*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۰ رمضان ۱۴۳۹ \ Saturday, May 26, 2018
نماینده مردم اصفهان در مجلس تشریح کرد : برنامه سه مرحله ای دقیق دشمن علیه نظام حوزه/ فولادگر با بیان این که عده ای با غرض، عده ای با خودشیفتگی و عده ای از ساختارشکنان و فتنه گران ائتلافی ناخواسته تشکیل داده اند و برنامه ریزی دشمن را به پیش می برند، تشریح کرد: دشمنان با برنامه ریزی حساب شده یک برنامه سه مرحله ای پیش گرفتند که اصل نظام اسلامی مورد هدف است.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۵۱
معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد کشور: رفاه اجتماعی ، استقلال و پیشرفت اقتصادی از اهداف اقتصادی مقاومتی است حوزه/ معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد کشور با بیان اینکه خارجی ها به پشتوانه تحریم داخلی می خواهند اقتصاد ایران را فلج کنند، گفت : امیدواریم مسئولین کشورمان به این واقعیت برسند که با رفع تحریم داخلی اروپایی ها واستکبار نخواهند توانست به اقتصادمان ضربه بزنند.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۴۶
مدیرکل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خبرداد: آمادگی یک هزار مبلغ برای اعزام در ماه رمضان / تهیه محتوای تبلیغی و بحث اعزام به صورت متمرکز حوزه/ حجت الاسلام احمدیان گفت: قریب به یک هزار مبلغ خواهر و برادر در طرح اعزام مبلغ ماه رمضان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان شرکت خواهند کرد که از این تعداد ۷۰۰ نفر برادر هستند و مابقی از مبلغین خواهر می باشند.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۴۵
خارج شدن آمریکا از برجام نقطه قوتی برای جمهوری اسلامی ایران است حوزه/ امام جمعه نوش آباد گفت: خارج شدن آمریکا از برجام نقطه قوتی برای جمهوری اسلامی ایران می باشد، تا با اتکا به توان داخلی و اقتصاد مقاومتی، تمام بخشهای تولیدی، صنعتی و کارگری را مدیریت کند.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۷:۳۲
در اعتراض به عهدشکنی های آمریکا برگزار شد: تجمع ضد آمریکایی طلاب مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع)آران و بیدگل حوزه/ در اعتراض به عهدشکنی های آمریکا؛ تجمع اعتراض آمیز طلاب ، روحانیون و اساتید مدرسه علمیه حضرت امیرالمومنین (ع) آران و بیدگل (ع) برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۷:۳۰
جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان در گفتگو با «حوزه»: اتحادیه اروپا مستقل از آمریکا عمل نمی کند/ دولتمردان به وعده های نسیه دلخوش نباشند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین باطنی گفت: باقی ماندن در برجام به امید دیگر کشورها یک اشتباه استراتژیک است، چراکه برجام دو طرف اصلی داشت ایران و آمریکا، کشورهای اروپایی نقش اصلی ندارند و با خروج آمریکا برجام «کان‌لم‌یکن» می شود و دولت نباید به سایر اعضا دلخوش کند.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۵:۳۲
آیت الله العظمی مظاهری در جمع مبلغین : عنوانی که خداوند به روحانیت داده «انبیای تبلیغی» است/ ثواب تبلیغ دین از شهادت و جهاد بالاتر است حوزه/ رئیس حوزه علمیه اصفهان گفتند: مبلغین قدر خود را بدانند و از فرصت تبلیغ دین استفاده کنند، متاسفانه تجمل گرایی ها، تبعیض ها و مادیات موجب شده است که لذت معنوی طلبگی درک نشود و این بالاترین خسارت برای یک طلبه و روحانیت است.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۴:۲۵
همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع)؛ اختتامیه طرح ملی تربیت حافظان قرآن با تجلیل ۳۰۰ مربی قرآنی برگزار می شود رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان گفت: همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) مراسم اختتامیه دوره ششم طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم همراه با تجلیل از ۳۰۰ مربی قرآنی و قرآن پژوه برتر در جوار حرم مطهر امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۳:۴۰
عضو شورای آموزش حوزه علمیه اصفهان در گفتگو با «حوزه»: حوزه انقلابی جدای از نظام اسلامی نیست/ اگر حوزه ها در مسیر تحول سازنده و به روز قرار نگیرند منزوی می شوند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین فرزین، نبود نقشه راه و اصرار بر حفظ وضعیت موجود را دو مانع اصلی در مسیر تحول در حوزه انقلابی دانست و با انتقاد از سخن عده ای که می گویند«حوزه نباید وابسته به نظام اسلامی باشد!»، گفت: نظام اسلامی برخاسته از متن دین و حوزه است و امام راحل و مقام معظم رهبری، طراح اصلی این نظام هستند، لذا حوزه انقلابی جدای از این نظام نیست.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۰:۲۲
رقابت ۲۰۴ حافظ قرآن کاشانی در آزمون اعطای مدرک تخصصی حوزه/ سیزدهمین آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن، همزمان با سراسر کشور، در کاشان برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۲۱:۵۶
رئیس قرارگاه عمار: ارتباط بُرد بُرد با آمریکا معنا ندارد/ دولتمردان گوش به فرمان رهبری باشند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین طائب با تاکید بر این که ارتباط بُرد بُرد با آمریکا معنا ندارد، گفت: امروزآمریکا به مرحله ای رسیده است که در باتلاق جنگ علیه عراق و افغانستان و منطقه گیر کرده و به غلط کردن افتاده است، ترامپ امروز در حال دادن زدن قبل از غرق شدن از دست ایران است.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۲۰:۰۹
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۶:۴۷
رئیس جامعه المصطفی العالمیه اصفهان: المصطفی پرچمدار نهضت عظیم قرآنی در جهان اسلام است/ شبهه افکنی حربه معاندین اسلام برای مقابله با قرآن متقن است حوزه/ حجت الاسلام ملکی گفت: امروز جامعه بشری بیش از هر زمان دیگری نیاز به قرآن دارد، سردرگمی ها ، پوچی گری ها و افکار و اعتقاداتی که با زور و زر و قدرت در جامعه جهانی به وجود آوردند، به انتها رسیده و بهترین فرصت برای تبیین وترویج قرآن در جهان است.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۶:۲۴
کارشناس مسائل سیاسی در جمع روحانیون اصفهان: اروپایی ها راهی را می روند که آمریکا برای آنها ترسیم می کند/ قهوه خوردن و دست دادن با غرب چیزی جز ضرر نداشته است حوزه/ حجت الاسلام میرمرشدی گفت: اروپایی ها راهی را می روند که آمریکا برای آنها ترسیم می کند، ملت ایران نه از خشم آمریکا هراس دارد و نه به لبخند غرب نیاز.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۶:۱۸
ارسال ۷۹۰ مقاله از ۳۰ ملیت جهان به همایش «قرآن کریم و جهانی بودن» حوزه/ حجت الاسلام رضایی گفت: بیش از ۷۹۰ مقاله از ۳۰ میلیت جهان به دبیرخانه همایش علمی «قرآن کریم، جامعیت و جهانی بودن» ارسال شده که۳۲۳ مقاله پذیرفته شد.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۳:۱۶
حوزه علمیه اصفهان در واکنش به خروج آمریکا از برجام: دولتمردان در آزمون تاریخی حفظ عزت و اقتدار ایران قرار دارند حوزه/ آزمون برجام و مذاکرات مستقیم با آمریکا فرصتی برای اثبات بدعهدی های واشنتگتن و عدم پایبندی این کشور به تعهدات بین المللی بود.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۲:۵۸
رئیس موسسه آموزشی علامه مجلسی(ره) اصفهان خبر داد: برگزاری ۲۱ دوره تحصیلات تکمیلی در موسسات مجتهده امین و علامه مجلسی(ره) حوزه/ در حال حاضر بالغ بر ۱۴۴ نفر از طلاب خواهر در موسسه آموزشی مجتهده امین، ۷۸ نفر طلبه در موسسه آموزشی علامه مجلسی(ره) دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و ۲۳۰ نفر از طلاب در دوره های آموزش های زبان خارجی تحصیل می کنند.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۹:۴۴
کارشناس مسائل خانواده : زن و شوهر به یکدیگر ابراز محبت کنند حوزه/ حجت الاسلام گرجی گفت: ﻣﻮﺩﺕ ﯾﻌﻨﯽ ﺍﺑﺮﺍﺯ ﮐﺮﺩﻥ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﻭ ﻣﺤﺒﺖ، ﺑﺮﺍﯾﻦ ﺍﺳﺎﺱ ﺯﻥ ﻭ ﺷﻮﻫﺮ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﺤﺒﺖ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﺍﻇﻬﺎﺭ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ ﮐﻪ همدیگر ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻧﺪ.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۹:۳۷
رئیس دانشگاه باقرالعلوم(ع) قم: منزلت اجتماعی معلمان از بین رفته است رئیس دانشگاه باقر العلوم(ع) با اشاره به این که اگر معلم در جامعه حرمت نداشته باشد هیچ چیز دیگر حرمت نخواهد داشت، گفت: منزلت اجتماعی معلمان در جامعه ما مناسب نیست و متاسفانه شاهدیم امروز برای خیلی از امور، جوانان به سمت فوتبالیست ها و بازیگران رفته، ولی به سمت معلمان نمی آیند و از آنها الگو نمی گیرند.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۹:۲۷
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان: ﺁﻣﺎﺭ ﺑﺎﻻﯼ ﻃﻼﻕ ﺩﺭ ﺍﺛﺮ ﺑﯽ ﻣﺤﺒﺘﯽ ﺍﺳﺖ/ ﺯﻥ و مرد ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ با دید ﺳﺒﮏ ﻧﮕﺎﻩ نکنند حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با بیان اینکه ﺯﻥ و مرد ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ با دید ﺳﺒﮏ ﻧﮕﺎﻩ نکنند، گفت: ﺣﻀﺮﺕ ﺍﻣﺎﻡ ﺧﻤﯿﻨﯽ(ره) ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻪ به ﻫﻤﺴﺮ کمک می کردند و ﺍﺯ ﻃﺮﻓﯽ ﻫﯿﭻ ﮔﺎﻩ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮ ﺧﻮﺩ ﺩﺳﺘﻮﺭ نمی دادند و ﺗﺎ ﻫﻤﺴﺮﺷﺎﻥ ﺳﺮ ﺳﻔﺮﻩ حاضر نمی شدند ﺩﺳﺖ ﺑﻪ ﻏﺬﺍ نمی زدند.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۹:۲۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس