*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۱ محرم ۱۴۴۰ \ Friday, September 21, 2018
در جلسه مدیر حوزه و مسئول مرکز خدمات قزوین مطرح شد؛ در طول تاریخ اتکای حوزه‎های علمیه به مردم بوده است مدیر حوزه علمیه استان قزوین با بیان این که در طول تاریخ اتکای حوزه‎های علمیه به مردم بوده است، گفت: پیامبر اکرم (ص) بهترین مردم را کسی می دانند که پس از ایمان به خدا نفعش به مردم برسد، بنابراین ما باید سعی کنیم یار مردم و نیازمندان باشیم
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۹:۰۰
در مراسم تجلیل از خادمان مسجد مطرح شد؛ برنامه ریزی دشمنان برای دو کانون مهم «خانواده» و «مسجد» حوزه/ حجت الاسلام رضوانی با بیان این که در حال حاضرخانواده و مسجد اصلی ترین کانون تهاجم فرهنگی دشمن هستند، گفت: امروز دشمنان انقلاب اسلامی برای این دو کانون مهم اجتماعی برنامه ریزی کرده و مورد هدف شوم خود قرار داده اند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۸:۰۰
مدیر کل اوقاف وامور خیریه قزوین خبر داد: موفقیت یک هزار و ۱۵۸ نفر در مسابقات قرآن قزوین مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان قزوین گفت: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در استان قزوین در چهار بخش برگزار شد. ۲ هزار و ۴۴۶ نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد یک هزار و ۹۳۶ نفر در آزمون شرکت کردند و یک هزار و ۱۵۸ نفر نیز موفق به دریافت گواهی نامه قرآنی شدند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۷:۴۵
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: آشنایی و همنشینی با قرآن برکات و فضایل بی‌شماری دارد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: آشنایی و همنشینی با قرآن برکات و فضایل بی‌شماری دارد و اگر همه افراد به تعالیم و توصیه‌های قرآنی پایبند باشند، شاهد ترویج و فراگیر شدن عملی سبک زندگی اسلامی در جامعه خواهیم بود.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۷:۰۳
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: قرآن برترین ذکر است حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: در حدیثی از حضرت علی (ع) آمده است بهترین و برترین ذکر قرآن است و هر کس با قرآن مأنوس شود و در جانش نفوذ کند، صاحب شرح صدر می شود و از تنگ نظری و دنیاپرستی نجات می یابد.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۷:۰۳
مدیر مرکز تربیت مربی حفظ قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه کشور: دستورات قرآن در زندگی فردی و اجتماعی حافظان قرآن تجلی می یابد حوزه/ مدیر مرکز تربیت مربی حفظ قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه کشورگفت: در زمينه حفظ بايد اين موضوع بیان شود كه مقوله حفظ كار پيچيده و دشواري نيست ولی باید علاقه‌مندان به امور قرآنی نباید در حفظ قرآن عجله وشتاب زدگی داشت.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۷:۰۳
در جلسه ستاد عفاف و حجاب قزوین تاکید شد؛ امنیت دختران و زنان در پرتو حجاب تأمین می شود حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با بیان این که امروز زنان و دختران باید از نقشه های شوم و آراسته و زینت داده شده دشمنان آگاه شوند تا گرفتار دامه های آنان نشوند، گفت: مردان ما غیرت دارند و می دانند اگر خانواده آن ها مقید به حجاب و عفاف باشند، امنیت خانواده بالا می رود.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۸:۵۶
رئیس بنیاد حجاب و عفاف استان قزوین خبر داد: اجرای طرح «تربیت مربی حجاب» با همکاری حوزه خواهران حوزه/ رئیس بنیاد حجاب و عفاف قزوین از اجرای طرح «تربیت مربی حجاب» با با همکای حوزه علمیه خواهران استان خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۸:۲۹
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین هشدار داد: تلاش بی وقفه دشمن برای ترویج بی حجابی در ایران حوزه/ نماینده ولی فقیه در قزوین با اشاره به تلاش دشمنان برای ترویج بی حجابی در کشور، گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی می خواهند شعائر الهی را از بین ببرند. ما هم در مقابل باید بیش از پیش ارزش های اسلامی را در جامعه ترویج دهیم.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۸:۱۰
مدیر حوزه علمیه استان قزوین مطرح کرد: آشپزی پای ثابت برنامه های صداو سیما و جای خالی عفاف و حجاب حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: چرا در رسانه ملی باید برنامه های آشپزی هر روز در شبکه های مختلف پخش شود، ولی در رابطه با موضوع مهم حجاب و عفاف برنامه خاصی تولید و پخش نمی شود؟
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۸:۰۳
دبیر کل بنیاد حجاب و عفاف کشور مطرح کرد: کشف حجاب علنی در کوچه ها و خیابان ها/ دهن کجی به ارزش ها در ملاءعام حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اختری با انتقاد از برخی افراد که به ارزش های اسلامی دهن کجی می کنند، گفت: متاسفانه امروز کشف حجاب از داخل اتومبیل ها به مغازه ها، خیابان ها و کوچه ها رسیده و اگر با این پدیده برخورد نشود، کشور دچار خسران خواهد شد.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۷:۴۷
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۷:۲۷
مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان: مقابله با بدحجابی عزم ملی می‌خواهد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان گفت: ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و مقابله با بدحجابی عزم ملی می‌خواهد و تمامی رسانه‌ها و مراکز آموزشی و نیز دستگاه‌های فرهنگی در این زمینه رسالت بزرگی دارند که اگر مورد غفلت واقع شود، خسارت‌های بزرگی به کشور وارد می‌شود.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۹:۰۷
رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار: امروز مأیوس سازی در دستور کار دشمنان قرار دارد حوره/ رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمارگفت: امروز مأیوس سازی در دستور کار دشمنان قرار دارد؛ و اگر عده‌ای هم شعار امید سازی می‌دهند در مسیر مأیوس سازی عمل می‌کنند.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۶:۳۰
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: ولایتمداری حضرت معصومه(س) برای بانوان جامعه تبیین شود حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: الگوبرداری از فضایل اخلاقی و شخصیتی ایشان برای یک زمان و یک جامعه نیست، بلکه برای همه زمان‌ها و همه جامعه‌ها نیاز و ضرورت است و امروز باید ولایتمداری حضرت معصومه(س) در بین بانوان جامعه تبیین شود.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۴:۰۹
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: جامعه، شناخت کافی نسبت به سیره حضرت معصومه (س) ندارد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی گفت: شناخت جامعه ما نسبت به حضرت معصومه (س) کافی نیست، چرا که این بزرگوار با وجود اینکه قطب مذهبی ایران است ولی در جامعه ایران هم مظلوم واقع شده است .
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۳:۰۸
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته قزوین: با الگوبرداری از غرب نمی‌توان فرزندانی شایسته تربیت کرد حوزه/ یک استاد دانشگاه، حیا را زیربنای حجاب و عفاف در جامعه دانست و گفت: برخی بانوان امروز که زنان غربی را الگوی خود قرار داده‌اند و باید بدانند با الگوبرداری از غرب نمی‌توان فرزندانی شایسته تربیت کرد.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۰۷:۳۵
با نوع دوستی مردم شهرستان آبیک؛ بیش از ۲۵ هزار بطری آب آشامیدنی به لبان تشنه خوزستانی ها رسید+ عکس حوزه/ با نوع دوستی مردم شهرستان آبیک، بیش از ۲۵ هزار بطری آب آشامیدنی و ۷ تانکر ۵ هزار لیتری با ۳ دستگاه تریلر کانتینر به مناطق دارای مشکل کمبود آب در شهرها و روستا های آبادان وخرمشهر ارسال شد.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۲۰:۵۱
مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین مطرح کرد: اساتید و طلاب حوزه خواهران قزوین چشم انتظار دیدار با امام خامنه ای حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین به خواسته اساتید و طلاب حوزه علمیه خواهران قزوین برای دیدار با امام خامنه ای اشاره کرد: امیدواریم چشمان ما به نایب امام زمان (عج) روشن شود و این آرزو به‌ زودی محقق شود.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۲۰:۳۰
مسئول اردوی جهادی «پله پله تا ملاقات خدا» خبر داد: اجرای بیش از ۲۰ برنامه گروه جهادی شهید حجت اسدی در مناطق محروم حوزه/ مسئول اردوی جهادی «پله پله تا ملاقات خدا» از برگزاری بیش از ۲۰ برنامه جهادی جهت خدمت به مناطق محروم روستایی در استان قزوین خبرداد.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۱۹:۴۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس