*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ \ الأحد ٢ رمضان ١٤٣٨ \ Sunday, May 28, 2017
بیانیه پایانی دومین اجلاسیه رسمی دوره پنجم خبرگان رهبری حوزه/ دومین اجلاسیه رسمی دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری، پس از دو روز بحث و بررسی پیرامون مسائل داخلی و بین المللی، با قرائت بیانیه پایانی، به کار خود پایان داد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۸:۳۶
آیت الله جنتی در اختتامیه اجلاس خبرگان: طرح آشتی ملی وسیله ای برای فراموش کردن فتنه بود/ دولت به معیشت مردم توجه ویژه ای کند حوزه/ رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به طرح آشتی ملی آن را وسیله ای برای فراموش کردن فتنه دانست و از مقام معظم رهبری به دلیل موضع گیری به موقع ایشان قدردانی کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۸:۳۰
مولوی اسحاق مدنی: علمای اهل سنت به صداقت و اخلاص آیت الله واعظ زاده خراسانی ایمان داشتند حوزه/ عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: مرحوم آیت الله واعظ زاده خراسانی به معنای واقعی کلمه خواستار وحدت و تقریب مذاهب اسلامی بود و من هیچ گاه از علمای اهل سنت نشنیده ام که بگویند این شیخ تظاهر به وحدت می کرد، بلکه همه به صداقت و اخلاص او ایمان داشتند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۷:۵۰
معاون ارتباطات حوزوی مقام معظم رهبری: حفظ دستاوردهای علمای بزرگ، جز با تقریب و وحدت حاصل نمی شود حوزه/ معاون ارتباطات حوزوی مقام معظم رهبری در نکوداشت مقام علمی آیت الله واعظ زاده خراسانی(ره)، گفت: حفظ دستاوردهای علمای بزرگ اسلام در طول تاریخ، جز با تقریب و وحدت امت اسلام حاصل نمی شود.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۷:۴۶
آیت الله اراکی: وحدت بنیان تمدن نوین اسلامی است/ آیت الله واعظ زاده پیشتاز تقریب در جهان اسلام بود حوزه/ دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، گفت: نظریه وحدت امت اسلام صرفاً یک شعار سیاسی و یا مصلحت اجتماعی صرف نیست، بلکه این نظریه اساس و بنیان تمدن نوین اسلامی را تبیین می کند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۷:۳۸
تولیت آستان قدس رضوی: تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی خط تفرقه را دنبال می کنند حوزه/تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به سیره اهل بیت(ع) در موضوع اتحاد مسلمانان و با بیان این که مسئله تقریب یک شعار نیست بلکه رویکردی راهبردی است، گفت: تشیع انگلیسی و سنی آمریکایی، هر دو برای امت اسلامی مخرب و آسیب زا است و نباید به آنها اجازه داد، خط تفرقه را در بین امت اسلامی نشر دهند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۹
با حضور شخصیت های شیعه و سنی؛ نکوداشت آیت الله واعظ زاده خراسانی برگزار شد حوزه/ نکوداشت آیت الله واعظ زاده خراسانی(ره) با حضور شخصیت های شیعه و سنی، در دانشگاه مذاهب اسلامی تهران برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۸
در اجلاسیه خبرگان رهبری تبیین شد؛ تهدیدها و فرصت های فضای مجازی حوزه/ وزیر ارتباطات دولت دهم، به عنوان میهمان ویژه روز دوم اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری، به تشریح تهدیدها و فرصت های فضای مجازی پرداخت.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۳
آیت الله اراکی در قرارگاه سازندگی نوح(ع) مطرح کرد: درس های مهم دفاع مقدس برای جامعه امروز حوزه/ دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: همان طور که ملت توانستند با موفقیت تجربه دفاع مقدس را پشت سر بگذارند، مأموریت سازندگی را نیز با موفقیت به سرانجام رساندند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۵
نماینده ولی فقیه در کردستان: شبکه ملی اینترنت و موتورهای جستجوگر داخلی راه اندازی شود حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی، در اجلاس خبرگان رهبری گفت: شورای عالی فضای مجازی باید با راه اندازی شبکه ملی اینترنت و موتورهای جستجوگر داخلی، از فرصت فضای مجازی برای تبلیغ اسلام ناب و انتشار پیام های انقلاب بهره برداری کند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۴
عضو خبرگان رهبری: فساد اقتصادی فضای کشور را آلوده کرده است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اسلامی، مدیریت مبتنی بر فقاهت را به روز، پویا و کارآمد توصیف کرد و گفت: با نیمی از اسلام و نیمی از غرب، نمی توان کشور را به صورت صحیح اداره کرد، لذا باید کاملاً در چارچوب موازین و دستورات دین عمل کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۸
پیشنهاد عضو خبرگان رهبری: «معاونت جوانان و اقتصاد مقاومتی» در دولت تشکیل شود حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین نریمانی بر ضرورت توجه ویژه به امر اشتغال جوانان و رفع معضل بیکاری تاکید کرد و خواستار تشکیل «معاونت جوانان و اقتصاد مقاومتی» در دولت شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۴
عضو خبرگان رهبری: علوم انسانی غربی مهمترین عامل پرورش مدیران سکولار است/ وحدت حوزه و دانشگاه در حد شعار باقی نماند حوزه/ نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری گفت: تا ضعف بزرگ علوم انسانی بر طرف نشود، ایده ارزشمند وحدت حوزه و دانشگاه تحقق نخواهد یافت و از حد شعار فراتر نمی رود.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۲۲:۰۵
آیت الله شفیعی مطرح کرد؛ شرایط اهواز بغرنج شده است/ لزوم توجه جدی مسئولان برای حل مشکل هوای اهواز حوزه/ نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، با بیان این که شرایط هوای اهواز بغرنج شده است، بر لزوم توجه جدی مسئولان برای حل مشکل هوای اهواز تأکید کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۸:۲۶
ماموستا فائق رستمی در اجلاس خبرگان رهبری: امروز بیش از هر زمانی دیگری نیازمند وحدت هستیم/ دولت به وضع مناطق محروم رسیدگی کند حوزه/ نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: در شرایط کنونی بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت و هم زبانی هستیم تا اقتدار جمهوری اسلامی را حفظ کرده و مجلس خبرگان نیز در این مورد نقش اساسی بر عهده دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۸:۰۳
نماینده مردم استان هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری: تحریم‌ها باعث پیشرفت ایران شد/ مشکل کشور توزیع نامناسب ثروت است حوزه/ نماینده مردم استان هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری، گفت: تحریم ها گرچه خوب نیست، اما باعث پیشرفت ما شده است، اما مشکل این جاست که ثروت به درستی در کشور توزیع نمی شود.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۱
حجت الاسلام والمسلمین فرحانی در اجلاس خبرگان: جهاد کبیر منظومه فکری ولایت فقیه است/ مسئولان به وضع خوزستان رسیدگی کنند حوزه/ نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: رهبر فرزانه انقلاب در برهه های حساس از بروز بسیاری از فتنه ها جلوگیری نمودند و این وظیفه مجلس خبرگان را برای صیانت از ولایت فقیه سنگین تر می کند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۰
نماینده مردم ایلام در مجلس خبرگان رهبری: برخی مسئولان به جای اقتصاد مقاومتی، برجام را راه حل مشکلات می دانند حوزه/ اگر مسئولان راه برون رفت از مشکلات موجود را راه حلی غیر از الگوی اقتصاد مقاومتی بدانند و معتقد باشند راه نجات، رفع تحریم ها به وسیله برجام و ... است، چطور می توانیم منتظر تحقق آرمان های رهبری معظم توسط آنها باشیم.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۷:۴۲
سردار عبداللهی در اجلاس خبرگان رهبری: مشکلات کشور با عمل به اقتصاد مقاومتی حل می شود/ به حضور شرکت های خارجی در انجام پروژه ها نیاز نداریم حوزه/ فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با تاکید بر این که به حضور شرکت های خارجی در انجام پروژه ها نیاز نداریم، گفت: حل مشکلات معیشت و بیکاری در کشور با عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی محقق می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۳:۳۸
آیت الله بهشتی در اجلاسیه خبرگان رهبری: ترامپ جز بلوف زدن کاری نمی‌کند/ تجلیل از شخصیت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) حوزه/ نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به گستاخی های رئیس جمهور آمریکا، گفت: ترامپ که جز بلوف زدن کاری نکرده است، چگونه می خواهد تهدیدی برای ایران باشد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس