*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ \ الأحد ٢٣ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Sunday, January 22, 2017
آثار سازنده دعا بررسی شد حوزه/ نشست تربیتی" تبیین و تفسیر مناجات خمس عشر" در مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا (س) تنکابن برگزار گردید.
۱۳۹۵/۸/۱۰ - ۱۷:۳۴
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: مبارزه با استکبار در شعار خلاصه نشود عضو شورای حوزه علمیه مازندران با تاکید بر این‌که برنامه نفوذ آمریکا تغییر باورها، آرمان ها، نگاه ها و تغییر سبک زندگی مردم است، اظهار داشت: هوشیاری مقابل نفوذ دشمنان، روشنگری و تبیین حقایق، تکلیف همه ما در مقابله با دشمنان است.
۱۳۹۵/۸/۱۰ - ۱۳:۳۱
آیت الله طبرسی: اخلاق و تهذیب الفبای طلبگی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: با توجه به این که اساس تعلیم به دیگران، تزکیه است؛ لذا انجام واجبات و ترک محرمات از ضروریات و الفبای طلبگی است
۱۳۹۵/۸/۱۰ - ۱۳:۰۱
امام جمعه بابلسر: دشمن در جنگ نرم بیشترین سرمایه گذاری را در حوزه زنان انجام داده است حوزه/ دشمن در عرصه جنگ نرم، بیشترین سرمایه گذاری را در حوزه زنان انجام داده تا با ترویج فرهنگ بی حجابی در جامعه، باعث کمرنگ شدن ارزش های دینی و سرگرم شدن آنان به شبکه های اجتماعی و بی توجهی به نقش مهم مادری و همسری، بالا رفتن آمار طلاق و ... گردد.
۱۳۹۵/۸/۱۰ - ۱۲:۰۲
مدیرکل پژوهش های عمومی حوزه های علمیه خواهران: پژوهش براساس نیاز سنجی انجام شود حوزه/ مدیرکل پژوهش های عمومی حوزه های علمیه خواهران با تاکید بر نیاز سنجی پژوهشی، گفت: طلاب باید در بیان نتیجه تحقیق، شجاعت داشته و به درستی و صداقت تحقیق توجه ویژه نمایند.
۱۳۹۵/۸/۹ - ۱۶:۴۱
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: آمریکا در دنیا بی آبرو شده است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که انقلاب اسلامی آمریکا را با چالش جدی در دنیا مواجه کرد، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سه دهه اخیر با اقتدار در برابر توطئه های نظام سلطه ایستادگی کرده و امروز به جایگاه ارزشمندی در جهان دست یافته است.
۱۳۹۵/۸/۹ - ۱۱:۱۲
استاد حوزه علمیه مازندران تأکید کرد؛ استخراج برنامه های زندگی از قرآن نیاز امروز جامعه است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) قائمشهر با بیان این که انقلاب اسلامی زمینه رشد و گسترش مبانی قرآنی در جامعه به ویژه مدارس علمیه را فراهم کرد، گفت: خوشبختانه امروز توجه به معارف قرآنی در مدارس علمیه به یک فرهنگ تبدیل شده است.
۱۳۹۵/۸/۹ - ۰۸:۳۶
در کرسی آزاد اندیشی مطرح شد: روحانیون مربیان تربیتی جامعه اند حوزه/ کرسی آزاد اندیشی" عرف و شرع، تعارض وتعامل" با هدف تبیین وظایف طلبه به عنوان یک الگوی فاطمی در مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) محمودآباد برگزار گردید.
۱۳۹۵/۸/۸ - ۱۶:۵۱
راه اندازی ایستگاه مطالعه"لحظاتی با سیدالشهدا(ع)"در کلاردشت حوزه/ ایستگاه مطالعه با موضوع "لحظاتی با سیدالشهدا(ع)" با هدف تحقق سبک زندگی اسلامی با بهره گیری از فرهنگ عاشورا، در مدرسه علمیه الزهرا (س) کلاردشت برگزار گردید.
۱۳۹۵/۸/۸ - ۰۹:۱۷
تولیت حوزه علمیه فیضیه مازندران: وضع فرهنگی جامعه با فرهنگ حسینی تناسب ندارد حوزه/ تولیت حوزه علمیه فیضیه مازندران، با بیان اینکه وضع فرهنگی جامعه با فرهنگ حسینی تناسب ندارد، گفت: در کنار توجه به عزاداری‌ها به فرهنگ عاشورا و لزوم تبیین آن برای جامعه توجه جدی شود.
۱۳۹۵/۸/۶ - ۱۹:۰۰
در نشست "ولایت پذیری و تطبیق آن با عصر حاضر" مطرح شد: ولایت گریزی کوفیان بهترین عبرت برای جامعه امروز است حوزه/ با دقت در مصداق های ولایت گریزی کوفیان و شناخت عاقبت و سرنوشت ولایت گریزان، می توان در امتحان ولایتمداری این عصر، سربلند و موفق بود.
۱۳۹۵/۸/۶ - ۱۴:۴۰
کارشناس علوم دینی؛ رهایی ملت ها از ذلت و بردگی با بیداری اسلامی امکان پذیر است حوزه/ برای رهایی ملت ها از ذلت و بردگی، بازیابی عزت و آزادگی و فراهم ساختن زمینه یک انقلاب ریشه دار و بنیادی در سطح گسترده بر ضد بیداد و اختناق، راهی جز آگاهی و بیداری اسلامی نیست.
۱۳۹۵/۸/۶ - ۱۲:۲۸
معاون حوزه علمیه مازندران: اراده ای برای رفع معضلات فرهنگی وجود ندارد حوزه/ حجت الاسلام میرعمادی از برخی بی توجهی ها به مسائل فرهنگی در کشور انتقاد کرد و افزود: متأسفانه برخی مسؤولان کشور اراده ای برای رفع معضلات فرهنگی ندارند و این مسأله بسیار هشدار بر انگیز است.
۱۳۹۵/۸/۶ - ۱۱:۱۸
استاد حوزه خواهران مازندران: طلاب سنت های نبوی را در جامعه احیاء کنند حوزه/ طلاب باید سنت های نبوی را در جامعه احیا نموده و بدعت ها و شبهات را بررسی و پاسخ جامع و منطقی دهند.
۱۳۹۵/۸/۵ - ۱۵:۵۹
درنشستی علمی در مازندارن مطرح شد : برخی با شخصیت زدگی از مسیر انقلاب و ولایت منحرف شده اند حوزه/ یکی از انحرافاتی که در طول تاریخ اسلام در بین مردم رواج داشته و چه بسا عامل خروج آن ها از مدار حق و حقیقت، انقلاب و ولایت بوده، شخصیت زدگی است، یعنی این که میزان و معیار شناخت حقیقت، اشخاص یا شخص خاصی باشد.
۱۳۹۵/۸/۵ - ۱۲:۰۴
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران: روحانیت شیعه در دفاع از اسلام سینه سپر کرده است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با تاکید بر این که روحانیت پاسدار اسلام ناب و مکتب اهل بیت(ع) است، خاطر نشان کرد: روحانیت در عرصه دفاع از دین سینه سپر کرده و برای پاسداری از آن می کوشد.
۱۳۹۵/۸/۵ - ۱۱:۱۲
عضو شورای حوزه علمیه مازندران: بالندگی حوزه در گرو تقویت همزمان علم و اخلاق است حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید بر این که مسائل علمی و اخلاقی در حوزه باید یک اصل مهم باشد و نباید به راحتی از کنار آن عبور کنیم، گفت: علم و اخلاق در حوزه باید همراه و همزمان با هم رشد کند و تقویت شود تا شاهد بالندگی حوزه باشیم.
۱۳۹۵/۸/۴ - ۰۸:۴۴
محقق حوزوی: وظیفه شناس باشیم حوزه/ محقق و پژوهشگر حوزوی، در محفل سوگواری بانوان عاشورایی آمل گفت: عزاداری امام حسین(ع) باید سبب معرفت افزایی و بصیرت گردد تا در مواقع حساس وظیفه خود را به درستی درک نموده و عمل نمائیم.
۱۳۹۵/۸/۳ - ۱۵:۲۹
مسؤول بسیج طلاب و روحانیون مازندران: عاشورا با ولایت پذیری و توجه به ارزش ها معنا می یابد حوزه/ مسؤول بسیج طلاب و روحانیان مازندران با بیان این که عاشورا با ولایت پذیری و توجه به ارزش ها معنا می یابد، گفت: جامعه امروز نیازمند بهره گیری از ارزش های عاشورایی است.
۱۳۹۵/۸/۳ - ۱۲:۳۴
استاد حوزه علمیه مازندران: آل سعود در کشتار ملت های بیگناه هم پیمان صهیونیست هاست حوزه/ استاد حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که آل سعود در کشتار ملت های بیگناه به ویژه مردم یمن هم پیمان صهیونیست ها شده است، تصریح کرد: کشتار مردم بی گناه یمن از سوی رژیم آل سعود دل هر انسان آزاده ای را جریحه دار کرده است.
۱۳۹۵/۸/۳ - ۰۸:۲۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس