*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٥ المحرّم ١٤٣٩ \ Tuesday, September 26, 2017
دو خبر از حوزه خواهران مازندران حوزه/ تحصیل در حوزه علمیه و طلبگی توفیقی الهی است، لذا باید قدر آن را دانسته و در جهت اعتلای آن بکوشید.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۴:۳۳
همزمان با ماه محرم صورت گرفت؛ فعالیت تبلیغی ۱۴۰۰ روحانی در مناطق مختلف مازندران مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران از فعالیت تبلیغی هزار و ۴۰۰ مبلغ بومی و غیر بومی همزمان با ماه محرم در مناطق مختلف استان خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۹:۱۰
در مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) نوشهر مطرح شد؛ شهدا با خون خود مدافع حرم اند، بانوان با حجاب زینبی حوزه/ همان طور که شهدا با خون خویش مدافع حرم اند بانوان نیز با چادر خویش که پرچم و نمادی از سربلندی و اقتدار بانوی شیعه علوی و فاطمی است، مدافع حریم عترت باشند .
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۵:۵۲
امام جمعه چالوس در جمع خواهران طلبه این شهرستان: خانواده ها حوزه علمیه را محل رشد فکری و اخلاقی فرزندان می دانند حوزه/ اولین قدم برای ورود به مراکز علوم دینی این است که برای چه کسی و با چه هدف و نیتی قدم در حوزه علمیه می گذاریم ؟ اصل در ورود و حضور در مراکز دینی اخلاص است .
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۵:۱۳
مدیر مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س) ساری مطرح کرد: ضرورت مدیریت صحیح درس و خانه از سوی خواهران طلبه حوزه/ خواهران طلبه در کنار درس خواندن، به امور خانه داری، همسرداری و تربیت فرزندان نیز بر عهده دارند که این امر نیاز به مدیریت صحیح می باشد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۳:۲۵
استاد حوزه مازندران: طلاب آداب سربازی امام زمان(عج) را رعایت کنند حوزه/ کسانی که قدم در راه حوزه می گذارند باید مسیر راه خود را خوب شناخته و بدانند برای چه هدفی آمده اند.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۳:۱۶
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران مازندران خبر داد: تدوین آئین نامه جدید تحقیقات پایانی حوزه های خواهران حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران مازندران از برگزاری نشست فصلی معاونین پژوهش مدارس علمیه خواهر استان، به میزبانی مدرسه علمیه الزهراء (س) ساری خبر داد:
۱۳۹۶/۶/۳۱ - ۱۷:۳۵
یک خبر از حوزه خواهران مازندران حوزه/ کارگاه آموزش نرم افزار حماسه عاشورا در مدرسه علمیه خواهران آمل برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۳۱ - ۱۰:۴۵
امام جمعه جویبار در جمع طلاب حوزه های علمیه خلاء های فرهنگی جامعه را برطرف کنند حوزه/ حوزه های علمیه خواهران باید بکوشند تا با جدیت در تحصیل علم و تهذیب نفس خلاء فرهنگی اجتماع را پر کرده و مبلغ امور دینی در جلسات بانوان باشند
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۴:۵۶
مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) آمل: حوزه علمیه پایگاه تربیت نیروهای انقلابی است حوزه/مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) آمل، حوزه علمیه را پایگاه تربیت نیروهای انقلابی دانست و گفت: در روایات متعدد از معصومین (علیهم السلام) ذکر شده است که جهت تأمین سعادت دنیا و آخرت، با علما و اهل علم مجالست کنید.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۰:۴۵
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران خواستار شد: ارتباط مناسب مبلغان دینی با دانش آموزان حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که مبلغان دینی منادیان تبلیغ دین خدا در مدارس هستند، گفت: به حتم این خدمت و تلاش مبلغان رزق معنوی است که شامل حال آنها شده است.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۲۰:۲۴
دو خبر از حوزه خواهران مازندران حوزه/ اردوی طلاب جدیدالورود مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(سلام الله علیها) ساری برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۶:۱۴
مراسم آعاز سال تحصیلی حوزه خواهران مازندران مطرح شد؛ پیروزی در جنگ نرم نیازمند شناخت و آمادگی است حوزه/ مراسم افتتاحیه سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ حوزه علمیه خواهران مازندران همزمان با سراسر کشور با حضور طلاب مدارس علمیه خواهران بابل، در مدرسه علمیه عصمتیه بابل برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۶:۱۳
در نشست مدرسه عصمتیه بابل مطرح شد؛ پاسخگویی به نیازهای فکری جامعه در سایه کسب علم میسر می شود حوزه/ طلبه باید بداند در سایه علم می تواند پاسخگوی نیازهای فکری مردم باشد و جامعه را به سمت ظهور سوق دهد .
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۳:۵۸
مدیر حوزه علمیه مازندران: مدرگ گرایی با اصول راهبردی حوزه در تضاد است حوزه/ مدیر حوزه علمیه مازندران با بیان این که برخی تنها برای گرفتن مدرک وارد حوزه می شوند که این مسأله با اصول محوری و راهبردی حوزه در تضاد است، گفت: طلاب با ورود به حوزه باید همه توان خود را برای رضایت الهی و صاحب اصلی حوزه به کار گیرند.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۰:۴۴
برپایی نمایشگاه "معرفی کتاب های غدیری" در مدرسه الزهراء ساری حوزه/ نمایشگاه "معرفی کتاب های مرتبط با غدیر" در مدرسه علمیه خواهران الزهراء(سلام الله علیها) ساری برپا شد.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۲:۵۱
گزارش تفصیلی آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه آمل؛ شاخص های «حوزه مطلوب» / حوزه های علمیه سخن جهانی داشته باشند حوزه/ حوزه مطلوب، زمان زده نیست، بلکه آگاه به زمان است، اسیر فرهنگ و رسوم نیست، نیازهای حقیقی جامعه را می بیند و برای آنها برنامه ریزی دارد، تنها یک بعدی نمی اندیشد و منحصر به فقه و اصول نیست.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۷:۵۲
همزمان با آغاز سال تحصیلی؛ برگزاری نمایشگاه کالای ایرانی در مدرسه الزهراء( س) ساری حوزه/ همزمان با شروع سال تحصیلی جدید نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی، در مدرسه علمیه الزهراء( س) ساری برگزار گردید.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۳:۲۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران: فرهنگ غدیر مهم ترین عامل وحدت دنیای اسلام است. حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: فرهنگ غدیر مهم ترین عامل وحدت دنیای اسلام و بهترین ظرفیت برای رسیدن جامعه اسلامی به یک وحدت و همبستگی پایدار است.
۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۰۷:۲۵
در نشست «آسیب شناسی خانواده» مطرح شد؛ خانواده متزلزل و بحرانی؛ سرچشمه آسیب های اجتماعی حوزه/ یکی از بزرگترین مشکلات اجتماعی در جامعه کنونی انسان ها، ستیزه ها و دعواهای خانوادگی است که ارکان خانواده را متزلزل کرده و سلامت روانی اعضای آن را به خطر می اندازد.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۰۱:۱۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس