*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ \ ۷ صفر ۱۴۴۰ \ Tuesday, October 16, 2018
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران: حوزه علمیه بدون توجه به مباحث اخلاقی نمی تواند به اهداف والای خود دست یابد حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با بیان اینکه حوزه بدون توجه به مباحث اخلاقی نمی تواند به اهداف والای خود دست یابد، گفت: مسائل اخلاقی و تربیتی باید جزء اولویت های نخست مدارس علمیه قرار گیرد.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۳:۱۷
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: انزوای روحانیت خواست و هدف دشمن است مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان این که تلاش های تبلیغی روحانیت سدّ محکمی در برابر گسترش هجمه های فرهنگی دشمن است، گفت: با حضور پررنگ و مستمر روحانیت در مناطق آسیب پذیر می توانیم مشکلات و معضلات فرهنگی را به حداقل برسانیم.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۲:۲۸
مدرسه خواهران فاطمه الزهرا(س) شیرود مطرح شد؛ حوزه های علمیه مدافع حریم ولایتند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) شیرود تنکابن گفت: طلاب به عنوان سربازان حضرت زهرا(س) باید مدافع ارزش های دینی بود و لحظه ای از خط ولایت فاصله نگیرند.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۲۱:۱۰
دبیر سومین جشنواره استانی علامه حلی مازندران: جشنواره علامه حلی فرصت بروز استعدادهای پژوهشی طلاب است حجت الاسلام فاضل برگزاری جشنواره استانی علامه حلی را فرصتی برای بروز و ظهور استعدادهای پژوهشی طلاب مدارس علمیه دانست.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۵:۴۵
مدیر مدرسه علمیه خواهران الزهرا (س) جویبار: علم و دانش ابزار انجام رسالت حوزوی است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه خواهران الزهرا (س) جویبار گفت: کسب علم و دانش ابزاری در جهت انجام رسالت حوزوی است.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۴:۰۶
امام جمعه محمود آباد: دولتمردان از دل بستن به وعده های توخالی اروپایی ها پرهیز کنند امام جمعه محمود آباد با بیان این که مسئولان نیز از دل بستن به وعده های نسیه کشورهای اروپایی پرهیز کنند، گفت: دولتمردان اگر به جای توجه به یک سری وعده های توخالی اروپایی ها به ظرفیت های داخلی توجه کنند به طور حتم سود و منفعت آن برای کشور صدها برابر بیشتر خواهد بود.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۳:۴۵
به مدت پنج شب؛ اجتماع بزرگ «مدافعان حرم» در ساری برگزار می شود اجتماع بزرگ مدافعان حرم شهرستان ساری با حضور سخنرانان برجسته کشوری برگزار می شود.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۳:۴۴
در همایش «طلیعه حضور» مدرسه فاطمه الزهرا(س) شیرود مطرح شد: طلاب خود را مجهز به علوم روز کنند حوزه/ با وجود هجمه های فرهنگی دشمنان، طلاب باید با تجهیز خود به ابزار، امکانات و علوم و فناوری روز دنیا، از اصول و ارزش های دینی و اعتقادی دفاع نمایند.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۳:۴۱
هجدهمین نشست علمی در مدرسه فیضیه مازندران برگزار می شود حوزه/ هجدهمین نشست علمی مدرسه علمیه فیضیه مازندران با حضور اساتید و طلاب برگزار می شود.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۶:۱۷
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: حوزه علمیه پشتوانه تربیتی آموزش و پرورش است معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که تعامل و ارتباط چهره به چهره مبلغ با دانش آموزان آثار فرهنگی و تربیتی بسیار بالایی دارد، گفت: دستگاه تعلیم و تربیت باید بیش از پیش از توان و ظرفیت مبلغان دینی در سطح مدارس بهره گیرد.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۴:۳۴
در مدرسه خواهران الزهرا(س) ساری مطرح شد؛ راه دستیابی به مراتب بالای علوم الهی حوزه/ مدیرمدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) ساری گفت: طلاب باید با انگیزه، پشتکار و جدیت درس خوانده تا به مراتب بالای علوم الهی دست یابند.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۴:۱۲
امام جمعه چالوس در جمع بانوان طلبه: طلاب پاسخگوی نیازهای جامعه باشند حوزه/ امام جمعه چالوس گفت: طلاب باید پاسخگوی نیازهای جامعه بشری باشند و قطعا نیاز بشر در امور معنوی به مراتب بیشتر از مسائل مادی است.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۴:۱۲
امام جمعه بابلسر: ایران انتقام سختی از تروریست ها و حامیان آنها خواهد گرفت امام جمعه بابلسر با اشاره به این که امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اوج عزت و اقتدار بین المللی قرار دارد، گفت: تروریست های جنایت کار و حامیان منطقه ای و فرا منطقه ای آنها نیز منتظر انتقام سخت فرزندان ایران اسلامی باشند.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۳:۴۱
در مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) آمل مطرح شد: تهذیب در کنار تحصیل، رسالت اصلی طلاب است حوزه/ طلاب باید علومی که فرا می گیرند را در زندگی به کار بسته و در کنار تحصیل به دنبال تهذیب نفس باشند.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۳:۲۲
در اردوی « طلیعه حضور» بانوان طلبه جدید ساری مطرح شد: غرور سبب هلاکت فرد می شود حوزه/ مدرسه علمیه حضرت نرجس (سلام الله علیها) ساری به مناسبت آغاز سال تحصیلی، اردوی طلیعه حضور طلاب جدید الورود این مدرسه برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۱:۵۲
در مدرسه حضرت آمنه(س) فریدونکنار مطرح شد: مدارس علمیه با رویکرد نخبگانی طلاب را تربیت کنند حوزه/ استاد حوزه مازندران گفت: حوزه علمیه مکانی برای پرورش نخبگانی است که با علم و آگاهی، توانایی پاسخگویی در جهان امروز را داشته باشند.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۰۹:۲۷
امام جمعه موقت تهران در جمع مردم رستمکلا: روحانیت فدایی دین و انقلاب است/ ریشه فساد در کشور خشکانده شود امام جمعه موقت تهران با بیان این که روحانیت در ادوار مختلف انقلاب همواره در رأس بوده و در دفاع مقدس نیز بیشترین شهید را تقدیم انقلاب کرده است، گفت: امروز نیز روحانیت فدایی دین و انقلاب هستند و هیچ گاه خسته نمی شوند.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۸:۰۰
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران: اربعین تجلی وحدت و همبستگی امت اسلامی است معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به درپیش بودن راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، آن را نمونه از وحدت و همبستگی مسمانان در راه حسینی دانست و گفت: امروز دشمنان و بدخواهان دین از آن حضور با عظمت و بی نظیر امت اسلامی در راهپیمایی روز اربعین هراسان هستند.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۷:۰۲
با حضور گسترده علما و روحانیان؛ بزرگداشت آیت الله ایازی(ره) در رستمکلا برگزار شد حوزه/ مراسم بزرگداشت آیت الله حاج شیخ ابوالحسن ایازی و دو فرزند برومند ایشان حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا ایازی و حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد ایازی، در مسجد جامع رستمکلا برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۵:۱۴
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: باید به جای ایجاد شبهه در عزاداری ها به اشرافی گری ها اعتراض کرد مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان این که متأسفانه برخی ها با دشمنان همسو شده و به اعتقادات عاشورایی بی احترانی کردند و در هزینه هایی که برای این محافل می شود، تشکیک کردند، گفت: باید به جای تشکیک و ایجاد شبهه در عزاداری ها به زندگی و تفکر اشرافی گری اعتراض کرد.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۴:۵۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس