*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
تکریم خبرگزاری حوزه از خانواده شهید مالامیری حوزه/ در مراسم تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدای طلبه و روحانی مدافع حرم از پدر، مادر و برادر شهید مالامیری تقدیر به عمل آمد.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۲۲:۴۲
پدر شهید مدافع حرم حجت الاسلام مالامیری از فرزندش می گوید: همان طور که محمد مهدی آرزو داشت چیزی از جنازه اش باقی نماند/ نحوه شهادت اولین روحانی شهید مدافع حرم حوزه/ پدر شهید حجت الاسلام محمد مهدی مالامیری اولین روحانی شهید مدافع حرم، در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن به بیان خاطراتی از فرزند شهیدش پرداخت.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۲۲:۳۶
مسئول دفتر امور اجتماعی و سیاسی حوزه های علمیه کشور: حوزه اجازه نمی دهد کوچک ترین انحرافی در نظام به وجود آید/ روحانیت در دفاع از اسلام و انقلاب حاضر است تکه تکه شود حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین زمانی با بیان این که حوزه های علمیه همانند دیگر اقشار مردم حمایت کاملی از دستگاه های نظام دارد، گفت: حوزه های علمیه هدایت دستگاه های اجرایی را به عنوان رسالت اصلی خود می داند و اجازه نمی دهد کوچک ترین انحرافی در این دستگاه ها به نام اسلام به وجود آید.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۲۲:۲۴
بوسه حجت الاسلام والمسلمین زمانی بر دست پدر شهید مالامیری حوزه/ مسئول دفتر امور اجتماعی و سیاسی حوزه های علمیه کشور، در مراسم تجلیل از خانواده اولین شهید روحانی که به میزبانی خبرگزاری حوزه در نمایشگاه قرآن برگزار شد، بخشی از سخنرانی خود را قطع کرد و دست پدر شهید مالامیری را بوسید.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۲۰:۱۷
مدیر حوزه علمیه تهران در تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم: شهید مالامیری سند افتخار حوزه های علمیه است/ روحانیت عهد خود به دین و انقلاب را با خونش تضمین می کند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رحیمی صادق، شهدای روحانی را سند افتخار حوزه های علمیه دانست و تأکید کرد: روحانیون با خون خودشان عهدشان نسبت به ارزش های اسلام و انقلاب را تضمین کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۹:۵۰
به میزبانی خبرگزاری رسمی حوزه برگزار شد؛ تجلیل از خانواده اولین شهید روحانی مدافع حرم در نمایشگاه قرآن حوزه/ آیین تکریم و تجلیل از خانواده اولین شهید روحانی مدافع حرم حجت الاسلام محمد مهدی مالامیری، به میزبانی خبرگزاری رسمی حوزه، در بخش حوزوی نمایشگاه بین المللی قرآن تهران برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۹:۳۵
مدير امور بين الملل موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمينی(ره): مؤسسات و مراکز قرآنی بامردم ارتباط قوی برقرار کنند مدير امور بين الملل مؤسسه آموزشی امام خمينی(ره) با بیان اینکه منحصر کردن فعالیت های دینی و قرآنی در نمایشگاه کافی نیست، گفت: مراکز دینی و قرآنی از طریق گوناگون حتی از فضای مجازی با مردم ارتباط قوی برقرار کنند.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۹:۱۵
مسؤل ارتباطات رسانه ای مؤسسه امام خمینی(ره) خبر داد: عرضه آخرین دستاوردهای علمی مؤسسه امام خمینی(ره) در نمایشگاه قرآن مسؤل ارتباطات رسانه ای مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: این مؤسسه در نمایشگاه قرآن ۱۸۰ عنوان پایان نامه که برخی از ان ها دارای رتبه کشوری هستند را در معرض دید بازدیدکنندگان و محققان قرار داده است.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۸:۳۵
توسط حوزه علمیه خراسان؛ مسابقه قرآنی نور الثقلین در نمایشگاه قرآن برگزار می شود مسابقه قرآنی نور الثقلین توسط حوزه علمیه خراسان در بیست و ششمین نمایشگاه قران برگزار می شود.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۸:۳۲
در نشست علمی «شبهات روز با نگاه تفسیری» در نمایشگاه قرآن؛ گروه های شبهه افکن و شیوه های پاسخگویی به شبهات بررسی شد در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن نشست علمی«شبهات روز با نگاه تفسیری» از سوی جامعه الزهرا(س) برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۵:۴۱
معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی خبر داد: حمایت از تولیدات قرآنی در فضای مجازی معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی، گفت: اگر کسی با هنر و ابتکار خودش تولید قرآنی داشته باشد لازم است تا حمایت های لازم از آن تولیدات انجام بگیرد.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۴:۴۴
امروز ساعت ۱۹ عصر در نمایشگاه قرآن تهران؛ خبرگزاری حوزه از خانواده های شهدای طلبه و روحانی مدافع حرم تجلیل می کند حوزه/ آیین تجلیل از خانواده های شهدای طلبه و روحانی مدافع حرم حجت الاسلام محمد مهدی مالامیری و هادی ذوالفقاری، امروز پنج شنبه ۹ خرداد، ساعت ۱۹ عصر، در بخش حوزوی نمایشگاه بین المللی قرآن تهران برگزار می شود.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۴:۲۴
در بیست و ششمین نمایشگاه قرآن؛ پرتال جامع علوم و معارف قرآن رونمایی شد در بخش حوزوی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن از پرتال جامع علوم و معارف قرآن رونمایی شد.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۴:۲۴
در بیست و ششمین نمایشگاه قرآن؛ نشست علمی «خانواده قرآنی الگوی جامعه اسلامی» برگزار شد نشست علمی «خانوداه قرآنی الگوی جامعه اسلامی» در بخش حوزوی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۲:۲۰
در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن؛ کتاب های تدبر در قرآن و سیره عملی انبیاء و اهل بیت(ع) ارائه می شود غرفه تدبر در قرآن امسال با کتب و سی دی های آموزشی با موضوعات قرآنی و سیره اهل بیت(ع) و انبیاء الهی در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن آثار ارزشمندی را برای نوجوانان و بزرگسالان به مخاطبان ارائه می دهد.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۱:۳۴
معاون فرهنگی اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان: «عمل به قرآن» با سکانداری حوزه در جامعه ترویج شود معاون فرهنگی اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان، با بیان اینکه انقلاب اسلامی نمونه ای از اقامه قرآن است، گفت: باید روز به روز عمل به قرآن با سکان داری حوزه در جامعه ترویج شود.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۱:۱۹
آیت الله مقتدایی در جمع خیرین حوزه ساز مطرح کرد : کمک به حوزه های علمیه فرصت مناسبی برای خیرین است/ ثواب ساخت مدارس علمیه حوزه/ آیت الله مقتدایی با اشاره به این که خیرین با خیرات خود سود کلانی به دست می آورند، تأکید کرد: خیرین اعمال خود را جلوتر از مرگ می فرستند. سعادت دنیا و آخرت در این کار است.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۱:۱۹
معاون تهذیب و تربیت حوزه علمیه: معارف قرآنی به زبان نسل امروز ترویج شود حوزه/ معاون تهذیب و تربیت حوزه علمیه، گفت: به نظر می رسد اکنون حوزه های علمیه در ترویج قرآن به زبان نسل امروز و با تنوع جذابی که در ارائه محصولات قرآنی باید داشته باشند، مقداری فاصله دارند.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۱:۱۸
به همت ستاد امر به معروف ونهی از منکر؛ نشست های تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در نمایشگاه قرآن برگزار می شود نشست های تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در دو نوبت بعد از ظهر و شب همزمان با ماه مبارک رمضان در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن برگزار می شود.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۱:۱۷
مدیر کمیته نهادهای عمومی و دستگاه های دولتی نمایشگاه قرآن بیان کرد: ربع قرن فعالیت های قرآنی نمایشگاه/ کار اجرایی ریخت و پاش دارد حوزه/ مدیر کمیته نهادهای عمومی و دستگاه های دولتی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن با اشاره به مشکلات نمایشگاه عنوان داشت: کار اجرایی که بی نقص نمی شود.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۱:۱۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس