*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ \ الاثنين ٠ جمادى الثانية ١٤٣٨ \ Monday, February 27, 2017
پژوهشگر حوزوی: پژوهش ؛ پایه آموزش و تبلیغ کارآمد است حوزه/ با توجه به این که طلبه به عنوان یکی از اصناف جامعه ، باید در کنار تحصیل کارکرد اجتماعی داشته باشد، بنابراین نیازمند فراگیری اصول اولیه تبلیغ ، پژوهش ومدیریت است.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۰:۱۱
مدیر حوزه علمیه مازندران: پویایی حوزه های علمیه ثمره تلاش و مجاهدت علماست مدیر حوزه علمیه مازندران با بیان این که حوزه های علمیه به برکت تلاش ها و از خودگذشتگی های علما و بزرگان دینی احیاء و پابرجا نگه داشته شده است، بیان داشت: اگر تلاش های علمای دین نبود امروز حوزه های علمیه و مبانی دینی جامعه دستخوش توطئه های گسترده دشمنان قرار می گرفت.
۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۵:۳۸
پژوهشگر حوزه مازندران تأکید کرد؛ ضرورت هوشیاری علمای اسلام در برابر توطئه های دشمنان حوزه / پژوهشگر و محقق حوزه مازندران بر ضرورت هوشیاری علمای کشورهای اسلامی در برابر توطئه های خطرناک دشمنان تأکید کرد و گفت: در شرایط امروز جهان اسلام علما و بزرگان دینی در روشنگری و آگاهی بخشی مسلمانان نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.
۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۰۹:۵۴
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: وحدت و برادري مهم‌ترين نياز امروز امت‌ اسلامي است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران، هفته وحدت را بهترين فرصت براي نمايش اتحاد و همدلي مسلمانان دانست و گفت: هفته وحدت بايد به عنوان فرصتی مهم براي مقابله با توطئه هاي دشمنان اسلام مورد توجه امت هاي اسلامي قرار گيرد.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۱:۴۷
استاد حوزه علمیه مازندران: برداشت سطحی، از مهم ترین آسیب های مهدویت و مفهوم انتظار است مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی(ره) ساری با بیان این که از آسيب هاي مهم در فرهنگ مهدويت، تفسيرها و برداشت هاي نادرست از موضوعات اين فرهنگ اسلامي است، تصریح کرد: علما و روحانیان باید با تلاش های علمی در این خصوص پاسخگوی شبهات مطرح شده در این خصوص باشند.
۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۱۱:۳۸
آیت الله طبرسی: برخی عرفان های نوظهور و کاذب در حال گسترش هستند حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: امروز فرقه های ضاله که از سوی نظام سلطه حمایت می شوند با شیوه های تبلیغاتی گسترده، تلاش می کنند ارزش های اسلامی در جامعه ما را کمرنگ کنند.
۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۷:۳۵
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: مهدویت رمز حیات و هویت تشیع است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران، مهدویت را رمز حیات و هویت تشیع دانست و گفت: اساس اعتقاد به مهدویت اساس اسلام و آموزه‌های دینی است.
۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۰:۰۶
آیت الله طبرسی: عقلانیت پایه و اساس اسلام ناب است حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران، عقلانیت را پایه و اساس اسلام ناب خواند و گفت: اصل در هر مسئله ای ریشه آن است و کسی هم که تابع دین اسلام باشد، عقلانی فکر نموده و تابع اصل دین خواهد بود.
۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۶:۱۱
فرزند آیت الله فاضل(ره) در گفتگو با «حوزه»: دفن در جوار حرم امیرالمومنین(ع) وصیت آیت الله فاضل(ره) بود/ تقدیر از ابراز لطف رهبری، مراجع و مردم حوزه/ فرزند آیت الله فاضل(ره) با بیان این که پیکر مرحوم والد بنا به سفارش خود ایشان به نجف اشرف منتقل شد، گفت: ایشان موکداً و اصرار فوق العاده داشتند که بعد از فوت، در جوار حرم مطهر امیرالمومنین(ع) دفن شوند.
۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۰:۳۲
در مدرسه قدسیه بهشهر: تاثیر فضای مجازی بر خانواده اسلامی ایرانی بررسی شد حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با محوریت "تاثیر فضای مجازی بر خانواده اسلامی ایرانی" در مدرسه علمیه خواهران قدسیه بهشهر برگزار گردید.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۸:۲۰
مدرس حوزه خواهران مازندران: رهبری و ولایت فقیه خط قرمز آیت الله فاضل(ره) بود حوزه/ طاهری، افتخار و امتیاز ویژه آیت الله فاضل(ره) را پیروی از اهل بیت علیهم السلام و احیا کننده سنت آنان دانست و تصریح کرد: ولایت فقیه خط قرمز ایشان بود.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۸:۲۰
در کرسی آزاد اندیشی مطرح شد: طلاب نماد دین در جامعه هستند حوزه/ در کرسی آزاداندیشی با موضوع "شئونات طلبگی و روابط اجتماعی؛ همگرایی یا واگرایی" در مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س)مازندران ، نقش الگویی طلاب مورد بررسی قرار گرفت.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۶:۳۴
امام جمعه نوشهر: موفقیت دانشجویان در گرو پیروی از رهنمودهای رهبری است حوزه/ مؤسسس مدرسه علمیه خواهران صدیقه طاهره (س )نوشهرگفت: موفقیت دانشجویان در گرو پیروی از رهنمودهای رهبری است.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۵:۵۶
مدیر کل اوقاف مازندران: منبرو خطابه بهترین ظرفیت برای ترویج فرهنگ وقف است مدیر کل اوقاف مازندران با بیان این که مبلغان باید در منابر مردم را به وقف تشویق و ترغیب کنند، گفت: بی شک نقش روحانیت در ترویج فرهنگ وقف در جامعه نقشی اثر گذار است، چرا که ضریب نفوذ کلام آنان به عنوان معتمد و امین مردم در جامعه بسیار بالا است.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۵:۳۷
مدیر حوزه علمیه مازندران: آیت الله فاضل یک عالم انقلابی به تمام معنا بود حوزه/ مدیر حوزه علمیه مازندران با بیان این که آیت الله فاضل تمام عمر خود را برای خدمت در سنگر حوزه علمیه سپری کرد، گفت: ایشان با تربیت شاگردان بسیاری که امروز در عرصه های مختلف این انقلاب حضور دارند خدمات شایان به اسلام و انقلاب کردند.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۲۲:۳۰
نائب رئیس شورای حوزه علمیه مازندران: دولت و مجلس پاسخ گستاخی آمریکایی ها را بدهند/ آمریکا لحظه ای دست از براندازی نظام اسلامی بر نمی دارد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین جلالی با اشاره به تمدید تحریم های ده ساله ایران در سنای آمریکا، تصریح کرد: این اقدام آنها در ادامه دشمنی های آمریکایی ها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۰:۳۵
معاون تبلیغ حوزه مازندران: تمدید تحریم ها علیه ایران نشان از فریبکاری آمریکایی ها است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به تمدید تحریم های ده ساله از سوی سنای آمریکا علیه ایران اسلامی گفت: این طرح به حتم ناقض روح برجام است و باید با آن به طور جدی برخورد شود.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۸:۱۱
پژوهشگر حوزوی: در هندسه الهی برتری با اهل تقواست حوزه/ هندسه کمال و معنویت به گونه ای است که در آن آزمایش های الهی و رنج و سختی وجود دارد، و در حقیقت هندسه برتری اهل تقوا و غیر تقوا را خداوند این گونه قرار داده است.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۲:۰۲
مدیر کل اوقاف مازندران خبر داد: ثبت ۷۲۴ وقف توسط علمای مازندران حوزه/ حجت الاسلام علیزاده با بیان این که ۷۲۴ وقف توسط علما در استان ثبت شده که نقش مهمی در این امر دارند، تصریح کرد: علما و بزرگان دینی همواره نقش مهمی در ترویج و گسترش فرهنگ وقف در جامعه داشتند.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۵:۱۹
حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری: علما خود را وقف رشد جهانی اسلام ناب کرده اند/ وقف؛ راهکار فرار از زندان مادیات حوزه/ رئیس دفتر بازرسی دفتر مقام معظم رهبری با بیان این که واقفان خیراندیش با وقف اموال و دارایی خود موجب رشد و گسترش مبانی دینی و ارزش های اسلامی در جامعه شدند، گفت:علما خود را وقف رشد جهانی اسلام ناب کرده اند.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۵:۰۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس