*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۱ صفر ۱۴۴۰ \ Saturday, October 20, 2018
امام جمعه چالوس در جمع بانوان طلبه: طلاب پاسخگوی نیازهای جامعه باشند حوزه/ امام جمعه چالوس گفت: طلاب باید پاسخگوی نیازهای جامعه بشری باشند و قطعا نیاز بشر در امور معنوی به مراتب بیشتر از مسائل مادی است.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۴:۱۲
امام جمعه بابلسر: ایران انتقام سختی از تروریست ها و حامیان آنها خواهد گرفت امام جمعه بابلسر با اشاره به این که امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اوج عزت و اقتدار بین المللی قرار دارد، گفت: تروریست های جنایت کار و حامیان منطقه ای و فرا منطقه ای آنها نیز منتظر انتقام سخت فرزندان ایران اسلامی باشند.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۳:۴۱
در مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) آمل مطرح شد: تهذیب در کنار تحصیل، رسالت اصلی طلاب است حوزه/ طلاب باید علومی که فرا می گیرند را در زندگی به کار بسته و در کنار تحصیل به دنبال تهذیب نفس باشند.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۳:۲۲
در اردوی « طلیعه حضور» بانوان طلبه جدید ساری مطرح شد: غرور سبب هلاکت فرد می شود حوزه/ مدرسه علمیه حضرت نرجس (سلام الله علیها) ساری به مناسبت آغاز سال تحصیلی، اردوی طلیعه حضور طلاب جدید الورود این مدرسه برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۱:۵۲
در مدرسه حضرت آمنه(س) فریدونکنار مطرح شد: مدارس علمیه با رویکرد نخبگانی طلاب را تربیت کنند حوزه/ استاد حوزه مازندران گفت: حوزه علمیه مکانی برای پرورش نخبگانی است که با علم و آگاهی، توانایی پاسخگویی در جهان امروز را داشته باشند.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۰۹:۲۷
امام جمعه موقت تهران در جمع مردم رستمکلا: روحانیت فدایی دین و انقلاب است/ ریشه فساد در کشور خشکانده شود امام جمعه موقت تهران با بیان این که روحانیت در ادوار مختلف انقلاب همواره در رأس بوده و در دفاع مقدس نیز بیشترین شهید را تقدیم انقلاب کرده است، گفت: امروز نیز روحانیت فدایی دین و انقلاب هستند و هیچ گاه خسته نمی شوند.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۸:۰۰
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران: اربعین تجلی وحدت و همبستگی امت اسلامی است معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به درپیش بودن راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، آن را نمونه از وحدت و همبستگی مسمانان در راه حسینی دانست و گفت: امروز دشمنان و بدخواهان دین از آن حضور با عظمت و بی نظیر امت اسلامی در راهپیمایی روز اربعین هراسان هستند.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۷:۰۲
با حضور گسترده علما و روحانیان؛ بزرگداشت آیت الله ایازی(ره) در رستمکلا برگزار شد حوزه/ مراسم بزرگداشت آیت الله حاج شیخ ابوالحسن ایازی و دو فرزند برومند ایشان حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا ایازی و حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد ایازی، در مسجد جامع رستمکلا برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۵:۱۴
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: باید به جای ایجاد شبهه در عزاداری ها به اشرافی گری ها اعتراض کرد مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان این که متأسفانه برخی ها با دشمنان همسو شده و به اعتقادات عاشورایی بی احترانی کردند و در هزینه هایی که برای این محافل می شود، تشکیک کردند، گفت: باید به جای تشکیک و ایجاد شبهه در عزاداری ها به زندگی و تفکر اشرافی گری اعتراض کرد.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۴:۵۹
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا: ریشه اصلی مشکلات کشور ناشی از سوء مدیریت هاست حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا، ریشه مشکلات را ناشی از برخی سوء مدیریت ها برشمرد و گفت: مسئولان باید برای برون رفت از این مشکلات فعلی تفکر انقلابی و مدیریت جهادی را مد نظر خود قرار دهند.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۰:۰۶
مدیر حوزه علمیه مازندران: نقش پررنگ روحانیت در دفاع مقدس برای جامعه تبیین نشده است مدیر حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که متأسفانه هنوز نقش پررنگ روحانیت در دفاع مقدس به خوبی برای جامعه تبیین نشده است، گفت: این وظیفه نهادهای تبلیغی و فرهنگی است که در این خصوص با برنامه ریزی مدون این نقش مهم و اثرگذار را برای جامعه امروز تبیین و تشریح کنند.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۰۹:۵۲
در مدرسه خواهران الزهرا(س) کلاردشت مطرح شد؛ عاقبت بخیری با کسب معارف دینی حوزه/ طالب علم اگر در مسیر رسیدن به کمال بمیرد، شهید است، زیرا تشنگی او به کسب معارف دینی، موجب عاقبت بخیر بودن او می شود.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۲:۴۹
هشدار مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران: دشمن تلاش دارد سگ و گربه را جایگزین فرزند در خانوده های ایرانی کند/ عقیم سازی دختران و پسران شیعه!!! حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: یکی از توطئه های دشمنان کاهش نسل شیعه است، در این زمینه با ایجاد جنگ در بلاد مسلمین و ساخت مصنوعات عقیم کننده مانند البسه و لوازم آرایشی دختران و پسران شیعه را عقیم کند، از طرف دیگر با تولید فیلم و سریال آنها را با حیواناتی نظیر سگ و گربه مانوس کنند، به گو نه ای که نگهداری این حیوانات جایگزین فرزند شود.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۱:۲۰
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: پیام شهدا این است که انقلاب را حفظ کنید مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری با بیان این که امروز پیام شهدا به ملت ایران این است که از پای علم و پرچم اباعبدالله الحسین(ع) جدا نشوید و انقلاب را حفظ کنید، گفت: دشمن آمده محراب و منبر را از ما بگیرد، همه باهم اتحاد داشته باشیم و جوانان را با ره آورد و دستاوردهای انقلاب آشنا کنیم.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۰۸:۵۵
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: باسواد بی بصیرت، خطرناک است/ طلاب به روز باشند حوزه/ امام جمعه نکا با تأکید بر این که تعلیم و تربیت در حوزه باید با بصیرت همراه باشد، گفت: باسواد بی بصیرت، خطرش خیلی بیشتر است، به همین دلیل باید در کنار علم به زمان بصیرت سیاسی اجتماعی و دینی داشته باشیم.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۹:۳۶
امام جمعه چالوس مطرح کرد: دستاوردهای دفاع مقدس برای ملت ایران امام جمعه چالوس گفت: دفاع مقدس یادآور اقتدار، ایثار صبر و بردباری، ایستادگی و مقاومت ملت ایران در دفاع از میهن اسلامی است.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۹:۰۰
معاون آموزش حوزه علمیه مازندران مطرح کرد: روشنگری و آگاهی بخشی؛ دو رسالت مهم امروز حوزویان معاون آموزش حوزه علمیه مازندران با بیان این که روشنگری و آگاهی دادن به جامعه یکی از وظایف مهم حوزویان است، تصریح کرد: امروز دشمن همه توان خود را به کار گرفته تا مردم را از نظام و انقلاب جدا کند و این وظیفه روحانیت است که در این خصوص روشنگری کند.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۲:۰۰
نماینده مجلس خبرگان رهبری: پاسخ ایران به حامیان تروریست ها پشیمان کننده خواهد بود نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تأکید براین که دشمنان ملت ایران بدانند که پاسخ ملت ایران به آنها پشیمان کننده خواهد بود، گفت: به همین دلیل است که دشمن با اجیر کردن برخی گروه های تروریستی تلاش می کند امنیت داخلی ما را بر هم بزند که هیچ گاه موفق نخواهد شد.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۷:۵۶
اردوی جهادی طلاب مدرسه ریحانه الرسول نکا در یک روستای محروم حوزه/ طرح اردوی جهادی تابستان ۹۷ به همت مدرسه علمیه ریحانه الرسول (س) نکا در روستای هزارجریب برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۵:۱۲
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: حفظ کرامت و منزلت ایثارگران کمترین کاری است که بر عهده ماست حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران گفت: پاسداشت خون شهدا و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره این عزیزان و همچنین ارج نهادن به جان فشانی های جانبازان، ایثارگران و رزمندگان با حفظ کرامت و منزلت والای آنان کمترین کاری است که بر عهده ما قرار دارد که باید به نحو شایسته انجام شود.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۵:۰۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس