*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ \ ۴ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Thursday, August 16, 2018
مدیر کل تبلیغات اسلامی اصفهان خبرداد: اجرای طرح ساماندهی اعزام امام جماعت به دستگاههای اجرایی و مدارس اصفهان حوزه/ حجت الاسلام اروجی گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی و ستاد اقامه نماز در تعامل با یکدیگر، تغذیه فرهنگی و آموزش های تخصصی ائمه جماعات را با هدف بالابردن کمی و کیفی اقامه نماز در ادارات دنبال می کنند.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۲:۰۱
معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان: کارگاه آموزشی آشنایی با شاخصه های سلامت روان برگزار می شود حوزه/حجت الاسلام والمسلمین مومنی از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با شاخصه های سلامت روان ویژه مدیران مدارس علمیه استان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۲:۰۱
آیت الله نمازی در دیدار با اصحاب رسانه و خبرنگاران: خبرنگاری که تیتر جنجال آفرینی می زند،فقه رسانه ای را رعایت نکرده است/مشکلات خبرنگاران کاشانی توسط مسئولان رسیدگی شود حوزه/ نماینده ولی فقیه درکاشان با بیان اینکه خبرنگاری که تیتر جنجال آفرینی می زند،فقه رسانه ای را رعایت نکرده است،گفت: مشکلات خبرنگاران کاشانی توسط مسئولان رسیدگی شود .
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۹:۲۹
خبرگزاری حوزه گزارش می دهد؛ محرومیت زدایی از فقر فرهنگی و عقیدتی، شعار گروه جهادی ولیعصر(عج)/ خودسازی و دیگرسازی هدف اردوهای جهادی است حوزه/ارودهای جهادی حرکتی انسان ساز است که چند سالی به همت جهادگران بسیجی، طلاب، ودیگر اقشار جامعه برنامه ریزی شده است و محرومیت زدایی از فقر فرهنگی و عقیدتی شعار گروه جهادی ولیعصر(عج) است.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۱:۳۲
نماینده ولی فقیه در کاشان: تحول در سیستم مدیریتی کشور ضروری است/بخشی از فشار اقتصادی مردم از سوء‎مدیریت ها است حوزه/ آیت الله نمازی ، تحول درسیستم مدیریتی کشوربا توجه به وجود مشکلات اقتصادی و ارزی را ضروری دانست وخطاب به رئیس جمهور گفت : دراین موقعیت حداکثراستفاده را دربکارگیری جوانان با استعدادی که توانایی فکری ،علمی و تجربی دارند درسیستم مدیریت کشور داشته باشید.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۴:۰۹
رئیس دفتر دادستان کل کشور خبر داد: شرکت یک هزار روحانی در همایش صیانت از نهاد مقدس روحانیت حوزه/ حجت الاسلام نوروزی گفت: همایش صیانت از نهاد مقدس روحانیت با هدف و فلسفه پیشگیری از آسیب های اجتماعی و تهدیداتی که این مجموعه هدف قرار می دهد، برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۹:۰۰
معاون بررسی و پیشگیری دادستان کل ویژه روحانیت خبرداد: کاهش ۳۵ درصدی پرونده ها با تشکیل شورای صلح و سازش حجت الاسلام مصدق گفت: آمار نشان داده است از زمانی که شورای صلح و سازش در کل کشور تشکیل شده است، بیش از ۳۵ درصد از پروند هایی که وارد دادگاه ویژه روحانیت می شود به صلح و سازش ختم شده و دیگر ثبت کیفری نمی شود
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۸:۴۴
دادستان کل کشور پاسخ داد: آیا دادگاه ویژه روحانیت در انجام وظایف خود موفق بوده است؟ حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین منتظری با طرح این سؤال که آیا دادگاه ویژه روحانیت در طول این سال‌ها در وظایف و رسالت خودش موفق بوده است؟، گفت: انتظار بر این بوده و هست که بالاتر از این باشیم و قطعاً و مسلماً عوامل متعددی باید کنار هم قرار گیرد تا بتوانیم به آن هدف برسیم.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۵:۳۳
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۵:۰۹
آیت الله طباطبایی نژاد در همایش صیانت از نهاد مقدس روحانیت: منکر ضعف های اقتصادی دولت نیستیم/ کارگر دشمن در کشور نباشیم /هوشیاری و آگاهی نیاز امروز جامعه حوزه/ امام جمعه اصفهان گفت: مترفین در طول تاریخ با اقسام فریب ها در صدد فریب مردم و سوء استفاده از نا آگاهی مردم بودند ولی روحانیت باید همواره مردم را بیدار ساز و مانع از پیروزی دشمن شود .
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۵:۰۶
آیت الله طباطبایی نژاد در جمع معاونین طرح هجرت: نمی توان برخی اشتباهات دولت را منکر شد / دشمن به دنبال آشوب های خیابانی است حوزه/نماینده ولی فقیه در اصفهان گفت: هیچ دولتی خواهان نارضایتی مردم از خود نیست بنابراین همه در تلاش برای رفع موانع و مشکلات هستند، ولی نمی توان منکر اشتباهاتی چون اختصاص ارز دولتی به سفرهای خارجی تفریحی و فروش سکه بدون شرایط و محدودیت از ناحیه دولت شد.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۱:۵۹
معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان: ضعف عملکرد مسئولان باعث دین گریزی مردم می شود/توقع تأثیرگذاری روحانیت، با سوء مدیریت دستگاه ها بی معناست حوزه/ حجت الاسلام مومنی گفت: هیئت حاکمه هم اگر خوب عمل کند مردم به دین و دیانت تشویق می‌شوند و اگر ضعیف عمل کنند نسبت به دین‌داری سست خواهند شد.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۱:۵۳
گردهمایی دو روزه معاونان تبلیغ شهرستان های استان اصفهان حوزه/ حجت الاسلام قربانی گفت: هم اندیشی ۲۲معاون تبلیغ هجرت شهرستان های استان اصفهان با هدف تقویت مهارت های تبلیغی و بیان مشکلات و رفع موانع تبلیغ آغاز شد.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۰۹:۱۴
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان: مردم انتظار دارند با اخلالگران اقتصادی برخورد قاطع شود حوزه/ آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به وضع نابسامان بازار سکه و ارز، تصریح کرد: مردم انتظار دارند با اخلالگران اقتصادی، در چارچوب قانون برخورد قاطع شود.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۲:۵۲
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان: تشکیل شورای راهبردی چهلمین سالگرد انقلاب با محوریت ائمه جمعه در اصفهان عسگری با اشاره به چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بر تبیین و بیان دستاوردهای و آسیب های انقلاب در کنار یکدیگر تاکید کرد و گفت :شورای راهبردی چهلمین سالگرد انقلاب با محوریت ائمه جمعه تشکیل شده است.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۲:۴۷
دوره های مشق اجتهاد در موسسه مجتهده امین اصفهان برگزار می شود حوزه/ دوره های مشق اجتهاد برای طلاب سطح چهار خواهر، در موسسه فقهی مجتهده امین اصفهان برگزار شود.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۴:۴۶
معاون تهذیب و تبلیغ حوزه اصفهان خبر داد: آشنایی طلاب با مبانی جمهوری اسلامی در سومین دوره طرح ولایت حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مومنی با بیان اینکه در سومین دوره طرح ولایت به فلسفه انقلاب اسلامی پرداخته می شود، گفت: طرح ولایت مبانی فکری جمهوری اسلامی را تبیین و شبهات را در این زمینه برطرف می کند.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۵:۲۰
نیم نگاهی به فعالیت های مدارج علمی حوزه اصفهان؛ ثبت نام بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ طلبه اصفهانی برای دریافت مدرک علمی/ اخذ مجوز صدور مدرک سطح ۴ در آینده ای نزدیک حوزه/ مسئول مدارج علمی حوزه علمیه اصفهان با اشاره به این که طلابی که تا امروز برای اخذ مدرک علمی مراجعه کرده اند، حدود ۲ هزار و ۳۰۰ نفر هستند، گفت: طلاب متقاضی به تفکیک در سطح یک ۸۵۰ نفر، در سطح دو ۱۰۲۵ و در سطح سه حدود ۴۴۰ نفر ثبت نام کرده اند و تعدادی از آنان پس از طی مراحل قانونی موفق به دریافت مدرک شده اند.
۱۳۹۷/۵/۴ - ۱۰:۰۹
استاد حوزه علمیه اصفهان مطرح کرد: توجه ویژه امام رضا(ع)به شیعیان با وجود برخی بی مهری های مردم حوزه/یک استاد حوزه علمیه اصفهان گفت: توجه خاصی که امام رضا (ع) نسبت به شیعیان نشان می‌دادند از نقاط درخشان سیره حضرت ثامن‌الحجج (ع) است، مثلاً در برخی اوقات باآن که خطاهایی از شیعیان دیده می‌شد، ولی در مقابل دشمنان از شیعیان و محبین اهل‌بیت (ع) دفاع می‌کردند.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۱۷:۰۰
عضو خبرگان ر هبری در جمع خادمان رضوی: تقاضای حضرت رضا(ع) از شیعیان احیای امر ولایت است حوزه/ امام جمعه موقت اصفهان گفت: تقاضای حضرت رضا (ع)از شیعیان احیای امر ولایت است، درحقیقت ما باید حرکت کنیم و ولایت امام را به تمام دنیا برسانیم که این امر جز با بیان معارف آن حضرت در کنار مدیحه سرایی و بردن پرچم بارگاه ملکوتی به اقصی نقاط محقق نمی شود.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۱۱:۰۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس