*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٧ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Wednesday, January 24, 2018
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: حذف ربا در معاملات نیازمند نهادینه شدن احکام فقهی در بازار است عضو شورای حوزه علمیه مازندران، حذف ربا در معاملات را نیازمند نهادینه کردن احکام فقهی در بازار دانست و گفت: متأسفانه مبانی دینی همچنان در حاشیه معاملات تجاری و بازار کشور قرار دارد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۱۱
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: قیام ۱۹ دی، زمینه ساز پیروزی انقلاب شد/ وحدت و همبستگی مردم؛ رمز ماندگاری انقلاب در چهار دهه معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با گرامیداشت سالروز قیام مردم قم بر علیه رژیم ستم شاهی، آن را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت: آن قیام تاریخی علیه فتنه گران زمینه ساز پیروزی انقلاب بود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۵:۳۹
مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: بصیرت مردم موجب خنثی شدن فتنه ۹۶ شد/ مسؤولان قدردان ملت انقلابی باشند مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری با بیان این که مردم ولایت مدار و انقلابی مرکز استان امروز با این حضور خود به همه فتنه گران داخلی و خارجی فهماندند که همچنان پشتیبان انقلاب، نظام و رهبری هستند، تصریح کرد کرد: این ملت در هیچ شرایطی پشتیبانی خود از انقلاب را ترک نخواهند کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۹:۱۰
نماینده ولی فقیه در مازندران: مسئولان کاری نکنند مردم بی اعتماد شوند/ دولت به خواسته های مردم رسیدگی کند حوزه/ آیت الله طبرسی با تقدیر از حضور حماسی مردم در حوادث اخیر کشور، گفت: مردم بار دیگر با این حضور خود بصیرت و ولایت مداری خود را به رخ کشیدند و دولت باید به خواسته های آنان رسیدگی کند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۱
معاون حوزه علمیه مازندران: ملت ایران هوشیارانه در دفاع از انقلاب عمل می کند/ مطالبات اقتصادی مردم به حق است حوزه/ معاون حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که ملت بزرگ ایران صاحب اصلی این انقلاب هستند و برای پیروزی، بقا و ماندگاری آنها خون های بسیاری را تقدیم کردند، گفت: این مردم همیشه در صحنه برای پشتیبانی و حراست از انقلاب هیچ گاه با کسی تعارف ندارند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۷:۰۸
راهپیمایی مردم ساری در حمایت از انقلاب و رهبری حوزه/ راهپیمایی مردم علوی و ولایتمدار مرکز مازندران علیه فتنه‌گران و هنجارشکنان با حضور گسترده اقشار مختلف مردم به ویژه روحانیان و طلاب حوزه های علمیه از میدان شهید قاسمی آغاز شد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۷:۰۵
تشییع پیکر یک روحانی شهید پس از ۲۹ سال در مازندران پیکر پاک روحانی شهید « سید باقر حسینی» فرزند سید بزرگ که به تازگی مورد تفحص قرار گرفت پس از ۲۹ سال به زادگاهش واقع در روستای «گرنام» بهشهر باز خواهد گشت.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۷
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران: هویت نظام اسلامی برگرفته از حوزه های علمیه است/ حوزویان آماده پاسخ به شبهات باشند معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با بیان این که هویت انقلاب اسلامی برگرفته از حوزه های علمیه است، گفت: امروز یکی از وظایف مهم طلاب و حوزه های علمیه تقویت همین هویت ارزشمند انقلابی است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳:۳۸
نماینده ولی فقیه در مازندران: دولت و مجلس اقدامات اثرگذاری در رفع مشکلات مردم انجام دهند نماینده ولی فقیه در مازندران با تأکید براین که رفع دغدغه های معیشتی مردم باید مهم ترین رویکرد مسؤولان و مدیران جامعه اسلامی قرار گیرد، خاطرنشان کرد: باید از همه ظرفیت های موجود در کشور برای مطالبات به حق مردم در حوزه معیشت، اقتصاد، کاهش گرانی و ایجاد اشتغال به کار گرفته شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۸:۰۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: کشف حجاب رضاخانی خوش خدمتی آشکار به اربابان انگلیسی بود معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که برای نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه باید از همه ظرفیت ها بهره گیریم، گفت: رعایت عفاف و حجاب در جامعه از بسیاری از معضلات و ناهنجاری های اجتماعی جلوگیری می کند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۶:۱۳
پژوهشگر علوم اجتماعی: امروز جامعه جهانی به روانشناسی اسلامی نیاز دارد حوزه/استاد دانشگاه مازندران با اشاره به تدریس روانشناسی غربی در دانشگاه های ایران، گفت: نیاز امروز جامعه اسلامی و جهانی به روانشناسی اسلامی است و مهم ترین روش برای تربیت فرزندان صالح الگوگیری از روش های اسلامی است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۵:۴۰
در کارگاه آموزشی روحانیان مستقر مازندران تاکید شد؛ روحانیت هیچ گاه خود را جدای از مردم نمی داند مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، یکی از مهم ترین ویژگی و شاخصه ماندگاری روحانیت در جامعه اسلامی را مردمی بودن این قشر برشمرد و گفت: روحانیت هیچ گاه خود را جدای از مردم ندانسته و همواره با مردم و برای مردم زیسته است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۳
رئیس ستاد اقامه نماز مازندران: روحانیون با کمترین امکانات بیشترین اثرگذاری فرهنگی را دارند حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز مازندران از تلاش روحانیون مستقر در مناطق روستایی و شهری تقدیر کرد و گفت: روحانیون مستقر با کمترین امکانات و وجود حداقل ها، بیشترین تلاش را در حوزه فرهنگی به ویژه ترویج فرهنگی دینی و قرآنی دارند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۸
امام جمعه شهرستان تنکابن: ملت با بصیرت ایران بار دیگر حماسه ساز شد/ دوران کدخدایی آمریکا به پایان رسیده است امام جمعه تنکابن با تجلیل از حضور حماسی مردم در محکومیت اقدام اخیر اغتشاش گران گفت: مردم با بصیرت و انقلابی کشورمان بار دیگر بصیرت و ولایت مداری خود را به رخ کشیدند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۲:۴۵
در نشست بانوان طلبه مطرح شد: مردم فریب مدعیان دروغین را نخورند حوزه/ بزرگان دین، برای جلوگیری از انحراف ها و کج روی ها و حفظ باورهای اصیل مردم، باید منجی و مصلح آخر زمان را با تمام شاخصه ها و خصال معرفی کنند و برای ظهور و قیام او نشانه ها و علائمی را بیان کنند تا مردم در تمیز سره از ناسره در تردید نمانند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۴
مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران: اهانت به اماکن دینی نشانه ضدیت اغتشاشگران با اسلام بود مدیر کل اوقاف مازندران با محکوم کردن اهانت و جسارت برخی اغتشاش گران به چند امامزاده در استان، این اقدام اخلال گران را نشانه ضدیت آنها با اسلام و انقلاب دانست.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۵
امام جمعه محمود آباد: مشکلات اقتصادی مهم ترین مطالبه مردم از مسئولان کشور است امام جمعه محمود آباد با بیان این که موضوع اقتصاد مقاومتی کلید حل مشکلات اقتصادی کشورمان است، گفت: دولت باید با جدّیت و برنامه ریزی بیشتری در جهت تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی گام بردارد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۹:۲۵
بازدید مدیر کل اوقاف مازندران از امامزادگان مورد تعرض اغتشاشگران + عکس مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران امروز از سه امامزاده ای که در طی روز های اخیر مورد تعرض عده ای اغتشاش گر قرار گرفت بازدید به عمل ‌آورد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۸:۲۱
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری: مسئولان در برابر خواسته های به حق مردم پاسخگو باشند/ اسناد جنایت های آمریکا در چهار دهه اخیر موجود است حجت الاسلام والمسلمین معلمی با اشاره به این که ملت بزرگ ایران همه مشکلات و سختی های چهار دهه اخیر برای حفظ و حراست از انقلاب به جان و دل خریدند، تصریح کرد: این ملت اجازه نخواهند داد کوچکترین آسیبی به این نظام دینی وارد شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۴:۵۸
امام جمعه بابل: مردم با خروش انقلابی، وفاداری به انقلاب را نشان دادند امام جمعه بابل با بیان این که ملت بزرگ ایران با این راهپیمایی خودجوش خود بار دیگر وفاداری خود به انقلاب و نظام اسلامی را به روشنی اعلام کردند، گفت: باید قدردان چنین مردم آگاهی باشیم که در چنین شرایطی این گونه عمل به وظیفه می کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۸:۰۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس