*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ \ السبت ٣ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Saturday, January 20, 2018
عضو شورای حوزه علمیه مازندران بررسی کرد: راه های ترویج پژوهش در حوزه های علمیه عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که پژوهش بسترهای لازم را برای رشد و تعالی علمی طلاب فراهم خواهد کرد، گفت: طلبه ای که می خواهد سطوح عالی حوزه را به راحتی طی کند و به یک جایگاه والایی در حوزه دست پیدا کند باید در کنار علم آموزی توجه به تحقیق و پژوهش را نیز جزء اولویت برنامه های خود قرار دهد.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۵:۲۴
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری: توسعه حوزه های علمیه نیازمند مشارکت خیرین است حوزه/ نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری توسعه حوزه های علمیه را نیازمند مشارکت خیرین دانست و گفت: مجمع خیرین حوزه های علمیه خواهران برای رسیدن به نیل به اهداف و رسالت حوزه در جهت تقویت و رونق حوزه ها و همچنین رفع نیازها، تشکیل شده است.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۴:۰۷
مدیر مدرسه علمیه امام صادق چالوس: حوزه و دانشگاه مدیون شهید مفتح هستند مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) چالوس با بیان اینکه حوزه و دانشگاه در گسترش مفاهیم علمی و معارف عمیق دینی نقش بسیار مهمی بر عهده دارند، گفت: این دو مسئله مهم، همواره جزء آرمان‌های مشترک حوزه و دانشگاه در چهار دهه اخیر بوده است.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۷:۲۴
در کرسی آزاد اندیشی تاکید شد؛ اضمحلال تدریجی فرهنگ بومی کشورها با اجرای سند ۲۰۳۰ حوزه/ در سپتامبر ۲۰۱۵ در مجمع عمومی ملل متحد دستور کار توسعه پایدار سند ۲۰۳۰ تصویب شد و به دنبال آن اجرای جهانی توسعه پایدار مورد آزمایش و آزمون قرار گرفت که شامل ۱۷ هدف اصلی و ۱۶۹ هدف ویژه است و نقشه راه جامعه بین المللی را در زمینه توسعه پایدار برای ۱۵ سال آینده ترسیم کرده است.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۴:۳۷
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران در اجلاس خیرین: توسعه حوزه های علمیه به کمک خیرین نیاز دارد/ رشد ۴ برابری مدارس خواهران مازندران حجت الاسلام غفاری از رشد ۴ برابری مدارس خواهران مازندران از زمان تاسیس مدیر حوزه خواهران استان تاکنون خبر داد و گفت: رشد و توسعه حوزه های علمیه به کمک و حمایت خیرین نیاز دارد.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۱:۵۱
تشکیل جامعه خیّرین حوزه های خواهران در ۲۴ استان کشور حوزه/ حجت الاسلام فاضلی گفت: پس از تشکیل جامعه خیرین حوزه های علمیه خواهران کشور، برنامه ما این بود که شعبه های آن را در سطح استانها تشکیل دهیم که در حال حاضر بیست و چهارمین جامعه خیرین در مازندران تشکیل شد و امیدواریم در چند استان دیگر تا پایان سال این امر محقق گردد.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۱:۵۰
پنج شنبه سی ام آذر ماه برگزار می شود؛ نکوداشت چهار دهه خدمت صادقانه یک استاد در حوزه علمیه قائمشهر حوزه/ مراسم نکوداشت چهار دهه خدمات درخشان و تأثیرگذار حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی کوتنایی با حضور علما و شخصیت های کشوری و لشکری، برگزار می شود.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۱:۲۲
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران مطرح کرد: قطار پیشرفت و توسعه کشور با وحدت حوزه و دانشگاه شتاب می گیرد معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که حوزه و دانشگاه باید پاسدار ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی باشند، افزود: وحدت این دو پایگاه مهم علمی کشور سرعت قطار پیشرفت و توسعه کشور را دو چندان خواهد کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۱:۱۹
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: وحدت حوزه و دانشگاه به معنای دخالت در امور یکدیگر نیست/ شهید مفتح خود را فدای آرمان امام خمینی کرد حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با تاکید بر این که شهید مفتح خود را فدای آرمان امام خمینی(ره) کرد، گفت: وحدت حوزه و دانشگاه به معنای دخالت در امور یکدیگر نیست، بلکه بستری برای رشد و تعالی جامعه اسلامی در همه بخش ها است.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۰۸:۱۰
معاون آموزش حوزه علمیه مازندران: وحدت حوزه و دانشگاه فقط به تدریس روحانیون در دانشگاه خلاصه نمی‌شود حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه مازندران با بیان اینکه وحدت حوزه و دانشگاه مانع نفوذ دشمن به کشور خواهد شد، تصریح کرد: وحدت حوزه و دانشگاه، تنها در تدریس روحانیون در دانشگاه نیست، بلکه باید با شناخت اهداف و حرکت در مسیر وحدت و اتحاد، زمینه‌های وحدت واقعی ایجاد شود.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۸:۵۳
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران: حماسه نهم‌دی نماد پیوند امت با ولایت است/ انتقاد از کم‌بودن فعالیت‌های قرآنی در فضای مجازی حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به در پیش بودن مناسبت حماسه نهم دی، این روز تاریخی را نماد پیوند امت اسلامی با ولایت دانست.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۸:۳۶
معاون پژوهش حوزه علمیه مازندران: پژوهش باید گره ای از مشکلات جامعه را باز کند معاون پژوهش حوزه علمیه مازندران با تأکید بر این که مسأله پژوهش در حوزه از حاشیه باید به متن برنامه های حوزوی تغییر پیدا کند، گفت: اگر موضوع پژوهش به یک عنوان یک دغدغه عمومی در حوزه تبدیل شود به طور حتم بسترهای تحول نیز فراهم خواهد شد.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۱:۴۵
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: وحدت حقیقی حوزه و دانشگاه باید در عمل دیده شود معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که امروز وحدت حقیقی حوزه و دانشگاه باید در عمل دیده شود، گفت: پرهیز از شعارگرایی در این خصوص و تحقق عملی این مسأله مهم می تواند راهکاری مناسب برای رشد و تعالی هر دو مجموعه علمی باشد.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۰:۴۱
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائم‌شهر: تحقیق و پژوهش شاخص مهم تحول در حوزه است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائم‌شهر با بیان اینکه پژوهش، شاخصی مهم در توسعه و رونق بخش‌های مختلف حوزه‌های علمیه به‌شمار می رود، گفت: یکی از مهم‌ترین راهکارهای عملی تحول در حوزه توجه ویژه به پژوهش است.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۲۰:۱۹
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: خلأ آموزش پژوهش محور در حوزه های علمیه احساس می شود حوزه/ مسئول حوزه علمیه آیت الله صالحی ساری با تأکید بر این که برنامه ریزی ها در حوزه باید به گونه ای باشد که مرزهای آموزش و پژوهش در مدارس هر لحظه به هم نزدیک تر شود، بیان داشت: آموزش ما در مدارس علمیه باید با محوریت پژوهش دنبال شود.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۵:۳۴
وزیر اطلاعات در جمع مسئولان مازندران: جامعه گرفتار اختلالات اقتصادی دین گریز است/ نباید برای امنیت اقتصادی بر فساد اقتصادی چشم پوشاند حوزه/ وزیر اطلاعات گفت: از جامعه ای که دچار ناامنی و اختلالات اقتصادی باشد، انتظار فرهنگ عبودیت نمی توان داشت و در آن ایمان و دین گریزی شکل می گیرد، لذا اگر بخواهیم فرهنگ عبودیت ارتقا یابد باید آرامش در جنبه های مختلف ارتقا یابد.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۵:۳۰
امام جمعه بابل: جشنواره علامه حلی بهترین مشوق گرایش طلاب به سوی تحقیق و پژوهش است حوزه/ امام جمعه بابل، برگزاری مرحله استانی جشنواره علامه حلی را بهترین مشوق طلاب برای گرایش به سوی تحقیق و پژوهش دانست و گفت: برگزاری این گونه جشنواره‌ها، تأکیدی بر این امر است که تنها راه انتقال معارف دینی، تعلیم و تعلم است.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۲۱:۲۶
مدیر حوزه علمیه مازندران: جشنواره علامه حلی، رویش های حوزه را بیشتر می کند / قلم باید برنامه زندگی طلاب باشد مدیر حوزه علمیه مازندران با تأکید بر این که قلم باید برنامه زندگی طلاب و دانش آموختگان علوم دینی وحیانی باشد، گفت: باید اهل قلم باشیم و قلم را محکم نگه داریم.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۵:۵۵
افزایش دو برابری آثار منتخب طلاب در جشنواره علامه حلی مازندران دبیردومین جشنواره استانی علامه حلی مازندران از دو برابر شدن آثار برگزیده این جشنواره امسال خبر داد و خاطرنشان کرد: سال گذشته سی اثر برگزیده جشنواره استانی علامه حلی، شد که این تعداد امسال دوبرابر شده است.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۲:۴۹
اختتامیه دومین جشنواره استانی علامه حلی مازندران برگزار شد حوزه/ مراسم اختتامیه دومین جشنواره استانی علامه حلی مازندران در سالن شهید آوینی سازمان تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۱:۵۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس