*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
معاون سیاسی سپاه کربلای مازندران: هدف آمریکا به رسمیت شناساندن اسرائیل در منطقه است حوزه/ هدف آمریکا در مسئله برجام این بود که ابتدا تمام امکانات هسته ای را از ما گرفته و بعد تولید موشک را در ایران متوقف کند و تروریست و اسرائیل را در منطقه به رسمیت بشناساند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۱:۵۳
امام جمعه بابلسر : اندیشه امام خمینی(ره) ادبیات مقاومت را به جهان صادر کرد امام جمعه بابلسر با تاکید بر حفظ اندیشه های امام راحل در دفاع از حقوق مردم فلسطین گفت : مسلمانان جهان امروز مدیون امام خمینی (ره) هستند چرا که همه آزادیخواهان و مظلومان و مستضعفان را امیدوار و خود باوری و اعتماد به نفس را در آنها زنده نگاه داشت.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۱:۴۳
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران خبر داد: اجرای طرح نهضت قرآنی در مدارس علمیه خواهران مازندران حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران خبر داد: نظر به اقبال عمومی به قرآن کریم در ماه مبارک رمضان، طرح نهضت قرآنی در مدارس علمیه خواهران مازندران در حال برگزاری است.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۱:۰۹
در کرسی آزاد اندیشی مدرسه الزهرا(س) جویبار بررسی شد: قلمرو روابط زن و مرد در اسلام حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با عنوان «قلمرو روابط زن و مرد در اسلام» در مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) جویبار برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۱:۰۶
یک خبر از مرکز تخصصی تفسیر ریحانه الرسول (س) جویبار حوزه/ نشست علمی - پژوهشی با عنوان «پژوهشی در زندگی و آثار شیخ کُلینی(ره)» در مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآنی ریحانه الرسول (س) جویبار برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۴:۳۴
در نشست سیاسی مدرسه الزهرا (س) محمود آباد؛ بیانات مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان بررسی شد حوزه/ نشست سیاسی با موضوع «بررسی بیانات مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان»، در مدرسه علمیه خواهران الزهرا (سلام الله علیها) برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۴:۳۲
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا: فتح خرمشهر بهترین الگو برای فتوحات درعرصه اقتصاد است حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با بیان این که حماسه سوم خرداد الگویی بی نظیر برای ترسیم روحیه جهادی در کشور است، گفت : استفاده از ظرفیت جوانان مانند دوران دفاع مقدس، سبب پیشرفت کشور می شود.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۴:۲۵
مدیرحوزه علمیه خواهران مازندران: نظام آموزشی کشور فرزندان را مسئولیت پذیر تربیت نمی کند/ حاشیه امن فرهنگی برای هیچ خانواده ای وجود ندارد حوزه/ متاسفانه نظام آموزش کشور، فررندان را نسبت به آینده کشور مسئولیت پذیر نکرده و نسبت به پژوهش و تحقیق بیگانه بار می آورد. این که مقام معظم رهبری چندین سال است بر تحول در آموزش و پرورش تاکید می کنند، چون می دانند نیاز و آسیب جامعه چیست.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۴:۲۰
همزمان با ماه مبارک رمضان؛ ۱۷۰۰ مبلغ دینی به سراسر مازندران اعزام شدند مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران از اعزام هزار و ۶۸۳ مبلغ دینی همزمان با ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف استان خبر داد، گفت: از این تعداد هزار و ۴۰۰ نفر بومی و مابقی اعزامی از دفتر تبلیغات اسلامی قم و مشهد هستند.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۲۱:۴۱
در یک کرسی آزاد اندیشی حوزوی بررسی شد: مهجوریت قرآن در نظام آموزشی کشور/اجرای پنهان ۲۰۳۰ در مدارس حوزه/ کرسی آزاد اندیشی «مهجوریت قرآن در نظام آموزشی کشور» در مدرسه علمیه حضرت فاطمه الزهراء (س) آمل برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۰:۵۲
رئیس اداره تبلیغات اسلامی ساری تأکید کرد: حضور جهادی و اثرگذار روحانیت در جبهه شبهه زدایی رئیس اداره تبلیغات اسلامی ساری با اشاره به این که اثرگذاری تبلیغی در ماه مبارک رمضان دو چندان است، گفت: مبلغان از ظرفیت تبلیغی ماه مبارک رمضان در جهت تقویت معنویت و بصیرت در جامعه بهره گیرند.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۴:۴۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: برنامه های فرهنگی مساجد با محوریت روحانیت اجرا شود حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران بر ضرورت مدیریت مساجد در ماه مبارک رمضان از سوی روحانیت و مبلغان اعزامی به مناطق روستایی تأکید کرد و گفت: همه برنامه های دینی و فرهنگی مساجد در ماه مبارک رمضان باید با محوریت روحانیت برگزار شود تا شاهد اثرگذاری مطلوب تری در میان مردم باشیم.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۰:۲۹
آیت الله العظمی نوری همدانی در واکنش به انتقال سفارت آمریکا به بیت القدس: هرگونه اعتماد به آمریکا خیانت است/ مسلمانان به زودی قدس را آزاد خواهند کرد حوزه/ انتقال پایتخت این کشور به سرزمین غصب شده بیت المقدس از همان خوی استکباری و شیطان صفتی آمریکا ست ولی رییس جمهور آمریکا و صهیونیست بدانند مسلمانان به زودی قدس شریف را آزاد خواهند کرد.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۲۳:۵۹
در کرسی آزاد اندیشی مدرسه علمیه خواهران ریحانة الرسول نکا مطرح شد: شاخصه انقلابی گری حضور در میدان و دفاع از انقلاب است حوزه/ به همت واحد پژوهش مدرسه علمیه خواهران ریحانة الرسول(س) کرسی آزاد اندیشی با موضوع"شاخص های حوزه انقلابی و نقش طلاب " برگزار شد
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۲۹
در مدرسه علمیه خواهران جویبار بررسی شد: راههای برون رفت از مرگ جاهلی در آخر الزمان نشست علمی با موضوع" راههای برون رفت از مرگ جاهلی در آخر الزمان" در مدرسه علمیه خواهران سطح ( ۳و۲) جویبار برگزار گردید.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۳:۳۹
در مدرسه علمیه عصمتیه بابل برگزار شد: نشست شیوه روابط کلامی مطلوب در خانواده حوزه/ نشست شیوه روابط کلامی مطلوب در خانواده با محوریت حدیث شریف کسا در مدرسه علمیه عصمتیه بابل برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۳:۱۱
آیت الله العظمی نوری همدانی در جمع مردم ساری: علمای شیعه همواره پشتیبان ولایت بوده اند/ وحدت نیاز امروز جهان اسلام است حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به این که علمای شیعه در طول تاریخ خون دادند و به زندان رفتند و شهید شدند، اما هیچ گاه ولایت را تنها نگذاشتند، تصریح کردند: بر اساس کتب تاریخ شیعه و کتب اهل سنت اگر کسی دارای ولایت نباشد هیچ عمل او مورد قبول خداوند متعال قرار نخواهد گرفت.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۹:۳۶
حضور آیت الله العظمی نوری همدانی در امامزاده عباس(ع) ساری+ عکس حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با حضور در امامزاده عباس(ع) ساری به مقام شامخ این امامزاده جلیل القدر ادای احترام کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۸:۳۹
در کرسی آزاداندیشی مدرسه فاطمه الزهرا(س) تنکابن تاکید شد: ولایت فقیه در امتداد ولایت ائمه اطهار(ع) است حوزه/ کرسی آزاداندیشی با موضوع «نسبت بین ولایت فقیه با ولایت ائمه(علیهم السلام)»، به همت معاونت پژوهش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) تنکابن برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۲:۳۹
برگزاری یک کارگاه پژوهشی در مدرسه فاطمیه بندپی بابل حوزه/ کارگاه علمی- پژوهشی روش منبع شناسي در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه بندپی بابل برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۲:۰۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس