*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۸ شعبان ۱۴۴۰ \ Tuesday, April 23, 2019
«بهترین در خواست ها» حوزه/ نشست اخلاقی با موضوع «بهترین در خواست ها» با حضور کادر، اساتید و طلاب در مدرسه علمیه خواهران الزهراء المرضیه(س) اصفهان، برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۱
دوره آموزشی زبان وحی در اصفهان برگزار می شود مدیر گروه أحباب لغة الوحی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از برگزاری دوره‌های آموزش زبان عربی، در دو سطح طلاب و غیر طلاب خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۹
مدیر مدرسه علمیه کریمه اهل بیت (س) خوانسار : حرکت برخلاف سنت های الهی موجب سقوط و نابودی است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه کریمه اهل بیت (س) خوانسار گفت: شناخت سنت های الهی و فهم آنها در انتخاب مسیر زندگی بسیار موثر است، زیرا حرکت برخلاف سنت های الهی، موجب شکست، سقوط و نابودی انسان می شود و او را از نیل به کمال و سعادت حقیقی دور می کند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۳
در مدرسه علمیه ریحانه اصفهان مطرح شد؛ سند ۲۰۳۰ نظام تفکر غرب را برای ما آشکار می کند حوزه/ سند ۲۰۳۰ نظام تفکر غرب را خیلی قشنگ برای ما بیان می کند و باعث می شود که ژست فرنگی و غربی بگیریم.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۳
آیت الله ناصری: کسی که علم بیاموزد و به آن عمل نکند کور وارد محشر می شود حوزه/ استاد اخلاق حوزه در جمع بانوان طلبه اصفهان گفت: کسانی که حقیقتاً طالب علم باشند و به علمشان عمل کنند، آنچه در آسمان ها و زمین است برای طالب علم، طلب مغفرت می کنند .
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۸
معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان: شورای طلاب پل ارتباطی بین طلاب و مرکز مدیریت است حجت الاسلام مومنی گفت: مکانیزم بسیار خوبی برای شورای طلاب طراحی شده و اگر جای خود را در مدارس علمیه باز کند بهترین و بالاترین گام مشورتی و تصمیم گیری گروهی، شورای طلاب حوزه علمیه خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۰
جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان : هدف شورای طلاب کادرسازی، نظارت و بهینه سازی وضعیت حوزه است حجت الاسلام والمسلمین باطنی گفت: جنس کار در شورای طلاب، جنس نظارتی و هم افزایی است و بیشتر به سمت بارش افکار و نظارت بر وضع موجود و ارائه طریق برای بهینه سازی وضعیت حوزه است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۹
رئیس و نایب رئیس شورای شورای طلاب اصفهان انتخاب شدند حوزه/ مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه های علمیه استان اصفهان از انتخاب رئیس و نایب رئیس شورای طلاب استان اصفهان خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۵
کارشناس دینی تبیین کرد: پنج عامل مهم برای ممانعت از خسران در دنیا حوزه/ حجت الاسلام محسنی گفت: توجه به پنج عامل مهم دراین باب اهمیت دارد باور به بسته شدن بازار دنیا و از دست دادن فرصت ها نخستین عامل است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۳
حجت الاسلام راستگو در گفت وگو با «حوزه»: صلابت و رفاقت، لازمه تربیت صحیح فرزندان است حوزه/ بنیان‌گذار طرح تربیت مربی کودک و نوجوان حوزه علمیه قم گفت: پدران و مادران در ارتباط با فرزندان خود باید هم صلابت و هم رفاقت داشته باشند، تا ارتباطشان با فرزندان گسسته نشده و در تربیت آنها دچار مشکل نشوند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۶:۲۴
درس اخلاق؛ شرح چهل حدیث، حدیث سی‌ و چهارم: عواقب ترجیح تمایلات نفسانی بر دستورات الهی حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری گفتند: کسی که اهل هوا و هوس است، دنیای او پر از گرۀ کور می‌شود و هر گره‌ای که باز می‌شود، گرۀ دیگری در زندگی‌اش بسته خواهد شد و به‌طور کلي زندگي او روي برکت و گشايش را نخواهيد ديد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۶:۱۵
مدرسه فاطمه الزهرا(س) نایین میزبان یک نشست مهدوی حوزه/ نشست مهدویت با سخنرانی استاد مرکز تخصصی مهدویت قم و با حضور اساتید، کادر و طلاب، در مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) شهرستان نایین برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۹
بازدید طلاب خوانسار از کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی حوزه/ مدیر مدرسه علمیه خواهران کریمه اهل بیت (س) خوانسار از بازدید طلاب این مدرسه از کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۷
استاد حوزه در جمع بانوان طلبه: راه رسیدن به هدف، زنده دیدن قرآن است استاد حوزه گفت: راه رسیدن به هدف نیکو زنده دیدن قرآن است و باید از آیات الهی در تمام لحظات بهترین استفاده را کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۹
در مدرسه علمیه الزهراء(س) فریدن؛ راه های حمایت از طلاب بررسی شد حوزه/ جلسه اولیاء و اساتید با موضوع «تاثیر همراهی و خانواده ی طلاب در موفقیت آنان، در مدرسه علمیه الزهراء(س) فریدن برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۵
در مدرسه حضرت فاطمه محدثه(س) اصفهان بررسی شد؛ منظور از "مطلقه" در ولایت فقیه چیست؟ حوزه/همه قوانین و نظام های سیاسی می گویند یک نفر باید حرف آخر را بزند ولو معصوم نباشد تا بن بست ها را از جلوی پیشرفت جامعه بردارد و در اسلام در زمان غیبت معصوم، این وظیفه به عهده ولایت فقیه گذاشته شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۹
حجت الاسلام و المسلمین جعفر ناصری : نظام نامه اخلاقی تدوین شود حوزه/ استاد اخلاق حوزه گفت: طلبه ای که وارد حوزه علمیه می شود اگر شخصیت او ساخته نشود، آرام نمی گیرد و با کتاب، لفظ و جایگاه کاری صِرف نمی توان قلب او را آرام کرد و از ورود به حوزه، علم همراه با ساخته شدن، تهذیب، تزکیه، آرامش و اتصاف به فضایل و دوری از رذایل را می خواهد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۹
جزئیات شرکت در همایش بین المللی «فقه گردشگری» حوزه/ پس از اينكه شهر تبريز در سال ۲۰۱۷ به عنوان پايتخت گردشگري كشورهاي اسلامي معرفي شد. در شوراي پژوهشي تبريز، همايش بين المللي فقه گردشگري مطرح شد. طبق برنامه ريزي هاي انجام شده، اين همايش روزهای ۴، ۵و۶ ارديبهشت ۱۳۹۸در تبريز برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۳
رئیس مرکز تخصصی اخلاق و تربیت اسلامی اصفهان: حوزه توجه بیشتری به مراکز تخصصی اخلاق داشته باشد حوزه/ حجت الاسلام مومنی با بیان این که امروزه حتی جذب فِرق نیز جذب کلامی نیست، بلکه جذب اخلاقی است، گفت: جالب است که همه دانسته اند باید در حوزه اخلاق سرمایه گذاری کنند، چرا که حوزه اخلاق اهمیت بالایی دارد و ما نیز باید بیشتر به این عرصه توجه کنیم.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۹
در مدرسه الزهراء المرضیه(س) اصفهان تاکید شد: سطر سطر بیانیه گام دوم انقلاب برای مردم تبیین شود حوزه/ نشست سیاسی با موضوع «تبین بیانیه گام دوم» در مدرسه علمیه خواهران الزهراء المرضیه اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس