*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٠ رجب ١٤٣٨ \ Tuesday, March 28, 2017
امام جمعه بابل : آیت الله فاضل(ره) تمام دارایی خود را برای حوزه و تربیت طلاب خرج کرد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین روحانی به تلاش های بی وقفه آیت الله فاضل(ره) در پرورش طلاب و گسترش حوزه علمیه اشاره کرد و گفت : آیت الله فاضل هیچ چیزی از مادیات دنیا را به ارث نگذاشت و تمام دارایی خود را در راه خدا برای تاسیس حوزه علمیه فیضیه مازندران و خدمت به مردم خرج کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۶
محقق حوزه خواهران مازندران: آیت الله شرعی در مسیر اهل بیت(ع) و انقلاب ثابت قدم بود حوزه/ آیت الله شرعی در مسئولیت های گوناگون تصویر روشنی از فراست ، شهامت و تلاش خدا جویانه روحانی حق طلب را به منصه ظهور رساند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۱۹
امام جمعه بهشهر: احیای موقوفات حوزوی نیازمند عزم و اقدام جهادی است حوزه/ تولیت مدرسه علمیه بهشهر با تأکید براین که امروز همه وظیفه داریم به رونق فعالیت های حوزوی در هر منطقه ای کمک کنیم، تصریح کرد: وجود مدرسه علمیه، طلاب و روحانیان برای هر منطقه نعمت بزرگی است و از مشکلات فرهنگی و اجتماعی می کاهد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۲
مدیر مدرسه حضرت نرجس (س) ساری: آیت الله شرعی در بحران های مختلف پشتیبان انقلاب بود حوزه/ مجاهدت و تلاش آیت الله شرعی منحصر به یک زمینه نبوده، بلکه در برهه و عرصه های مختلف قبل و بعد انقلاب متناسب با هر زمان فعالیت چشم گیر داشتند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۰۶
در کرسی آزاد اندیشی "زن از منظر اسلام و مدرنیته" مطرح شد: مدرنیته با آزادی بی حد و حصر، کرامت زن را نادیده می گیرد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه خواهران حضرت آمنه(س) فریدون کنار گفت: مدرنیته با آزادی بی حد و حصر برای زن و نگاه ابزاری به آنان و شعار تساوی حقوق زن و مرد ،کرامت زن را نادیده می گیرد .
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۰۶
نماینده ولی فقیه در مازندران: آیت الله العظمی جوادی آملی همچون خورشید نورافشانی می کنند حوزه/نماینده ولی فقیه در مازندران با تأکید براین که این استان مهد پرورش بسیاری از علمای بزرگ در طول تاریخ بوده است، گفت: امروز در عرصه فقه و فقاهت دو شخصیت برجسته علمی یعنی آیت الله العظمی جوادی آملی و علامه حسن زاده آملی همچون خورشید در فضای کشور به ویژه حوزه های علمیه نور افشانی می کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۷
استاد حوزه علمیه مازندران: اقتدار امروز ایران مرهون نقش آفرینی های ولایت فقیه است استاد حوزه علمیه مازندران، اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون نقش آفرینی های ولایت و رهبری دانست و خاطرنشان کرد: مشروعیت نظام اسلامی به ولایت فقیه است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۴۳
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: اکتفا به تبلیغ سنتی پاسخ گوی نیازها نیست حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اين که روحانيون به عنوان انتقال دهنده پيام ديني وظيفه سنگيني به عهده دارند، گفت: رفتار و کردار يک مبلغ بايد به گونه‌اي باشد که سخنان او تأثير‌گذاري مناسبي در مخاطبين داشته باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۲:۵۲
در جمع طلاب خواهر تاکید شد: طلاب مانع انحطاط دینی و اعتقادی پیکره اجتماع شوند حوزه/فرمانده سپاه ناحیه جویبار گفت: بانوان طلبه با ترویج و تشریح مسائل دینی جامعه باید مانع انحطاط دینی و اعتقادی پیکره اجتماع باشید.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۵:۵۲
حوزه علمیه مازندران: آیت‌الله شرعی عمر خود را وقف گسترش حوزه های علمیه نمود حوزه/ آیت‌الله محمد علی شرعی شخصیتی کم نظیر در جامعه اسلامی و اسوه در علم، عمل، زهد و تقوا و از وفاداران به امام، انقلاب، نظام جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری بود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۵:۱۴
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران مطرح کرد: مهمترین رسالت هیت های مذهبی حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به این که دشمنان همواره از نقش روحانیت در عرصه های مختلف هراسان و عصابی بوده است، گفت: دشمنان انقلاب ، روحانیت را سد بزرگی در برابر توطئه های شوم خود می دانند لذا درصدد ضربه زدن به این قشر فرهیخته هستند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۱۳
کارشناس حوزوی در جمع طلاب: ولایت فقیه دژ مستحکم الهی است حوزه/ ولایت دژ مستحکم الهی است که هر کس داخل آن شود، از عذاب الهی مصون می ماند، چرا که ولایت فقیه همان ولایت رسول الله(ص) و استمرار حرکت انبیاست.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۱۹
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: کارنامه عملکرد روحانيت در تاريخ روشن و عزت آفرين است حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، روحانيت را خادمان مکتب فاطمي و علوي دانست و گفت: علما و روحانيت مروجان حقيقي شريعت محمدي هستند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۵۵
معاون حوزه علمیه مازندران: اسلامی سازی علوم انسانی بدون تعامل حوزه و دانشگاه تحقق نمی یابد حوزه/ معاون حوزه علمیه مازندران حوزه‌هاي علميه را تأمين‌كننده نيازهاي ديني و دانشگاه را پاسخگوي مطالبات و مقتضيات علمي و فني كشور عنوان کرد و گفت: در حقيقت حضور هر يک از اين مراكز علمي در كنار هم براي پيشبرد اهداف نظام اسلامي ضروري است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۹:۳۵
نائب رئیس شورای حوزه علمیه مازندران: مردم مراقب خواص بی بصیرت باشند حوزه/ نائب رییس شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که حضور مردم در صحنه، انقلاب اسلامی را بیمه کرده و موجب خنثی شدن توطئه های دشمنان شده است، گفت: خلق حماسه عظیم نهم دی مرهون حرکت برخاسته از بصیرت و دشمن شناسی ملت ولایت مدار ایران اسلامی بوده است.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۲:۰۹
مدیر حوزه علمیه مازندران: روشنگری و آگاهی بخشی مهم ترین رسالت امروز روحانیت است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین طاهری، روشنگری و آگاهی بخشی را مهم ترین رسالت روحانیت در جامعه دانست و تصریح کرد: مبلغان دینی باید در بحث بیدارگری و روشنگری پیشگام همه گروه های جامعه باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۱:۴۲
مدیر حوزه علمیه امام حسن عسکری(ع) آمل: اگر هشدارهای دیده‌بان نافذ انقلاب جدی گرفته نشود کشور متزلزل می‌شود مدیر حوزه علمیه امام حسن عسکری(ع) آمل، با بیان این که اگر هشدارهای دیده‌بان نافذ و رهبر انقلاب جدی گرفته نشود کشور دچار تزلزل و تخریب می‌شود، گفت: حماسه نهم دی نمونه‌ای خوب برای شناخت راه دشمن بود که با هوشیاری ملت جلوه‌ای از وحدت و یکپارچگی ملی در حمایت از ولایت به نمایش گذاشته شد.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۰:۵۹
معاون حوزه علمیه مازندران: ملت ایران از مواضع انقلابی عقب نشینی نمی کند حوزه/ معاون حوزه علمیه مازندران با بیان این که حماسه نهم دي ماه نمايش بصيرت انقلابي مردم بود، تصریح کرد: ملت ولایت مدار ایران اسلامی به دنیا ثابت کرد که همواره بیدار و آگاه‌‌اند و هیچ گاه از مواضع خود عقب نخواهند نشست.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۰۱:۲۵
کرسی آزاد اندیشی جاهلیت مدرن و چالش های آن بررسی شد حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با موضوع "جاهلیت مدرن ، چالشها و خروج از آن با تکیه بر سخنان امام و رهبری" با حضور اساتید و طلبه های مدارس الزهرا ( س ) بابل و حضرت آمنه ( س ) فریدونکنار برگزار شد .
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۳:۴۹
مدیر حوزه خواهران مازندران: حماسه ۹ دی، تجلی وعده خداوند در تحقق نصرت مومنین بود حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: حماسه ۹ دی سال ۱۳۸۸، تجلی آیه خداوند و تحقق نصرت مومنین است.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۳:۰۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس