*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۵ رمضان ۱۴۳۹ \ Monday, May 21, 2018
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: به روز نکردن اطلاعات روحانیت موجب فاصله گرفتن مردم می شود حوزه/ حجت الاسلام صالحی با تأکید براینکه روحانیت هر روز باید معارف و معلومات دینی و علمی خود را تقویت کند، خاطرنشان کرد: عدم به روز کردن اطلاعات روحانیت موجب فاصله گرفتن مردم از او می شود.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۸:۵۵
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: مبلغان برای مقابله با آسیب های اجتماعی باید به سلاح علم مجهز باشند حوزه/ حجت الاسلام ناصر شکریان گفت: روحانيون مهم ترين نقش تبليغي را در ترویج ارزش هاي الهي و هدايت فکری جامعه عهده دار هستند و این نقش زمانی محقق می شود که مبلغان به سلاح علم مجهز باشند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۱:۰۸
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: عدم رعایت عفاف و حجاب عامل سست شدن بنیان خانواده می شود حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، عدم رعایت عفاف و حجاب را عامل سست شدن بنیان خانواده و رواج بی بندوباری و فساد در جامعه دانست و گفت: امروز یکی از اهداف مهم دشمنان علیه انقلاب اسلامی از بین بردن بنیان خانواده ها با ترویج بدحجابی و فساد در جامعه است.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۷:۴۵
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: ایران در سايه اسلام ناب به کشوري مقتدر در دنيا تبديل شده است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بيان اين که امروز نظام اسلامي در سايه اسلام ناب و حقيقي به کشوري مقتدر در دنيا تبديل شده، گفت: دشمن از این اقتدار و عزت ملت ایران بسیار هراسان و عصبانی است و تلاش می کنند آن را خدشه دار کند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۷:۴۴
امام جمعه بابلسر: پیشرفت های کشور در سایه انقلاب اسلامی به دست آمده است حوزه/ حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی پور بهترین دعا برای انسان را عافیت دانست و گفت: تاکید اسلام در پیشگیری از بیماری چنان است که اگر افراد آداب زندگی اسلامی را رعایت کنند کمتر به بیماری‌ دچار می‌شوند.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۵:۲۳
در نشست سیر مطالعاتی با موضوع تاریخ تطبیقی مطرح شد: ضرورت تغيیر و اصلاح باورهاي غلط در جامعه حوزه/ در نشست سیر مطالعاتی با موضوع تاریخ تطبیقی مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س) مطرح شد: اگر خواستار تغییر رفتار مردم هستیم، باید باورهایشان را اصلاح کنیم.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۲:۱۷
امام جمعه نور خواستار شد: بهره گیری از شیوه های روز در تبلیغ معارف دینی حوزه/ امام جمعه نور با بیان این که ارزش ها و تعالیم دینی را باید با شیوه های صحیح و اثرگذار در میان مردم نشر داد، گفت: در ترویج و تبلیغ معارف دینی باید به اثرگذاری آن توجه کنیم و لازمه تحقق این امر، بهره گیری از شیوه های صحیح تبلیغ است.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۹:۰۹
امام جمعه محمود آباد: راه برون رفت کشور از بحران های اقتصادی حمایت از تولید ایرانی است امام جمعه محمود آباد به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: راه برون رفت کشور از بحران های اقتصادی حمایت از تولید ایرانی است.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۹:۰۳
در جشنواره «کتاب یار» حوزه خواهران مازندران مطرح شد؛ سرانه مطالعه هر ایرانی ۱۳ دقیقه در روز است/ شرکت ۱۳۰۰ بانوی طلبه مازندرانی در جشنواره «کتاب یار» حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران در دومین جشنواره «کتاب یار» حوزه علمیه خواهران مازندران از شرکت ۱۳۰۰ بانوی طلبه مازندرانی در مراحل اول و دوم این جشنواره خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۴:۰۶
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: خرید کالای خارجی برابر است با افزایش بیکاری جوانان ایرانی حجت الاسلام صاحلی با تأکید با عدم حمایت از تولید داخلی و خرید کالای های خارجی امیدی به رشد و رونق اقتصادی کشور باقی نخواهد ماند، گفت: ملت ایران باید بدانند که با خرید تولیدات خارجی یک کارگر ایرانی شغل خود را از دست می دهد و از این طریق تنها به تولید کننده خارجی کمک می کنیم.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۱:۴۸
رئیس اداره تبلیغات اسلامی ساری در جمع روحانیون: روشنگری و آگاهی بخشی رسالت مهم روحانیت است حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی ساری به نقش روحانیت در روشنگری و آگاهی بخشی جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: روحانیت نجات دهنده جامعه از انحراف و تباهی است.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۱:۱۲
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: قرارگاه های فرهنگی پیشگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی تشکیل شود مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت تشکیل قرارگاه فرهنگی به منظور رفع آسیب های اجتماعی و فرهنگی در جامعه تأکید کرد و گفت: متأسفانه امروز در سایه بی توجهی برخی ها در کشور، شاهد بروز ناهنجاری های اجتماعی و فرهنگی در جامعه هستیم.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۸:۲۲
امام جمعه بابلسر: حمله به سوریه ناشی از شکست غربی در مقابل جبهه مقاومت یود حوزه/ امام جمعه بابلسر به جنایت آشکار آمریکا، انگلیس و فرانسه در حمله به سوریه اشاره کرد و گفت: این تجاوز آشکار ناشی از شکست غربی ها در برابر جبهه مقاومت است.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۸:۰۸
حجت الاسلام صادقی خبر داد: گردهمایی سه روزه معاون تبلیغ حوزه های کشور در مازندران حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران از برگزاری همایش معاونان تبلیغ حوزه های علمیه کشور در بابلسر خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۸:۰۱
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر: تحقق اهداف عالي بعثت در گرو وحدت امت اسلامي است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر با بیان این که تحقق اهداف عالي بعثت در گرو وحدت امت اسلامي است، گفت: بايد در اين مسير تلاش کرده و با توليد انديشه و فرهنگ‌سازي در شکل گيري يک امت واحده قدم برداريم.
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۲۱:۰۵
عضو خبرگان رهبری: بعثت تضمین کننده سعادت بشر تا قیامت است نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی، مبعث نبی مکرم اسلام را سرآغاز بعثت دائمی همه مسلمانان جهان تا قیام قیامت برای تحقق اهداف این دین حیات‌بخش و نابودی عوامل و مظاهر ظلم و بیداد دانست.
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۳:۴۹
معاون امور مجلس و استان هاي سازمان تبليغات اسلامي: دشمن در تهاجم فرهنگی استیلای سیاسی و اقتصادی را دنبال می کند حوزه/ معاون امور مجلس و استان هاي سازمان تبليغات اسلامي کشور با اشاره به این که هدف از تهاجم فرهنگي كنترل فرايند تصميم‌گيري، شيوه اطلاع‌رساني و تغيير در نظام ارزش ها است، تصریح کرد: دشمن در تهاجم فرهنگی استیلای سیاسی و اقتصادی را دنبال می کند.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۶:۱۲
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: امام کاظم(ع) جنبش علمي امام صادق(ع) را تکمیل کرد مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، تلاش هاي علمي امام موسي کاظم(ع) را سبب تکميل جنبش علمي امام جعفر صادق(ع) دانست و گفت: امام کاظم(ع) با مبارزات فرهنگي عليه حاکمان وقت، نقش بسزايي در آگاهي‌بخشي فکري و عقيدتي مردم داشتند.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۰:۴۴
معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم قرآنی آمل: گفتمان استکبار ستیزی ملت ایران امروز از مرزهای جغرافیایی فراتر رفته است حوزه/ حجت الاسلام اصفهانی با بیان این که نگاه استکبار ستیزی ملت ایران هیچ گاه دستخوش تغییر نبوده است، گفت: گفتمان استکبار ستیزی ملت ایران امروز از مرزهای جغرافیایی نیز فراتر رفته و به گفتمان غالب بسیاری از ملت ها تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۰:۳۹
نماینده ولی فقیه در مازندران: ملت ایران پرچم دار استکبار ستیزی در جهان است آیت الله طبرسی با بیان این که امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با دنیای کفر به رهبری شیطان بزرگ آمریکا در تقابل است، افزود: ملت بزرگ ایران با اقتدار پرچم استکبار ستیزی را در دنیا برافراشته نگاه داشته است.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۰۹:۱۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس