*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ \ الخميس ٢٠ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Thursday, January 19, 2017
مدیر حوزه علمیه مازندران: پویایی حوزه های علمیه ثمره تلاش و مجاهدت علماست مدیر حوزه علمیه مازندران با بیان این که حوزه های علمیه به برکت تلاش ها و از خودگذشتگی های علما و بزرگان دینی احیاء و پابرجا نگه داشته شده است، بیان داشت: اگر تلاش های علمای دین نبود امروز حوزه های علمیه و مبانی دینی جامعه دستخوش توطئه های گسترده دشمنان قرار می گرفت.
۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۵:۳۸
پژوهشگر حوزه مازندران تأکید کرد؛ ضرورت هوشیاری علمای اسلام در برابر توطئه های دشمنان حوزه / پژوهشگر و محقق حوزه مازندران بر ضرورت هوشیاری علمای کشورهای اسلامی در برابر توطئه های خطرناک دشمنان تأکید کرد و گفت: در شرایط امروز جهان اسلام علما و بزرگان دینی در روشنگری و آگاهی بخشی مسلمانان نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.
۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۰۹:۵۴
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: وحدت و برادري مهم‌ترين نياز امروز امت‌ اسلامي است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران، هفته وحدت را بهترين فرصت براي نمايش اتحاد و همدلي مسلمانان دانست و گفت: هفته وحدت بايد به عنوان فرصتی مهم براي مقابله با توطئه هاي دشمنان اسلام مورد توجه امت هاي اسلامي قرار گيرد.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۱:۴۷
استاد حوزه علمیه مازندران: برداشت سطحی، از مهم ترین آسیب های مهدویت و مفهوم انتظار است مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی(ره) ساری با بیان این که از آسيب هاي مهم در فرهنگ مهدويت، تفسيرها و برداشت هاي نادرست از موضوعات اين فرهنگ اسلامي است، تصریح کرد: علما و روحانیان باید با تلاش های علمی در این خصوص پاسخگوی شبهات مطرح شده در این خصوص باشند.
۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۱۱:۳۸
آیت الله طبرسی: برخی عرفان های نوظهور و کاذب در حال گسترش هستند حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: امروز فرقه های ضاله که از سوی نظام سلطه حمایت می شوند با شیوه های تبلیغاتی گسترده، تلاش می کنند ارزش های اسلامی در جامعه ما را کمرنگ کنند.
۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۷:۳۵
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: مهدویت رمز حیات و هویت تشیع است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران، مهدویت را رمز حیات و هویت تشیع دانست و گفت: اساس اعتقاد به مهدویت اساس اسلام و آموزه‌های دینی است.
۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۰:۰۶
آیت الله طبرسی: عقلانیت پایه و اساس اسلام ناب است حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران، عقلانیت را پایه و اساس اسلام ناب خواند و گفت: اصل در هر مسئله ای ریشه آن است و کسی هم که تابع دین اسلام باشد، عقلانی فکر نموده و تابع اصل دین خواهد بود.
۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۶:۱۱
فرزند آیت الله فاضل(ره) در گفتگو با «حوزه»: دفن در جوار حرم امیرالمومنین(ع) وصیت آیت الله فاضل(ره) بود/ تقدیر از ابراز لطف رهبری، مراجع و مردم حوزه/ فرزند آیت الله فاضل(ره) با بیان این که پیکر مرحوم والد بنا به سفارش خود ایشان به نجف اشرف منتقل شد، گفت: ایشان موکداً و اصرار فوق العاده داشتند که بعد از فوت، در جوار حرم مطهر امیرالمومنین(ع) دفن شوند.
۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۰:۳۲
در مدرسه قدسیه بهشهر: تاثیر فضای مجازی بر خانواده اسلامی ایرانی بررسی شد حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با محوریت "تاثیر فضای مجازی بر خانواده اسلامی ایرانی" در مدرسه علمیه خواهران قدسیه بهشهر برگزار گردید.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۸:۲۰
مدرس حوزه خواهران مازندران: رهبری و ولایت فقیه خط قرمز آیت الله فاضل(ره) بود حوزه/ طاهری، افتخار و امتیاز ویژه آیت الله فاضل(ره) را پیروی از اهل بیت علیهم السلام و احیا کننده سنت آنان دانست و تصریح کرد: ولایت فقیه خط قرمز ایشان بود.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۸:۲۰
در کرسی آزاد اندیشی مطرح شد: طلاب نماد دین در جامعه هستند حوزه/ در کرسی آزاداندیشی با موضوع "شئونات طلبگی و روابط اجتماعی؛ همگرایی یا واگرایی" در مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س)مازندران ، نقش الگویی طلاب مورد بررسی قرار گرفت.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۶:۳۴
امام جمعه نوشهر: موفقیت دانشجویان در گرو پیروی از رهنمودهای رهبری است حوزه/ مؤسسس مدرسه علمیه خواهران صدیقه طاهره (س )نوشهرگفت: موفقیت دانشجویان در گرو پیروی از رهنمودهای رهبری است.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۵:۵۶
مدیر کل اوقاف مازندران: منبرو خطابه بهترین ظرفیت برای ترویج فرهنگ وقف است مدیر کل اوقاف مازندران با بیان این که مبلغان باید در منابر مردم را به وقف تشویق و ترغیب کنند، گفت: بی شک نقش روحانیت در ترویج فرهنگ وقف در جامعه نقشی اثر گذار است، چرا که ضریب نفوذ کلام آنان به عنوان معتمد و امین مردم در جامعه بسیار بالا است.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۵:۳۷
مدیر حوزه علمیه مازندران: آیت الله فاضل یک عالم انقلابی به تمام معنا بود حوزه/ مدیر حوزه علمیه مازندران با بیان این که آیت الله فاضل تمام عمر خود را برای خدمت در سنگر حوزه علمیه سپری کرد، گفت: ایشان با تربیت شاگردان بسیاری که امروز در عرصه های مختلف این انقلاب حضور دارند خدمات شایان به اسلام و انقلاب کردند.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۲۲:۳۰
نائب رئیس شورای حوزه علمیه مازندران: دولت و مجلس پاسخ گستاخی آمریکایی ها را بدهند/ آمریکا لحظه ای دست از براندازی نظام اسلامی بر نمی دارد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین جلالی با اشاره به تمدید تحریم های ده ساله ایران در سنای آمریکا، تصریح کرد: این اقدام آنها در ادامه دشمنی های آمریکایی ها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۰:۳۵
معاون تبلیغ حوزه مازندران: تمدید تحریم ها علیه ایران نشان از فریبکاری آمریکایی ها است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به تمدید تحریم های ده ساله از سوی سنای آمریکا علیه ایران اسلامی گفت: این طرح به حتم ناقض روح برجام است و باید با آن به طور جدی برخورد شود.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۸:۱۱
پژوهشگر حوزوی: در هندسه الهی برتری با اهل تقواست حوزه/ هندسه کمال و معنویت به گونه ای است که در آن آزمایش های الهی و رنج و سختی وجود دارد، و در حقیقت هندسه برتری اهل تقوا و غیر تقوا را خداوند این گونه قرار داده است.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۲:۰۲
مدیر کل اوقاف مازندران خبر داد: ثبت ۷۲۴ وقف توسط علمای مازندران حوزه/ حجت الاسلام علیزاده با بیان این که ۷۲۴ وقف توسط علما در استان ثبت شده که نقش مهمی در این امر دارند، تصریح کرد: علما و بزرگان دینی همواره نقش مهمی در ترویج و گسترش فرهنگ وقف در جامعه داشتند.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۵:۱۹
حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری: علما خود را وقف رشد جهانی اسلام ناب کرده اند/ وقف؛ راهکار فرار از زندان مادیات حوزه/ رئیس دفتر بازرسی دفتر مقام معظم رهبری با بیان این که واقفان خیراندیش با وقف اموال و دارایی خود موجب رشد و گسترش مبانی دینی و ارزش های اسلامی در جامعه شدند، گفت:علما خود را وقف رشد جهانی اسلام ناب کرده اند.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۵:۰۹
امام جمعه بابل: به نیات واقفان صالحانه عمل شود حوزه/ حجت الاسلام روحانی با بیان اینکه روحانیت ایمان و باور را در قلوب مردم زنده نگه داشتند، گفت: صفت ایمان در وجود انسان موجب تحقق وقف در جامعه می‌شود و همه واقفان خیراندیش دارای ایمان قوی و قدرتمند هستند.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۵:۰۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس