*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ \ ۶ شوال ۱۴۳۹ \ Thursday, June 21, 2018
آیت الله العظمی نوری همدانی در جمع مردم ساری: علمای شیعه همواره پشتیبان ولایت بوده اند/ وحدت نیاز امروز جهان اسلام است حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به این که علمای شیعه در طول تاریخ خون دادند و به زندان رفتند و شهید شدند، اما هیچ گاه ولایت را تنها نگذاشتند، تصریح کردند: بر اساس کتب تاریخ شیعه و کتب اهل سنت اگر کسی دارای ولایت نباشد هیچ عمل او مورد قبول خداوند متعال قرار نخواهد گرفت.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۹:۳۶
حضور آیت الله العظمی نوری همدانی در امامزاده عباس(ع) ساری+ عکس حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با حضور در امامزاده عباس(ع) ساری به مقام شامخ این امامزاده جلیل القدر ادای احترام کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۸:۳۹
در کرسی آزاداندیشی مدرسه فاطمه الزهرا(س) تنکابن تاکید شد: ولایت فقیه در امتداد ولایت ائمه اطهار(ع) است حوزه/ کرسی آزاداندیشی با موضوع «نسبت بین ولایت فقیه با ولایت ائمه(علیهم السلام)»، به همت معاونت پژوهش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) تنکابن برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۲:۳۹
برگزاری یک کارگاه پژوهشی در مدرسه فاطمیه بندپی بابل حوزه/ کارگاه علمی- پژوهشی روش منبع شناسي در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه بندپی بابل برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۲:۰۰
در مرکز تخصصی نور الزهراء(س) ساری بررسی شد: عوامل ظهور فرهنگ خرافه و روش مبارزه با آن از منظر قرآن حوزه/ نشست علمی با موضوع "عوامل ظهور فرهنگ خرافه و روش مبارزه با آن از منظر قرآن کریم" در مرکز تخصصی حوزوی نور الزهراء(س) ساری برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۰:۴۰
آیت الله العظمی نوری همدانی در جمع مدیران مازندران: میز و تشکیلات اداری مسئولان را مغرور نکند/ در ادارات با اخلاق کریمانه و مهربانانه با مردم برخورد شود حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان این که انقلاب اسلامی یک تحول عظیمی در عرصه های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، روحی و جسمی جامعه ایجاد کرد ه است گفتند: میز و تشکیلات اداری نباید مدیران را مغرور کند بلکه باید تواضع، اخلاق کریمانه و مهربانانه در برخورد با مردم در ادارات رعایت شود.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۰:۲۵
حضور آیت الله العظمی نوری همدانی در مدرسه امام صادق(ع) نکا+ عکس حوزه/ مدیر مدرسه امام صادق(ع) نکا از حضور آیت الله العظمی نوری همدانی در این مدرسه علمیه و دیدار معظم له با اساتید و طلاب خبر داد.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۰۲:۰۵
رونمایی از کتاب سلوک محمدی در حاشیه کنگره آیت الله محمدی لائینی همزمان با برگزاری نخستین کنگره بزرگداشت آیت الله حسین محمدی لائینی، نماینده فقید مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری از کتاب سلوک محمدی رونمایی شد.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۶:۴۶
آیت الله العظمی نوری همدانی عنوان کردند: ضرورت بهره گیری از سیره علما در جامعه امروز حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به این که امام خمینی(ره) و شهدا در برابر ظلم و استبداد قیام کردند، گفت: امروز نیز باید از سیره علما و امام خمینی(ره) درس بگیریم و در زندگی خود بکار ببریم .
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۶:۱۲
نماینده ولی فقیه در مازندران: ارتباط مردم با علما و بزرگان دینی یک ارتباط قلبی و مستحکم است حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان این که ارتباط مردم با علما و بزرگان دینی یک ارتباط قلبی و مستحکم است، گفت: علما همواره با آغوش‌ باز پذیرای مردم بودند و به مسائل و مشکلات آنها رسیدگی می کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۶:۰۲
کنگره آیت الله محمدی لائینی در نکا آغاز شد حوزه/ نخستین کنگره بزرگداشت آیت الله محمدی لائینی، نماینده فقید مازندران در مجلس خبرگان رهبری با سخنرانی حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی در نکا آغاز شد.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۲:۲۰
نماینده ولی فقیه در مازندران: حفظ و بقای دین در جامعه مرهون مجاهدت های روحانیت است حوزه/ آیت الله طبرسی با اشاره به این که علما و روحانیت برای حفظ و بقای دین تلاش ها و مجاهدت های بسیاری انجام دادند، گفت: روحانیت برای گسترش دین در جامعه مشکلات بسیاری متحمل شده و حتی در این مسیر شکنجه شده و خون های بسیاری نیز تقدیم شده است.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۵:۵۳
آیت الله نوری العظمی همدانی: علما با تواضع، اخلاق کریمانه و مهربانانه مردم را هدایت و راهنمایی کنند حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی به نقش علما در هدایت و راهنمایی مردم اشاره کرد و افزود: بعد از پیامبران الهی و ائمه اطهار(ع) این علما و روحانیان هستند که باید با تواضع، اخلاق کریمانه و مهربانانه این نقش محوری را ایفا کنند.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۵:۴۴
در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س)تنکابن: بایسته های بانوی طلبه در تحقق جامعه مهدوی و تمدن سازی بررسی شد حوزه/کارگاه آموزشی مهارتی بایسته های بانوی طلبه در تحقق جامعه مهدوی و تمدن سازی در مدرسه علمیه فادر مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا (س)تنکابن شیرود بررسی شد: طمه الزهرا (س)تنکابن شیرود برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۵:۴۱
برگزاری کارگاه پژوهشی در مدرسه الزهرا(س)محمودآباد حوزه/ در راستای مهارت افزایی در تحقیق پایانی و آماده شدن طلاب برای انجام تحقیق پایانی کارگاه فیش نویسی تحقیق پایانی و نگارش علمی در مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) محمودآباد برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۰:۵۲
در یک نشست حوزوی؛ وضعیت عفاف و حجاب بررسی شد حوزه/ نشست «بررسی حجاب و عفاف از ابعاد مختلف» در مدرسه علميه خواهران شهید مطهری تنکابن برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۰:۵۱
امام جمعه بابلسر: عده ای می گفتند «مرگ بر آمریکا» نگوییم امام جمعه بابلسر با بیان این که تحریم ها اثری بر اراده ملت ایران نخواهد داشت، گفت: این ملت در مسیر تحقق آرمان ها و اهداف انقلاب و نظام اسلامی پیشگام هستند و هیچ قدرتی نمی تواند مانع اراده ملت ایران شود.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۲۰:۲۰
معاون آموزش حوزه علمیه مازندران: دوره ارتقایی تابستانی در مدارس علمیه نور و آمل برگزار می شود حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه مازندران با اشاره به در پیش بودن تعطیلات فصل تابستان از برگزاری دوره ارتقایی در مدارس علمیه نور و آمل خبر داد.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۲۰:۱۷
مسؤول مدرسه علمیه امام صادق بهشهر: نباید به کشورهای غربی اعتماد کرد مسؤول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر با تأکید براین که ملت ایران زیر بار هیچ توافق اجباری که منافع آنها را تأمین نکند نخواهد رفت، گفت: غربی ها باید بدانند که خروج آمریکایی از برجام هیچ تأثیری در اراده ملت بزرگ ایران در رسیدن به اهداف و آرمان های بزرگ انقلاب نخواهد داشت.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۹:۱۵
امام جمعه نور: شهید مطهری استوانه فکری انقلاب اسلامی بود حجت الاسلام احمدی با بیان این که شهید مطهری استوانه فکری انقلاب اسلامی ایران به شمار می رفت، افزود: آراء و افکار تعالی این مبارز انقلابی سد محکمی در برابر فعالیت های گروه های منحرف و التقاطی آن دوران بود
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۸:۳۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس