*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
محمود لولاچیان: حل مشکلات حوزه های علمیه از قدیم الایام بر عهده بازاریان و خیّرین بود حوزه/ لولاچیان با تأکید بر این که مظلوم ترین قشر در جامعه طلاب و حوزه های علمیه هستند، گفت: دانشگاهیان از چه امکاناتی برخوردارند و طلاب از چه امکاناتی؟بهترین مکان ها برای تأسیس دانشگاه اختصاص داده می شود، ولی برای حوزه های علمیه چه؟
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۱:۰۶
محسن رفیق دوست: وقتی روحانی در مدرسه باشد حادثه فاجعه بار منطقه ۲ تهران رخ نمی دهد حوزه/ محسن رفیق دوست گفت: فقر فرهنگی در بیشتر مدارس کشور بیداد می کند. اگر یک روحانی مهذب در مدرسه باشد، مگر حادثه تلخ و فاجعه باری همانند مدرسه منطقه ۲ تهران رخ می دهد؟
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۱:۰۶
با سخنرانی آیت الله مقتدایی؛ نشست انجمن خیرین توسعه حوزه های علمیه برگزار شد حوزه/ نشست انجمن خیرین توسعه حوزه های علمیه سراسر کشور با سخنرانی آیت الله مقتدایی، در تهران برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۰:۵۷
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با «حوزه»: در برخورد با فجایع یکی از مدارس غرب تهران ریشه‌ای عمل شود/آثار سند ۲۰۳۰ ولنگاری فرهنگی در کشور را به دنبال دارد حوزه/ عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در برخورد با فجایع یکی از مدارس غرب تهران ریشه‌ای عمل شود، گفت: اثرات سند ۲۰۳۰ ولنگاری فرهنگی در کشور را به دنبال دارد.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۶:۰۱
استاد انصاریان تبیین کرد: راه های استجابت دعا حوزه/ خداوند می‌فرماید دعا کنید من خودم ضامن مستجاب شدن دعایتان هستم؛ اما انسان باید بسیار مراقب باشد که عجله و شتاب نداشته باشد، از این‌که مشکل بعد از دعاکردن حل نشده دلگیر نشود، از کوره در نرود و از پروردگار عالم ناراحت نشود. خداوند مهربان خودش برای هر چیزی و هر کاری زمان خاص قرار داده است.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۳:۰۲
انتخابات هیئت رئیسه مجلس برگزار شد/ لاریجانی رئیس ماند حوزه/ در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، انتخابات هیئت رئیسه مجلس در سومین سال دوره دهم برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۲:۴۳
دفتر آیت الله حائری شیرازی در بیانیه ای اعلام کرد؛ تکذیب ارتباط فرد متعرض به دانش آموزان با خانواده آیت الله حائری شیرازی حوزه/ بیت مرحوم آیت الله محیی الدین حائری شیرازی با صدور اطلاعیه‌ای، خبر منتشر شده در برخی شبکه‌های اجتماعی مربوط به انتساب فرد متجاوز به دانش آموزان در یکی از دبیرستان‌های تهران به خاندان آیت الله حائری شیرازی را تکذیب کرد.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۲:۳۲
مدیر عامل خبرگزاری حوزه در نمایشگاه بین المللی قرآن: رسانه تراز حوزه و انقلاب در جهت تمدنی حرکت می کند/ فضای نقد را دنبال می کنیم حوزه/ مدیر عامل خبرگزاری حوزه، رسانه تراز انقلاب اسلامی و حوزه را رسانه ای دانست که در جهت تمدنی حرکت کند، گفت: ما در خبرگزاری حوزه جوامع هدف خود را توسعه داده و طیف متنوعی را پوشش خبری می دهیم و فضای نقد را نیز در رسانه حوزه گسترش داده ایم.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۰:۲۲
پرفروش ترین های غرفه معاونت تبلیغ حوزه در نمایشگاه قرآن حوزه/ کتاب های «موفقیت در تبلیغ»، «مهارتهای شادی آفرین» و«جذاب سازی کلاس های دینی» از آثار معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه است که مورد استقبال باز دیدکنندگان از نمایشگاه قران قرار گرفت.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۰:۲۰
در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن؛ دو کتاب «درسنامه اقامه قرآن» و «تذکر قرآنی» رونمایی شد دو اثر مکتوب «درسنامه اقامه قرآن» و «تذکر قرآنی» در بخش حوزوی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم رونمایی شد.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۰۹:۵۹
در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن؛ ثبت نام آموزش حفظ تلفنی قرآن انجام می شود حوزه/ همزمان با برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم مسابقه حافظین ویژه حافظان یک تا سی جزء قرآن کریم هر شب در محل نمایشگاه برگزار می شود.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۲۱:۱۵
رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن: با آثار به روز قرآنی به نیاز های جامعه پاسخ داده شود رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن با بیان اینکه نمایشگاه باید تبلور نیاز های جامعه باشد، گفت: با استفاده از آثار به روز قرآنی به نیاز های جامعه پاسخ داده شود و لذا باید مراکز قرآنی در این جهت بیش از پیش تلاش کنند.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۹:۵۵
مدیر اجرایی آموزش نرم افزاری علوم اسلامی نور در گفت و گو با حوزه: ارائه ۳۰۰ عنوان نرم افزار علوم اسلامی در نمایشگاه قرآن مدیر اجرایی آموزش نرم افزاری علوم اسلامی نور گفت: امسال با ۳۰۰ عنوان نرم افزار در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضور داریم و به ارائه محصولات در بخش آموزش نرم افزارمی پردازیم. در واقع امسال رویکرد آموزشی داشتیم و بالای ۶۰۰ نرم افزار تولید شده است.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۷:۲۶
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی: در ارائه محصولات قرآنی دچار سردرگمی هستیم حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه المصطفی، گفت: کماکان در ارائه محصولات و دستاورد های قرآنی دچار سردرگمی کلی هستیم و یک شاخص کلی برای عرضه محصولات نداریم.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۳:۵۴
مدیر حوزه علمیه خراسان: آموزه های کاربردی و به روز قرآنی در اختیار مردم قرار گیرد مدیر حوزه علمیه خراسان، گفت: حوزه ها باید از قران آموزه های کاربردی و به روز تهیه و آماده کنند و در اختیار مردم به خصوص نسل جوان که امروز تنشه معارف قرانی هستند قرار دهند.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۳:۴۳
در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن؛ «لغت نامه جامع صحیفه سجادیه» رونمایی شد در بخش حوزوی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن از کتاب«لغت نامه جامع صحیفه سجادیه» رونمایی شد.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۳:۴۲
پورمعین تشریح کرد: انجمن خادمان قرآن کریم در سراسر کشورفعال است / انتخاب ۲۲۱ خادم قرآنی در ۲۲ دوره حوزه/ پورمعین تعداد کل خادمان انتخاب شده در ۲۲ دوره گذشته را ۲۲۱ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۲۰۹ خادم آقا، ۱۲ خادم بانو و ۴۲ خادم فقید هستند.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۱:۰۲
فعالیت های قرآنی حرم رضوی در نمایشگاه قرآن؛ چاپ سالانه ۵ میلیون نسخه قرآن/ اجرای طرح «نذر بهشتی» حوزه/ کارشناس امور وقف حرم رضوی، جمع آوری قرآن های مازاد مردم که مورد استفاده قرار نمی گیرد را از طرح های حرم رضوی دانست و بیان کرد: در این طرح قرآن هایی که در خانه ها مازاد هستند جمع آوری شده و به مساجد مناطق محروم اهدا می شود.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۰:۴۵
استاد حوزه و دانشگاه مطرح کرد : تولیدات علمی حوزه در جامعه کمرنگ است حوزه/ استاد حوزه و دانشگاه گفت: متأسفانه مردم از تولیدات حوزه محروم هستند و راهکار این است که مقداری به تفسیر قرآن بیشتر بهاء دهیم. چون تفسیر قرآن است که می تواند منبع دیگر علوم باشد.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۰:۴۴
تبلیغ هنری یا هنر تبلیغی! استقبال کودکان و نوجوانان از برنامه های جذاب «عمو آخوندها» حوزه/ روحانیون خوش ذوق عضو گروه فرهنگی، هنری و تبلیغی دین و هنر با عنوان «عمو آخوندها»، در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، معارف دینی را در قالب بازی، مسابقه، قصه گویی قرآنی و هنر و خلاقیت به کودکان و نوجوانان آموزش می دهند
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۰:۲۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس