*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ \ الاثنين ١ شوّال ١٤٣٨ \ Monday, June 26, 2017
حجت الاسلام غفاری خبر داد: سطح ۴ در حوزه خواهران مازندران راه اندازی می شود حوزه/ حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: حوزه های علمیه خواهران به دلیل نقش موثر و بی بدیل در توسعه و ترویج فرهنگ و ارزشهای دینی که حداقل آن تربیت نسل و خانواده ای سالم است، یک سرمایه ارزشمند برای نظام محسوب می شوند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۴:۰۷
نایب رئیس شورای حوزه علمیه مازندران: روحانیت همه داشته های خود را برای انقلاب به میدان آورد حوزه/ نایب رئیس شورای حوزه علمیه مازندران بر ضرورت تبیین مناسب تر نقش روحانیت در پیروزی انقلاب اسلامی تأکید کرد و گفت: حراست از انقلاب تکلیف عمومی است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: بصیرت تنها راه حفظ کشور در برابر توطئه های دشمنان است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران گفت: بصیرت همچون چراغ پر نوری است که در ظلمت و تاریکی مسیر صحیح حرکت را به ما نشان خواهد داد و کشور را در برابر توطئه های دشمنان مصون نگاه خواهد داشت.
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۱
در پی احتمال قطع گاز؛ مدارس علمیه مازندران روز شنبه تعطیل است مدیر حوزه علمیه مازندران از تعطیلی همه مدارس علمیه استان در روز شنبه خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۱۷
مسئول حوزه علمیه نکا: انقلاب اسلامی چالش جدی را برای مستکبران جهان ایجاد کرد حوزه / عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که در بهمن ماه سال ۵۷ تحول عظیم و شگرفی در ایران رخ داد که امام خمینی(ره) از آن به عنوان معجزه الهی یاد کردند، گفت: این انقلاب عظیم چالش جدی را برای مستکبران جهان ایجاد کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۲:۵۳
۱۵ بهمن؛ آغاز پذيرش حوزه‌ علميه خواهران مازندران حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه خواهران مازندران از آغاز پذيرش حوزه‌ علميه خواهران مازندران از ۱۵ بهمن ماه خبرداد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۱:۵۹
مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خواهران مازندران: در پذیرش حوزه خواهران از ظرفیت فضای مجازی بهره برداری حداکثری شود حوزه/ مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: با توجه به تاثیر فضای مجازی در امر تبلیغات، باید مدارس علمیه و طلاب حداکثر بهره مندی را از این فضا برای تبلیغات پذیرش حوزه های علمیه به کار گیرند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۰:۵۷
بررسی فرایند انتشار نشریه علمی-پژوهشی در حوزه خواهران مازندران حوزه/ در شصت و ششمین شورای علمی پژوهشی حوزه علمیه خواهران مازندران فرایند اخذ مجوز و انتشار نشریه علمی پژوهشی مورد برسی قرار گرفت.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۵:۲۱
معاون حوزه علمیه مازندران: به کلی گویی درباره نقش روحانیت در انقلاب اکتفا نشود/ اگر حضور مردم در صحنه نباشد دشمن به اهداف خود می رسد حوزه/ معاون حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که نباید تنها به کلی گویی در خصوص نقش روحانیت در مبارزات انقلاب اکتفا شود، تصریح کرد: علما و روحانیان در ابتدای آغاز مبارزات نهضت امام در صحنه حاضر بودند و این مسأله نقطه عطفی در تاریخ مبارزات روحانیت در دهه های اخیر است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۳:۱۶
پژوهشگر علوم دینی مطرح کرد: امور چهارگانه ای که مومن به آنها نیاز دارد حوزه/ حجت الاسلام جعفری در جمع طلاب قائمشهر گفت: هنر شیطان در توجیه منکرات است و انسان را گام به گام به دام می اندازد به همین دلیل باید با تقویت تقوا و ایمان درونی از افتادن مان در دام شیطان جلوگیری کنیم.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۳
در حوزه خواهران مازندران صورت گرفت: تقدیر از برگزیدگان کشوری و استانی چهاردهین جشنواره بانوی کرامت حوزه/ در حاشیه دوره آموزشی پژوهشی معاونین پژوهش و کتابداران حوزه علمیه خواهران مازندران، از از برگزیدگان کشوری و استانی چهاردهین جشنواره بانوی کرامت تقدیر شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۱:۵۵
رئیس اداره مجامع و همایش های پژوهشی حوزه خواهران مطرح کرد؛ ضرورت تولید نشریات علمی-پژوهشی در مدارس علیمه خواهران حوزه/ با توجه به اهمیت نشریات علمی در دنیای کنونی و در کشور، تولید نشریات علمی پژوهشی در مدارس علیمه خواهران یک امر ضروری است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۳
در رقابت با مدارس علمیه سطح استان صورت گرفت؛ تقدیر از طلاب خواهر جویبار در جشنواره پژوهشی مازندران حوزه/ طلاب خواهر شهرستان جویبار، در پنجمین جشنواره پژوهشی گروهی رشد، که بین مدارس علمیه استان مازندران برگزار شد، شایسته تقدیر شدند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۴
مدیر حوزه علمیه بابل: صیانت از انقلاب رسالت حوزه های علمیه است حجت الاسلام پوراکبر با اشاره به این که امروز گفتمان انقلاب اسلامی جهان مدار شده است، گفت: انقلاب اسلامی به الگویی ارزشمند برای ملت های جهان تبدیل شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۱
وداع با مسئول فقید حوزه علمیه امام صادق(ع) نکا حوزه/ مراسم وداع با مرحوم حجت الاسلام والمسلمین شیخ علی اکبر صادقی گلوردی، مسئول حوزه علمیه امام صادق(ع) نکا شنبه شب با حضور جمع کثیری از اساتید، طلاب و روحانیان استان، در این حوزه برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۴
نایب رئیس شورای حوزه علمیه مازندران: روحانیت در برابر جریان های ضد دین و انقلاب سکوت نمی کند حوزه/ نایب رئیس شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که روحانیت در جریان انقلاب اسلامی هر آنچه که در توان داشت به میدان مبارزه آورد، گفت: در طول تاریخ نیز همین گونه بوده، روحانیت هیچ گاه در برابر جریان های ضد دینی و انحرافی سکوت نکرده است.
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۱۳:۲۵
مسؤول حوزه علمیه امام صادق نکا درگذشت حوزه/ مسؤول حوزه علمیه امام صادق(ع) نکا سحر گاه جمعه بر اثر ایست قلبی دعوت حق را لبیک گفت.
۱۳۹۵/۱۱/۸ - ۱۴:۳۶
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران: تبیین دستاوردهای انقلاب از ماموریت های امروز روحانیت است حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که انقلاب اسلامی نقش تعیین کننده ای در بسیاری از معادلات جهانی و منطقه ای به خود اختصاص داده است، گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب یکی از ماموریت های امروز روحانیت است.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۰:۴۳
کارگاه منبع شناسی و جستجوی منابع اطلاعاتی در بابل برگزار شد حوزه/ کارگاه منبع شناسی و جستجوی منابع اطلاعاتی در مدرسه علمیه خواهران عصمتیه بابل برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۸:۱۹
معاون حوزه علمیه مازندران: حماسه ۶ بهمن آمل، سند بصیرت و ولایت مداری ملت ایران است معاون حوزه علمیه مازندران، حماسه ششم بهمن آمل را سند بصیرت و ولایت مداری ملت بزرگ ایران اسلامی در دفاع از انقلاب و آرمان های نظام دانست.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۱:۱۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس