغ معارف دینی را نیز در دستور کار خود قرار دهند، تصریح کرد: طلبه نباید فراموش کند که یکی از مهم ترین رسالت های آنها در طول تاریخ تبلیغ دین بوده است.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۷:۱۵
در نشست روحانیون مستقر غرب مازندران تاکید شد؛ روحانیت خدمت به مردم را وظیفه ذاتی خود می داند حوزه/ حجت الاسلام روحانی نیا با بیان این که روحانیت بدون هیچ توقعی و تنها بر اساس تکلیف و رسالت ذاتی خود در دفاع از اسلام و انقلاب و خدمت به مردم گام برداشته است، تصریح کرد: اگر حضور در صحنه روحانیت نبود دشمن به اهداف پلید و شوم خود دست پیدا می کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۸:۰۰
در مدرسه آیت الله صالحی ساری بررسی شد؛ «معنویت و اخلاق»؛ عامل رشد علمی یا مانع سر راه مدیر مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری بر ضرورت انس طلاب با کلام الهی تأکید کرد و گفت: مأنوس شدن طلبه با کلام الهی موجب رشد و تعالی یک طلبه در ابعاد مختلف خواهد شد.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۷:۰۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس