*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
حجت الاسلام انتظاری تأکید کرد: تقویت تعامل و ارتباط طلاب جوان با مردم حوزه/ مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران با بیان این که طلاب جوان حوزه باید تعامل و ارتباط خود را با مردم بیشتر تقویت کنند، گفت: تعامل و ارتباط سازنده روحانیت با مردم موجب خنثی شدن بسیاری از توطئه ها علیه این قشر خواهد شد.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۲۰:۰۲
راه اندازی پویش «من یک سپاهی ام» در حوزه مازندران+ عکس حوزه نیوز/ پویش «من یک سپاهی ام» در سطح حوزه علمیه استان اجرا شد.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۲۰:۰۰
اعزام طلاب نکا به مناطق سیل زده آق قلا+ عکس حوزه/ مسئول مدرسه علمیه مسجد جامع نکا از اعزام طلاب جهادی این مدرسه به منظور خدمات رسانی به مردم سیل زده آق قلا خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۷:۴۰
اردوی متمرکز رزمی - فرهنگی طلاب و روحانیون بابل برگزار می شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه بابل از برگزاری اردوی متمرکز رزمی - فرهنگی طلاب و روحانیون با شرکت ۶۰۰ نفر از حوزویان، در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۲۸ و ۲۹ فروردین خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۳:۰۱
در مدرسه علمیه الزهرا (س) بابل مطرح شد؛ رسالت سنگین حوزه های علمیه در تبیین و اشاعه فرهنگ اسلامی حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه الزهرا (س) بابل گفت: حوزه های علمیه رسالت سنگینی نسبت به تبیین و اشاعه فرهنگ اسلامی و جلوگیری از حاکمیّت ارزشهای جاهلی دارند.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۱:۵۶
بازدید مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران از مناطق سیل زده حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران به همراه برخی از همکاران این مدیریت، از مناطق سیل زده مازندران بازدید کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۰۹:۴۳
امام جمعه محمود آباد مطرح کرد: شکست نقشه های شوم آمریکا در برابر استراتژی قدرتمند سپاه حوزه/ حجت الاسلام موسوی با بیان این که سپاه خدمات ارزشمندی در چهل سال اخیر به کشورمان و همچنین ملت های مظلوم منطقه ارائه کرده است، گفت: شکست نقشه های شوم آمریکا در برابر استراتژی قدرتمند سپاه موجب بروز چنین واکنشی از سوی مقامات آمریکایی شده است.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۲۰:۵۶
تشرف جوان هندی به دین مبین اسلام کورپریت سوخونیدری جوان هندی الاصل اهل پنجاب هند امروز با حضور در دفتر آیت الله طبرسی، نماینده ولی فقیه در مازندران به دین مبین اسلام مشرف شد.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۸:۵۳
بازدید مدیر و معاونان حوزه علمیه مازندران از مناطق سیل زده+ عکس مدیر و جمعی از معاونان حوزه علمیه مازندران امروز از مناطق سیل زده شهرستان سیمرغ بازدید و از نزدیک در جریان روند کمک رسانی به مردم این منطقه قرار گرفتند.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۸:۵۳
گزارشی از فعالیت گروه تبلیغی حامیان ولایت بابل در سیل اخیر حوزه/ حجت الاسلام حسین زاده برسمنانی از حضور قریب به ۳۰ روحانی از اعضای گروه تبلیغی حامیان ولایت بابل در مناطق سیل زده گوناگون کشور خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۵:۱۵
مشارکت حوزه علمیه خواهران مازندران در کمک به سیل زدگان حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: این مدیریت با استفاده از ظرفیت جامع خیرین حوزه علمیه و همکاری مدارس علمیه خواهران استان در حد بضاعت در امر کمک رسانی به سیل زدگان مازندران مشارکت خواهد کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۳:۴۵
راهپیمایی نمازگزاران شهرهای مازندران در حمایت از سپاه + عکس حوزه/ نمازگزاران شهرهای مختلف مازندران امروز و پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه با برگزاری راهپیمایی حمایت و پشتیبانی کامل خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۵:۵۴
امام جمعه ساری: اقدام اخیر آمریکا موجب اقتدار و محبوبیت بیشتر سپاه شده است حوزه/ آیت الله طبرسی با بیان این این اقدام آمریکایی ها موجب اقتدار و محبوبیت بیشتر سپاه در داخل و خارج شده است، گفت: آمریکایی ها نمی توانند با این نمایش های پوشالی بر جنایت های خود در منطقه سرپوش بگذارند.
۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۵:۳۳
حمایت قاطع حوزویان مازندران از خدمات و مجاهدت های سپاه حوزه/ حوزویان مازندران امروز با حضور در سپاه کربلا ضمن محکومیت اقدام اخیر رییس جمهور آمریکا، حمایت قاطع خود را از نیروی مردمی و انقلابی سپاه پاسداران اعلام کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۲۳:۰۶
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: تلاش آمریکا برای انزوای سپاه محکوم به شکست است حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران، سپاه را نیروی مقتدر و مایه افتخار و عزت ملت ایران معرفی کرد و گفت: تلاش های آمریکایی ها برای انزوای سپاه منجر به شکست خواهد بود.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۲۲:۵۸
بیانیه حوزه مازندران در محکومیت اقدام اخیر آمریکا حوزه/ مدیریت حوزه علمیه مازندران امروز با صدور بیانیه ای اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی را به شدت محکوم کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۸:۵۳
مدیر مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس (س) ساری: توفیق کمک به سیل زدگان نصیب هر شخصی نمی شود حوزه/ پیشنمازی با تاکید بر تسریع کمک ها به مناطق سیل زده از سوی طلاب، مردم و مسئولان، تصریح کرد: مداومت در کمک به سیل زدگان، توفیقي است که نصیب هر شخصی نمی شود.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۲:۱۹
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: سپاه بخش ناگسستنی از ملت ایران اسلامی است حوزه/ حجت الاسلام صالحی با اشاره به این که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بخش ناگسستنی از ملت ایران اسلامی است، گفت: آمریکایی ها نمی توانند با این اقدام خود خللی در فعالیت های این نیروی مردمی و انقلابی ایجاد کنند.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۹:۱۲
آیت الله طبرسی به دیدار جانبازان رفت حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران، جانبازان را سند زنده ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر دشمنان دانست.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۷:۳۵
بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران در محکومیت اقدام آمریکا نماینده ولی فقیه در مازندران و استاندار امروز در پیام مشترکی اقدام اخیر آمریکایی ها در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی را محکوم کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۵:۱۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس