*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ \ الأحد ٢٨ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Sunday, December 17, 2017
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران خواستار شد: ارتباط مناسب مبلغان دینی با دانش آموزان حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که مبلغان دینی منادیان تبلیغ دین خدا در مدارس هستند، گفت: به حتم این خدمت و تلاش مبلغان رزق معنوی است که شامل حال آنها شده است.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۲۰:۲۴
دو خبر از حوزه خواهران مازندران حوزه/ اردوی طلاب جدیدالورود مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(سلام الله علیها) ساری برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۶:۱۴
مراسم آعاز سال تحصیلی حوزه خواهران مازندران مطرح شد؛ پیروزی در جنگ نرم نیازمند شناخت و آمادگی است حوزه/ مراسم افتتاحیه سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ حوزه علمیه خواهران مازندران همزمان با سراسر کشور با حضور طلاب مدارس علمیه خواهران بابل، در مدرسه علمیه عصمتیه بابل برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۶:۱۳
در نشست مدرسه عصمتیه بابل مطرح شد؛ پاسخگویی به نیازهای فکری جامعه در سایه کسب علم میسر می شود حوزه/ طلبه باید بداند در سایه علم می تواند پاسخگوی نیازهای فکری مردم باشد و جامعه را به سمت ظهور سوق دهد .
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۳:۵۸
مدیر حوزه علمیه مازندران: مدرگ گرایی با اصول راهبردی حوزه در تضاد است حوزه/ مدیر حوزه علمیه مازندران با بیان این که برخی تنها برای گرفتن مدرک وارد حوزه می شوند که این مسأله با اصول محوری و راهبردی حوزه در تضاد است، گفت: طلاب با ورود به حوزه باید همه توان خود را برای رضایت الهی و صاحب اصلی حوزه به کار گیرند.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۰:۴۴
برپایی نمایشگاه "معرفی کتاب های غدیری" در مدرسه الزهراء ساری حوزه/ نمایشگاه "معرفی کتاب های مرتبط با غدیر" در مدرسه علمیه خواهران الزهراء(سلام الله علیها) ساری برپا شد.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۲:۵۱
گزارش تفصیلی آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه آمل؛ شاخص های «حوزه مطلوب» / حوزه های علمیه سخن جهانی داشته باشند حوزه/ حوزه مطلوب، زمان زده نیست، بلکه آگاه به زمان است، اسیر فرهنگ و رسوم نیست، نیازهای حقیقی جامعه را می بیند و برای آنها برنامه ریزی دارد، تنها یک بعدی نمی اندیشد و منحصر به فقه و اصول نیست.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۷:۵۲
همزمان با آغاز سال تحصیلی؛ برگزاری نمایشگاه کالای ایرانی در مدرسه الزهراء( س) ساری حوزه/ همزمان با شروع سال تحصیلی جدید نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی، در مدرسه علمیه الزهراء( س) ساری برگزار گردید.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۳:۲۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران: فرهنگ غدیر مهم ترین عامل وحدت دنیای اسلام است. حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: فرهنگ غدیر مهم ترین عامل وحدت دنیای اسلام و بهترین ظرفیت برای رسیدن جامعه اسلامی به یک وحدت و همبستگی پایدار است.
۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۰۷:۲۵
در نشست «آسیب شناسی خانواده» مطرح شد؛ خانواده متزلزل و بحرانی؛ سرچشمه آسیب های اجتماعی حوزه/ یکی از بزرگترین مشکلات اجتماعی در جامعه کنونی انسان ها، ستیزه ها و دعواهای خانوادگی است که ارکان خانواده را متزلزل کرده و سلامت روانی اعضای آن را به خطر می اندازد.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۰۱:۱۰
مدرسه حضرت نرجس(س)ساری میزبان ۴ جلسه دفاعیه حوزه/ جلسه دفاع از تحقیقات پایانی طلاب مدرسه علمیه حضرت نرجس سلام الله علیها ساری برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۲۰:۳۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران: بحران های جهان اسلام نتیجه درک نکردن پیام غدیر است حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران تصریح کرد: امروز امنیت، آرامش و اقتدار ایران اسلامی در پرتو ولایت شکل گرفته است و بحران های دنیای اسلام نتیجه عدم درک درست و صحیح از مسئله غدیر و ولایت است .
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۳:۰۴
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: غدیر جریان همیشه زنده و پویا در جهان خواهد بود عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که غدیر موضوعی مقطعی نیست که با تلاش و توطئه دشمنان به فراموشی سپرده شود، گفت: غدیر یک جریان همیشه زنده و پویا در جهان بشریت است تا هر انسانی از چشمه آن بهره مند شود در دنیا و آخرت به سعادت و کمال دست خواهد یافت.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۰:۳۴
با شرکت در کارگاه آموزشی؛ بانوان طلبه جویباری با روش تحقیق و پژوهش آشنا شدند حوزه/ به همت معاونت پژوهش، کارگاه آموزشی «آشنایی با روش پژوهش وتحقیق» در مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآنی ریحانة الرسول ( سلام الله علیها ) جویبار برگزار گردید.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۲:۴۸
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: امروز همه نگاه ها به عملکرد روحانیت است/ لزوم به روز رسانی اطلاعات علمی مبلغان معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که امروز همه نگاه ها به عملکرد روحانیت در عرصه های فردی و اجتماعی است، گفت: کوچکترین خطا از روحانیت به سرعت در جامعه نشر پیدا می کند و این مسأله حساسیت جایگاه روحانیت در نظام دینی را نشان می دهد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۲:۴۴
مدیر مدرسه نرجس(س) ساری خبر داد: اعزام بانوان طلبه ساری به اردوی جهادی حوزه/ تعدادی از طلاب مبلغ مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس سلام الله علیها ساری به اردوهای جهادی اعزام شدند.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۵:۴۴
در مرکز تخصصی حوزوی ریحانه الرسول (س) تاکید شد؛ ضرورت تعامل هیئت های مذهبی با حوزه های علمیه حوزه/ دومین نشست تبلیغی – فرهنگی(هم اندیشی) مسئولین هیئت های مذهبی بانوان شهرستان جویبار در مرکز تخصصی حوزوی خواهران ریحانة الرسول (س) جویبار برگزار گردید.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۱۳:۰۵
مدیر حوزه علمیه مازندران در جمع طلاب: دفاع از انقلاب رسالت اصلی حوزه و روحانیت است/ پژوهش در حوزه تقویت شود مدیر حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که امروز رسالت دفاع از دین بر عهده حوزه و روحانیت است، تصریح کرد: اگر نقش آفرینی و حضور روحانیت نباشد دشمن به اهداف و نقشه های پلید خود دست خواهد یافت.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۲:۰۹
با برگزاری کارگاه آموزشی؛ آموزشی مهارت های زندگی به بانوان طلبه ساری حوزه/ کارگاه آموزشی مهارت های زندگی و احکام ویژه بانوان شاغل مرکز آموزش فنی و حرفه ای ساری، با همکاری مدرسه علمیه الزهراء( سلام الله علیها) در این مرکز برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۱۲:۴۳
مدیر حوزه علمیه مازندران: حفظ دین و دیانت مردم رسالت امروز حوزه و روحانیت است/ ضرورت تقویت مباحث قرآنی در مدارس علمیه مدیر حوزه علمیه مازندران با بیان این که رشد و تعالی امروز جامعه اسلامی مرهون تلاش های علما و بزرگان دینی است، گفت: امروز حفظ و بقای دین یکی از مهم ترین رسالت های روحانیت معظم و حوزه های علمیه است.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۱۱:۱۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس