*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ \ الاثنين ١ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Monday, November 20, 2017
امام جمعه بهشهر مطرح کرد: پاسخ مستدل و قانع کننده به شبهات؛ ماموریت امروز روحانیت مسؤول حوزه علمیه بهشهر با تأکید براین که طلاب امروز حوزه های علمیه نیز باید سیره علمی و عملی علمای دین را دنبال کنند، گفت: بهره مندی از سیره و روش علما، راه سعادتمندی و رستگاری را به طلاب نشان خواهد داد.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۸:۲۲
آیت الله طبرسی خواستار شد: بهره برداری مطلوب از ظرفیت بالای فرهنگی بقاع متبرکه برای تقویت باورهای دینی مردم نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که برای رفع مشکلات و گرفتاری های خود می توانیم امامزادگان را واسطه فیض الهی قرار دهیم، گفت: امامزادگان عامل ترویج دینداری و معنویت در جامعه هستند.
۱۳۹۶/۸/۱ - ۱۹:۰۲
عضو شورای حوزه علمیه مازندران تأکید کرد؛ ضرورت تقدم تزکیه بر تعلیم در آموزش و پرورش عضو شورای حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که نام دستگاه تعلیم و تربیت باید اداره پرورش و آموزش باشد، تصریح کرد: در این سیستم آموزشی باید پرورش مقدم تر از آموزش باشد، چون باید یادمان باشد علم بدون اخلاق و تقوا هیچ فایده ای برای شخص و جامعه نخواهد داشت.
۱۳۹۶/۸/۱ - ۱۸:۰۲
هشتم آذر؛ سومین اجلاسیه استانی نماز در ساری برگزار می شود/ ۱۵ آبان آخرین مهلت ارسال آثار رئیس ستاد اقامه نماز مازندران از برگزاری سومین اجلاسیه استانی نماز، هشتم آذرما، با موضوع «نماز و فضای مجازی» در ساری خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۱ - ۱۳:۳۳
آیت الله طبرسی تأکید کرد: ضرورت توجه به ارزش های اخلاقی در ورزش قهرمانی حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران ﺑﺎ ﺑﯿﺎن اﯾﻦ ﮐﻪ در ﮐﻨﺎر ورزش ﺑﺎﯾﺪ ارزش ھﺎی اﺧﻼﻗﯽ و دﯾﻨﯽ ﻧﯿﺰ در ﻧﺴﻞ ﺟﻮان ﻣﺎ ﺗﻘﻮﯾﺖ ﺷﻮد، ﺗﺼﺮﯾﺢ ﮐﺮد: ﭼﻮن ﻋﻠﻢ و ورزش ﺑﺪون اﺧﻼق ﺗﻌﺎﻟﯽ ﺑﺨﺶ ﻧﺨﻮاهد ﺑﻮد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۷:۵۳
تلاش دشمن برای ناكارآمدي اثرات روضه سیدالشهدا(ع) حوزه/ استاد حوزه مازندران تصریح کرد: دشمن امروز تلاش می کند تا روضه ها در چارچوب روضه باقی بماند و کارآمدی و احیای معنوی اش را از دست دهد؛ حال آن که امام قبل از آن که امام آخرت باشد، امام دنیاست.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۴:۰۰
معاون آموزش حوزه علمیه مازندران اعلام کرد: رشد شاخص های کمی و کیفی حوزه علمیه مازندران در ارزیابی ها معاون آموزش حوزه علمیه مازندران با بیان این که حوزه علمیه مازندران در ارزیابی های کیفی و کمی مرکز از جمله حوزه های موفق و اثرگذار و تعیین کننده است،گفت: تلاش مجموعه مدیریت حوزه علمیه استان رشد این شاخص ها است.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۱:۵۳
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران تبیین کرد: الزامات صدور مجوز تاسیس مدارس علمیه خواهران حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین غفاری با اشاره به فرایند تاسیس مدارس، گفت: در صدور مجوز تاسیس مدارس علمیه خواهران، اعطاء رشته های تخصصی سطح۳(فوق لیسانس) و مقطع سطح۴(دکتری)، ضروری است نیازسنجی لازم شهرستانی، استانی، ملی و بین المللی صورت گیرد تا اهداف و رسالت حوزوی به درستی محقق گردد
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۰:۱۱
مديرکل تبليغات اسلامي مازندران : آثار خیانت سران فتنه ۸۸ هنوز در جامعه مشهود است حوزه/ حجت الاسلام شکريان به بي بصيرتي برخي خواص در فتنه سال ۱۳۸۸ اشاره کرد و گفت: در بحث فتنه ۱۳۸۸ سران و عوامل اصلي فتنه مسائلی را به وجود آوردند و هنوز آثار خیانت فتنه گران در جامعه مشهود است.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۰:۰۲
استاد حوزه علمیه مازندران: کشور امروز نیازمند تقویت آرمان ها و ارزش های انقلابی است حوزه/ مسئول حوزه علمیه بهشهر با بیان این که امروز کشور نیازمند تقویت آرمان ها و ارزش های انقلابی است، تصریح کرد: متأسفانه برخی ها در این کشور بر خلاف این ارزش ها گام بر می دارند و این گونه مسائل موجب سوء استفاده دشمن می شود.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۷:۴۱
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران خبر داد: اجرای طرح تربیت طلاب حافظ قرآن در مدارس حجت الاسلام طبرسی از اجرای طرح تربیت طلاب حافظ قرآن در همه مدارس علمیه استان مازندران خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۰۷:۱۶
اجرای طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری در حوزه مازندران حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با بیان این که طلاب جوان امروز نیازمند بهره گیری از الگوهای ارزشمندی برای ادامه زندگی فردی و طلبگی خود هستند، از اجرای طرح سیر مطالعاتی آثار شهید مطهری، در مدارس علمیه استان خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۰۲:۳۵
عضو شورای حوزه علمیه مازندران تاکید کرد: ضرورت هوشیاری مسؤولان در برابر حرکت های خزنده فرهنگی دشمنان عضو شورای حوزه علمیه مازندران بر لزوم هوشیاری مدیران و متولیان فرهنگی جامعه را برای حرکت های خزنده فرهنگی و فکری دشمنان یتاکید کرد و گفت: برای مقابله با شبهه افکنی ها و تهدیدات فرهنگی دشمنان، باید به صورت جهادی در حوزه تبلیغ دینی و با روش های خلاقانه و مبتکرانه در این عرصه وارد شد.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۸:۱۱
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران: امروز جامعه نیازمند حضور اثرگذار روحانیت در عرصه های مختلف است حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران، طلاب و روحانیان را ادامه دهنده مسیر انبیا و اولیای الهی دانست و با بیان این که طلاب باید با شناخت صحیح دین و ارزش های اسلامی آن را به جامعه منتقل کنند، گفت: امروز جامعه دینی نیازمند حضور مستمر و اثرگذار طلاب و روحانیان در عرصه های مختلف است.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۴:۵۷
در گرامیداشت هفته تربیت بدنی مطرح شد؛ لزوم توجه طلاب به ورزش و تربیت بدنی حوزه/ توجه به ورزش برای خواهران طلبه ضرورت بیشتری دارد، چرا که اگر می خواهیم نسل سالم، فعال و بانشاطی در آینده به جامعه تحویل دهیم، باید مادران سالم و با نشاط داشته باشیم.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۳:۱۸
در کارگاه آموزشی مدرسه امام حسین(ع) چالوس تاکید شد: ضرورت بهره گیری طلاب از ابزارهای روز جامعه حوزه/ عصر امروز عصر تکنولوژی است و آشنایی و توانمندی در جهت بهره گیری از ابزارهای آن برای مبلغِ پژوهشگر ضروری است
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۲:۵۷
سرپرست معاونت تهذیب حوزه علمیه مازندران خبر داد: اجرای طرح پررورش طلاب حافظ قرآن در مدارس علمیه مازندران حوزه/ سرپرست معاونت تهذیب حوزه علمیه مازندران به اجرای طرح پررورش طلاب حافظ قرآن در مدارس علمیه مازندران اشاره کرد و با بیان این که این طرح چند سالی است که آغاز شده است، گفت: در راستای برنامه ریزی مناسب و هدفمند این طرح مدرسه قرآنی بیت النور در قائمشهر راه اندازی شده است.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۸:۲۵
در نشست قطب یک ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش مطرح شد: سرمایه گذاری کلان دشمنان بر روی دانش آموزان ایرانی حوزه/دشمن تلاش می کند از سنین پایین باورهای دینی نسل آینده کشور را با استفاده از برخی ابزارهای انحرافی سست و متزلزل کند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۸:۲۴
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: مدارس آموزش و پرورش خط مقدم تبلیغ دین و ارزش های اسلامی اند حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران از مبلغان دینی به عنوان مهم ترین بازوان دستگاه تعلیم و تربیت در جهت تقویت باورهای دینی در میان دانش آموزان یاد کرد و گفت: ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه علمیه وجود دارد که می توان از آنها در رشد و تعمیق باورهای دینی دانش آموزان بهره گرفت.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۸:۲۲
در نشست بصیرتی مدرسه الزهراء (س) ساری مطرح شد؛ حوزه های علمیه میدان دار نبرد فرهنگی با دشمن حوزه/ نشست بصیرتی با حضور مادر شهید مدافع حرم، در مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) ساری برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۳:۳۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس