*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
استاد حوزه علمیه مازندران: حمایت از سپاه به معنای تقویت اصل نظام و انقلاب است استاد حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که سپاه حافظ عزت و اقتدار ملت ایران در عرصه های داخلی و خارجی است، گفت: اقتدار سپاه پاسداران موجب ترس و وحشت در دل دشمنان انقلاب اسلامی شده است.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۲۱:۴۱
معاون حوزه علمیه مازندران: جانبازان سندهای زنده شجاعت و مقاومت ملت ایران اند حوزه/ معاون حوزه علمیه مازندران، جانبازان را سند های زنده دوران هشت سال دفاع مقدس و شجاعت و مقاومت ملت ایران معرفی کرد و گفت: خدمت به چنین انسان هایی افتخار بزرگی برای همه است.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۸:۰۵
مسئول شورای هماهنگی مازندران: در دفاع از حریم ولایت و رهبری نباید تعارف کرد/ سپاه عامل عزت و اقتدار ایران اسلامی است مسئول شورای هماهنگی مازندران با اشاره به این که سپاه حافظ عزت و اقتدار ایران اسلامی است، تصریح کرد: دشمنان از نقش پررنگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در چهار دهه اخیر بسیار عصبانی هستند .
۱۳۹۷/۲/۱ - ۰۸:۱۳
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران: مبارزه با بدعت‌ها از افتخارات روحانيت است معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با تاکید براین که روحانیت در خط مقدم بصیرت‌بخشی در جامعه قرار دارند، تصریح کرد: روحانیت باید امروز با بصیرت افزایی و روشنگری توطئه های دشمنان علیه دین و انقلاب را خنثی کنند.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۲۰:۴۵
نماینده مجلس خبرگان رهبری: تنها راه رهایی جهان از مصائب کنونی پیروی از سیدالشهداء(ع) است نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری گفت: جهان با پیروی از مولود سوم شعبان قادر به درک آزادگی و سیر بسوی خداوند و نیل به قله سرفرازی است.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۸:۳۱
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: کسی صرفاً با گذاشتن عمامه متخصص دین نمی شود حوزه/ حجت الاسلام صادقی با تأکید براین که کسی صرفاً با گذاشتن عمامه متخصص دین نمی شود، تصریح کرد: روحانیت پیوسته باید در جهاد علمی باشد.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۶:۲۳
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: به روز نکردن اطلاعات روحانیت موجب فاصله گرفتن مردم می شود حوزه/ حجت الاسلام صالحی با تأکید براینکه روحانیت هر روز باید معارف و معلومات دینی و علمی خود را تقویت کند، خاطرنشان کرد: عدم به روز کردن اطلاعات روحانیت موجب فاصله گرفتن مردم از او می شود.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۸:۵۵
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: مبلغان برای مقابله با آسیب های اجتماعی باید به سلاح علم مجهز باشند حوزه/ حجت الاسلام ناصر شکریان گفت: روحانيون مهم ترين نقش تبليغي را در ترویج ارزش هاي الهي و هدايت فکری جامعه عهده دار هستند و این نقش زمانی محقق می شود که مبلغان به سلاح علم مجهز باشند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۱:۰۸
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: عدم رعایت عفاف و حجاب عامل سست شدن بنیان خانواده می شود حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، عدم رعایت عفاف و حجاب را عامل سست شدن بنیان خانواده و رواج بی بندوباری و فساد در جامعه دانست و گفت: امروز یکی از اهداف مهم دشمنان علیه انقلاب اسلامی از بین بردن بنیان خانواده ها با ترویج بدحجابی و فساد در جامعه است.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۷:۴۵
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: ایران در سايه اسلام ناب به کشوري مقتدر در دنيا تبديل شده است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بيان اين که امروز نظام اسلامي در سايه اسلام ناب و حقيقي به کشوري مقتدر در دنيا تبديل شده، گفت: دشمن از این اقتدار و عزت ملت ایران بسیار هراسان و عصبانی است و تلاش می کنند آن را خدشه دار کند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۷:۴۴
امام جمعه بابلسر: پیشرفت های کشور در سایه انقلاب اسلامی به دست آمده است حوزه/ حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی پور بهترین دعا برای انسان را عافیت دانست و گفت: تاکید اسلام در پیشگیری از بیماری چنان است که اگر افراد آداب زندگی اسلامی را رعایت کنند کمتر به بیماری‌ دچار می‌شوند.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۵:۲۳
در نشست سیر مطالعاتی با موضوع تاریخ تطبیقی مطرح شد: ضرورت تغيیر و اصلاح باورهاي غلط در جامعه حوزه/ در نشست سیر مطالعاتی با موضوع تاریخ تطبیقی مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س) مطرح شد: اگر خواستار تغییر رفتار مردم هستیم، باید باورهایشان را اصلاح کنیم.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۲:۱۷
امام جمعه نور خواستار شد: بهره گیری از شیوه های روز در تبلیغ معارف دینی حوزه/ امام جمعه نور با بیان این که ارزش ها و تعالیم دینی را باید با شیوه های صحیح و اثرگذار در میان مردم نشر داد، گفت: در ترویج و تبلیغ معارف دینی باید به اثرگذاری آن توجه کنیم و لازمه تحقق این امر، بهره گیری از شیوه های صحیح تبلیغ است.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۹:۰۹
امام جمعه محمود آباد: راه برون رفت کشور از بحران های اقتصادی حمایت از تولید ایرانی است امام جمعه محمود آباد به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: راه برون رفت کشور از بحران های اقتصادی حمایت از تولید ایرانی است.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۹:۰۳
در جشنواره «کتاب یار» حوزه خواهران مازندران مطرح شد؛ سرانه مطالعه هر ایرانی ۱۳ دقیقه در روز است/ شرکت ۱۳۰۰ بانوی طلبه مازندرانی در جشنواره «کتاب یار» حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران در دومین جشنواره «کتاب یار» حوزه علمیه خواهران مازندران از شرکت ۱۳۰۰ بانوی طلبه مازندرانی در مراحل اول و دوم این جشنواره خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۴:۰۶
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: خرید کالای خارجی برابر است با افزایش بیکاری جوانان ایرانی حجت الاسلام صاحلی با تأکید با عدم حمایت از تولید داخلی و خرید کالای های خارجی امیدی به رشد و رونق اقتصادی کشور باقی نخواهد ماند، گفت: ملت ایران باید بدانند که با خرید تولیدات خارجی یک کارگر ایرانی شغل خود را از دست می دهد و از این طریق تنها به تولید کننده خارجی کمک می کنیم.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۱:۴۸
رئیس اداره تبلیغات اسلامی ساری در جمع روحانیون: روشنگری و آگاهی بخشی رسالت مهم روحانیت است حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی ساری به نقش روحانیت در روشنگری و آگاهی بخشی جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: روحانیت نجات دهنده جامعه از انحراف و تباهی است.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۱:۱۲
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: قرارگاه های فرهنگی پیشگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی تشکیل شود مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت تشکیل قرارگاه فرهنگی به منظور رفع آسیب های اجتماعی و فرهنگی در جامعه تأکید کرد و گفت: متأسفانه امروز در سایه بی توجهی برخی ها در کشور، شاهد بروز ناهنجاری های اجتماعی و فرهنگی در جامعه هستیم.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۸:۲۲
امام جمعه بابلسر: حمله به سوریه ناشی از شکست غربی در مقابل جبهه مقاومت یود حوزه/ امام جمعه بابلسر به جنایت آشکار آمریکا، انگلیس و فرانسه در حمله به سوریه اشاره کرد و گفت: این تجاوز آشکار ناشی از شکست غربی ها در برابر جبهه مقاومت است.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۸:۰۸
حجت الاسلام صادقی خبر داد: گردهمایی سه روزه معاون تبلیغ حوزه های کشور در مازندران حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران از برگزاری همایش معاونان تبلیغ حوزه های علمیه کشور در بابلسر خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۸:۰۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس