*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ \ الأحد ٢٦ رجب ١٤٣٨ \ Sunday, April 23, 2017
مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خواهران مازندران: در پذیرش حوزه خواهران از ظرفیت فضای مجازی بهره برداری حداکثری شود حوزه/ مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: با توجه به تاثیر فضای مجازی در امر تبلیغات، باید مدارس علمیه و طلاب حداکثر بهره مندی را از این فضا برای تبلیغات پذیرش حوزه های علمیه به کار گیرند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۰:۵۷
بررسی فرایند انتشار نشریه علمی-پژوهشی در حوزه خواهران مازندران حوزه/ در شصت و ششمین شورای علمی پژوهشی حوزه علمیه خواهران مازندران فرایند اخذ مجوز و انتشار نشریه علمی پژوهشی مورد برسی قرار گرفت.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۵:۲۱
معاون حوزه علمیه مازندران: به کلی گویی درباره نقش روحانیت در انقلاب اکتفا نشود/ اگر حضور مردم در صحنه نباشد دشمن به اهداف خود می رسد حوزه/ معاون حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که نباید تنها به کلی گویی در خصوص نقش روحانیت در مبارزات انقلاب اکتفا شود، تصریح کرد: علما و روحانیان در ابتدای آغاز مبارزات نهضت امام در صحنه حاضر بودند و این مسأله نقطه عطفی در تاریخ مبارزات روحانیت در دهه های اخیر است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۳:۱۶
پژوهشگر علوم دینی مطرح کرد: امور چهارگانه ای که مومن به آنها نیاز دارد حوزه/ حجت الاسلام جعفری در جمع طلاب قائمشهر گفت: هنر شیطان در توجیه منکرات است و انسان را گام به گام به دام می اندازد به همین دلیل باید با تقویت تقوا و ایمان درونی از افتادن مان در دام شیطان جلوگیری کنیم.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۳
در حوزه خواهران مازندران صورت گرفت: تقدیر از برگزیدگان کشوری و استانی چهاردهین جشنواره بانوی کرامت حوزه/ در حاشیه دوره آموزشی پژوهشی معاونین پژوهش و کتابداران حوزه علمیه خواهران مازندران، از از برگزیدگان کشوری و استانی چهاردهین جشنواره بانوی کرامت تقدیر شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۱:۵۵
رئیس اداره مجامع و همایش های پژوهشی حوزه خواهران مطرح کرد؛ ضرورت تولید نشریات علمی-پژوهشی در مدارس علیمه خواهران حوزه/ با توجه به اهمیت نشریات علمی در دنیای کنونی و در کشور، تولید نشریات علمی پژوهشی در مدارس علیمه خواهران یک امر ضروری است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۳
در رقابت با مدارس علمیه سطح استان صورت گرفت؛ تقدیر از طلاب خواهر جویبار در جشنواره پژوهشی مازندران حوزه/ طلاب خواهر شهرستان جویبار، در پنجمین جشنواره پژوهشی گروهی رشد، که بین مدارس علمیه استان مازندران برگزار شد، شایسته تقدیر شدند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۴
مدیر حوزه علمیه بابل: صیانت از انقلاب رسالت حوزه های علمیه است حجت الاسلام پوراکبر با اشاره به این که امروز گفتمان انقلاب اسلامی جهان مدار شده است، گفت: انقلاب اسلامی به الگویی ارزشمند برای ملت های جهان تبدیل شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۱
وداع با مسئول فقید حوزه علمیه امام صادق(ع) نکا حوزه/ مراسم وداع با مرحوم حجت الاسلام والمسلمین شیخ علی اکبر صادقی گلوردی، مسئول حوزه علمیه امام صادق(ع) نکا شنبه شب با حضور جمع کثیری از اساتید، طلاب و روحانیان استان، در این حوزه برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۴
نایب رئیس شورای حوزه علمیه مازندران: روحانیت در برابر جریان های ضد دین و انقلاب سکوت نمی کند حوزه/ نایب رئیس شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که روحانیت در جریان انقلاب اسلامی هر آنچه که در توان داشت به میدان مبارزه آورد، گفت: در طول تاریخ نیز همین گونه بوده، روحانیت هیچ گاه در برابر جریان های ضد دینی و انحرافی سکوت نکرده است.
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۱۳:۲۵
مسؤول حوزه علمیه امام صادق نکا درگذشت حوزه/ مسؤول حوزه علمیه امام صادق(ع) نکا سحر گاه جمعه بر اثر ایست قلبی دعوت حق را لبیک گفت.
۱۳۹۵/۱۱/۸ - ۱۴:۳۶
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران: تبیین دستاوردهای انقلاب از ماموریت های امروز روحانیت است حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که انقلاب اسلامی نقش تعیین کننده ای در بسیاری از معادلات جهانی و منطقه ای به خود اختصاص داده است، گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب یکی از ماموریت های امروز روحانیت است.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۰:۴۳
کارگاه منبع شناسی و جستجوی منابع اطلاعاتی در بابل برگزار شد حوزه/ کارگاه منبع شناسی و جستجوی منابع اطلاعاتی در مدرسه علمیه خواهران عصمتیه بابل برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۸:۱۹
معاون حوزه علمیه مازندران: حماسه ۶ بهمن آمل، سند بصیرت و ولایت مداری ملت ایران است معاون حوزه علمیه مازندران، حماسه ششم بهمن آمل را سند بصیرت و ولایت مداری ملت بزرگ ایران اسلامی در دفاع از انقلاب و آرمان های نظام دانست.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۱:۱۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران در گفتگو با «حوزه»: از ۴ هزار مسجد مازندران تنها هزار مسجد امام جماعت روحانی دارند حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران، از وجود بیش از ۴ هزار مسجد در مازندران خبر داد و گفت: متأسفانه به دلیل کمبود روحانی، تنها هزار مسجد از نعمت روحانی امام جماعت بهره مند هستند و در مابقی مساجد نماز جماعت اقامه نمی شود.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۰۱:۲۵
مدیر حوزه علمیه مازندران: دین و مفاهیم قرآنی مهم ترین پشتوانه ملت ایران در ۳۸ سال اخیر بوده است حوزه/ مدیر حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که دین و مفاهیم قرآنی مهم ترین پشتوانه ملت ایران در ۳۸ سال اخیر بوده است، تصریح کرد: پیشرفت و توسعه ایران اسلامی در سایه مفاهیم ناب دینی به دست آمده است.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۸:۲۵
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) محمود آباد: شبکه های ماهواره ای، قبح شکنی انحرافات اخلاقی را دنبال می کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) محمود آباد با اشاره به این‌که تأثیر ماهواره ها بر روی نسل جوان مهم‌ترین آسیب های اجتماعی را رقم می زند، اظهار داشت: نقش خانواده در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار حائز اهمیت است و والدین باید فرصت بیشتری برای فرزندان خود در نظر بگیرند.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۷:۰۸
در نشست اخلاقی مهارتی همسرداری مطرح شد: مادران با رفتار خود الگوی فرزندان باشند حوزه/ زن به عنوان کانون عاطفه در خانواده باید بداند که تحت هیچ شرایطی نباید در انجام رسالت خود کوتاهی نموده و فضای عاطفی و آرامش خانه و خانواده را بر هم زند.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۹:۰۲
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران : گسترش حوزه های علمیه به رشد فرهنگی و دینی می انجامد حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: گسترش حوزه های علمیه موجب توسعه و ترویج فرهنگ دینی و ارزش های اخلاقی در جامعه می گردد.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۰۱:۳۵
نماینده مجلس خبرگان رهبری: با پیروزی انقلاب اسلامی، آرزوی هزار و ۴۰۰ ساله شیعه برآورده شد حوزه/ نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که پیروزی انقلاب اسلامی بسیاری از معادلات جهانی را تغییر داد، تصریح کرد: انقلاب اسلامی در شرایطی به پیروزی رسید که امام راحل به عنوان رهبر این نهضت هیچ امکاناتی در اختیار نداشت.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۱:۵۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس