*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ \ ۱۰ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 16, 2019
توصیه آیت الله العظمی مظاهری به جوانان: عمر خود را به تماشاي فيلم و سريال و شنيدن موسيقي‌ نگذرانید حوزه/ آیت الله العظمی مظاهری گفتند: در قيامت بابت اتلاف وقت مؤاخذه خواهند شد. آن دسته از افراد که شبانه‌روز، خود را سرگرم کارهايي مانند تماشاي فيلم و سريال و شنيدن موسيقي‌ مي‌کنند و به فکر کار، مطالعه، خدمت به خلق خدا و عبادت نيستند و عمر خود را به بطالت و بيهودگي مي‌گذرانند، از زندگي، حاصلي جز پوچي نصيب آنان نمي‌گردد، در آخرت نيز گرفتار خواهند بود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۱۱
شیوه های پژوهشی روایات آخرالزمانی بررسی می شود نشست علمی «شیوه های پژوهشی روایات آخرالزمانی» توسط نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به پرسش های دینی در اصفهان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۴:۱۵
در مدرسه حضرت نرجس(س) یزدانشهر بررسی شد؛ نسبت انقلاب اسلامی با انقلاب مهدوی حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با عنوان « نسبت انقلاب اسلامی با انقلاب مهدوی» با حضور کارکنان، اساتید، دانش آموختگان و طلاب، در مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(سلام الله علیها) یزدانشهر برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۳:۴۷
در یک کرسی آزاداندیشی؛ جایگاه زن در قبل و بعد از انقلاب بررسی شد حوزه/ جایگاه علمی زنان در پس از انقلاب به خوبی از روی آمار قابل جستجو است، آمار زنان دانشجو، آمار زنان شاغل و ... آیا زنان در پس از انقلاب که به وجودشان ارزش داده شد، بیشتر در فضای جامعه فعالیت دارند یا قبل از انقلاب که آزادی را برهنگی معنا می کردند؟
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۳:۳۵
در مدرسه فاطمه محدثه(س) اصفهان بررسی شد؛ حوادث دوران چهل ساله انقلاب حوزه/ نشست سیاسی با موضوع «حوادث دوران چهل ساله انقلاب»، با حضور کادر، اساتید و طلاب، در مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه محدثه(س) اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۴
مسئول سیاسی دانشگاه امیرالمومنین(ع) اصفهان: دشمن سفره مردم را میدان جنگ قرار داده است حوزه/ مسئول سیاسی دانشگاه امیرالمومنین(ع) اصفهان گفت: دشمن جنگ را بر سر سفره مردم آورده است و اینکه بعضی ها زمزمه قحطی را سر می دهند باید بدانند که اقتصاد ایران به دو دلیل فلج نمی شود یک ظرفیت و منابع ایران و دوم مردم ایران.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۱
مدیر موسسه تحقیقات راهبردی تمدن اسلامی: خلق پول و حاکمیت دلار کشور را دچار بحران کرد حوزه/ حجت الاسلام متولی امامی گفت: بزرگترین معضل جمهوری اسلامی در مسئله اقتصادی خلق پول بدون پشتوانه است که شکاف طبقاتی عجیبی در جامعه ایجاد می کند و یک ربای سیستمی را رقم می زند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۱
استاد دانشگاه در جمع بانوان طلبه: دین مجموعه ای از ضوابط و برنامه ها برای سعادت دنیا و آخرت انسان است حوزه/ رضوانی با بیان این که دین مجموعه ای از ضوابط و برنامه هایی است که برای سعادت دنیا و آخرت انسان کفایت می کند، گفت: به نظر علامه طباطبایی دینی که پیامبر(ص) به عالم عرضه کرده است هم ظاهر را می سازد و هم باطن را، هم معاش را و هم معاد را، در حالی که برخی در شناخت دین گزینشی عمل کرده و تنها به برخی از ابعاد دین توجه دارند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۱:۴۱
در مدرسه فاطمه محدثه(س) اصفهان بررسی شد؛ عوامل مؤثر در رشد مقامات معنوی حوزه/ نشست اخلاقی «عوامل مؤثر در رشد معنوی»، در مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه محدثه(س) اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۱:۳۷
استاد حوزه علمیه خواهران: امروز روز بیدارباش حوزه های علمیه در برابر فتنه هاست حوزه/ حسینی با تاکید بر این که امروز روز بیدارباش حوزه های علمیه در برابر فتنه هاست، تاکید کرد: شناخت حوزه های علمیه و طلاب از جریان ها و چهره های سیاسی استحاله شده در درون نظام که در بزنگاه های فتنه ابزار دست دشمن قرار می گیرند، ضروری است .
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۱:۲۱
در مدرسه علمیه کوثر اصفهان بررسی شد: فتنه و ویژگی های فتنه گر در نهج البلاغه حوزه/ نشست علمی پژوهشی با عنوان «فتنه و ویژگی های فتنه گر در نهج البلاغه» با حضور کادر و طلاب، در مدرسه علمیه کوثر اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۱:۱۷
مسئول امور روحانیون در سپاه پاسداران در کاشان: روحانیت در دفاع مقدس به دیگران نگفت «شما بروید، ما می آییم» حجت الاسلام طیبی فر با تاکید بر این که شهدای روحانی چهره های درخشانی هستند که در طول تاریخ تشییع هر کجا سخن از دفاع از حق بوده است، جلودار بوده اند، گفت: روحانیت در دفاع مقدس به دیگران نگفت «شما بروید، ما می آییم»، خودشان در میدان نبرد با دشمن بعثی جلودار بودند و دیگران را هم به همراه خود می بردند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۱:۰۱
مسئول بسیج اساتید حوزه علمیه کاشان: روحانیت پیام های حماسه ۹ دی را تبیین کند حوزه/ مسئول بسیج اساتید حوزه علمیه کاشان، حماسه ۹ دی را سالروز نشان دادن بصیرت مردم در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: بصیرت و اعتقادات مردم به نظام در حماسه ۹ دی، توطئه های دشمنان را ناکام گذاشت.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۷:۰۲
رئیس سازمان عقیدتی ارتش جمهوری اسلامی ایران: هدف فتنه گران براندازی اصل انقلاب و نظام بود حوزه/ حجت الاسلام محمدحسنی گفت: مردم با حماسه ای که در ۹ دی سال ۸۸ آفریدند به دشمن فهماندند این ملت پیوندشان با نظام، اسلام، انقلاب و ولایت ناگسستنی است.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۳:۰۴
سردار فضلی در جمع مردم اصفهان: مردم در ۹ دی اجازه ندادند سقیفه دیگری تکرار شود/ در فتنه ۸۸ به اندازه ۸ سال جنگ تحمیلی بر کشور هزینه تحمیل شد حوزه/ سردار فضلی با تاکید بر این که مردم در ۹ دی اجازه ندادند سقیفه دیگری تکرار شود، گفت: ۲۹خرداد ۸۸ ولی فقیه خطبه خواندند و فرصتی را برای شکایت کردن فتنه گران معین کردند، اما فتنه گران روز ۳۰ خرداد کشته سازی کردند و در ۸ ماه فتنه، به اندازه هشت سال جنگ تحمیلی از ام القرای جهان اسلام(ایران) انرژی گرفتند.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۲:۵۴
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون اصفهان: تفکر بسیجی در بین مردم بدرستی تبیین شود حوزه/مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان اصفهان گفت: متاسفانه تفکر بسیجی در بین مردم بد تبیین شده است. جذب بسیج باید در میان کسانی باشد که با تفکر بسیج مخالفند، مهم این است که بد حجاب ها را باحجاب کنیم این عملکرد صحیح می باشد .
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۱:۵۱
در مدرسه ریحانه اصفهان تبیین شد: چهار گروه که مشمول رحمت الهی می شوند حوزه/ نشست اخلاقی مدیران، کارکنان و اساتید مدارس علمیه خواهران فاطمیه درچه، فاطمه محدثه، جامعه النور و ریحانه اصفهان به میزبانی مدرسه علمیه خواهران ریحانه اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۱:۱۸
در مدرسه فاطمه الزهراء(س) اصفهان مطرح شد: مردم از جان می گذرند تا انقلاب بماند حوزه/ نشست سیاسی با موضوع «بصیرت افزایی»، با حضور طلاب و اساتید، در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۰:۴۷
استاد حوزه علمیه خواهران: امروز روز نمایش انقلابی گری است حوزه/ استاد حوزه خواهران، امروز را روز نمایش انقلابی‌گری دانست و گفت: آنچه باید همه به خصوص جوان ها نسبت به آن وفادار باشند انقلابی گری است تا بتوانیم راه دستیابی به اهداف انقلاب را با موفقیت پیش ببریم.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۰:۴۱
عضوفراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی : ۹ دی روز حماسه آفرینی ملت در دفاع از انقلاب و نظام است حوزه/ ساداتی نژاد با بیان اینکه بنا به فرموده امام راحل، ملت ایران از مردم زمان پیامبراکرم (ص) برترند، گفت: با گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ملت بارها نشان دادند همان مردمی هستند که حضرت امام(ره) فرمود و مقام معظم رهبری به صورت واقعی به آنها اعتقاد داشته و دارند.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۰۹:۳۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس