*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ \ ۵ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Thursday, July 19, 2018
دبیر مجمع تشکل های بین الملل: مجمع تشکل های بین الملل وابسته به هیچ سازمانی نیست حوزه/ دبیر مجمع تشکل های بین الملل، این تشکل را مجموعه ای خودجوش دانست که به هیچ ارگانی وابستگی سازمانی ندارد.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۰۹:۴۴
در مسجد امام صادق(ع) میدان فلسطین تهران ؛ تجمع همبستگی با قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین برگزار شد حوزه/ تجمع همبستگی با قدس شریف و مردم مظلومین فلسطین، به همت مجمع تشکل های بین الملل، در تهران برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۰۹:۳۸
مدیر بخش حوزوی نمایشگاه قرآن کریم: دبیرخانه بخش حوزوی نمایشگاه قرآن تشکیل شود/ کم توجهی رسانه ها به نمایشگاه حوزه/ مدیر بخش حوزوی نمایشگاه قرآن کریم، گفت: امیدواریم بتوانیم دبیر خانه ای را برای بخش حوزوی نمایشگاه قرآن شکل دهیم که در طول سال با ارتباط با مراکز قرآنی حوزوی بتواند تولیدات قرآنی آن ها را رصد و حمایت کند.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۰۷:۱۵
گزارشی از تلاش های قرآنی یک روحانی؛ مؤسسه قرآنی که کارش را از روستا آغاز کرد و اکنون ۱۷۰ شعبه دارد/ تربیت ۲ هزار حافظ کل قرآن حوزه/ غلامیان گفت: آرام آرام کار مؤسسه توسط دانش آموختگان آن رشد پیدا می کند و در حال حاضر ۱۷۰ شعبه داریم. طی این ۲۲ سال نیز ۲ هزار نفر از دانش آموختگان مؤسسه حافظ کل قرآن شده اند.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۰۲:۵۵
گزارشی از مؤسسات قرآنی نمایشگاه بین المللی قرآن؛ مؤسسه قرآنی احسن الحدیث را بهتر بشناسیم حوزه/ مسئول غرفه مؤسسه قرآنی احسن الحدیث گفت: دوره های مؤسسه ویژه جوانان و بزرگسالان به صورت حضوری، دوره های غیر حضوری و دوره های تربیت معلم برگزار می شود.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۲۱:۱۵
همزمان با ماه مبارک رمضان؛ تجدید میثاق با شهدای قرآنی کشور در نمایشگاه قرآن حوزه/ همزمان با برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم کودکان به همراه خانواده هایشان با حضور در بخش سوره های سرخ با شهدای قرآنی کشور آشنا شده و با شهدا تجدید میثاق می کنند.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۸:۳۷
در بیست و ششمین نمایشگاه قرآن؛ نشست علمی«عوامل تعجیل در استجابت دعا» برگزار شد نشست علمی«عوامل تعجیل در استجابت دعا» در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۴:۴۳
برترین های بخش نهاد ها و دستگاه ها نمایشگاه قرآن معرفی شدند حوزه/ اختتامیه بخش نهاد ها و دستگاه های بیست و ششمین نمایشگاه قرآن برگزار شد و برترین های هر بخش تجلیل شدند.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۴:۴۰
مسئول غرفه فرشتگان تشریح کرد: فعالیت های قرآنی دانش آموزان استثنایی/ شرکت ۱۱ هزار نفر در مسابقات قرآن حوزه/ مسئول غرفه فرشتگان زمینی درباره فعالیت های قرآنی دانش آموزان استثنایی نیز تأکید کرد: سال گذشته حدود هزار نفر از دانش آموزان استثنایی در مسابقات کشوری قرآن شرکت کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۲:۴۵
حوزه علمیه خراسان غرفه برتر بخش حوزوی نمایشگاه قرآن شد حوزه/ در اختتامیه بخش دستگاه ها و نهاد های بیست و ششمین نمایشگاه قرآن، حوزه علمیه خراسان به عنوان برترین غرفه بخش حوزوی معرفی شد.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۲:۰۲
فعال قرآنی نابینا: مداحی اهل بیت از علائق من است /می خواهم از اساتید ممتاز قرآن شوم حوزه/ علی نیا، با بیان این که بنده ۶ سال است در کلاس های قرآن شرکت می کنم، از علاقه خود برای استاد شدن گفت و یادآور شد: آرزوی اصلیم این است که یکی از اساتید ممتاز و بین المللی قرآن شوم.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۱:۵۴
مسئول غرفه مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران در نمایشگاه قرآن: ارائه آثار نشر هاجر در نمایشگاه قرآن کریم/ همکاری جامعه الزهرا(س) و حوزه خواهران در بخش مشاوره مسئول غرفه مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: خواهران طلبه در بخش مشاوره در موضوعات اعتقادی، سیاسی، خانواده ، شبهات و کودک به افراد مختلف مشاوره ارائه می دهند.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۱:۴۸
با حضور طلاب شاعر؛ شب شعر قرآنی حوزه در نمایشگاه قرآن برگزار شد شب شعر قرآنی حوزه در بخش حوزوی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۱:۰۶
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با «حوزه»: تنوع فعالیت های قرآنی حوزه مخاطبان داخلی و خارجی را در بر می گیرد/ تقدیر از فعالیت های بخش حوزوی نمایشگاه قرآن حوزه/ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: خوشبختانه در چند دهه پس از انقلاب اسلامی شاهد این هستیم که مؤسسات و شخصیت های قرآنی در حوزه های علمیه تلاش گسترده تری را انجام دادند هم در ارتباط با حوزه معارف قرآنی و هم از لحاظ تنوع موضوعات.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۱:۰۵
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سرلک در گفت‌وگو با «حوزه»: پیام ورود رهبری به ماجرای مدرسه غرب تهران کم‌کاری مسئولان است/ سند ۲۰۳۰ پر از فاجعه‌های اخلاقی است حوزه/کارشناس مسائل خانواده با بیان اینکه پیام ورود رهبری به ماجرا مدرسه غرب تهران کم‌کاری مسئولان است، گفت: ضرر و پیامدهای منفی سند ۲۰۳۰ بیش از نفع آن برای کشور است و طرفداران لاابالیگری در کشور زمینه را برای رخدادهایی مانند ماجرای بسیار زشت و تاسف انگیز مدرسه غرب تهران فراهم می‌کنند.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۱:۰۱
با پایان کار بخش حوزوی نمایشگاه بیست و ششم؛ برترین های بخش حوزوی نمایشگاه قرآن معرفی شدند بخش حوزوی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن ۱۱ خرداد ماه به دلیل آماده سازی مصلای امام خمینی(ره) برای شب های قدر به کار خود پایان داد و این در حالی است که نمایشگاه قرآن تا دوشنبه، ۱۴ خردادماه ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۰:۵۹
حوزه گزارش می دهد؛ فعالیت ۲۴ هزار و ۵۰۰ روحانی در کانون های مساجد حوزه/ واسخ، تعداد مراکز قرآنی فعال در کشور را ۲۴ هزار و ۵۰۰ عدد برشمرد و یادآور شد: ریأست کانون ها بر عهده امام جماعت است.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۰:۵۹
معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌ علمیه تهران: امروز زمان نشستن و دست روی دست گذاشتن نیست/ وظیفه حوزویان سنگین تر از گذشته است حوزه/ معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌ علمیه تهران با اشاره به تهاجم گسترده دشمن در داخل و خارج، گفت: دشمن ریشه اسلام را نشانه گرفته و به دنبال نابودی آن است، لذا موظفیم برای ترویج فرهنگ قرآن و معارف به خصوص در بین جوانان تلاش کنیم.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۰:۲۶
استقبال بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن از کتاب «رستاخیز» کتاب«رستاخیز» توسط مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان در نمایشگاه بین المللی قرآن عرضه شد و مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۰:۱۳
قائم مقام معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌: اگر مردم از فعالیت های حوزه بی اطلاع اند از ضعف کار رسانه ای است قائم مقام معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌ گفت: اگر مردم نمی دانند در حوزه علمیه چه برنامه ها و فعالیت هایی انجام شده و آن شناختی که باید از فعالیت های قرآنی مراکز داشته باشند را ندارند این از ضعف رسانه ای است.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۰:۰۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس