*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۴ محرم ۱۴۴۰ \ Monday, September 24, 2018
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۴:۲۵
گرافیک در خدمت سبک زندگی اسلامی ایرانی قرار می گیرد حوزه/ رئیس اداره هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: دوره آموزشی سه ماهه گرافیک ویژه طلاب خواهر برگزار شد و حدود ۵۰ نفر هنرجو در این دوره شرکت کرده اند.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۳:۳۰
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه اصفهان خبر داد: اجرای سوگواره«بصیرت عاشورایی» در ۳۴۴ بقعه استان اصفهان حوزه/ حجت الاسلام روان از اجرای سوگواره« بصیرت عاشورایی» در ۳۴۴ بقعه متبرکه استان اصفهان با همکاری ۳۵۴ روحانی خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۳:۲۹
ماجرای خواندنی شیعه شدن یک بنگلادشی؛ یکی از آرزوهای من کشتن شیعیان در مسجد بود، امّا...!!! حوزه/ در زمان کودکی و نوجوانی، مسجدی در منطقه ما وجود داشت که متعلق به شیعیان بود، با تبلیغات چنان ذهن ما را شستشو داده بودند که یکی از آرزوهای من کشتن شیعیان در این مسجد بود، در طول روز جایی کمین می کردیم تا شیعه ای از مسجد بیرون بیاید و ما با نیت قربةً الی الله با سنگی بر سر آن شیعه می کوبیدیم و بر این باور بودیم به ثواب می رسیم.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۲:۳۱
در جلسه شورای علمی پژوهشی حوزه خواهران اصفهان بررسی شد؛ موضوعات فراخوان مقاله جشنواره «رشد» و «اقتصاد اسلامی» حوزه/ معاون پژوهش مديريت حوزه علميه خواهران استان اصفهان از برگزاری «جلسه شورای علمی پژوهشی» با محوریتبررسی موضوعات فراخوان مقاله جشنواره «رشد» و «اقتصاد اسلامی»، در این مديريت خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۰:۴۲
در مدرسه فاطمه الزهراء(س) اصفهان بررسی شد؛ درس های سوره نور برای زندگی امروز حوزه/ نشست اخلاقی با موضوع «راهکارهای عملی سوره نور» در مدرسه علمیه فاطمة الزهراء(س) اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۰:۰۶
معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان: برخی به اسم انتقاد، جایگاه اجتماعی روحانیت را زیر سوال می برند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مومنی با بیان اینکه نباید اجازه داد افراد دیگر به اسم انتقاد و نقد، اقتدار اجتماعی روحانیت را زیر سوال ببرند، گفت: امام راحل فرمودند دشمنان برای از بین بردن اسلام ابتدا روحانیت را از بین می برند و بعد از تخریب روحانیت، اسلام را از بین می برند.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۴:۴۲
مسئول تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه اصفهان خبر داد: شرکت مبلغین طرح هجرت و مدارس امین اصفهان در یک دوره آموزشی حوزه/ حجت الاسلام قربانی از برگزاری دوره آموزشی دو روزه ویژه مبلغین طرح هجرت و مدارس امین خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۲:۴۸
جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان: فضلا و طلاب به دانش های کاربردی روز مجهز شوند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین باطنی گفت: توانمندی های فضلای جوان و طلاب حوزه علمیه، با آموزش های کاربردی به فعلیت می رسد، لذا ضروری است که مسئولان در راستای مسلح کردن فضلا و طلاب به دانش های کاربردی روز برنامه ریزی کنند.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۱:۴۲
ثبت ۲۲۸۱ موقوفه شهرستان کاشان در سامانه جامع موقوفات حوزه/ رئیس اداره اوقاف وامورخیریه کاشان ثبت ۲۲۸۱ موقوفه در سامانه جامع موقوفات و اماکن متبرکه خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۵۲۲ موقوفه، ۶۴۴ مورد مسجد، ۹۴ مورد حسینیه، ۲ مورد زینبیه، ۱۲ تکیه، ۴ آرامستان و ۳ دارالقرآن می باشند.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۵:۳۲
سرفصل ها و کلیات دوره «تربيت مدير» در دفتر تبلیغات اصفهان تدوین شد رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به این که يك فرد وقتي وارد موسسه آموزش عالي حوزوي مجتهده امين(ره) مي شود با يكي از پنج گرايش تربيت محقق، تربيت مدرس و آموزش، مبلغ، مدير و يا فعاليت هنري و رسانه فارغ التحصيل شود، گفت: سرفصل ها و کلیات دوره «تربيت مدير» تدوین شده است.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۴:۴۴
به همت مرکر تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان؛ کتاب«سفر به سرزمین آرزوها» رونمایی شد حوزه/ کتاب صوتی و تصویری «سفر به سرزمین آرزوها» ویژه کودکان براساس سوره های کوتاه قرآن به همت مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان تولید و به چاپ رسیده است.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۲:۱۲
حاج حسین یکتا در همایش «پای کار انقلاب»: به روحیه انقلابی اول انقلاب برگردیم/ زمان اتلاف وقت و فرصت‌سوزی نیست حوزه/ فعال جبهه فرهنگی انقلاب گفت: باید به اول انقلاب که انقلابی ها با تمام وجود به مردم خدمت می رساندند بر گردیم و به تمام کار های فرهنگی پیوست اجتماعی بزنیم. باید به سنگرهای قدیم برگردیم و مساجد را در دست بگیریم و یک کار جهادی راه بیندازیم.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۰:۱۱
مدیر مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره) اصفهان: مبلغان به روز و متناسب با زمان عمل کنند حوزه/ مدیر مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره) اصفهان گفت: بدون شک اگر مبلِّغان توانا در تبلیغ و ترویج اصول و مبانی و ارزش‌های اسلامی هماهنگ با زمان حرکت نکنند استمرار ارزش‌ها از هیچ ضمانتی برخوردار نخواهد بود.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۰۹:۳۷
در مدرسه فاطمه الزهرا(س) ویلاشهر برگزار شد؛ نشست پژوهشی با موضوع «آشنایی گسترده تر با اصطلاح نامه ومنابع الکترونیکی» حوزه/ نشست پژوهشی با موضوع «آشنایی گسترده تر با اصطلاح نامه و منابع الکترونیکی» در مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) ویلاشهر اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۲:۵۹
استاد حوزه علمیه اصفهان: مرحوم آیت الله مجتبی بهشتی نزدیک به ۹۰ سال تحصیل و تدریس را رها نکرد حوزه/ حجت الاسلام مومنی گفت: مرحوم آیت الله بهشتی در فقاهت، اصول، فلسفه، حکمت، علم کلام و ... کم نظیر بود و نزدیک به ۹۰ سال به تحصیل و تدریس علوم حوزوی پرداخت و هرگز به یاد نداریم از زمانی که در حوزه علمیه نجف اشرف بود تا آخرین روزهای عمرش در حوزه علمیه اصفهان، امر تدریس خود را رها و یا ترک کرده باشد.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۲:۰۳
انتصاب جدید در موسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره) اصفهان حوزه/ خانم ناهید قاسمپور به عنوان مدیر مقطع سطح سه موسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره) اصفهان و سرپرست مقطع سطح چهار این موسسه معرفی شد.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۰:۵۲
با حضور علما و فضلای حوزه علمیه اصفهان: مراسم ترحیم آیت الله حاج شیخ مجتبی بهشتی برگزار شد مراسم ترحیم آیت الله حاج شیخ مجتبی بهشتی استاد برجسته سطوح عالی حوزه علمیه نجف، قم و اصفهان در مدرسه صدر بازار برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۰:۲۳
عیادت آیت الله نمازی از امام جمعه ابوزیدآباد+ عکس نماینده ولی فقیه در کاشان با حضور در بیمارستان شهید بهشتی از حجت الاسلام حسن مفرح زاده، امام جمعه ابوزید آباد و از روحانیون جانباز و آزاده دوران دفاع مقدس عیادت کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۰۸:۵۸
با صدور پیامی؛ آیت الله طباطبائی نژاد درگذشت آیت‌الله بهشتی را تسلیت گفت حوزه/آیت الله طباطبائی نژاد نماینده ولی فقیه در استان اصفهان در پیامی، درگذشت عالم ربانی آیت‌الله مجتبی بهشتی از اساتید سطوح عالی حوزه علمیه اصفهان را تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۲:۵۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس