*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Wednesday, July 17, 2019
در مدرسه علمیه الزهرا (س) بابل مطرح شد؛ رسالت سنگین حوزه های علمیه در تبیین و اشاعه فرهنگ اسلامی حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه الزهرا (س) بابل گفت: حوزه های علمیه رسالت سنگینی نسبت به تبیین و اشاعه فرهنگ اسلامی و جلوگیری از حاکمیّت ارزشهای جاهلی دارند.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۱:۵۶
بازدید مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران از مناطق سیل زده حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران به همراه برخی از همکاران این مدیریت، از مناطق سیل زده مازندران بازدید کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۰۹:۴۳
امام جمعه محمود آباد مطرح کرد: شکست نقشه های شوم آمریکا در برابر استراتژی قدرتمند سپاه حوزه/ حجت الاسلام موسوی با بیان این که سپاه خدمات ارزشمندی در چهل سال اخیر به کشورمان و همچنین ملت های مظلوم منطقه ارائه کرده است، گفت: شکست نقشه های شوم آمریکا در برابر استراتژی قدرتمند سپاه موجب بروز چنین واکنشی از سوی مقامات آمریکایی شده است.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۲۰:۵۶
تشرف جوان هندی به دین مبین اسلام کورپریت سوخونیدری جوان هندی الاصل اهل پنجاب هند امروز با حضور در دفتر آیت الله طبرسی، نماینده ولی فقیه در مازندران به دین مبین اسلام مشرف شد.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۸:۵۳
بازدید مدیر و معاونان حوزه علمیه مازندران از مناطق سیل زده+ عکس مدیر و جمعی از معاونان حوزه علمیه مازندران امروز از مناطق سیل زده شهرستان سیمرغ بازدید و از نزدیک در جریان روند کمک رسانی به مردم این منطقه قرار گرفتند.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۸:۵۳
گزارشی از فعالیت گروه تبلیغی حامیان ولایت بابل در سیل اخیر حوزه/ حجت الاسلام حسین زاده برسمنانی از حضور قریب به ۳۰ روحانی از اعضای گروه تبلیغی حامیان ولایت بابل در مناطق سیل زده گوناگون کشور خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۵:۱۵
مشارکت حوزه علمیه خواهران مازندران در کمک به سیل زدگان حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: این مدیریت با استفاده از ظرفیت جامع خیرین حوزه علمیه و همکاری مدارس علمیه خواهران استان در حد بضاعت در امر کمک رسانی به سیل زدگان مازندران مشارکت خواهد کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۳:۴۵
راهپیمایی نمازگزاران شهرهای مازندران در حمایت از سپاه + عکس حوزه/ نمازگزاران شهرهای مختلف مازندران امروز و پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه با برگزاری راهپیمایی حمایت و پشتیبانی کامل خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۵:۵۴
امام جمعه ساری: اقدام اخیر آمریکا موجب اقتدار و محبوبیت بیشتر سپاه شده است حوزه/ آیت الله طبرسی با بیان این این اقدام آمریکایی ها موجب اقتدار و محبوبیت بیشتر سپاه در داخل و خارج شده است، گفت: آمریکایی ها نمی توانند با این نمایش های پوشالی بر جنایت های خود در منطقه سرپوش بگذارند.
۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۵:۳۳
حمایت قاطع حوزویان مازندران از خدمات و مجاهدت های سپاه حوزه/ حوزویان مازندران امروز با حضور در سپاه کربلا ضمن محکومیت اقدام اخیر رییس جمهور آمریکا، حمایت قاطع خود را از نیروی مردمی و انقلابی سپاه پاسداران اعلام کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۲۳:۰۶
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: تلاش آمریکا برای انزوای سپاه محکوم به شکست است حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران، سپاه را نیروی مقتدر و مایه افتخار و عزت ملت ایران معرفی کرد و گفت: تلاش های آمریکایی ها برای انزوای سپاه منجر به شکست خواهد بود.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۲۲:۵۸
بیانیه حوزه مازندران در محکومیت اقدام اخیر آمریکا حوزه/ مدیریت حوزه علمیه مازندران امروز با صدور بیانیه ای اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی را به شدت محکوم کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۸:۵۳
مدیر مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس (س) ساری: توفیق کمک به سیل زدگان نصیب هر شخصی نمی شود حوزه/ پیشنمازی با تاکید بر تسریع کمک ها به مناطق سیل زده از سوی طلاب، مردم و مسئولان، تصریح کرد: مداومت در کمک به سیل زدگان، توفیقي است که نصیب هر شخصی نمی شود.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۲:۱۹
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری: سپاه بخش ناگسستنی از ملت ایران اسلامی است حوزه/ حجت الاسلام صالحی با اشاره به این که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بخش ناگسستنی از ملت ایران اسلامی است، گفت: آمریکایی ها نمی توانند با این اقدام خود خللی در فعالیت های این نیروی مردمی و انقلابی ایجاد کنند.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۹:۱۲
آیت الله طبرسی به دیدار جانبازان رفت حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران، جانبازان را سند زنده ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر دشمنان دانست.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۷:۳۵
بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران در محکومیت اقدام آمریکا نماینده ولی فقیه در مازندران و استاندار امروز در پیام مشترکی اقدام اخیر آمریکایی ها در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی را محکوم کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۵:۱۰
امام جمعه محمود ‌آباد: نمایش اخیر ترامپ سرپوشی برشکست های آمریکا در خاورمیانه بود حوزه/ امام جمعه محمود آباد با اشاره به این که آمریکایی ها به هر نحوی می خواهند ملت ایران را تحت فشار قرار دهند، بیان داشت: اقدام روز گذشته رییس جمهور آمریکا نیز یک شوی تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر شکست های متعدد آنها در منطقه است.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۹:۱۲
آیت الله طبرسی: کمک به محرومان مهم ترین دغدغه نظام اسلامی است حوزه/ آیت الله طبرسی با اشاره به این که کمک به محرومان و مستضعفان همواره جزء مهم ترین دغدغه های نظام اسلامی است، گفت: خوشبختانه کارنامه نظام اسلامی در چهل سال اخیر در این عرصه مهم کاملاً روشن و قابل تقدیر است.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۸:۳۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: اقدام آمریکایی ها علیه سپاه نتیجه شکست های آنها در منطقه است حجت الاسلام صادقی با اشاره به این که این اقدام آمریکایی ها نشان دهنده خصومت و عصبانیت آنها از پیروزی های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه است، بیان داشت: امروز آمریکا پس از سال ها سرمایه گذاری در خاورمیانه با شکست جدی مواجه شده است.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۷:۴۸
حضور طلاب بسیجی شهر «شیرگاه» در مناطق سیل زده + عکس مدیر مدرسه علمیه باقرالعلوم شیرگاه از حضور طلاب و اساتید این مدرسه علمیه در کمک رسانی به مناطق سیل زده شهرستان سیمرغ خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۹:۰۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس