*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ \ ۱۱ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Thursday, January 17, 2019
تولیت مدرسه علمیه امامیه ساری در بیمارستان بستری شد تولیت مدرسه علمیه امامیه مازندران به منظور تکمیل روند درمان در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۲:۵۵
عضو شورای حوزه علمیه مازندران خواستار شد: از توان علمی و تبلیغی روحانیت در مدارس بیشتر استفاده شود حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران بر ضرورت تقویت برنامه های دینی و فرهنگی در سطح مدارس با بهره گیری از توان علمی و تبلیغی روحانیت تأکید کرد و گفت: این گونه برنامه ها باید به گونه ای برگزار شود که دانش آموزان از لحاظ اخلاقی و معنوی رشد پیدا کنند.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۲:۵۲
در مدرسه صدیقه طاهره(س) نوشهر مطرح شد؛ در مرحله عمل منتظر واقعی منجی باشیم حوزه/ نشست تربیتی با موضوع «بررسی ویژگی های طلاب در عصر غیبت، در مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) نوشهر برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۳:۲۰
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران: پیوند میان روحانیت و مردم تقویت شود معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با بیان این که علیرغم همه توطئه ها و نقشه های دشمن، امروز یک پیوند مستحکمی میان مردم و روحانیت برقرار است، گفت: وحدت و همبستگی مردم و روحانیت عامل خنثی شدن بسیاری از توطئه های دشمنان علیه ایران اسلامی بوده است.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۲:۳۹
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: وحدت ملی مهم ترین راه برون رفت جامعه از مشکلات است حجت الاسلام لائینی با بیان این که علما و روحانیت همواره نقش بسیار مهمی در تحکیم وحدت در جامعه داشتند، گفت: امروز مهم ترین راه برون رفت جامعه از مشکلات و بحران ها وحدت ملی است .
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۲:۳۸
در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) آمل مطرح شد؛ صلح جهانی در گرو استکبار ستیزی است حوزه/ نشست بصيرتي با موضوع «ضرورت استكبار ستيزي» در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) آمل برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۹:۰۵
در مدرسه فاطمه الزهرا(س) شیرود تنکابن مطرح شد؛ تفرقه افکنی قوی ترین ابزار دشمن علیه جوامع اسلامی است حوزه/ کارشناس سیاسی گفت: در حال حاضر قوی ترین ابزار دشمن، تفرقه افکنی بین مذاهب در جوامع اسلامی است که با بصیرت افزایی و ولایت مداری می توان این توطئه را خنثی کرد.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۶:۴۵
در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) شیرود؛ راهکارهای «مطالعه سودمند» بررسی شد حوزه/ دوره مهارت افزایی با موضوع "راهکارهای مطالعه سودمند"، در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) شیرود تنکابن برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۰۹:۴۸
مدیرحوزه علمیه خواهران مازندران: اختلافات سیاسی انقلاب را تهدید می کند حوزه/ مدیرحوزه علمیه خواهران مازندران گفت: در حال حاضر نیز یکی از چیزهائی که انقلاب را تهدید می کند، اختلافات و گرایشات مختلف سیاسی است که دشمن از آن سوء استفاده می کند، لذا باید با حفظ وحدت توطئه های آنها را خنثی کنیم.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۷:۵۰
در مدرسه حضرت آمنه (س) فریدونکنار؛ دیپلماسی از دیدگاه قرآن بررسی شد حوزه/ نشست علمی پژوهشی با عنوان «دیپلماسی در قرآن»، در مدرسه علمیه حضرت آمنه (س) فریدونکنار برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۷:۳۹
در مدرسه علمیه الزهرا(س) ساری تاکید شد؛ گروه های سایبری طلاب تشکیل شود حوزه/ کارشناس فرهنگی بر ضرورت تشکیل گروه های سایبری طلاب برای تبلیغ در فضای مجازی تاکید کرد.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۱:۲۳
در مرکز تخصصی زینب کبری(س) تنکابن؛ کارگاه شیوه انتخاب موضوع و نگارش طرح برگزار شد حوزه/ کارگاه آموزشی شیوه انتخاب موضوع و نگارش طرح اجمالی ویژه طلاب متقاضی تدوین پایان نامه، در مرکز تخصصی حوزوی زینب کبری(س) تنکابن برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۱:۲۳
در مدرسه علمیه ریحانه الرسول (س) نکا مطرح شد؛ مسئولان نباید با امضای برخی قرار دادها دشمن را بر کشور مسلط کنند حوزه/ نشست سیاسی بصیرتی با موضوع «بررسی عملیات روانی دشمن در جامعه» در مدرسه علمیه ریحانة الرسول (س) نکا برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۰۹:۲۳
نهم آذر ماه؛ نخستین سالگرد ارتحال ‌آیت الله سجادی نوری برگزار می شود حوزه/ نخستین سالگرد ارتحال آیت الله سید علی اکبر سجادی(ره) از علمای مازندران، جمعه نهم آذر ماه، در زادگاه این عالم ربانی برگزار می شود.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۷:۳۶
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: تفکر و مدیریت بسیجی رمز پیروزی و موفقیت ملت ایران است حوزه/ حجت الاسلام صالحی با اشاره به این که امروز کشورمان برای پیروزی در برابر توطئه دشمنان نیازمند تفکر و مدیریت بسیجی است، بیان داشت: اگر این شاخصه های مهم در مدیران و مسئولان کشور وجود داشته باشد به طور حتم کشورمان در برابر هجمه ها و توطئه های اقتصادی و سیاسی دشمن به راحتی پیروز خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۷:۱۵
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: اگر مسلمانان همدل و یکصدا باشند هیچ قدرتی نمی تواند بر آنها مسلط شود حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که اگر مسلمانان با هم همدل و یکصدا باشند هیچ قدرتی نمی تواند بر آنها مسلط شود، گفت: وحدت و همبستگی منجر به شکست توطئه و دشمنی همه قدرت های زورگوی جهان خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۷:۰۶
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: نقاط اشتراک میان مسلمانان بهترین ظرفیت وحدت اسلامی است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که امت اسلامی دارای اشتراکات زیادی هستند که همه این نقاط مشترک می تواند محور وحدت آنها قرار گیرد، گفت: قرآن به عنوان کامل ترین و مهم ترین کتاب خداوند متعال نقطه اشتراک همه مسلمانان جهان است.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۶:۱۱
در مدرسه فاطمه الزهراء(س) آمل مطرح شد؛ آمریکا به سرنوشت شوروی گرفتار خواهد شد حوزه/ مسئول دفتر آستان قدس رضوی در آمل با اشاره به این که آمریکا در حال فروپاشی است، تصریح کرد: باور کنیم که آمریکا رفته رفته در حال افول قدرت است و طولی نمی کشد که همانند شوروی از پا درمی آمده و تجزیه شود.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۳:۴۰
امام جمعه نور: برخی در لباس مسلمان، پازل دشمن را تکمیل می کنند امام جمعه نور با اشاره به این که متأسفانه امروز برخی ها در لباس مسلمان با تفرقه افکنی میان امت اسلامی کار دشمن را انجام می دهند، تصریح کرد: نباید با اقدامات تفرقه انگیزانه پازل دشمن را کامل کنیم.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۸:۵۲
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: تا وحدت به عمل تبدیل نشود شرایط کشورهای اسلامی تغییر نمی کند عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که دوری از تفرقه و اختلاف همه توطئه ها و نقشه های دشمن را خنثی می کند، گفت: در سایه وحدت و همبستگی می توانیم عزت و عظمت خود را در جهان دو چندان کنیم.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۸:۰۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس