*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
امام جمعه محمود ‌آباد: نمایش اخیر ترامپ سرپوشی برشکست های آمریکا در خاورمیانه بود حوزه/ امام جمعه محمود آباد با اشاره به این که آمریکایی ها به هر نحوی می خواهند ملت ایران را تحت فشار قرار دهند، بیان داشت: اقدام روز گذشته رییس جمهور آمریکا نیز یک شوی تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر شکست های متعدد آنها در منطقه است.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۹:۱۲
آیت الله طبرسی: کمک به محرومان مهم ترین دغدغه نظام اسلامی است حوزه/ آیت الله طبرسی با اشاره به این که کمک به محرومان و مستضعفان همواره جزء مهم ترین دغدغه های نظام اسلامی است، گفت: خوشبختانه کارنامه نظام اسلامی در چهل سال اخیر در این عرصه مهم کاملاً روشن و قابل تقدیر است.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۸:۳۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: اقدام آمریکایی ها علیه سپاه نتیجه شکست های آنها در منطقه است حجت الاسلام صادقی با اشاره به این که این اقدام آمریکایی ها نشان دهنده خصومت و عصبانیت آنها از پیروزی های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه است، بیان داشت: امروز آمریکا پس از سال ها سرمایه گذاری در خاورمیانه با شکست جدی مواجه شده است.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۷:۴۸
حضور طلاب بسیجی شهر «شیرگاه» در مناطق سیل زده + عکس مدیر مدرسه علمیه باقرالعلوم شیرگاه از حضور طلاب و اساتید این مدرسه علمیه در کمک رسانی به مناطق سیل زده شهرستان سیمرغ خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۹:۰۶
امام جمعه بهشهر: جهش اقتصادی کشور با رونق تولید داخلی محقق می شود حوزه/ امام جمعه بهشهر با بیان این که واردات سم مهلکی برای رشد و جهش اقتصادی در کشور است، تصریح کرد: باید همه بخش های کشور برای تقویت و رشد تولید به صحنه بیایند.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۸:۴۹
امام جمعه بابلسر: جشن های شعبانیه در شأن اهل بیت(ع) برگزار شود امام جمعه بابلسر بر ضرورت بهره گیری صحیح از مناجات شعبانیه تأکید کرد و گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا برنامه ها و جشن های ایام شعبانیه در خور شأن اهل بیت(ع) برگزار شود.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۸:۴۶
بازدید امام جمعه نکا از روستاهای سیل زده+ عکس حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران امروز از برخی روستاهای سیل زده شهرستان نکا بازدید کرد.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۷:۳۴
در یک کرسی آزاد اندیشی بررسی شد؛ راه های مبارزه با جریانات انحرافی در صحیفه سجادیه حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با موضوع" راهکارهای مبارزه با جریانات انحرافی از دیدگاه صحیفه سجادیه"، در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) شيرود تنکابن برگزارشد.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۲:۲۳
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران: به دنبال استفاده سیاسی از سیل نباشیم حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین غفاری گفت: در این زمان که برخی از استان های درگیر سیل هستند، نباید به دنبال مقصر و استفاده سیاسی از این وقایع باشیم، بلکه باید با همدردی، همدلی و همکاری با سیل زده ها، جلوی آسیب ها را گرفته و در بازسازی این مناطق بکوشیم که طبق وعده الهی در سوره بقره، خداوند چند برابر این کمک ها را به ما بر می گرداند.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۲:۰۵
مدير مدرسه علميه حضرت نرجس(س) ساري: بيانيه گام دوم انقلاب نقشه راه اعتماد به جوانان در مديريت کشور است حوزه/ مدير مدرسه علميه حضرت نرجس(س) ساري گفت: بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری، نقشه راه دادن فرصت و مسئوليت بيشتر به جوانان و اعتماد به آنها در مديريت کشور است.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۱:۵۶
عضو شورای حوزه علمیه مازندران مطرح کرد: شکوفایی اقتصادی کشور با «رونق تولید» حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که رونق تولید موجب شکوفایی اقتصادی کشور می شود، گفت: در شرایطی که دشمنان تلاش می کنند با تحریم های اقتصادی به ملت ایران فشار وارد کنند، حمایت از تولید داخلی موجب خنثی شدن اثر تحریم ها خواهد شد.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۹:۴۰
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: روحانیت همواره خود را جزئی از مردم می‌داند حوزه/ حجت الاسلام صادقی با اشاره به این که روحانیت همواره خود را جزئی از مردم می‌داند و در همه عرصه‌ها و صحنه‌ها در کنار مردم بوده است، گفت: سیل اخیر نیز نمایشی از همبستگی و وحدت مردم و روحاحنیت را به نشان داد.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۶:۴۵
معاون تبلیغات اسلامی مازندران: شکوفایی رونق تولید نیازمند عزم ملی است حوزه/ معاون تبلیغات اسلامی مازندران گفت: رونق تولید باید در دستگاه های اجرایی و دولتی مورد توجه قرار گیرد و بسیاری از موانع تولید باید بررسی و رفع گردد.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۱:۴۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: حضور جهادی روحانیون در مناطق سیل زده عمل به وظیفه طلبگی است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران گفت: حضور جهادی مبلغان در کنار مردم سیل زده و کمک رسانی به آن‌ها بسیار ارزشمند، خداپسندانه و عمل به وظیفه بوده است.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۰۲:۱۰
خطیب جمعه ساری: چهره جنایت کارانه آمریکایی ها در سیل اخیر برای دنیا آشکارتر شد خطیب نماز جمعه ساری با بیان این که همچنین سیل اخیر چهره دیگری از توریسم اقتصادی را در جهان آشکار کرد، گفت: آمریکای جنایت کار با مسدود کردن حساب های سازمان هلال احمر بار دیگر خباثت و دشمنی خود با ملت ایران ثابت کرد.
۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۵:۴۰
امام جمعه سیمرغ: روحانیت در سیل اخیر همواره در کنار مردم بوده است حوزه/ امام جمعه سیمرغ با بیان این که روحانیت در این سیل اخیر همانند گذشته در کنار مردم بوده است، بیان داشت: این حضور پررنگ بسیاری از توطئه های دشمنان علیه روحانیت را نیز خنثی کرده است.
۱۳۹۸/۱/۱۵ - ۲۲:۱۸
در جلسه آیت الله اعرافی و امام جمعه ساری مطرح شد؛ روحانیت در سیل اخیر ثابت کرد با مردم و همدرد آنان است ایت الله طبرسی با تشکر از حضور میدانی مدیر حوزه های علمیه در مناطق سیل زده استان مازندران، این حضور را بسیار اثرگذار دانست و گفت: روحانیت در سیل اخیر ثابت کرد که در کنار مردم و با مردم می ماند.
۱۳۹۸/۱/۱۴ - ۰۰:۲۹
ابراز همدردی مدیر حوزه های علمیه کشور با خانواده جانباختگان سیل+ عکس حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور در جریان بازدید میدانی از مناطق سیل زده استان مازندران، در منازل جانباختگان سیل اخیر حضور یافت و با آنان ابراز همدردی کرد.
۱۳۹۸/۱/۱۳ - ۲۲:۳۸
آیت الله اعرافی از مناطق سیل زده مازندران بازدید کرد+ عکس حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور از مناطق سیل زده شهرستان سیمرغ و ساری بازدید کرد.
۱۳۹۸/۱/۱۳ - ۲۲:۲۴
سفر آیت الله اعرافی به مازندران و گلستان+ جزئیات برنامه ها حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی از سفر دو روزه آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه کشور به مازندران و گلستان خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۱۳ - ۱۶:۲۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس