*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ \ السبت ٣ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Saturday, January 20, 2018
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور: وحدت، اکسیژن امت اسلامی است/ وهابیت تکفیری مهم‌ترین مشکل جهان اسلام است حوزه/ رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور، وهابیت تکفیری را آلت دست استکبار و مهم‌ترین مشکل جهان اسلام دانست.
۱۳۹۶/۹/۱۵ - ۱۹:۰۷
امام جمعه نجف: سلطه‌گران از بازگشت هویتی مسلمانان به هراس افتاده‌اند حوزه/ امام جمعه نجف، گفت: امت اسلامی، بازگشت به سمت هویت اصیل خود را آغاز کرده است و همین موضوع، استکبارگران را به هراس انداخته است.
۱۳۹۶/۹/۱۵ - ۱۹:۰۰
دبیر شورای ملی همبستگی پاکستان: قوانین تجارت آزاد بین کشورهای اسلامی تدوین شود حوزه/ دبیر شورای ملی همبستگی پاکستان، بر لزوم تدوین سیاست‌های تجارت آزاد در کشورهای اسلامی و اختصاص واحد پولی مشخص برای کشورهای مسلمان، تأکید کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۵ - ۱۸:۵۷
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: جامعه المصطفی(ص) گام مهم جمهوری اسلامی در مسیر تحقق وحدت اسلامی است حوزه/ رئیس کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، شکل گیری جامعه المصطفی(ص) را گام عملی جمهوری اسلامی در مسیر شکل‌دهی به توسعه وحدت اسلامی عنوان کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۵ - ۱۸:۴۵
امام جمعه موقت تهران: پیرو پیامبر(ص) در برابر دستورالعمل های قرآنی چون و چرا نمی آورد/ حوزه‌ علمیه یادگار امام صادق(ع) است حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه تهران با بیان این که سیره زندگی ائمه اطهار(ع) باید برای ما الگو باشد، گفت: محبت پیامبر و آل پیامبر(ص) جزو واجبات قرآنی و اساس دین ما است. و کسی که بر این محبت و ولایت وفادار است در برابر دستورالعمل های قرآنی چون و چرا نمی آورد و معتقد به حکومت دینی و مبارزه با استکبار است.
۱۳۹۶/۹/۱۵ - ۱۶:۱۰
پیام تشکر رهبر انقلاب از قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری و پهلوان سرافراز علیرضا کریمی حوزه/ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی، از تیم ملی وزنه‌برداری جمهوری اسلامی ایران که با قهرمانی در مسابقات جهانی، افتخار آفریدند، تشکر کردند. ایشان همچنین از آقای علیرضا کریمی، کشتی‌گیر سرافراز کشورمان برای عدم مواجهه با نماینده‌ی رژیم صهیونیستی در مسابقات جهانی، قدردانی نمودند.
۱۳۹۶/۹/۱۵ - ۱۴:۲۸
شخصیت های خارجی شرکت کننده در کنفرانس وحدت مطرح کردند: رسالت خطیر علمای اسلام در دوران پساداعش/ تمام مشکلات مسلمانان از رژیم صهیونیستی نشأت می گیرد حوزه/ شخصیت های خارجی شرکت کننده در کنفرانس وحدت، با تأکید بر اینکه تمام مشکلات مسلمانان از رژیم صهیونیستی نشأت می گیرد، به تبیین رسالت خطیر علمای اسلام در دوران پساداعش پرداختند.
۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۲۰:۵۹
استاد رشاد در افتتاحیه رشته های "فقه تخصصی نظام ساز": امروز حوزه در نقطه‌های گسل زلزله خیز معرفت قرار گرفته است/تحول در حوزه واقع شدنی است حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه تهران با اشاره به روند تحولات در حوزه‌های علمیه گفت: امروز حوزه در نقطه‌های گسل زلزله خیز معرفت قرار گرفته است. لاجرم تحول در حوزه واقع شدنی است و باید آن را مدیریت کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۵:۵۴
آیت الله تسخیری در کنفرانس وحدت: سنت نبوی و وحدت پایه های تمدن اسلامی اند/ تفرقه افکنی مخالفت با قرآن است حوزه/ رئیس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، سنت نبوی و وحدت پایه های تمدن اسلامی اند، گفت: بر اساس آیات قرآن، تفرقه کاملا از نظر اسلام مردود و به عنوان بخشی از غذاب امت ذکر شده است.
۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۵:۴۵
مفتی اعظم سوریه در کنفرانس وحدت: سوریه با حمایت ایران پیروز شد/ مسیر جبهه مقاومت صراط مستقیم است حوزه/ شیخ حسون، با اشاره به پیروزی های رزمندگان اسلام در عراق و سوریه علیه گروه تروریستی داعش گفت: سوریه با وحدت ایجاد شده توسط ایران اسلامی پیروز شد و ایران همچنان این رسالت بزرگ را ادامه می دهد.
۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۲:۵۰
آیت‌الله مکارم العظمی مکارم در پیامی به کنفرانس وحدت: نیروی جهان اسلام صرف منازعات داخلی نشود/ آثار وحدت مسلمین درعراق و سوریه قابل مشاهده است حوزه/ حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی در پیامی به سی‌ و یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با تاکید بر این که نیروی جهان اسلام صرف منازعات داخلی نشود، تصریح کردند: آثار وحدت مسلمین را می توان در نابودی داعش و شکست حامیان آنها در سوریه و عراق مشاهد کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۲:۴۲
آیت الله اراکی در کنفرانس وحدت: تمدن سازی اسلامی بدون بازگشت به هویت محمدی(ع) امکان ندارد/ زمان تهاجم بدون دفاع دشمنان به کشورهای اسلامی پایان یافته است حوزه/ دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به این که امروز نیاز داریم بازسازی تمدن نوین اسلامی را آغاز کنیم، تصریح کرد: شکست داعش تنها شکست یک گروه نبود، بلکه شکست جهان استکبار در برابر جبهه مقاومت و امت اسلامی بود.
۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۲:۰۲
رئیس جمهور در کنفرانس وحدت: پایه های اصلی تروریسم در منطقه فرو ریخته است/ جبهه مقاومت حق بزرگی بر گردن جهانیان دارد/ آمریکا باید در برابر ملت‌ها پاسخگو باشد حوزه/ رئیس جمهور در کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی گفت: امروز پایه های اصلی تروریسم در منطقه فرو ریخته است و بخش اعظم توطئه های بزرگ استکبار و صهیونیسم علیه ملتهای منطقه نقش بر آب شده است، البته راه مسلمانان علیه تروریسم باید تا ریشه کن کردن همه عوامل آن در منطقه ادامه یابد
۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۰:۲۴
با حضور بیش از ۵۰۰ شخصیت داخلی و خارجی؛ سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت آغاز بکار کرد حوزه/ سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با حضور رئیس جمهور اسلامی ایران و بیش از ۵۰۰ شخصیت داخلی و خارجی، در سالن اجلاس سران کشور های اسلامی، در تهران آغاز به کار کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۰۹:۲۰
تربیت مبلغات زباندان با رویکرد تبلیغ بین الملل در مدرسه زینب کبری(س) تهران حوزه/ خانم دیانتی با اشاره به برگزاری دوره های مکالمه عربی و انگلیسی با رویکرد تبلیغ دین در عرصه بین الملل، گفت: هدف اصلی از برگزاری این دوره‌ها تربیت مبلغات زباندان می‌باشد.
۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۰۸:۰۲
«محمود صادقی» از آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی عذرخواهی کرد حوزه/ نماینده مردم تهران در مجلس با تأکید بر اینکه «سامان مدلل» هیچ‌گونه ارتباطی با آیت الله العظمی مکارم ندارد، گفت: اگر ایشان احساس کردند که جسارتی شده‌ است، بنده چنین قصدی نداشتم و اگر چنین برداشتی شده بنده از معظم له پوزش می‌خواهم.
۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۹:۲۲
ادای احترام مهمانان کنفرانس بین‏ المللی وحدت اسلامی به بنیان‌گذار انقلاب حوزه/ مهمانان سی‌ویکمین کنفرانس بین‎المللی وحدت اسلامی، با حضور در مرقد امام خمینی(ره)، به بنیان‌گذار کبیر انقلاب ادای احترام کردند.
۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۹:۱۶
با سخنرانی استاد رشاد؛ افتتاحیه رشته هاي «فقه تخصصی نظام ساز» در تهران برگزار می شود حوزه/ آیین افتتاحیه رشته هاي فقه تخصصی نظام ساز، فردا سه شنبه، ۱۴ آذر، در موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) تهران برگزار می شود.
۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۶:۰۱
مسجد جامع نور ولايت سوهانک به روی مردم باز شد حوزه/ بنابر گزارش‌های رسیده مردمی، با پيگيري قاطعانه حضرت آيت‌الله نوري همداني از مراجع عظام تقليد و اصرار مردم براي استفاده از مسجد سوهانک، درهاي مسجد نور ولايت سوهانک، امشب باز شد و کميته امداد، اداره آن را به امور مساجد واگذار کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۲۱:۱۱
شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه و بسیج رسانه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند حوزه/ مدیر آموزش و تربیت سازمان بسیج رسانه از امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه و سازمان بسیج رسانه خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۸:۴۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس