*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
در مدرسه علمیه الزهراء(س) کلاردشت؛ نقش طلاب در تحقق عدالت مهدوی بررسی شد حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با عنوان «نقش طلاب در تحقق عدالت مهدوی»، در مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها) کلاردشت برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۰۹:۵۵
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: فرصت یک ماهه اصلاح اشتباهات را قدر بدانید حجت الاسلام صالحی با اشاره به این که خداوند متعال در میهمانی یک ماهه خود با رحمت و مغفرت الهی از بندگان صالح پذیرایی می کند، گفت: این ماه با فضیلت فرصتی مناسبی برای تمرین بندگی است و نباید با غفلت از دست برود.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۰۹:۵۳
امام جمعه موقت ساری: ماه رمضان فرصت مغتنم مهجوریت زدایی از قرآن است امام جمعه موقت ساری، ماه مبارک رمضان را فرصت مغتنمی برای خروج قرآن از مهجوریت دانست.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۰۹:۳۲
امام جمعه محمود آباد: نباید فضای مجازی به محیط امنی برای مجرمان و متخلفان تبدیل شود امام جمعه محمود آباد با تأکید براین که نباید فضای مجازی به محیط امنی برای مجرمان و متخلفان تبدیل شود، بیان داشت: باید این فضا برای مجرمان و کسانی که به دنبال سوء استفاده از آن هستند ناامن شود.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۲۱:۰۵
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران: ماه رمضان فرصت مناسبی برای ترویج سبک زندگی قرآنی است حوزه/ حجت الاسلام طبرسی در ادامه سخنان خود با بیان این که ماه مبارک رمضان یک فرصت مناسبی برای ترویج و گسترش سبک زندگی قرآنی است، گفت: باید آموزه های قرآنی بیش از پیش در زندگی ما گسترش و نهادینه شود تا شاهد رفع مشکلات اجتماعی و فرهنگی جامعه باشیم.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۸:۵۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: حوزه علمیه پشتیبان امینی برای دستگاه تعلیم و تربیت است معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران به همکاری و تعامل آموزش و پرورش با حوزه علمیه اشاره کرد و با مثبت ارزیابی کردن این تعامل خاطرنشان کرد: حوزه همواره پشتیبان امینی برای دستگاه تعلیم و تربیت بوده است.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۶:۰۹
عضو شورای حوزه علمیه مازندران خواستار شد: ترویج فرهنگ برگزاری افطاری های ساده حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران به برگزاری سنت حسنه افطار در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و با بیان این که این گونه برنامه ها باید ساده و به دور از اسراف برگزار شود، گفت: افطار یک سنت بسیار با اهمیتی است و نباید تعطیل شود بلکه باید ساده و بدون تشریفات برگزار شود.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۵:۲۸
در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س)تنکابن؛ نقش حوزه های علمیه در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب بررسی شد حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با موضوع «نقش حوزه های علمیه در اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب»، در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها)تنکابن برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۲:۰۲
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: روحانیت لحظه ای از تعامل و ارتباط با مردم فاصله نگرفته است حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که روحانیت همواره از بدنه اجتماع بوده و لحظه ای از تعامل و ارتباط با مردم فاصله نگرفته است، گفت: هدف امروز دشمن ایجاد فاصله میان روحانیت و بدنه اجتماع است تا به اهداف خود دست پیدا کند.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۴:۵۰
فعالیت تبلیغی ۲۸۰۰ مبلغ همزمان با ماه رمضان در مازندران مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، اعزام مبلغ، تقویت برنامه های قرآنی و رونق فعالیت های مساجد را از جمله مهم ترین برنامه های این سازمان در ماه مبارک رمضان اعلام کرد.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۴:۲۱
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر: انس با قرآن با درک و فهم عمیق آن همراه باشد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر بر ضرورت انس همراه با درک و فهم کلام الهی در ماه مبارک رمضان تأکید کرد و گفت: قرائت قرآن همراه با درک و فهم عمیق آن رشد معنوی و اخلاقی در انسان را موجب خواهد شد.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۴:۱۹
رئيس موسسه پيامبر اعظم(ص) ساري خبر داد: درخشش دو فصلنامه «الاهیات قرآنی» در جشنواره ملی محصولات قرآنی کشور حوزه/ دو فصلنامه علمی - ترویجی الاهیات قرآنی مربوط به موسسه پیامبر اعظم(ص) ساری، در جشنواره ملی محصولات قرآنی کشور حائز رتبه نخست شد.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۲:۴۷
مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خراسان: تعامل میان روابط عمومی های مرکز حوزوی تقویت شود حوزه/ مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، بر تعامل هرچه بیشتر میان روابط عمومی های مرکز حوزوی در سراسر کشور تاکیدکرد.
۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۲:۴۹
مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: ماه رمضان فرصتی برای مأنوس شدن با مفاهیم ناب قرآنی است حوزه/ مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری با اشاره به این که ماه مبارک رمضان فرصتی برای ترویج و توسعه برنامه های قرآنی در سطح کشور است، تصریح کرد: باید نشست های قرآنی در سطح مساجد و تکایا در این ماه با فضیلت تقویت شود.
۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۰۰:۳۰
حجت الاسلام یوسف پور: ماه مبارک رمضان فرصتی برای دستگیری از محرومان و فقرا است حوزه/ مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت توجه به فقرا و محرومان در ماه مبارک رمضان تأکید کرد و گفت: رمضان ماه دستگیری از محرومان و مستضعفان جامعه است.
۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۰۰:۲۷
هم اندیشی مسئولان حوزه های خواهران استان های خراسان و مازندران حوزه/ نشست هم اندیشی مسئولان ادارات خواهران حوزه علمیه خراسان با جمعی از همکاران حوزه علمیه خواهران مازندران و مديران مدارس علمیه این مدیریت در مشهد برگزارشد.
۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۴:۱۰
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر: خرید کالای خارجی حرکت در مسیر نابودی صنایع کشور است حوزه/ حجت الاسلام خوبانی با بیان این که امروز دشمن با تحریم های ظالمانه اقتصادی به دنبال تحمیل خواسته های نامشروع خود به ملت ایران است، تصریح کرد: مردم باید بدانند خرید کالای خارجی موجب نابودی تدریجی صنایع تولیدی داخلی کشورمان می شود.
۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۰۲:۴۰
استاندار مازندران خبر داد: تدوین سند اجرایی و عملیاتی بیانیه گام دوم در مازندران حوزه/ استاندار مازندران از تدوین سند اجرایی و عملیاتی بیانیه گام دوم در استان خبر داد و گفت: این سند اجرایی به منظور تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری به صورت استانی تدوین و اجرایی خواهد شد.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۷:۱۶
آیت الله حسینی بوشهری در ساری: مسأله شهادت روحانی همدانی با جدیت پیگیری شود/ بداخلاقی و ترش رویی موجب فاصله گرفتن مردم می شود حوزه/ دبیر شورای عالی حوزه های علمیه کشور در گردهمایی روحانیون مازندران گفت: انتظار جامعه روحانیت این است که مسأله شهادت اخیر روحانی همدانی با جدیت پیگیری شود و به صورت عادی تلقی نگردد.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۶:۲۷
آیت الله طبرسی خواستار شد: تبیین دقیق بیانیه گام دوم انقلاب از سوی روحانیت حوزه/ آیت الله طبرسی بر ضرورت تبیین رهنمودهای مقام معظم رهبری در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی از سوی روحانیت تأکید کرد.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۶:۲۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس