*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
با سخنرانی آیت الله تسخیری؛ آیین گشایش بخش بین الملل نمایشگاه قرآن برگزار شد حوزه/ آیین گشایش بخش بین الملل بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۹:۴۷
شهردار تهران از نمایشگاه قرآن بازدید کرد حوزه/ شهردار جدید تهران با حضور در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن از بخش های مختلف بازدید کرد.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۹:۴۵
مسئول فرهنگی مسجد امام صادق(ع) تهران: مساجد در تربیت جوانان مومن و انقلابی نقش محوری دارند حوزه/ ضیافت افطاری مسجد امام صادق(ع) تهران ویژه دانش آموزان و خانواده­ های آنان در محل تالار حسنا صادقیه تهران برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۹:۴۴
معاونت فرهنگی اجتماعی امور مساجد: مسجد محور سبک زندگی دینی است حوزه/ حجت الاسلام صداقت با بیان این که مسجد پایگاه همه کارهای نیک است، گفت: حضور در نماز جماعت حداقل فایده مورد انتظار از مسجد است، در حالی که مسجد محور سبک زندگی دینی است.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۹:۴۳
به میزبانی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع): ضیافت افطاری خانواده های طلاب و روحانیان تهرانی برگزار شد حوزه/ ضیافت افطار ویژه خانواده طلاب و روحانیان تهرانی به میزبانی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و با همکاری معاونت امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه تهران، در مهمانسرای حرم مطهر برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۹:۴۱
در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تهران؛ خبرگزاری حوزه از خانواده اولین شهید روحانی مدافع حرم تجلیل می کند حوزه/ آیین تجلیل از خانواده اولین شهید روحانی مدافع حرم حجت الاسلام محمد مهدی مالامیری، ۱۰ خردادماه، به میزبانی خبرگزاری رسمی حوزه، در بخش حوزوی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن تهران برگزار می شود.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۷:۳۰
توسط مرکز خدمات حوزه های علمیه؛ مسابقه «شمیم وحی» در بخش حوزوی نمایشگاه قرآن برگزار می شود حوزه/ مسابقه قرآنی« شمیم وحی» در بخش حوزوی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن تهران برگزار می شود.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۰:۲۵
در بیست و ششمین نمایشگاه قران صورت گرفت؛ طرح «نور هدایت» حوزه خواهران رونمایی شد حوزه/ طرح نور هدایت توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن رونمایی شد.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۲۱:۴۷
ایده پرداز و تولید کننده سجاده سخنگوی نماز مطرح کرد: سجاده سخنگوی نماز برای کودکان/منبع درآمد ۱۰۰ زندانی در تولید این محصول است حوزه/ شالچی گفت: برای تولید این محصول ۳۸ نفر به صورت مستقیم و ۶۵۰ نفر به صورت غیر مستقیم مشغول به کار هستند. همچنین ۱۰۰ نفر از تولید کنندگان این محصول از زندان نسوان اصفهان هستند که محل تأمین درآمدشان است.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۲۱:۲۵
در نشست تبیین سیره زندگی اهل بیت ؛ آثار دوری جامعه از سیره اهل بیت(ع) بررسی شد حوزه/ نشست تخصصی سیره زندگی اهل بیت(ع) در بخش حوزوی بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۵:۲۸
عضو جامعه مدرسین حوزه: فقه اسلامی فقه زنده، متحرک و جریان ساز است حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه با تاکید بر این که فقه اسلامی فقه زنده، متحرک و جریان ساز است، گفت: قانون اساسی جمهوری اسلامی یکی از دستاورد های فقه پیشرفت اهل بیت است.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۳:۵۷
رئیس پژوهشگاه فقه نظام: راه اندازی گروه فقه پیشرقت در پژوهشگاه فقه نظام رئیس پژوهشگاه فقه نظام گفت: آنچه امروز به شدت نیاز داریم نگاه درجه دوم به فقه است تا بتوانیم فقهمان را متناسب با نیاز های امروز ساماندهی کنیم.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۳:۵۷
در دیدارهای جداگانه با مسئولان روزنامه ها مطرح شد؛ جای خالی خدمات اجتماعی روحانیت در رسانه ها حوزه / در دیدار سردبیر خبرگزاری حوزه با مسئولان تعدادی از روزنامه های کشور مطرح شد: روحانیت بر اساس رسالت ذاتی خودش به فعالیت علمی، تبلیغی و اجتماعی اشتغال دارد و تمام این فعالیتها بدون هیچ توقعی انجام می شود اما شایسته است که رسانه ها نیز بر اساس رسالت ذاتی خودشان و در راستای اطلاع رسانی و شفاف سازی برای مخاطبان، به انعکاس این فعالیت ها بپردازند زیرا هم اینک جای خالی خدمات اجتماعی روحانیت در رسانه ها حس می شود.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۲:۵۳
معاون علمی نمایشگاه بین المللی قرآن: نتوانسته ایم میان هنر و تولیدات حوزه پیوند برقرار کنیم حوزه/حجت الاسلام خسروی خاطرنشان کرد: در حوزه در زمینه قرآن کارهای بسیار خوبی صورت می گیرد و باید نوآوری ها به شکل هنری عرضه شود.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۱:۱۴
در نشست علمی «تصویر پیامبر در قرآن کریم» عنوان شد؛ تحلیل مجادلات پیامبر(ص) با خدا در قرآن/ پیامبر(ص) برای روشنایی جهان آمده بود حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان در نشست «تصویر پیامبر(ص) در قرآن کریم» عنوان کرد: مطالعه مجادلات پیامبر(ص) با خدا ضمن روشن شدن تصویر پیامبر در قرآن کمک خواهد کرد تا بخش‌های ناگفته زیادی درباره گفتمان اصلی قرآن در حوزه پیامبری و هدایت را آشکار شود.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۰:۵۲
مدیر جامعه الزهرا(س) در غرفه خبرگزاری حوزه: غرب در آستانه فروپاشی خانواده هاست/ حوزه های علمیه به مهارت عرضه توجه شایسته نکرده اند حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین مدنی در بازدید از غرفه خبرگزاری حوزه در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن، گفت: ما همان گونه که محتوای فاخر نیاز داریم مهارت عرضه را نیز به صورت فاخر نیاز داریم و این رویکرد را جزو مسائلی اصلی خودمان در جامعه الزهرا(س) قرار داده ایم.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۰:۴۷
عضو جامعه مدرسین حوزه: فعالیت بخش حوزوی نمایشگاه قرآن نشان از بالنده بودن حوزه های علمیه دارد عضو خبرگان رهبری، گفت: فعالیت بخش حوزوی نمایشگاه قرآن نشان از آن دارد که حوزه علمیه همچنان زنده، بالنده و جریان ساز است.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۰:۴۶
توسط بنیاد انصار القرآن اجرا می شود؛ پویش مردمی حمایت از تربیت قرآنی کودکان مناطق محروم/ تربیت ۶۰۰ کودک با حمایت ۲ هزار حامی حوزه/ متصدی غرفه بنیاد انصارالقرآن در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن، تهران، کرمان، خوزستان، کردستان، کرمانشاه، هرمزگان، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد را استان های برگزار شده طرح پویش مردمی حمایت از تربیت قرآنی کودکان و نوجوانان مناطق محروم برشمرد.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۰:۲۷
نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی: درباره بودجه حوزه های علمیه بی انصافی کردند حوزه/ کبیری با تاکید بر این که مخدوش کردن ذهنیات مردم نسبت به حوزه های علمیه و نهادهای فرهنگی کار درستی نیست، گفت: متأسفانه بودجه نهادهای فرهنگی و حوزه های علمیه در رسانه ها بالا و پایین و گاهی اغوا کننده مطرح می شد و این بی انصافی است.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۰:۲۷
نگاهی به غرفه قرآنکده توانمندان؛ قول هایی که داده شد ولی اجرایی نشد/ نمایشگاه قرآن حتی یک ویلچر برای معلولین و سالمندان ندارد حوزه/ مروّتی گفت: به دلیل تند بودن شیب ورودی شبستان تردد برای افراد ویلچری و معلولینی که از عصا استفاده می کنند بسیار سخت است و متأسفانه مصلای تهران با این عظمت یک ویلچر برای استفاده معلولین و سالمندان ندارد.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۰:۲۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس