*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۶ \ السبت ٢٨ صفر ١٤٣٩ \ Saturday, November 18, 2017
معاون سیاسی وزیر کشور در غرفه خبرگزاری حوزه: عدم استفاده از ظرفیت حوزه و روحانیت گناهی نابخشودنیست/ نقش حوزه در افزایش فهم سیاسی مردم بی نظیر است حوزه/ معاون سیاسی وزیر کشور در غرفه خبرگزاری حوزه بر نقش مهم حوزه و روحانیت در افزایش فهم سیاسی مردم تاکید کرد.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۳:۰۱
معاون فرهنگی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع): حوزه های علمیه یادگار امامین باقر و صادق(علیهماالسلام) است حوزه/ معاون فرهنگی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به نقش مصونیت زا و مهم حوزه و معنویت در جامعه اشاره کرد و گفت: اگر از حوزه های علمیه، مساجد و مراکز مذهبی حمایت شود و مردم به خوبی از اخبار و رویدادهای حوزه مطلع شوند وضعیت فرهنگی جامعه این گونه نبود.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۱:۴۰
معاون فرهنگی قوه قضایی در غرفه خبرگزاری حوزه خبر داد: انعقاد تفاهم نامه معاونت فرهنگی قوه قضائیه با حوزه های خواهران حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین صادقی، معاون فرهنگی قوه قضائیه با حضور در غرفه خبرگزاری حوزه در نمایشگاه مطبوعات، از امضای تفاهم نامه همکاری این معاونت با حوزه های علمیه خواهران برای جذب طلاب خواهر در دستگاه قضایی خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۱:۲۲
حجت الاسلام و المسلمین سرلک در غرفه خبرگزاری حوزه: حوزه توجه بیشتری به جریان سازی و نوآوری داشته باشد حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه هنر بر لزوم توجه بیشتر حوزه به امر جریان سازی و نوآوری در توجه به مسایل جامعه و تلاش برای حل آن ها تاکید کرد.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۲۰:۳۴
بازدید چندتن از نمایندگان مجلس از غرفه خبرگزاری حوزه حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی لارگانی، دکتر فتحی پور و دکتر جعفری امروز با حضور در غرفه خبرگزاری حوزه از نزدیک در جریان فعالیت های رسانه ای حوزه قرار گرفتند.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۹:۴۱
آیت الله علیدوست در نشست تخصصی غرفه خبرگزاری حوزه: نامه امام علی(ع) به مالک اشتر ماندگارترین سند حقوق شهروندی است/ رسانه ها باید مبین حقوق مردم باشند حوزه/ عضو ارشد جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که ماندگارترین سند حقوق شهروندی را می توان در نامه امام علی(ع) به مالک اشتر مشاهده کرد، تصریح کرد: این نامه، فقط مختص به شیعیان نیست، بلکه متعلق به بشریت است و ما می توانیم این موضوع را بیش از پیش مطرح کنیم و همین طور رساله حقوق امام سجاد(ع) هم یک سند ماندگار است.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۹:۱۱
استاندار سمنان در غرفه خبرگزاری حوزه: رسانه ها در ترویج امربه معروف و نهی از منکر نقش مهمی دارند حوزه/ دکتر خباز استاندار سمنان با حضور در غرفه خبرگزاری حوزه بر نقش مهم و اثرگذار حوزه های علمیه در حل معضلات و مشکلات فرهنگی مردم تاکید کرد.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۶:۴۸
بازدید رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از غرفه خبرگزاری حوزه حوزه/ دکتر زاهدی با حضور در غرفه خبرگزاری حوزه در نمایشگاه مطبوعات بر استفاده از ظرفیت های حوزه در عرصه قانونگذاری تاکید کرد.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۶:۲۳
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی: نقش حوزه در غنای فرهنگی جامعه بی نظیر است حوزه/ بهروز نعمتی در غرفه خبرگزاری حوزه گفت: با وجود تهاجمات فرهنگی دشمن ضرورت این خبرگزاری در انعکاس بیانات مراجع و علما به مردم بسیار مهم است چرا که نقش حوزه های علمیه در غنای فرهنگی جامعه بی نظیر است.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۵:۳۸
بازدید سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از غرفه خبرگزاری حوزه حوزه/نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از غرفه خبرگزاری حوزه بازدید کرد.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۵:۱۸
در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها، استاندار قم از غرفه خبرگزاری حوزه بازدید کرد حوزه/ مهندس صادقی با حضور در غرفه خبر گزاری حوزه در نمایشگاه مطبوعات از نزدیک با فعالیت های این خبرگزاری آشنا شد.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۵:۰۷
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: سبک زندگی اسلامی در جامعه مغفول مانده است حوزه/دکتر کمال دهقانی گفت: حوزه و دانشگاه به عنوان دو بال علمی و فرهنگی جامعه می توانند با تحقق سبک زندگی اسلامی که اکنون در جامعه ما مغفول مانده، برنامه های مختلف کشور را ارتقاء دهند.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۳:۱۱
حجت الاسلام نجفی: اعزام مبلغین تهرانی زبان دان به راهپیمایی اربعین حوزه/ کارشناس مسئول بین الملل موکب خدام الحسین(ع) با اعلام این خبر افزود: حدود ۱۸ نفر از طلاب زبان دان حوزه علمیه امام خمینی(ره) تهران و حوزه های علمیه قم در واحد بین الملل موکب خدام الحسین(ع)، در راهپیمایی بزرگ اربعین مشارکت و حضور تبلیغی فعال خواهند داشت.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۲:۰۶
بازدیدمعاون امور فرهنگی و اجتماعی مجمع جهانی تقریب از غر فه خبرگزاری حوزه حوزه/ معاون امور فرهنگی و اجتماعی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی از غر فه خبرگزاری حوزه در نمایشگاه مطبوعات بازدید کرد.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۱:۴۷
معاون فرهنگی و هنری موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی: بد اخلاقی رسانه ای امنیت روانی جامعه را به خطر می اندازند حوزه/حجت الاسلام والمسلمین کمساری گفت: امروزه بعضی رسانه ها خودشان را مجاز می دانند که هر مطلبی را نشر دهند و متاسفانه موجی از بی اخلاقی ها در این رسانه ها وجود دارد و این یکی از نکاتی است که امنیت روانی جامعه را به خطر می اندازند.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۱:۳۱
معاون وزیر آموزش و پرورش در غرفه خبرگزاری حوزه: خبرگزاری حوزه در طرح مسائل مستحدثه موفق بوده است رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی وزارت آموزش و پرورش گفت: یکی از مسائل مهمی که رسانه حوزه باید به آن بپردازد مسائل مستحدثه می باشد که خوشبختانه خبرگزاری حوزه توانسته است با موضوع شناسی دقیق تا حد قابل قبولی در این امر موفق باشد.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۱:۱۲
حجت الاسلام و المسلمین مصباحی مقدم در غرفه خبرگزاری حوزه: شاخصه رسانه دینی رعایت امانت و صداقت در مخابره اخبار است حوزه/عضو تشخیص مصلحت نظام گفت: لازم و ضروریست که فضلا و علمای حوزه بر قوانین مجلس شورای اسلامی نظارت داشته باشند و اگر طرح ها و لوایح ابتدا به قم برود و علما و مراجع نگاه فقهی خودشان را ارائه دهند کمک زیادی به شورای نگهبان خواهد بود.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۰:۵۸
مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد قم: خبرگزاری حوزه اهتمام ویژه ای به فرمایشات رهبری داسته است حوزه/حجت الاسلام والمسلمین ایزدپناه گفت: اهتمام خبرگزاری حوزه به فرمایشات مقام معظم رهبری بسیار خوب و قابل تحسین است.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۰:۴۶
نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی: تعامل مجلس با حوزه راهگشای بسیاری از مشکلات است حوزه/ حجت الاسلام سیدجواد حسینی کیا گفت: گاهی اوقات عدم تعامل باعث بعضی گلایه ها می شود که اگر مجلس و حوزه تعامل خوبی داشته باشند بسیاری از این دغدغه های فرهنگی برطرف می شود و راهگشای بسیاری از مشکلات خواهد بود.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۰:۰۵
حجت الاسلام و المسلمین سقای بی ریا در نشست غرفه خبرگزاری «حوزه»: اخلاق مداری نیاز فضای رسانه ای کشور است/ خبرنگاران حریت داشته باشند/ لزوم کادرسازی رسانه ای انقلابی حوزه/ معاون پژوهشی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره)، اخلاق مداری را نیاز فضای رسانه ای کشور دانست و گفت: در کلام و سیره اهل بیت(ع) بر رعایت صداقت و امانت در ارائه اخبار و اطلاعات تاکید بسیاری شده و از این حیث خبرنگار باید واقعیت منعکس کند و نباید اسیر کسی باشد که از او خواسته شده در مسیری خلاف حق و حقیقت بنویسد، بلکه در انتشار خبر باید حریت خود را حفظ کند.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۷:۴۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس