*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
مدیرمرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین: تحریف تفکر و اندیشه امام خمینی(ره) از اهداف اصلی دشمنان است حوزه/ مدیرمرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین گفت:متاسفانه برخی از سخنرانی‌ها و بیانات شیوا و راهگشای حضرت امام خمینی (ره) که در رابطه با دشمن شناسی ،مبارزه با ظلم واستبداد و مبارزه با آمریکا دچار تحریف شده که ملت ایران و جوانان باید در این خصوص هوشیار باشند که تحریف تفکر بنیانگذار جمهوری اسلامی از اهداف اصلی دشمنان است.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۰۲:۳۰
عضو کمیته همکاری حوزه و آموزش و پرورش قزوین: دوره های تابستانی اوقات فراغت به صورت تخصصی انجام شود حوزه/مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: فعالیت های تابستانی اوقات فراغت باید به صورت تخصصی از سوی دستگاه های متولی انجام شده و از موازی کاری پرهیز شود.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۲:۵۳
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: توجه به سبک زندگی اسلامی یک اصل اساسی در جامعه است حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه استان قزوین گفت: توجه به سبک زندگی اسلامی یک اصل اساسی و یک ضرورت در جامعه به شمار می رود.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۲:۱۲
تقدیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین از شبکه استانی حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین از پخش برنامه سحرگاهان در ماه مبارک رمضان از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین قدردانی کرد.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۲:۱۲
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد قزوین مطرح کرد: سه شاخصه مهم جذب جوانان به مساجد حوزه/ مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین گفت: برای جذب جوان به مسجد باید سه شاخص مهم منزل، مدرسه و مسجد را در نظر داشت و مدارس در نظام اسلامی، بخش‌های توسعه یافته مساجد هستند و باید نسبت به هم نقشی مکمل داشته باشند.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۱:۵۸
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین: دشمن به دنبال ترویج بی حجابی و بی عفتی در جامعه است رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: دشمنان به دنبال این هستند که ارزش های اسلامی در جامعه ما کمرنگ شود تا به اهدف شوم خود برسند،چرا که امروز به دنبال ترویج بی حجابی وبی عفتی در جامعه هستند .
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۱:۵۸
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: معارف دینی به زبان روز و با جذابیت های هنری به جامعه منتقل شود حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز نسل جوان گروه هدف دشمنان نظام اسلامی است و متأسفانه هجمه های فرهنگی نظام سلطه به گونه ای جذاب و تأثیرگذار به نسل جوان ما ارائه می شود، لذا باید معارف دینی به زبان روز و با جذابیت های هنری به جامعه منتقل شود.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۱:۴۹
کارشناس مسائل خانواده مطرح کرد: سبک زندگی غربی عامل سستی بنیان خانواده های ایرانی حوزه/ امروز غرب از طرق مختلف به‌ویژه استفاده از رسانه‌ها و ابزار اطلاع‌رسانی و جلوه‌نمایی، به فرهنگ ایرانی که نشأت گرفته از مبانی اسلامی است، حمله کرده و با هر ترفند و حیله‌ای، سبک زندگی غربی را به عنوان الگوی جامعه اسلامی معرفی می کند.
۱۳۹۷/۳/۲۶ - ۲۰:۱۰
تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا : عید فطر یک ماه سازندگی و معراج انسانی است حوزه/ حجت الاسلام همایون گفت: عید فطر، تجلی اوج یک ماه بندگی و عبودیت پروردگار متعال و یک ماه سازندگی و وارستگی و معراج انسانی است.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۵:۳۹
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری : تمرینات معنوی ماه خدا به دیگر ماه ها تسری داده شود حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اسلامی گفت: باید تمرینات معنوی اخلاقیِ ماه مهمانی خدا به دیگر ماه ها نیز تسری داده شود، چرا اگر این روحیات معنوی که در این ماه کسب کرده ایم در طول سال بیمه خواهیم شد.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۵:۳۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قزوین: دعا کردن برای مومنین موجب وسعت رزق می شود حوزه/ حجت الاسلام معبودی گفت: اخلاق حسنه، نیکی به مردم، امانتداری شامل هر نعمتی که پروردگار به ما بخشیده، دعا کردن برای مومنین، مداومت در طهارت و ازدواج عواملی است که موجب وسعت رزق می شود.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۵:۲۸
مدیر حوزه علمیه قزوین: روز عید فطر روز شرف ، زینت و کرامت است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی گفت: روز عید فطر روز شرف و زینت است، این روز را باید روز کرامت بدانیم چرا که در این روز می بخشی تا بخشیده شوی و از بهترین مقررات ویژه بندگان خوب خدا بهرمند می شویم.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۵:۲۶
پخش زنده نماز وحدت بخش عید فطر قزوین از رسانه ملی حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین از پخش زنده نماز وحدت بخش عید سعید فطر از صدا و سیمای مرکز استان خبر داد
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۹:۴۰
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین: ستادهای نماز جمعه با رویکرد فراجناحی به جذب حداکثری بپردازند حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: معاونت های جوانان ستادهای نماز جمعه با سیاست کلان جذب حداکثری البته با پایبندی به مبانی انقلاب و ولایت، در جبهه سازی انقلابی اقدامات لازم را با نیت تقرب به خداوند متعال انجام دهند تا شاهد حضور چشمگیر جوانان در نماز جمعه باشیم.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۷:۱۱
مدیر حوزه علمیه قزوین: جوانان با شدیدترین هجمه های فرهنگی روبرو هستند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی گفت: جوانان با شدیدترین هجمه های فرهنگی روبرو هستند و باید از قداست و معنویت این ماه استفاده کرده و آنها را آگاه کنیم .
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۵:۲۰
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: عید فطر جشن بازگشت انسان به سوی خدای متعال است حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: عید فطر جشن بازگشت انسان به سوی خدای متعال است، چرا که با توجه به آموزه‌های دینی ما «هر روزی که در آن انسان گناه نکند، برایش عید است.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۵:۱۹
رئیس دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد قزوین: امت همراه با رهبر شکست ندارد حوزه/ حجت الاسلام رمضانی گفت: دشمن تمام سعی خود را برای فاصله انداختن بین امت و رهبری وآموزه های قرآنی واهل بیت انجام می‌دهد ولی امت همراه با رهبر و انس آحاد مردم با آموزه های اسلامی و قرآنی شکست ندارد.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۵:۰۱
مدیر مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی قزوین: آسیب های نو پدید در کمین خانواده ها است حوزه/ حجت الاسلام ابوالقاسمی گفت: شبکه های اجتماعی مجازی به عنوان مهمترین و خطرناک ترین سلاح تهاجمی دشمن در عرصه جنگ نرم بوده ،چرا که آسیب های نو پدید در کمین خانواده ها است و خطر، بسیار جدی است.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۵:۰۰
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین : با برگزاری کرسی های آزاد اندیشی به معنای واقعی بسیاری از مشکلات برطرف می شود حوزه/ مسئول نهاد رهبری در دانشگاه بین المللی حضرت امام خمینی (ره) قزوین گفت: اگر کرسی های آزاد اندیشی به معنای واقعی تحقق پیدا کند بسیاری از مشکلات جامعه برطرف خواهد شد.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۰:۲۸
مدیر حوزه علمیه استان قزوین تبیین کرد: دستاوردهای فردی و اجتماعی روزه داری حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: روزه یکی از مهم ترین عبادت های مسلمانان و مؤمنان است که به عنوان یکی از مؤثرترین عوامل برای پرورش روح تقوا در تمام زمینه ها و همه ابعاد به مؤمنان معرفی شده است.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۶:۲۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس