*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ \ ۷ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Saturday, July 21, 2018
معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد کشور: رفاه اجتماعی ، استقلال و پیشرفت اقتصادی از اهداف اقتصادی مقاومتی است حوزه/ معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد کشور با بیان اینکه خارجی ها به پشتوانه تحریم داخلی می خواهند اقتصاد ایران را فلج کنند، گفت : امیدواریم مسئولین کشورمان به این واقعیت برسند که با رفع تحریم داخلی اروپایی ها واستکبار نخواهند توانست به اقتصادمان ضربه بزنند.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۴۶
مدیرکل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خبرداد: آمادگی یک هزار مبلغ برای اعزام در ماه رمضان / تهیه محتوای تبلیغی و بحث اعزام به صورت متمرکز حوزه/ حجت الاسلام احمدیان گفت: قریب به یک هزار مبلغ خواهر و برادر در طرح اعزام مبلغ ماه رمضان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان شرکت خواهند کرد که از این تعداد ۷۰۰ نفر برادر هستند و مابقی از مبلغین خواهر می باشند.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۴۵
خارج شدن آمریکا از برجام نقطه قوتی برای جمهوری اسلامی ایران است حوزه/ امام جمعه نوش آباد گفت: خارج شدن آمریکا از برجام نقطه قوتی برای جمهوری اسلامی ایران می باشد، تا با اتکا به توان داخلی و اقتصاد مقاومتی، تمام بخشهای تولیدی، صنعتی و کارگری را مدیریت کند.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۷:۳۲
در اعتراض به عهدشکنی های آمریکا برگزار شد: تجمع ضد آمریکایی طلاب مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع)آران و بیدگل حوزه/ در اعتراض به عهدشکنی های آمریکا؛ تجمع اعتراض آمیز طلاب ، روحانیون و اساتید مدرسه علمیه حضرت امیرالمومنین (ع) آران و بیدگل (ع) برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۷:۳۰
جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان در گفتگو با «حوزه»: اتحادیه اروپا مستقل از آمریکا عمل نمی کند/ دولتمردان به وعده های نسیه دلخوش نباشند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین باطنی گفت: باقی ماندن در برجام به امید دیگر کشورها یک اشتباه استراتژیک است، چراکه برجام دو طرف اصلی داشت ایران و آمریکا، کشورهای اروپایی نقش اصلی ندارند و با خروج آمریکا برجام «کان‌لم‌یکن» می شود و دولت نباید به سایر اعضا دلخوش کند.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۵:۳۲
آیت الله العظمی مظاهری در جمع مبلغین : عنوانی که خداوند به روحانیت داده «انبیای تبلیغی» است/ ثواب تبلیغ دین از شهادت و جهاد بالاتر است حوزه/ رئیس حوزه علمیه اصفهان گفتند: مبلغین قدر خود را بدانند و از فرصت تبلیغ دین استفاده کنند، متاسفانه تجمل گرایی ها، تبعیض ها و مادیات موجب شده است که لذت معنوی طلبگی درک نشود و این بالاترین خسارت برای یک طلبه و روحانیت است.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۴:۲۵
همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع)؛ اختتامیه طرح ملی تربیت حافظان قرآن با تجلیل ۳۰۰ مربی قرآنی برگزار می شود رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان گفت: همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) مراسم اختتامیه دوره ششم طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم همراه با تجلیل از ۳۰۰ مربی قرآنی و قرآن پژوه برتر در جوار حرم مطهر امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۳:۴۰
عضو شورای آموزش حوزه علمیه اصفهان در گفتگو با «حوزه»: حوزه انقلابی جدای از نظام اسلامی نیست/ اگر حوزه ها در مسیر تحول سازنده و به روز قرار نگیرند منزوی می شوند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین فرزین، نبود نقشه راه و اصرار بر حفظ وضعیت موجود را دو مانع اصلی در مسیر تحول در حوزه انقلابی دانست و با انتقاد از سخن عده ای که می گویند«حوزه نباید وابسته به نظام اسلامی باشد!»، گفت: نظام اسلامی برخاسته از متن دین و حوزه است و امام راحل و مقام معظم رهبری، طراح اصلی این نظام هستند، لذا حوزه انقلابی جدای از این نظام نیست.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۰:۲۲
رقابت ۲۰۴ حافظ قرآن کاشانی در آزمون اعطای مدرک تخصصی حوزه/ سیزدهمین آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن، همزمان با سراسر کشور، در کاشان برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۲۱:۵۶
رئیس قرارگاه عمار: ارتباط بُرد بُرد با آمریکا معنا ندارد/ دولتمردان گوش به فرمان رهبری باشند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین طائب با تاکید بر این که ارتباط بُرد بُرد با آمریکا معنا ندارد، گفت: امروزآمریکا به مرحله ای رسیده است که در باتلاق جنگ علیه عراق و افغانستان و منطقه گیر کرده و به غلط کردن افتاده است، ترامپ امروز در حال دادن زدن قبل از غرق شدن از دست ایران است.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۲۰:۰۹
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۶:۴۷
رئیس جامعه المصطفی العالمیه اصفهان: المصطفی پرچمدار نهضت عظیم قرآنی در جهان اسلام است/ شبهه افکنی حربه معاندین اسلام برای مقابله با قرآن متقن است حوزه/ حجت الاسلام ملکی گفت: امروز جامعه بشری بیش از هر زمان دیگری نیاز به قرآن دارد، سردرگمی ها ، پوچی گری ها و افکار و اعتقاداتی که با زور و زر و قدرت در جامعه جهانی به وجود آوردند، به انتها رسیده و بهترین فرصت برای تبیین وترویج قرآن در جهان است.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۶:۲۴
کارشناس مسائل سیاسی در جمع روحانیون اصفهان: اروپایی ها راهی را می روند که آمریکا برای آنها ترسیم می کند/ قهوه خوردن و دست دادن با غرب چیزی جز ضرر نداشته است حوزه/ حجت الاسلام میرمرشدی گفت: اروپایی ها راهی را می روند که آمریکا برای آنها ترسیم می کند، ملت ایران نه از خشم آمریکا هراس دارد و نه به لبخند غرب نیاز.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۶:۱۸
ارسال ۷۹۰ مقاله از ۳۰ ملیت جهان به همایش «قرآن کریم و جهانی بودن» حوزه/ حجت الاسلام رضایی گفت: بیش از ۷۹۰ مقاله از ۳۰ میلیت جهان به دبیرخانه همایش علمی «قرآن کریم، جامعیت و جهانی بودن» ارسال شده که۳۲۳ مقاله پذیرفته شد.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۳:۱۶
حوزه علمیه اصفهان در واکنش به خروج آمریکا از برجام: دولتمردان در آزمون تاریخی حفظ عزت و اقتدار ایران قرار دارند حوزه/ آزمون برجام و مذاکرات مستقیم با آمریکا فرصتی برای اثبات بدعهدی های واشنتگتن و عدم پایبندی این کشور به تعهدات بین المللی بود.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۲:۵۸
رئیس موسسه آموزشی علامه مجلسی(ره) اصفهان خبر داد: برگزاری ۲۱ دوره تحصیلات تکمیلی در موسسات مجتهده امین و علامه مجلسی(ره) حوزه/ در حال حاضر بالغ بر ۱۴۴ نفر از طلاب خواهر در موسسه آموزشی مجتهده امین، ۷۸ نفر طلبه در موسسه آموزشی علامه مجلسی(ره) دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و ۲۳۰ نفر از طلاب در دوره های آموزش های زبان خارجی تحصیل می کنند.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۹:۴۴
کارشناس مسائل خانواده : زن و شوهر به یکدیگر ابراز محبت کنند حوزه/ حجت الاسلام گرجی گفت: ﻣﻮﺩﺕ ﯾﻌﻨﯽ ﺍﺑﺮﺍﺯ ﮐﺮﺩﻥ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﻭ ﻣﺤﺒﺖ، ﺑﺮﺍﯾﻦ ﺍﺳﺎﺱ ﺯﻥ ﻭ ﺷﻮﻫﺮ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﺤﺒﺖ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﺍﻇﻬﺎﺭ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ ﮐﻪ همدیگر ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻧﺪ.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۹:۳۷
رئیس دانشگاه باقرالعلوم(ع) قم: منزلت اجتماعی معلمان از بین رفته است رئیس دانشگاه باقر العلوم(ع) با اشاره به این که اگر معلم در جامعه حرمت نداشته باشد هیچ چیز دیگر حرمت نخواهد داشت، گفت: منزلت اجتماعی معلمان در جامعه ما مناسب نیست و متاسفانه شاهدیم امروز برای خیلی از امور، جوانان به سمت فوتبالیست ها و بازیگران رفته، ولی به سمت معلمان نمی آیند و از آنها الگو نمی گیرند.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۹:۲۷
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان: ﺁﻣﺎﺭ ﺑﺎﻻﯼ ﻃﻼﻕ ﺩﺭ ﺍﺛﺮ ﺑﯽ ﻣﺤﺒﺘﯽ ﺍﺳﺖ/ ﺯﻥ و مرد ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ با دید ﺳﺒﮏ ﻧﮕﺎﻩ نکنند حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با بیان اینکه ﺯﻥ و مرد ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ با دید ﺳﺒﮏ ﻧﮕﺎﻩ نکنند، گفت: ﺣﻀﺮﺕ ﺍﻣﺎﻡ ﺧﻤﯿﻨﯽ(ره) ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻪ به ﻫﻤﺴﺮ کمک می کردند و ﺍﺯ ﻃﺮﻓﯽ ﻫﯿﭻ ﮔﺎﻩ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮ ﺧﻮﺩ ﺩﺳﺘﻮﺭ نمی دادند و ﺗﺎ ﻫﻤﺴﺮﺷﺎﻥ ﺳﺮ ﺳﻔﺮﻩ حاضر نمی شدند ﺩﺳﺖ ﺑﻪ ﻏﺬﺍ نمی زدند.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۹:۲۱
مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه اصفهان: طلاب ﺩﺭ ﻧﻬﺎﯾﺖ ﻣﺸﻘﺖ ﺯﻧﺪﮔﯽ می کنند حوزه/ مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه استان اصفهان ﺑﺎ ﺑﯿﺎﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺯ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﻧﻘﻼﺏ ﺑﺎ ﺗﺎﺳﯿﺲ ﻣﺮﮐﺰ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺣﻮزه، ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺣﺪﺍﻗﻠﯽ ﺑﻪ ﻃﻼﺏ ﺍﺭﺍﺋﻪ می شود، گفت: ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﯾﻦ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺭﻗﻤﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﻭ همچنان ﮐﻤﺒﻮﺩها ﺯﯾﺎﺩ ﺍﺳﺖ ﻭ طلاب ﺩﺭ ﻧﻬﺎﯾﺖ ﻣﺸﻘﺖ ﺯﻧﺪﮔﯽ می کنند، ﺍﻣﺎ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﯿﻢ ﺑﻪ آنان ﺍﺭﺍﺋﻪ ﮐﻨﯿﻢ.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۹:۰۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس