*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Wednesday, July 17, 2019
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران: ماه رمضان فرصت مناسبی برای ترویج سبک زندگی قرآنی است حوزه/ حجت الاسلام طبرسی در ادامه سخنان خود با بیان این که ماه مبارک رمضان یک فرصت مناسبی برای ترویج و گسترش سبک زندگی قرآنی است، گفت: باید آموزه های قرآنی بیش از پیش در زندگی ما گسترش و نهادینه شود تا شاهد رفع مشکلات اجتماعی و فرهنگی جامعه باشیم.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۸:۵۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: حوزه علمیه پشتیبان امینی برای دستگاه تعلیم و تربیت است معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران به همکاری و تعامل آموزش و پرورش با حوزه علمیه اشاره کرد و با مثبت ارزیابی کردن این تعامل خاطرنشان کرد: حوزه همواره پشتیبان امینی برای دستگاه تعلیم و تربیت بوده است.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۶:۰۹
عضو شورای حوزه علمیه مازندران خواستار شد: ترویج فرهنگ برگزاری افطاری های ساده حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران به برگزاری سنت حسنه افطار در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و با بیان این که این گونه برنامه ها باید ساده و به دور از اسراف برگزار شود، گفت: افطار یک سنت بسیار با اهمیتی است و نباید تعطیل شود بلکه باید ساده و بدون تشریفات برگزار شود.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۵:۲۸
در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س)تنکابن؛ نقش حوزه های علمیه در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب بررسی شد حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با موضوع «نقش حوزه های علمیه در اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب»، در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها)تنکابن برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۲:۰۲
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: روحانیت لحظه ای از تعامل و ارتباط با مردم فاصله نگرفته است حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که روحانیت همواره از بدنه اجتماع بوده و لحظه ای از تعامل و ارتباط با مردم فاصله نگرفته است، گفت: هدف امروز دشمن ایجاد فاصله میان روحانیت و بدنه اجتماع است تا به اهداف خود دست پیدا کند.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۴:۵۰
فعالیت تبلیغی ۲۸۰۰ مبلغ همزمان با ماه رمضان در مازندران مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، اعزام مبلغ، تقویت برنامه های قرآنی و رونق فعالیت های مساجد را از جمله مهم ترین برنامه های این سازمان در ماه مبارک رمضان اعلام کرد.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۴:۲۱
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر: انس با قرآن با درک و فهم عمیق آن همراه باشد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر بر ضرورت انس همراه با درک و فهم کلام الهی در ماه مبارک رمضان تأکید کرد و گفت: قرائت قرآن همراه با درک و فهم عمیق آن رشد معنوی و اخلاقی در انسان را موجب خواهد شد.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۴:۱۹
رئيس موسسه پيامبر اعظم(ص) ساري خبر داد: درخشش دو فصلنامه «الاهیات قرآنی» در جشنواره ملی محصولات قرآنی کشور حوزه/ دو فصلنامه علمی - ترویجی الاهیات قرآنی مربوط به موسسه پیامبر اعظم(ص) ساری، در جشنواره ملی محصولات قرآنی کشور حائز رتبه نخست شد.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۲:۴۷
مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خراسان: تعامل میان روابط عمومی های مرکز حوزوی تقویت شود حوزه/ مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، بر تعامل هرچه بیشتر میان روابط عمومی های مرکز حوزوی در سراسر کشور تاکیدکرد.
۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۲:۴۹
مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: ماه رمضان فرصتی برای مأنوس شدن با مفاهیم ناب قرآنی است حوزه/ مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری با اشاره به این که ماه مبارک رمضان فرصتی برای ترویج و توسعه برنامه های قرآنی در سطح کشور است، تصریح کرد: باید نشست های قرآنی در سطح مساجد و تکایا در این ماه با فضیلت تقویت شود.
۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۰۰:۳۰
حجت الاسلام یوسف پور: ماه مبارک رمضان فرصتی برای دستگیری از محرومان و فقرا است حوزه/ مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت توجه به فقرا و محرومان در ماه مبارک رمضان تأکید کرد و گفت: رمضان ماه دستگیری از محرومان و مستضعفان جامعه است.
۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۰۰:۲۷
هم اندیشی مسئولان حوزه های خواهران استان های خراسان و مازندران حوزه/ نشست هم اندیشی مسئولان ادارات خواهران حوزه علمیه خراسان با جمعی از همکاران حوزه علمیه خواهران مازندران و مديران مدارس علمیه این مدیریت در مشهد برگزارشد.
۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۴:۱۰
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر: خرید کالای خارجی حرکت در مسیر نابودی صنایع کشور است حوزه/ حجت الاسلام خوبانی با بیان این که امروز دشمن با تحریم های ظالمانه اقتصادی به دنبال تحمیل خواسته های نامشروع خود به ملت ایران است، تصریح کرد: مردم باید بدانند خرید کالای خارجی موجب نابودی تدریجی صنایع تولیدی داخلی کشورمان می شود.
۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۰۲:۴۰
استاندار مازندران خبر داد: تدوین سند اجرایی و عملیاتی بیانیه گام دوم در مازندران حوزه/ استاندار مازندران از تدوین سند اجرایی و عملیاتی بیانیه گام دوم در استان خبر داد و گفت: این سند اجرایی به منظور تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری به صورت استانی تدوین و اجرایی خواهد شد.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۷:۱۶
آیت الله حسینی بوشهری در ساری: مسأله شهادت روحانی همدانی با جدیت پیگیری شود/ بداخلاقی و ترش رویی موجب فاصله گرفتن مردم می شود حوزه/ دبیر شورای عالی حوزه های علمیه کشور در گردهمایی روحانیون مازندران گفت: انتظار جامعه روحانیت این است که مسأله شهادت اخیر روحانی همدانی با جدیت پیگیری شود و به صورت عادی تلقی نگردد.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۶:۲۷
آیت الله طبرسی خواستار شد: تبیین دقیق بیانیه گام دوم انقلاب از سوی روحانیت حوزه/ آیت الله طبرسی بر ضرورت تبیین رهنمودهای مقام معظم رهبری در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی از سوی روحانیت تأکید کرد.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۶:۲۵
نماینده ولی فقیه در مازندران مطرح کرد: نفوذ سبک زندگی غربی در میان خانواده های ایرانی/ به مسیر قرآن برگردیم حوزه/ امام جمعه ساری با اشاره به این که امروز یکی از مشکلات مهم جامعه اسلامی نفوذ سبک زندگی غربی در میان خانواده ها است، گفت: باید سبک زندگی قرآنی در جامعه اسلامی رشد و گسترش پیدا کند چون عامل رشد و تعالی امت اسلامی خواهد بود.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۶:۵۲
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: در جامعه قرآنی راه نفوذی برای توطئه دشمنان وجود ندارد حجت الاسلام شکریان همچنین با اشاره به این که جامعه قرآنی با قدرت در برابر توطئه ها و دشمنی های بدخواهان خواهد ایستاد، گفت: در یک جامعه قرآنی هیچ گاه راه نفوذی برای توطئه دشمنان وجود ندارد.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۵:۳۷
عضوشورای حوزه علمیه مازندران: روحانیون مردم را به استفاده و حمایت از تولید داخلی تشویق کنند حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که متأسفانه هنوز بخش مهمی از جامعه ما نسبت به استفاده از تولید داخلی بیگانه هستند، گفت: باید با فرهنگ سازی حمایت از تولید داخلی، مردم را نسبت به استفاده و حمایت از تولید داخلی تشویق کرد.
۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۹:۵۲
امام جمعه بابلسر: آموزش در مدارس با تربیت دینی و اخلاقی همراه باشد امام جمعه بابلسر با بیان این که معلمان در رشد معنوی و اخلاقی دانش آموزان نقش بسیار مهم و محوری دارند، گفت: تعلیم در سطح مدارس ما باید با تربیت دینی و اخلاقی همراه باشد.
۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۹:۱۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس