*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٥ المحرّم ١٤٣٩ \ Tuesday, September 26, 2017
نائب رئیس شورای عالی حوزه علمیه مازندران : رابطه با آمریکا سر سوزنی سود ندارد حوزه/ استاد حوزه علمیه مازندران با تاکید بر اینکه رابطه هر کشور با آمریکا رابطه مظلوم با ظالم است، افزود: دولتمردان آمریکا مانند گرگی هستند که به هیچ کس رحم نمی‌کند و افرادی که فکر می‌کنند رابطه با آمریکا می‌تواند برای آن‌ها منفعت داشته باشد کاملا در اشتباه هستند چرا که سر سوزنی رابطه با شیطان بزرگ برای ما سدی ندارد.
۱۳۹۶/۱/۲۲ - ۱۳:۲۹
استاد حوزه مازندران: امیرالمومنین(ع) مظهر اسماء و صفات الهی است حوزه/ استاد حوزه علمیه استان مازندران گفت: امیرالمؤمنین امام علی(ع) مظهر اسماء و صفات الهی بوده و دارای ابعاد مختلف شخصیتی است که البته شاید همه آنها قابل شناسایی و درک برای ما نباشد.
۱۳۹۶/۱/۲۲ - ۱۳:۱۸
مدیر حوزه علمیه خواهران استان مازندران: پیروی از ولایت فقیه لازمه شیعه امیرالمومنین(ع) بودن است حوزه/ در حال حاضر بزرگترین نعمت ما در جامعه اسلامی، نعمت ولایت فقیه است و ما به عنوان شیعه امیرالمومنین(ع) باید حمایت عالمانه، آگاهانه از ولایت داشته باشیم تا نظام دچار آسیب نشده و توطئه های دشمنان خنثی گردد.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۶:۳۳
در جمع طلاب خواهر مطرح شد؛ ماه رجب بهترین فرصت برای تزکیه درونی است حوزه/ معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران صدیقه طاهره(س) شهرستان نوشهر، گفت: طلاب در ماه پرفضیلت رجب باید به امر خودسازی، استغفار و تزکیه درونی توجه ویژه ای داشته باشند.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۵:۵۹
کارشناس مسائل خانواده مطرح کرد: «تفاهم» نتیجه پذیرش منطقی و عاقلانه تفاوت‌های زوجین است حوزه/ یک کارشناس مسائل خانواده با بیان این که ۷۳ مورد تفاوت اساسی میان زنان و مردان وجود دارد، گفت: برای رسیدن به تفاهم در زندگی زناشویی، باید پذیرش عاقلانه و منطقی نسبت به تفاوت های زن و مرد از سوی زوجین صورت گیرد.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۶:۴۱
رئیس دارالقرآن سازمان تبلیغات مازندران خبر داد: تدوین شیوه‌های جدید برگزاری کارگاه‌های سبک زندگی اسلامی حوزه/ رئیس دارالقرآن سازمان تبلیغات اسلامی استان مازندران گفت: برنامه ریزی برای تدوین شیوه های جدید در جهت برگزاری دوره های آموزش قرآن کریم و همچنین کارگاه‌های سبک زندگی اسلامی ضروری است.
۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۲۰:۰۵
با شرکت در اردوی راهیان نور؛ بانوان طلبه مازندرانی با سیره شهدا آشنا شدند حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: ۱۶۰ نفر از طلاب خواهر مازندرانی از مناطق عملیاتی جنوب بازدید کردند.
۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۵:۲۵
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران: دولت با اصلاح قوانین بانکی، اعتماد سرمایه گذاران را جلب کند حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، دولت باید زمینه اعتماد و جذب سرمایه گذاران را با اصلاح برخی قوانین بانکی فراهم نماید، تا آنها با خیال راحت در این عرصه وارد شده و بازار رقابتی ایجاد گردد.
۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۳:۱۵
مديرکل تبليغات اسلامي مازندران: حفظ انقلاب و نظام در گرو تقویت و توسعه انقلابی‌گری است حوزه/حجت الاسلام شکريان اميري گفت: امروز حفظ روحيه انقلابي در جوانان و نوجوانان موجب تداوم و بقاي نظام مقدس جمهوري اسلامي است .
۱۳۹۶/۱/۹ - ۱۵:۲۰
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم مازندران خبر داد: فعالیت ۶هزار فعال قرآنی مازندران در ۸۰۰موسسه و خانه قرآن سعید قربانی رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به وجود ۶هزار فعال قرآنی در استان مازندران، گفت: ۸۰۰موسسه و خانه قرآن شهری و روستایی در مازندران مشغول فعالیت در حوزه قرآن هستند .
۱۳۹۶/۱/۲ - ۱۶:۵۷
محقق و پژوهشگر حوزوی: «سبک زندگی اسلامی» طرحی خوب برای زندگی بهتر است حوزه/ یک پژوهشگر حوزوی با بیان این که ترویج سبک زندگی اسلامی در میان جامعه باید در رأس کارهای مسئولین و مردم باشد، گفت: «سبک زندگی اسلامی»، طرحی خوب، برای استفاده صحیح از ظرفیت های فردی و اجتماعی، برای تحقق زندگی بهتر است.
۱۳۹۶/۱/۱ - ۲۱:۴۰
نگاهی متفاوت به دعای تحویل سال؛ «حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ» لقلقه زبان شده است/ انتقاد از پخش موسیقی های رقص آور از رسانه ملی حوزه/ با تجملات و بریز و بپاش ها، بی توجهی به دین و آداب اسلامی، چشم و هم چشمی و ...، «حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ» کاملا فراموش و یا لقلقه زبان شده است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۵
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران: آداب پسندیده نوروز باستان مورد تأیید اسلام است/ عید حقیقی اصلاح درونی انسان است حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران با بیان این که آداب و رسوم پسندیده نوروز باستان، مورد تأیید اسلام است، گفت: عید حقیقی تغییر و تحول درونی ماست که منجر به رسیدن قرب و رضایت پروردگار می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۵
در جمع طلاب خواهر مطرح شد؛ همه ویژگی‌های فاطمه زهرا(س) مورد توجه باشد حوزه/ الگوگیری از حضرت زهرا(س)، باید با جامعیت کامل و با در نظر گرفتن همه ویژگی های بی بی دوعالم باشد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۴۱
در آستانه میلاد حضرت زهرا(س) صورت گرفت؛ تجلیل از دو طلبه حوزه علمیه خواهران مازندران به عنوان بانوان نمونه استان حوزه/ یک استاد و یک طلبه حوزه علمیه خواهران استان مازندران، به عنوان بانوی نمونه این استان معرفی و تجلیل شدند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۴۶
در مرحله استانی؛ المیپاد علمی حوزه خواهران مازندران برگزار شد حوزه/ المیپاد علمی حوزه علمیه خواهران استان مازندران در مرحله استانی برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۸
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: امروزه بیش از هر زمان دیگری تقویت حوزه ضرورت دارد حوزه /عضو شورای حوزه علمیه مازندران حوزه های علمیه را مرکز نشر و گسترش معارف ارزشمند دین مبین اسلام دانست و گفت: امروزه بیش از هر زمان دیگری نیازمند تقویت مراکز حوزوی هستیم.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۳
در یک نشست علمی مطرح شد؛ در نوشته های علمی به چه نکاتی باید توجه داشت؟ حوزه/ بیان ایده ای جدید در هر پاراگراف، رعایت اصاله الحذف، ساده و موجز نوشتن و استفاده نکردن از تشبیه، از جمله نکاتی است که در نوشته های علمی باید بدان توجه داشت.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۷:۳۸
نایب رئیس شورای حوزه علمیه مازندران: دستگیری از محرومان با حفظ کرامت و بدون منت انجام شود حوزه/ نایب رئیس شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که کمک به محرومان و مستضعفان مهم ترین شاخصه حکومت اسلامی است،گفت: انقلاب اسلامی به عنوان مدافع حقیقی حقوق محرومان و مستضعفان جهان، همواره در این مسیر ثابت قدم بوده است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۶
معاون فرهنگی اجتماعی بسیج دانشجویی مازندران: جامعه باید خط و مشی خود را از بیانات رهبر انقلاب دریافت کند حوزه/نشست پژوهشی با موضوع "راه های فهم نکات محوری از متون (با رویکردی بر بیانات مقام معظم رهبری)، با حضور طلاب و روحانیون، در ساری برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۶:۰۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس