*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
رئیس سابق اداره ویزای آمریکا : صهیونیست ها با فریب افکار می خواهند بگویند که ایران در تلاش برای دستیابی به سلاح هسته ای است حوزه/ رئیس سابق اداره ویزای آمریکا گفت: صهیونیست ها سعی دارند با فریب افکار عمومی چنین وانمود کنند که ایران در حال تلاش برای دستیابی به سلاح هسته ای است.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۶:۰۸
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: استاد برتر کشور از حوزه علمیه قزوین انتخاب شد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین از انتخاب حجت الاسلام داوود مهدی زاده به عنوان استاد برتر از حوزه علمیه قزوین خبرداد.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۵:۴۳
در جلسه معاونان حوزه استان قزوین؛ مدیر جدید مدرسه سفیران هدایت قزوین معرفی شد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین، حجت الاسلام نوروزلو را به عنوان مدیر جدید مدرسه سفیران هدایت قزوین معرفی کرد.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۵:۳۶
کارشناس مسائل استراتژیک: امروز هر چه داریم به برکت خون شهداست حوزه/ سرهنگ برزگر گفت: امروز ما هر چه داریم به برکت خون شهدا است، چرا که آنان در طول هشت سال دفاع مقدس با همه وجود در عرصه نبرد حاضر شده و جانفشانی کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۰:۰۵
مسئول امور بانوان تبلیغات اسلامی استان قزوین: بانوان مبلّغ شعار سال رهبری معظم انقلاب اسلامی را تبیین نمایند حوزه/ مسئول امور بانوان تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: بانوان مبلغ در ایام ماه مبارک رمضان علاوه بر پاسخ گویی به شبهات وبیان حکام شرعی، باید شعار سال رهبری معظم انقلاب را برای خانواده ها واقشار مردم تبیین نمایند.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۶:۲۰
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین: روحانیت نقش اثر گذار خود را در بیان ارزش های انقلاب به خوبی ایفا کرده است حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: بسیاری از روحانیون در جبهه‌های حق علیه باطل، همانند یک رزمنده در گردان‌های رزم، اسلحه به دست گرفته و در عملیات‌ها شرکت می‌کردند و امروز هم رسالت و نقش اثر گذار خود را در بیان ارزش ها و اهداف انقلاب و دفاع مقدس به خوبی انجام می دهند.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۴۳
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: ایمان و تقوا را ابتدا در خود و سپس در مردم تقویت کنیم حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: هر میزان که موفقیت و پیروزی داشته ایم و دشمن را ذلیل کرده ایم با تقوی بدست آمده لذا باید ایمان و تقوا را ابتدا در خود و سپس در مردم تقویت کنیم.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۴۱
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین : اعزام ۹۰۰ مبلغ درماه مبارک رمضان به شهرها و روستا های قزوین حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: طبق هماهنگی به عمل آمده با هیات امنای مساجد و استقبال مردم شاهد اعزام تعداد بیشتری از مبلغین و مبلغه به مناطق روستا و شهرهای استان قزوین هستیم.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۳۰
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: روحانیت با ترویج احکام دین و اخلاق در روشنگری نقش مهمی ایفا کردند حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: روحانیت در طول تاریخ ملاحظه هیچ قدرتی را نکردند و فقط خدا را در نظر گرفتند و با ترویج احکام دین و اخلاق در روشنگری نقش مهمی ایفا کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۲۹
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین: روحانیت نقش هدایت و ارتقا معنویت در میان رزمندگان را برعهده داشت حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: روحانیت علاوه بر جهاد، نقش هدایت و ارتقای معنویت در میان رزمندگان را به عهده داشت که مرحوم ابوترابی از افراد شاخص در این حوزه بود.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۰۵
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین: روحانیون تفسیر و مسئله زکات را در ماه مبارک رمضان تبیین نمایند حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: برنامه هایی که روحانیون در ماه رمضان باید به آن توجه کنند، تفسیر قرآن، تصحیح قرائت نماز و بیان اهمیت پرداخت زکات است.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۰۲
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: شهدای روحانیت طلایه داران شهیدان هستند حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: شهدای روحانیت طلایه داران شهیدان هستند،چرا که همیشه در طول اسلام، علمای بزرگوار پیش قدم بوده اند.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۰۱
امام جمعه موقت تهران: مردم از لحاظ رفاهی به مشکل برخورده اند/فاصله های حقوقی نماد بی عدالتی است امام جمعه موقت تهران گفت: به دلیل سوءمدیریت بین درآمد و هزینه‌هاست که مردم از لحاظ رفاهی به مشکل برخورده اند؛ این فاصله‌های حقوقی نماد بی عدالتی است؛ چرا با افزایش حقوق‌هایی که باید تعدیل بشود این شکاف طبقاتی را زیاد می‌کنید.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۶:۲۴
مدیر روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین: نشست آرمان فلسطین در حوزه علمیه قزوین برگزار می شود حوزه/ مدیر روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین از برگزاری نشست آرمان فلسطین با حضور کلیه اساتید و مدیران مدارس علمیه قزوین در روز چهارشنبه هفته جاری با حضور کارشناسان امور خاورمیانه و فلسطین در مرکز مدیریت حوزه علمیه قزوین برگزار می شود.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۵:۳۹
کانون های فرهنگی مساجد قزوین میزبان رمضانیان قرآنی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد قزوین گفت: برگزاری محافل انس با قرآن، سبب آشنایی هر چه بیشتر نوجوانان و جوانان با کلام الهی و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه و انس با کلام الهی سبب قرآنی شدن کردار و رفتار انسان‌ها می‌شود.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۳:۰۷
عضو شورای حوزه علمیه استان قزوین: برای ادامه برجام تضمین های کافی گرفته شود عضو شورای حوزه علمیه استان قزوین گفت: برای ادامه برجام گرفتن تضمین از کشورهای حاضر در این توافق‌نامه امری ضروری است و باید توجه داشت که در مسیر رسیدن به پیروزی باید ایستادگی کرد و عقب‌نشینی ما به منزله پیش‌ روی دشمن خواهد بود.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۳:۰۳
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین خبر داد: برگزاری بیش از ۱۵۰ محفل قرآنی در مساجد و حسینیه های قزوین حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین از برگزاری بیش از ۱۵۰ محفل قرآنی در مساجد وحسینیه ها در ایام ماه مبارک رمضان امسال خبرداد.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۳:۰۱
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: مرحوم ابوترابی هدیه الهی برای آزادگان بود/ ابعاد شخصیتی «سید آزادگان» تبیین شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: مرحوم ابوترابی هدیه الهی برای آزادگان بود و با سعه صدر و حلم و بردباری فوق العاده مکر و حیله دشمنان بعثی را بی تاثیر کرد و شمع محفل اسیران ایرانی گشت و در جهت تقویت روحیه ایمان ومقاومت آنان از هیچ اقدام و ایثاری دریغ نکرد.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۲:۳۶
استاد حوزه علمیه قزوین: مسلمانان بدون آمادگی وارد ماه مبارک رمضان نشوند استاد حوزه علمیه قزوین گفت: آنچه در خصوص ورود مسلمانان به ماه مبارک رمضان مورد نظر پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع) بوده آن است که ورود مسلمانان به این ماه، با آمادگی کامل باشد و مسلمانان بدون آمادگی وارد این ماه نشوند.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۲:۲۵
مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور: اساتید قدردان حضور خود در حوزه علمیه باشند حوزه/ مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور گفت: شما اساتید حوزه علمیه خواهران باید شکرگزار خدای متعال باشید و بدانید که شغل بسیار ارزشمندی داشته و همیشه باید قدردان حضور خود در حوزه های علمیه باشید.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۶:۲۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس