*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ \ ۷ صفر ۱۴۴۰ \ Tuesday, October 16, 2018
امام جمعه بابلسر: پیاده روی اربعین مانور اقتدار امت اسلامی است امام جمعه بابلسر با بیان این که عزاداری امام حسین(ع) برای امت اسلامی به ویژه پیروان اهل بیت(ع) یک عظمت خاصی آفریده است، بیان داشت: امروز پیاده روی اربعین حسینی به مانور اقتدار امت اسلامی در برابر دشمنان و بدخواهان دین تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۴:۳۶
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر مطرح کرد: دشمن برای ورود خرافات و بدعت ها به هیئت های مذهبی تلاش می کند استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که هیئت های مذهبی کانون نشر و گسترش معارف اهل بیت(ع) در جامعه هستند، گفت: این تشکل های دینی امروز حلقه اتصال مردم و اهل بیت(ع) به شمار می روند.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۳:۴۷
استاد حوزه علمیه مازندران: ایستادگی در برابر دشمن مهم ترین پیام نهضت عاشورا است استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که ظلم ستیزی و ایستادگی در برابر دشمن از جمله مهم ترین پیام های نهضت عاشورا است، گفت: این پیام مهم امروز باید مورد توجه آن دسته افرادی قرار گیرد که شعار سازش با آمریکا را سر می دهند.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۲۲:۰۵
مدیرکل اوقاف مازندران خبر داد: اقامه نماز ظهر عاشورا در ۳۰۰ بقعه متبرکه مازندران حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران، از برگزاری نماز ظهر عاشورا در ۳۰۰ امامزاده و بقعه متبرکه استان خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۲۱:۳۰
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: حضور روحانیت در هیأت های مذهبی عامل غنای عزاداری هاست حوزه/ حجت الاسلام شکریان حضور مبلغان دینی در هیأت های مذهبی را فرصت مغتنمی در جهت غنابخشی به برنامه های عزاداری عنوان کرد و گفت: تجربه ثابت کرده هر جا حضور روحانیت پررنگ تر بوده آسیب های فرهنگی و اجتماعی نیز کمتر شده است.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۲۱:۲۷
مدیر مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) کلاردشت: سوگواری بر امام حسین(ع) آرام بخش دلهاست حوزه/ مدیر مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) کلاردشت گفت: مجالس سوگواری امام حسین(ع) آرام بخش دلها و اوج دهنده روح و جان انسان است.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۲:۵۳
در مدرسه علمیه الزهرا(س) جویبار؛ همایش آسیب شناسی هیئت های مذهبی بانوان برگزار شد حوزه/ همایش " آسیب شناسی هیئت های مذهبی بانوان " با حضور مسئولین هیئت های مذهبی و مبلغین حوزه در مدرسه علمیه الزهرا(س) جویبار برگزار شد .
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۶:۴۷
به میزبانی مدرسه علمیه خواهران آمنه(س) فریدونکنار؛ کلاس مهارت های شیوه صحیح مطالعه در مازندران برگزار شد حوزه/ کلاس مهارت شیوه صحیح مطالعه وبرنامه ریزی تحصیلی در مدرسه علمیه خواهران آمنه(س) فریدونکنار برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۶:۲۵
در مدرسه علمیه امام صادق(ع) چالوس؛ نشست تبیین طرح جامع تربیتی مدارس غرب مازندران برگزار شد حوزه/ نشست تبیین طرح جامع تربیتی امروز با حضور مدیران، معاونان و کارشناسان مدارس غرب مازندران در مدرسه علمیه امام صادق(ع) چالوس برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۶:۰۹
مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت ساری: رشد علمی طلاب در گرو توجه به اخلاق و معنویت است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت ساری با تأکید براین که بدون توجه به اخلاق و معنویت نمی توان امیدی به رشد علمی طلاب داشت، گفت: هر چه طلبه از لحاظ معنوی و اخلاقی رشد کند به طور حتم در عرصه علمی نیز به موفقیت های بسیاری دست خواهد یافت.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۴:۲۷
ضرورت بصیرت طلاب در برابر ترویج ضد ارزشها در جامعه حوزه/ یک استاد حوزه علمیه گفت: خواهران طلبه نسبت به محیط اطراف خود بصیرت داشته و نباید در برابر ترویج ضد ارزش ها در جامعه ساکت باشند.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۴:۲۳
مدیر مدرسه علمیه امام علی(ع) ساری: اخلاق و معنویت با اصل موجودیت حوزه و روحانیت وابسته است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام علی(ع) ساری با بیان اینکه مسأله اخلاق را نباید در حوزه سطح پایین گرفت، گفت: اخلاق و معنویت در حوزه با اصل موجودیت حوزه و روحانیت وابسته است.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۴:۱۱
نماینده ولی فقیه در مازندران: ملت ایران هیچ گاه زیر بار زیاده خواهی های دشمن نخواهند رفت حوزه/ امام جمعه ساری با تأکید براین که ملت ایران ثابت کرده اند که هیچ گاه زیر بار زیاده خواهی های دشمن نخواهند رفت، بیان داشت: ملت با بصیرت و انقلابی ایران اسلامی با قدرت در برابر توطئه ها و هجمه های دشمنان خواهند ایستاد.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۰۰:۵۱
در قائمشهر؛ نشست تبیین و بررسی طرح جامع تربیتی حوزه برگزار شد حوزه/ نشست مدیران، معاونان تهذیب و کارشناسان مشاوره یازده مدرسه علمیه مازندران امروز در مدرسه علمیه امام صادق(ع) قائمشهر برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۰۰:۴۶
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: همراهی علم و اخلاق عامل رشد و تعالی علمی و معنوی طلاب است حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که همراهی علم و اخلاق می تواند طلبه را به رشد و تعالی علمی و معنوی برساند، گفت: اگر طلبه ای در هر یک از این دو موضوع مهم بی توجهی کند نمی تواند مسیر پیشرفت در حوزه را به خوبی طی کند.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۲۱:۱۴
حجت الاسلام حسینی تأکید کرد؛ ضرورت بهره گیری مدارس علمیه از ظرفیت علمی و اخلاقی علمای بلاد حوزه/ مدیر اخلاق معاونت تهذیب حوزه های علمیه با اشاره به وجود ظرفیت های ارزشمند علمی و معنوی در شهرستان ها بر ضرورت بهره گیری مدارس علمیه از محضر علما و بزرگان شهرستان تأکید کرد و افزود: باید دروس اخلاق با حضور چنین افراد برجسته ای در شهرستان برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۲۱:۰۵
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: عاشورا به یک فرهنگ و گفتمان جهانی تبدیل شده است حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان اینکه امروز عاشورا به یک فرهنگ و گفتمان جهانی تبدیل شده است، گفت: مراسم شیرخوارگان حضرت علی اصغر(ع) نیز امروز به یک مراسم جهانی تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۶:۳۵
مدارس علمیه شهرستان ها، خط مقدم فعالیت های حوزوی هستند حوزه/ حجت الاسلام حسینی با بیان این که خط مقدم فعالیت های حوزوی در شهرستان ها هستند، افزود: علیرغم همه کمبودهای مالی که در مرکز و شهرستان ها وجود دارد اما مدارس علمیه در شهرستان ها با همه توان در حال انجام رسالت واقعی خود هستند.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۰۰:۵۳
استاد حوزه علمیه مازندران: انقلاب اسلامی استمرار حرکت عاشورا است حوزه/ حجت الاسلام پوررمضان با بیان این که انقلاب ما استمرار حرکت عاشورا است، گفت: امام حسین(ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است که امروز بشریت برای برون رفت از مشکلات و بحران های امروز راهی جز تکیه زدن به این کشتی نجات ندارد.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۰۰:۴۵
استاد حوزه علمیه مازندران: رمز بقا و ماندگاری نظام اسلامی در گرو بهره گیری از فرهنگ عاشورا است حوزه/ استاد حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که ملت بزرگ ایران در چهار دهه اخیر با الگو قرار دادن آرمان های حسینی در برابر توطئه های دشمنان ایستاد، گفت: امروز نیز رمز بقا و ماندگاری این نظام اسلامی در گرو بهره گیری از فرهنگ عاشورا است.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۶:۵۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس