*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
امام جمعه بابلسر: حمله به سوریه ناشی از شکست غربی در مقابل جبهه مقاومت یود حوزه/ امام جمعه بابلسر به جنایت آشکار آمریکا، انگلیس و فرانسه در حمله به سوریه اشاره کرد و گفت: این تجاوز آشکار ناشی از شکست غربی ها در برابر جبهه مقاومت است.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۸:۰۸
حجت الاسلام صادقی خبر داد: گردهمایی سه روزه معاون تبلیغ حوزه های کشور در مازندران حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران از برگزاری همایش معاونان تبلیغ حوزه های علمیه کشور در بابلسر خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۸:۰۱
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر: تحقق اهداف عالي بعثت در گرو وحدت امت اسلامي است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر با بیان این که تحقق اهداف عالي بعثت در گرو وحدت امت اسلامي است، گفت: بايد در اين مسير تلاش کرده و با توليد انديشه و فرهنگ‌سازي در شکل گيري يک امت واحده قدم برداريم.
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۲۱:۰۵
عضو خبرگان رهبری: بعثت تضمین کننده سعادت بشر تا قیامت است نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی، مبعث نبی مکرم اسلام را سرآغاز بعثت دائمی همه مسلمانان جهان تا قیام قیامت برای تحقق اهداف این دین حیات‌بخش و نابودی عوامل و مظاهر ظلم و بیداد دانست.
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۳:۴۹
معاون امور مجلس و استان هاي سازمان تبليغات اسلامي: دشمن در تهاجم فرهنگی استیلای سیاسی و اقتصادی را دنبال می کند حوزه/ معاون امور مجلس و استان هاي سازمان تبليغات اسلامي کشور با اشاره به این که هدف از تهاجم فرهنگي كنترل فرايند تصميم‌گيري، شيوه اطلاع‌رساني و تغيير در نظام ارزش ها است، تصریح کرد: دشمن در تهاجم فرهنگی استیلای سیاسی و اقتصادی را دنبال می کند.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۶:۱۲
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: امام کاظم(ع) جنبش علمي امام صادق(ع) را تکمیل کرد مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، تلاش هاي علمي امام موسي کاظم(ع) را سبب تکميل جنبش علمي امام جعفر صادق(ع) دانست و گفت: امام کاظم(ع) با مبارزات فرهنگي عليه حاکمان وقت، نقش بسزايي در آگاهي‌بخشي فکري و عقيدتي مردم داشتند.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۰:۴۴
معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم قرآنی آمل: گفتمان استکبار ستیزی ملت ایران امروز از مرزهای جغرافیایی فراتر رفته است حوزه/ حجت الاسلام اصفهانی با بیان این که نگاه استکبار ستیزی ملت ایران هیچ گاه دستخوش تغییر نبوده است، گفت: گفتمان استکبار ستیزی ملت ایران امروز از مرزهای جغرافیایی نیز فراتر رفته و به گفتمان غالب بسیاری از ملت ها تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۰:۳۹
نماینده ولی فقیه در مازندران: ملت ایران پرچم دار استکبار ستیزی در جهان است آیت الله طبرسی با بیان این که امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با دنیای کفر به رهبری شیطان بزرگ آمریکا در تقابل است، افزود: ملت بزرگ ایران با اقتدار پرچم استکبار ستیزی را در دنیا برافراشته نگاه داشته است.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۰۹:۱۲
استاد حوزه علمیه مازندران: وضع حجاب در حال بازگشت به دوران قبل از انقلاب است حوزه/ استاد حوزه علمیه مازندران از حجاب به عنوان ارزنده ترین نماد دینی و فرهنگی در جامعه اسلامی یاد کرد و گفت: متأسفانه امروز به تدریج وضعیت حجاب بانوان در حال بازگشت به دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی است و همه مردم باید نسبت به این وضع تنفر نشان دهند و نهی از منکر کنند.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۸:۰۰
استاد حوزه علمیه مازندران خواستار شد: ورود به بازارهای کشورهای همسایه با کیفیت بخشی و حمایت از کالای ایرانی استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که امروز در یک جنگ اقتصادی تمام عیار با غرب قرار داریم، گفت: بازارهای کشورهای همسایه ایران ظرفیت و پتانسیل خوبی برای صادرات کالاهای ایرانی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۲:۲۵
نمایندگان مجلس طرح ممنوعیت واردات کالای خارجی دارای مشابه داخلی را تصویب کنند حوزه/ استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که واردات گسترده کالا به کشور امید هر تولید کننده‌ای را نا امید می‌کند، گفت: متأسفانه بر اساس آمار ارائه شده بیش از ۶۰ درصد واردات کالاهای صورت گرفته به کشور مشابه آن در داخل تولید می شود.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۰:۴۱
استاد حوزه علمیه مازندران: واردات بی رویه بزرگترین ضربه را به اقتصاد ایران زده است/ شعار سال نباید تنها در حد بنر و پوستر باقی بماند حوزه/ استاد حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که شعار سال نباید تنها در حد شعار، بنر و پوستر باقی بماند، گفت: آن چیزی که به عنوان شعار سال از سوی رهبری معظم ابلاغ و بیان می شود سیاست کلی نظام است و تبیین می شود که نباید با آن برخورد شعاری شود.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۲:۰۸
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری: ملت ایران ذره ای از حق مسلم هسته ای عقب نشینی نمی کند/ امروز راهی جز تقویت اقتصاد ملی نداریم حوزه/ نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که ملت ایران در سال های اخیر به بهانه دست دستیابی به فناوری صلح آمیز هسته ای از سوی غربی ها مورد تحریم های ظالمانه ای قرار گرفت، گفت: این تحریم ها موجب عقب نشینی ملت ایران از حق واقعی و مسلم خود نشده است.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۰۸:۱۱
مدير حوزه علميه خواهران مازندران تشریح کرد: ماموریت های دولت و بخش خصوصی در تحقق شعار «حمایت از کالای ایرانی» حوزه/ دولت در اولین گام باید در تسهیلات بانکی دقت کرده تا بانک ها چند برابر وامی که به تولیدکنندگان داده اند را از آنها نگیرند و کاری نکنند تا کارخانه ها و شرکت ها ورشکسته شده و آنها را تصرف کرده و به چند برابر قیمت بفروشند، مثلا در مازندران کارخانه گونی بافی، چیت سازی، نساجی و ... ور شکسته و بانک ها آنها را تصرف کرده اند.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۷:۳۵
مدیر کل اوقاف مازندران خواستار شد: ترویج و تقویت وقف متناسب با نیازهای روز جامعه باشد مدیر کل اوقاف مازندران، ترویج وقف با نیازهای روز جامعه را یکی از مهم ترین اولویت های سازمان اوقاف دانست و گفت: ترویج و گسترش این گونه موقوفات در جامعه می تواند بسیاری از مشکلات در حوزه درمانی، اجتماعی و فرهنگی را برطرف کند.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۵:۵۹
در نشست «فضای مجازی؛ خوب یا بد» بررسی شد؛ شبکه های اجتماعي یا فضای جاسوسی حوزه/ در واقع شبکه های اجتماعی، اینترنت و فضای مجازی مثل یک دهکده جهانی اند که در آن افراد به احوال یکدیگر آشنا نبوده، ولی متاسفانه ارتباط و راه ورود برای همگان به راحتی امکان پذیر است.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۳:۱۳
امام جمعه آمل: صدا و سیما به جای اجناس خارجی کالاهای داخلی را تبلیغ کند امام جمعه آمل با اشاره به این که فرهنگ خرید کالاهای خارجی را به فرهنگ خرید تولیدات داخلی تبدیل کنیم، گفت: صدا و سیما بجای اینکه از کالاهای خارجی تبلیغ کند به تبلیغ کالاهای داخلی بپردازد.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۲:۴۸
عکس: بازدید معاون آموزش حوزه های علمیه از مدرسه جعفریه رستمکلا حوزه/ معاون آموزش حوزه های علمیه کشور از مدرسه علمیه جعفریه رستمکلا استان مازندران بازدید کرد.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۱:۴۲
عضو شورای حوزه علمیه مازندران مطرح کرد کاهش فاصله طبقاتی با گسترش فرهنگ وقف حجت الاسلام والمسلمین لائینی، وقف را عامل مهمی در حفظ و بقای دین دانست و با بیان این که موقوفات عامل حل بسیاری از مشکلات فرهنگی و اجتماعی در جامعه هستند، افزود: اگر وقف نبود امروز ارزش های دینی در جامعه بسیار کمرنگ تر بود.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۰۷:۴۱
استاد حوزه علمیه مازندران: واردات بی رویه تولید داخلی را فلج کرده است/ حمایت از تولید کننده نباید تنها بر روی کاغذ باقی بماند حوزه/ حجت الاسلام شریف تبار با اشاره به این که دولت در اقدامی شایسته خرید کالای مشابه خارجی از سوی دستگاه های اجرایی را ممنوع اعلام کرد، گفت: حمایت از تولید داخلی نباید تنها بر روی کاغذ باقی بماند، بلکه باید در عمل اجرایی شود.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۷:۳۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس