*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۹ شعبان ۱۴۴۰ \ Wednesday, April 24, 2019
استاد حوزه در جمع بانوان طلبه: راه رسیدن به هدف، زنده دیدن قرآن است استاد حوزه گفت: راه رسیدن به هدف نیکو زنده دیدن قرآن است و باید از آیات الهی در تمام لحظات بهترین استفاده را کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۹
در مدرسه علمیه الزهراء(س) فریدن؛ راه های حمایت از طلاب بررسی شد حوزه/ جلسه اولیاء و اساتید با موضوع «تاثیر همراهی و خانواده ی طلاب در موفقیت آنان، در مدرسه علمیه الزهراء(س) فریدن برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۵
در مدرسه حضرت فاطمه محدثه(س) اصفهان بررسی شد؛ منظور از "مطلقه" در ولایت فقیه چیست؟ حوزه/همه قوانین و نظام های سیاسی می گویند یک نفر باید حرف آخر را بزند ولو معصوم نباشد تا بن بست ها را از جلوی پیشرفت جامعه بردارد و در اسلام در زمان غیبت معصوم، این وظیفه به عهده ولایت فقیه گذاشته شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۹
حجت الاسلام و المسلمین جعفر ناصری : نظام نامه اخلاقی تدوین شود حوزه/ استاد اخلاق حوزه گفت: طلبه ای که وارد حوزه علمیه می شود اگر شخصیت او ساخته نشود، آرام نمی گیرد و با کتاب، لفظ و جایگاه کاری صِرف نمی توان قلب او را آرام کرد و از ورود به حوزه، علم همراه با ساخته شدن، تهذیب، تزکیه، آرامش و اتصاف به فضایل و دوری از رذایل را می خواهد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۹
جزئیات شرکت در همایش بین المللی «فقه گردشگری» حوزه/ پس از اينكه شهر تبريز در سال ۲۰۱۷ به عنوان پايتخت گردشگري كشورهاي اسلامي معرفي شد. در شوراي پژوهشي تبريز، همايش بين المللي فقه گردشگري مطرح شد. طبق برنامه ريزي هاي انجام شده، اين همايش روزهای ۴، ۵و۶ ارديبهشت ۱۳۹۸در تبريز برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۳
رئیس مرکز تخصصی اخلاق و تربیت اسلامی اصفهان: حوزه توجه بیشتری به مراکز تخصصی اخلاق داشته باشد حوزه/ حجت الاسلام مومنی با بیان این که امروزه حتی جذب فِرق نیز جذب کلامی نیست، بلکه جذب اخلاقی است، گفت: جالب است که همه دانسته اند باید در حوزه اخلاق سرمایه گذاری کنند، چرا که حوزه اخلاق اهمیت بالایی دارد و ما نیز باید بیشتر به این عرصه توجه کنیم.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۹
در مدرسه الزهراء المرضیه(س) اصفهان تاکید شد: سطر سطر بیانیه گام دوم انقلاب برای مردم تبیین شود حوزه/ نشست سیاسی با موضوع «تبین بیانیه گام دوم» در مدرسه علمیه خواهران الزهراء المرضیه اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۸
معاون تبلیغ حوزه علمیه چهارمحال و بختیاری خبر داد: انجام کار تربیتی برای ۲۰هزار دانش آموز چهارمحال و بختیاری حوزه/ حجت الاسلام مردانی گفت: طرح هجرت در سه محور در استان ها فعالیت می کند که برای طرح بلند مدت ۶۵ طلبه، برای مدارس ۳۰ نفر خواهر و برادر اعزام شده و برای قریب به ۲۰ هزار دانش آموز کار تربیتی انجام می دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۲:۴۰
در مدرسه فاطمه الزهراء(س) اصفهان تبیین شد؛ ویژگی های محسنین حوزه/ نشست اخلاقی با موضوع «اوصاف محسنین» با حضور اساتید و طلا، در مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۳
خدمت رسانی یک مدرسه علمیه به مردم؛ از تاسیس موسسه خیریه صالحون تا راه اندازی موزه حوزه/ مدیر مدرسه علمیه المهدی(عج) آران و بیدگل از تاسیس موسسه خیریه صالحون با کمک جمعی از معتمدین و خیرین به منظور کمک و رفع مشکلات درمانی نیازمندان خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۷
در مرکز تخصصی فقه و اصول النفیسه اصفهان مطرح شد: در ۱۲۰ حوزه در حال جنگ با صهیونیست ها هستیم حوزه/ در ۱۲۰ حوزه در حال جنگ با صهیونیست ها هستیم، حوزه سخت، نیمه سخت و نرم. وظیفه ما شناخت نوع این جنگ ها و رویکرد مقابله با آن ها است که باید آفندی و تهاجمی باشد، به عنوان نمونه در فضای مجازی ما نسبت به فرقه های مختلف انحرافی شبهه ایجاد کنیم تا آن ها را وادار به پاسخ به شبهات کنیم و لازمه این کار داشتن بصیرت فاطمی است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۴۵
در مدرسه حضرت نرجس(س) یزدانشهر مطرح شد؛ تبیین منظومه فکری مقام معظم رهبری نیاز امروز جامعه است حوزه/ نشست «تبیین طرح اندیشه های مقام معظم رهبری » در مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س) یزدانشهر برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۶
دومین دوره تربیت مربی سیاسی در اصفهان آغاز شد مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه های علمیه استان اصفهان از برگزاری دومین دوره تربیت مربی سیاسی در حوزه علمیه استان اصفهان خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۶
معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان: هدف دوره های «تربیت مربی سیاسی» تربیت سخنران نیست حوزه/ حجت الاسلام مومنی گفت: آگاهی و اطلاع داشتن از تاریخ معاصر و آشنایی با جریانات معاصر لازمه دست یافتن به علم سیاسی است و برطرف کردن شبهات ذهنی در حوزه های مختلف سیاسی باید جز اولویت های طلاب در این دوره ها باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۲
معاون ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور: کانون های فرهنگی مساجد به تبیین و اجرای بیانیه گام دوم ورود کنند حوزه/ معاون ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به پیشگامی مسجد و اصحاب مسجد از پیش از انقلاب تاکنون، گفت: در زمینه تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب در قالب بیانیه گام دوم بار دیگر اعضای کانون ها و اصحاب مسجد به طور قطع پیشگام خواهند بود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۹:۳۷
فعالیت یک هزار و ۹۰۰ کانون فرهنگی در مساجد اصفهان حوزه/ نیستانی با اشاره به فعالیت یک هزار و ۹۰۰ کانون فرهنگی هنری در مساجد استان اصفهان، گفت: بیش از ۳۳۰ هزار نفر از اعضای کانون ها در سامانه ثبت شدند و این استان در زمینه اعضای کانون ها، رتبه اول کشوری را دارد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۳
جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان: تخریب کنندگان حوزه و روحانیت در زمین دشمن بازی می کنند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین باطنی گفت: دست هایی در کار است تا موفقیت های انکار ناپذیر حوزه علمیه را واژگون معرفی کند و نیمه خالی لیوان را به نمایش بگذار، حوزه علمیه اصفهان با آغوش باز پذیرای طرح ها و پیشنهادات کسانی که مدعی دلسوزی برای حوزه و روحانیت هستند، است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۷:۳۶
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان: تبلیغ در حوزه کودک و نوجوان به نوآوری و خلاقیت نیاز دارد رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: فناوری‌های نو فرصت بی‌نظیری را برای تبلیغ در حوزه کودک و نوجوان فراهم آورده است که با خلاقیت و نوآوری می‌توان آن را بسط و گسترش داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۱
در آستانه سال جدید؛ رقابت طلاب کاشان در فینال مسابقات فوتسال+ عکس حوزه/ فینال فوتسال یازدهمین جشنواره مسابقات ورزشی مدارس علمیه منطقه کاشان، در مجتمع فرهنگی ورزشی شهید احمد مسجدی لَتحُر این شهرستان برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۵
عضو خبرگان رهبری : رمز و راز اعتکاف در انقطاع از دنیا است حوزه/ آیت الله مهدوی گفت: انقطاع مقام زهد را برای فرد به همراه می آورد و این به معنای آن است که انسان ترک تعلق از دنیا می کند و وقتی انسان از دنیا دل برید، پرواز می کند، اما مشکل انسان ها همین چسبیدن به دنیا است .
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس