*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۴ محرم ۱۴۴۰ \ Monday, September 24, 2018
در مدرسه حضرت فاطمه محدثه (س) اصفهان مطرح شد: هشت حق تلاوت قرآن حوزه/ نشست اخلاقی با موضوع «ارتباط با مردم با محوریت عبودیت و بندگی» در مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه محدثه (س) اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۰:۳۳
در مدرسه الزهرا(س) فریدن بررسی شد؛ نقش اختیار و اراده در تکامل انسان حوزه/ نشست اخلاقی با موضوع «نقش اختیار و اراده در تکامل انسان» با حضور اساتید، کادر و طلاب در مدرسه علمیه الزهراء(س) فریدن برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۰:۰۳
در مدرسه خواهران صالحات فولادشهر مطرح شد: راه درک لذت عبادت حوزه/ مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد اصفهان گفت: اکثر دعاها با «اَللّهُمَّ ارْزُقْنى» شروع می شود و این رزق، رزق مادی نیست، بلکه رزق معنوی که مهمتر از رزق مادی است.
۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۰۸:۱۹
مدرسه خواهران حکیمه سپاهان شهر میزبان یک نشست سیاسی حوزه/ نشست سیاسی با سخنرانی «مهدی طالب العلم» کارشناس سیاسی و با حضور اساتید، کارکنان و طلاب در مدرسه علمیه خواهران حضرت حکیمه سپاهانشهر برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۹:۲۵
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد اصفهان خبر داد: فعالیت ۵ هزار امام جماعت در اصفهان حوزه/ حجت الاسلام صالحیان گفت: آرامشی که مسجد برای افراد حاصل می کند، می تواند بسیاری از مشکلات افراد را حل کند ، چرا که مسائل روحی در جسم تاثیرگذار است، روح شاداب فقط با وصل شدن به روح لایزال الهی آن هم در مسجد امکان پذیر است.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۲:۵۸
در مدرسه فاطمه الزهراء (س) اصفهان بررسی شد: راه های رسیدن به رزق و روزی حوزه/ نشست اخلاقي با موضوع «کارکردهای باور درست در مورد رزق و روزی» در مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهراء(س) اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۱:۱۵
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران اصفهان خبر داد: شرکت اساتید حوزه خواهران اصفهان در دوره روش‌ تحقیق کیفی حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران اصفهان از برگزاری دوره روش تحقیق کیفی ویژه اساتید حوزه خواهران استان، با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی خبر داد.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۰:۰۹
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با «حوزه»: دولت با محتکرین قاطعانه برخورد کند/ لزوم گسترش رشته های تخصصی حوزوی حوزه/ نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل درمجلس شورای اسلامی گفت: دولت ضمن اطلاع رسانی دقیق از وضعیت نرخ ارز، طلا و کالاهای اساسی، برخورد جدی با اخلال گران اقتصادی و محتکرین را در دستور کار قرار دهد.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۶:۴۵
رئیس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی اصفهان خبرداد: برگزاری دوره آموزشی «فقه و احکام فضای مجازی» مهندسان صنایع الکترواپتیک صاایران حجت الاسلام علیجانی گفت: در دوره ای مشترک آموزشی ویژه مهندسان صنایع الکترواپتیک صاایران، کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به تدریس و توضیح مسائل مرتبط فقه و احکام فضای مجازی پرداختند.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۱:۵۹
در مدرسه خواهران فاطمه الزهراء(س) اصفهان بیان شد: خودسنجی با معیار قرار دادن ائمه اطهار(ع) حوزه/ نشست اخلاقی با موضوع «خودسنجی با معیار قرار دادن ائمه اطهار(ع)» با سخنرانی خانم وجیهه شکرانی پور معاون پژوهش و مشاور مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) اصفهان، در این مدرسه برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۱:۵۷
در مدرسه علميه خواهران فاطمه الزهراء(س) اصفهان بررسی شد: صرفه جویی در مصرف آب و کمک به گذر از بحران کم آبی حوزه/ نشست اجتماعی با موضوع «صرفه جویی در مصرف آب و کمک به گذر از بحران کم آبی»، با حضور کارشناسان، در مدرسه فاطمه الزهراء(س) اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۱:۲۱
حجت الاسلام شهاب مرادی در کاشان: دلیلی ندارد جهیزیه عروس در معرض دید عموم قرار بگیرد/ اگر با همسرمان نزاعی پیش آمد، مرد باشیم و کوتاه بیاییم حوزه/ حجت الاسلام مرادی با تاکید بر پرهیز از خرید لوازم غیرضروری جهیزیه، بر کنار گذاشتن رسم و رسوم زشت، غیر معمول و دوران جاهلیت ازدواج در بعضی از شهرهای کشور، گفت: مراسم دیدن جهیزیه زوج های جوان در جامعه برداشته شود، دلیلی ندارد که تمام جهیزیه عروس در معرض دید عموم قرار بگیرد.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۲:۲۲
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امورخیریه اصفهان خبر داد: مشارکت بیش از ۲۰۰ روحانی در اجرای طرح نشاط معنوی استان اصفهان حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ازاجرای طرح نشاط معنوی با حضور بیش از ۱۵ هزار نفر در۱۸۰ امامزاده شاخص استان اصفهان، توسط ۲۰۰ روحانی خبر داد.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۱:۵۹
دبیرقرارگاه فرهنگی جهادکبیر استان اصفهان: مسئولان برای پویایی مساجد چاره اندیشی کنند حوزه/ مسجد با وجود کارکردهاي مختلف فرهنگي، اجتماعي، سياسي، تربيتي، اقتصادي و عبادي متاسفانه به خصوص در مناطق روستايي در خطر غفلت قرار دارد و از اين رو بايد مردم و مسئولان براي پويايي اين پايگاه ها چاره انديشي کنند.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۰۸:۳۵
رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین تبیین کرد: چارچوب های تبلیغی بانوان طلبه حوزه/ خواهران حوزوی نباید برای انجام فعالیت های تبلیغی همیشه منتظر فراخوان اعزام و اعلام و تعریف فعالیت تبلیغی از سوی دفتر تبلیغات باشند، بلکه انتظار این است که طلاب با خودباوری و خود تحرکی به تعریف و مکان یابی فعالیت تبلیغی خود بپردازید.
۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۱:۵۲
در مدرسه حضرت فاطمه محدثه(س) اصفهان مطرح شد: ۸ عمل واجب و مستحبی پذیرش توبه حوزه/ برای تهذیب نفس لازم است روش و طریقه توبه را فرا بگیرید و آن را انجام دهید و برای این طریق باید چهار عمل واجب و چهار عمل مستحبی را انجام دهید.
۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۱:۱۲
در مدرسه خواهران اهل البیت(ع) ملک شهر مطرح شد: کسی که در دفاع از حق سکوت کند شیطان است حوزه/ نشست اخلاقی با موضوع «ارتباط زی طلبگی با عرف و شرع»، با حضور اساتید، کارکنان و طلاب در مدرسه علمیه خواهران اهل البیت(ع) ملک شهر برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۱:۱۲
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در جمع بانوان طلبه: حوزه و روحانیت به فضای مجازی بی تفاوت نباشد/ حوزویان نیازهای جامعه را بشناسند حوزه/ نشست انگیزه سازی فعالیت در فضای مجازی با موضوع «حمایت از طلاب برای حضور در عرصه های نوین تبلیغی» با حضور طلاب و دانش آموختگان در مركز تخصصي فقه و اصول النفيسه اصفهان برگزار شد .
۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۱:۱۰
در مدرسه علمیه الزهراء(س) فریدن بررسی شد: نقش اختیار و اراده در قضا و قدر الهی حوزه/ نشست اخلاقی با موضوع «نقش اختیار و اراده در تکامل انسان» در مدرسه علمیه خواهران الزهراء(س) فریدن برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۰۸:۵۷
در مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س) یزدانشهر بیان شد: تفاوت مالکیت خدا و انسان حوزه/ عده ای به زیبایی صورت می نازند، ای رسول ما به آنها بگو: «قل لِمَن اِفتَخَرَ بالوَجه الحَسَن:تَلفحُ وُجُوهَهُم النارُ وَ هم فیها کالحون»؛ اگر عمل صالح نداشته باشید و تنها صورت زیبا داشته باشید با همین صورت تو را در آتش می اندازم.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۳:۱۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس