*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ \ ۶ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Saturday, August 18, 2018
مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: ایران در سایه اهل بیت(ع) به قدرت منطقه ای و فرامنطقه ای تبدیل شده است حجت الاسلام صالحی با بیان این که ملت بزرگ ایران در سایه اهل بیت(ع) به کشوری قدرتمند تبدیل شده اند، گفت: چنین کشوری هیچ گاه اجازه نخواهد داد، زورگویی همچون آمریکا در مسیر آرمان های انقلاب خللی ایجاد کند.
۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۱۶:۱۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه فیضیه مازندران: تولید و نوآوری علمی در حوزه نیازمند توجه به پژوهش است معاون پژوهش حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که حوزه امروز نیازمند تولید و نوآوری در عرصه علم است، تصریح کرد: برای تحقق این مسأله مهم توجه به تحقیق و پژوهش امری لازم و ضروری است.
۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۱۵:۴۷
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: خواسته های مردم از مسؤولان در حوزه اقتصادی کاملاً به حق است حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که در حال حاضر یکی از مهم ترین خواسته های مردم از مسؤولان رفع مشکلات اقتصادی است، گفت: خواسته های مردم از مسؤولان در حوزه اقتصادی کاملاً به حق است و باید در جهت تحقق این خواسته ها تلاش بیشتری صورت گیرد.
۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۰۰:۱۰
امام جمعه محمود ‌آباد: بحران های امروز جامعه نتیجه فاصله گرفتن از اهل بیت(ع) است حوزه/ امام جمعه محمود آباد، استکبار ستیزی و ظلم ستیزی را ویژگی و شاخصه اهل بیت(ع) عنوان کرد و گفت: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در همان مسیری که اهل بیت(ع) حرکت کرده اند، گام برداشته اند و همین امر برای این ملت عزت آفرین بوده است.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۸:۴۵
معاون آموزش حوزه علمیه مازندران تأکید کرد: ضرورت توجه به سنت مباحثه و مطالعه در حوزه حجت الاسلام اکبری با تأکید بر این که طلاب مطالعه و مباحثه در حوزه را مورد توجه جدی قرار دهند، افزود: متأسفانه برخی مواقع دیده می شود این سنت های ارزشمند در برخی مدارس علمیه مورد بی توجهی قرار می گیرد که این یک آسیب بزرگ است.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۱:۱۷
مدیر کل اوقاف مازندران: سیره اهل بیت(ع) بهترین راه مقابله با توطئه های دشمنان است حجت الاسلام حیدری در ادامه با تأکید براین که دهه کرامت دهه تجدید عهد با ولایت و امامت است، گفت: امروز بهره گیری از سیره اهل بیت(ع) بهترین راه مقابله با توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب است.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۰۹:۲۵
امام جمعه بابلسر مطرح کرد: دهه کرامت فرصت طلایی تبیین و ترویج سبک زندگی دینی در جامعه حوزه/ امام جمعه بابلسر با اشاره به این که دهه کرامت فرصتی برای تبیین و ترویج سبک زندگی دینی در جامعه است، گفت: امروز بهره گیری از سبک زندگی می تواند یکی از بهترین راهکارهای جلوگیری تهدیدات و فشارهای دشمنان باشد.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۲۰:۳۱
امام جمعه تنکابن خواستار شد: مقابله با ضد ارزش ها در مناطق گردشگری و سواحل دریا حوزه/ حجت الاسلام پور اکبر با بیان این که ساماندهی مناطق گردشگری به ویژه سواحل دریا نیازمند نگاه ملی است، تصریح کرد: همه دستگاه های فرهنگی باید برای مقابله با ضد ارزش ها منسجم شوند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۲۰:۱۹
نماینده مجلس خبرگان رهبری: کسانی که صلاحیت مسئولیت در نظام را ندارند برکنار شوند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین توکل با تأکید براین که باید در برابر کسانی که صلاحیت مسئولیت در این نظام و انقلاب را ندارند ایستاد، گفت: باید افراد متعهد، مؤمن و انقلابی در مصادر امور قرار گیرند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۶:۳۳
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران تأکید کرد؛ ضرورت تقویت حضور روحانیون در مناطق روستایی معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت تقویت حضور مبلغان دینی در مناطق روستایی و آسیب پذیر تأکید کرد.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۵:۲۱
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران تبیین کرد: ویژگی های یک منبر مخاطب پسند حوزه/ حجت الاسلام شکریان، منبرهای طولانی و سنگین را موجب خستگی مخاطب دانست و گفت: مردم توقع دارند از روحانیت مطالب روز، مبتلابه و اخلاقی را به صورت خلاصه بشنوند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۰:۳۲
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران مازندران خبر داد: ارزیابی اساتید متقاضی تدریس مقطع سطح۲ مدارس خواهران مازندران حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: ارزیابی اساتید متقاضی تدریس در مقطع سطح۲ مدارس علمیه خواهران مازندران در حال برگزاری است.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۵:۰۲
مدیر خواهران ریحانه الرسول(س) نکا خبر داد: مدرسه ریحانه الرسول(س) میزبان برنامه های تابستانی بانوان نکا حوزه/ مدیر مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول(س) نکا گفت: برنامه های تابستانه این مدرسه برای توانمندسازی طلاب و بانوان این شهرستان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۵:۰۱
رئیس اداره تبلیغات اسلامی ساری: تهدید ها و تحریم ها تأثیری در اراده پولادین ملت ایران ندارد رئیس اداره تبلیغات اسلامی ساری با بیان این که دشمنی ها علیه انقلاب و نظام همواره وجود داشته و چیز تازه ای نیست، گفت: مسیری که ملت ایران آغاز کردند کاملاً صحیح است و دشمن نیز نمی تواند با تحریم، تهدید و توطئه خللی در آرمان های ملت ایران وارد کند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۰۹:۰۳
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: در کنار مردم بودن افتخار روحانیت است مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری با اشاره به این که علیرغم همه نوع تبلیغات علیه روحانیت، اما به وضوح می بینیم که نقش روحانیت هر روز در جامعه پر رنگ تر و اثرگذار تر می‌شود، گفت: روحانیت در طول تاریخ همواره در کنار مردم بوده و به این همراهی افتخار می کند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۰۹:۰۳
آیت الله نظری خادم الشریعه تأکید کرد: تسریع در روند احیاء و بازسازی مسجد جامع ساری آیت الله نظری خادم الشریعه بر ضرورت تسریع در روند بازسازی و مرمت این بنای تاریخی و مذهبی تأکید کرد و گفت: باید از همه توان و ظرفیت موجود به منظور احیاء مجدد این بنای ارزشمند مذهبی و تاریخی بهره گرفته شود.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۰۹:۰۳
مدیر کل اوقاف و امورخیریه مازندران: بازسازی مسجد جامع ساری مطالبه عمومی است/ میراث فرهنگی سریعتر اعلام نظر کند مدیر کل اوقاف مازندران با تأکید در حال حاضر بازسازی و مرمت مسجد جامع ساری به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است، گفت: باید از همه ظرفیت های مردمی و غیر مردمی برای بازسازی مجدد این بنای ارزشمند استفاده کرد.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۶:۱۸
در نشست مدرسه خواهران شهید مطهری تنکابن مطرح شد؛ نابودی بنیان خانواده مهمترین جنگ فرهنگی دشمن حوزه/ خواهران طلبه باید نسبت به محیط اطراف خود بصیرت داشته و با حضور هوشمندانه در جامعه در راستای توسعه و ترویج ارزشهای دینی به خصوص حجاب و عفاف تلاش و فعالیت مستمر و موثر داشته باشند.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۵:۵۱
با حضور آیت الله اعرافی؛ ساختمان مدیریت حوزه علمیه مازندران افتتاح شد حوزه/ ساختمان مدیریت حوزه علمیه استان مازندران، با حضور آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه کشور، در ساری افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۲۲:۵۷
بازدید مدیر حوزه های علمیه از مسجدی که در آتش سوخت+ عکس حوزه/ آیت الله اعرافی با حضور در محل مسجد جامع تاریخی ساری، از نزدیک در جریان وضعیت این بنای قدیمی پس از آتش سوزی قرار گرفت.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۸:۵۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس