*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۶ \ الأحد ٠ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Sunday, November 19, 2017
آغاز طرح «میثاق طلبگی» در مازندران حوزه/ طرح میثاق طلبگی حوزه علمیه مازندران از بیست و سوم تیرماه در دو مرحله آغاز به کار کرد.
۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۱۴:۲۴
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: با بخشنامه و برنامه های مقطعی امیدی به حل معضل بدحجابی نیست معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که تنها با بخشنامه و برنامه های مقطعی نباید امیدی به گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه داشت، تصریح کرد: باید برای گسترش این فرهنگ دینی یک هدف گذاری مشخص و بلند مدتی داشته باشیم.
۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۰۸:۱۹
استاد حوزه علمیه خواهران مازندران: بدحجابی آرامش و امنیت روانی جامعه را به هم می ریزد حوزه/ هرگاه زنان با ظاهری نامتعارف و مغایر با فرهنگ و ارزش های دینی و ملی در جامعه حضور یابند، موجب چشم چرانی و انحراف مردان و در نهایت طلاق و جدایی و تضعیف بنیان خانواده می شود.
۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۳:۰۹
قدردانی آیت الله العظمی سبحانی از تقریرنویسی روحانی فومنی حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی، در نامه ای، از اقدام یکی از روحانیون فاضل فومنی در تقریر نویسی و تنظیم و تحریر بحث قواعد فقهیه، تقدیر کردند.
۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۱:۳۰
معاون آموزش حوزه های علمیه کشور: پیگیری تحول از محوری ترین برنامه های حوزه است/ واسپاری کل امتحانات شفاهی به حوزه های استان ها حوزه/ معاون آموزش حوزه های علمیه کشور به مسأله تحول در حوزه به عنوان یکی از محوری ترین برنامه های مدیریت جدید اشاره کرد و گفت: برای تحقق این مسأله گروه های کارشناسی و علمی بسیاری فعالیت خود را در بخش های مختلف حوزه آغاز کرده اند.
۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۱:۰۱
آیت الله طبرسی در شورای حوزه مازندران: حوزه باید خود را با شرایط روز تطبیق دهد/ لزوم تقویت حوزه های شهرستان ها حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که حوزه نباید بر اساس قوانین و برنامه های کهنه و بی اثر اداره شود، تصریح کرد: حوزه ای می تواند پاسخگوی نیاز روز جامعه باشد که بتواند خود را با شرایط روز جامعه تطبیق دهد.
۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۱:۰۰
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل حوزه های علمیه: سطح ارتباطات حوزه با نظام تقویت می شود / زبان عربی به عنوان زبان رسمی حوزه به تصویب رسیده است حوزه/ رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل حوزه های علمیه کشور با بیان این که سطح ارتباطات حوزه با نهادها و دستگاه های نظام باید مشخص شود، گفت: باید در قالب تفاهم نامه های مشترک میان حوزه و سایر نهادهای نظام، سطح روابط تقویت گردد.
۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۰:۵۱
با حضور معاونان حوزه های علمیه کشور؛ راهکارهای توسعه کمّی و کیفی حوزه علمیه مازندران برررسی شد حوزه/ در جلسه شورای حوزه علمیه مازندران با حضور سه معاون حوزه های علمیه کشور، راهکارهای توسعه کمی و کیفی حوزه استان برررسی شد
۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۰۹:۵۱
سفر معاونان حوزه های علمیه کشور به مازندران حوزه/ مدیر حوزه علمیه مازندران از حضور سه معاون حوزه های علمیه کشور، در جلسه شورای حوزه علمیه استان خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۴:۲۰
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران: آموزش مسائل دینی و حجاب از دبستان ها آغاز شود حوزه/ ساروی با تاکید بر ضرورت آموزش مسائل دینی و حجاب از دبستان ها، گفت: احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه سبب خواهد شد بی بندباری ها رخت بربندد و سبک زندگی اسلامی جایگزین سبک زندگی غربی شود.
۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۴:۱۰
تبلیغ جهادی رهپویان فقه و فقاهت در سواحل بابلسر+ عکس حوزه/ گروه جهادی تبلیغی بقیه الله(عج) ۴ روز در هفته را به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی تبلیغی در کنارساحل بابلسر می پردازد.
۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۶:۰۰
معاون پژوهش حوزه خواهران مازندران خبر داد: ارسال بیش از ۱۰۵۰ اثر به جشنواره علامه حلی مازندران حوزه/ معاون پژوهش حوزه عمیه خواهران مازندران گفت: بعد از فراخوان جشنواره، ۱۰۷۳ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال گردید که ۴۸۸ اثر مربوط به حوزه خواهران و ۵۸۵ اثر مربوط به حوزه برادران استان بوده است.
۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۰۱:۱۵
مدیر کل اوقاف مازندران خبر داد؛ ثبت نام بیش از ۶ هزار نفر در طرح «نشاط معنوی» حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران از ثبت نام بیش از ۶ هزار نفر در طرح «نشاط معنوی» و همکاری ۱۲۰ مبلغ دینی در اجرای این طرح خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۱:۳۲
دو خبر پژوهشی از حوزه خواهران مازندران حوزه/ جلسه دفاعیه پایان نامه های سطح۳ طلبه موسسه آموزش عالی حوزوی الزهرا (س) بابل برگزار گردید.
۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۷:۲۶
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: عفاف و حجاب نباید درگیر مسائل حزبی و گروهی شود حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که این گونه نگاه ها به مسأله عفاف و حجاب آسیب های بسیاری را در جامعه با خود به همراه دارد، تصریح کرد: نباید مسأله حجاب درگیر مسائل حزبی و گروهی جریان ها قرار گیرد.
۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۴:۰۳
با شرکت در یک کارگاه آموزش پژوهش؛ بانوان طلبه قائمشهری شیوه های تدوین تحقیق پایانی را فرا گرفتند حوزه/ کارگاه آموزشی مهارت افزایی تدوین تحقیق پایانی، در مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) قائمشهر برگزار شد.
۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۲:۴۹
بانوان طلبه مازندرانی در آزمون سطح ۳ با یکدیگر رقابت می کنند حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران، از برگزاری آزمون سطح ۳ (کارشناسی ارشد) بانوان طلبه در روز جمعه ۱۶ تیرماه خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۳:۵۶
مدير حوزه علميه خواهران مازندران خبر داد: فعالیت ۲۱ مدرسه و مرکز آموزش عالی حوزوی خواهران در مازندران حوزه/ در حال حاضر مديريت حوزه علميه خواهران مازندران داراي ۱۷ مدرسه علميه در مقطع سطح۲، يك مركز آموزش عالی حوزوی و سه مركز تخصصی حوزوي در رشته هاي فقه و اصول، تفسير و علوم قرآني و كلام اسلامي در سطح ۳ می باشد
۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۶:۳۱
برگزاری مصاحبه داوطلبان حوزه خواهران مازندران در مدارس حوزه/ مصاحبه داوطلبان سطح ۲ حوزه علمیه خواهران مازندران در حال برگزاری است
۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۵:۱۶
معاون فرهنگي حوزه علميه خواهران مازندران خبرداد: تبليغ بيش از هزار طلبه خواهر مازندراني در ماه ضیافت الهی حوزه/تقویت ایمان و باورهای اسلامی و گسترش سبک زندگی بین زنان و دختران جامعه از جمله اهداف فعاليتهاي تبليغي خواهران طلبه در ماه رمضان است.
۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۲:۵۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس