*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: حضور پرشور مردم رعب و وحشت در جان صهیونیست ها انداخت حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: در این مقطع مهم تاریخی حضور پرشور مردم باردیگر رعب و وحشت در جان صهیونیست ها انداخت و آنها را زودتر از موعد پیش بینی شده در ورطه نابودی خواهد کشاند
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۵:۳۸
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: امروز مسلمانان جهان مظلومیت فرزندان پاره تن اسلام را فریاد زدند مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: امروز مسلمانان جهان، مظلومیت فرزندان پاره تن اسلام را یکپارچه فریاد زدند تا بیداری و هوشیاری خود را نسبت به سکوت سازمان ملل و حامیان دروغین حقوق بشر و ظلمی آشکاری که در حق فلسطین مظلوم و مردم ستم دیده آن می شود را به جهانیان اعلام کنند.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۵:۳۴
استاندار قزوین: دفاع از فلسطین به یک جریان پویای جهانی تبدیل شده است حوزه/ استاندار قزوین گفت: امروز فریاد مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا دیگر نه تنها از سوی مردم ایران که از سوی بسیاری از کشورهای حتی غیرمسلمان هم سرداده می شود و این حرکت، اسرائیل را به وحشت انداخته است.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۵:۲۷
فرمانده سپاه استان قزوین: لیست جنایات آمریکا در مدارس و دانشگاه ها نصب شود حوزه/ فرمانده سپاه استان قزوین با تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس، گفت: باید لیست شود و در مدارس، ‌مساجد و دانشگاه‌ها جلوی چشمان مردم به‌ویژه نسل جدید قرار بگیرد، ‌تا ظلم و ستم استکبار جهانی را همواره به خاطر داشته باشیم
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۵:۲۴
معاون سیاسی دفتر عقیدتی فرماندهی کل قوا مطرح کرد: شکست سیاست های منطقه ای آمریکا با تدابیر جمهوری اسلامی ایران حوزه/ معاون سیاسی دفتر عقیدتی فرماندهی کل قوا گفت: آمریکایی ها به دنبال این بودند با اتکای به داعش و سایر نیروهای تکفیری، کشورهای اسلامی را تجزیه کرده و آنها را تبدیل به قدرت های ضعیف کنند، اما ناکام ماندند و امروز در مقابل جمهوری اسلامی ایران احساس شکست و ناکامی می کنند.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۵:۱۹
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: مردم وفاداری خود به رهبری را به نمایش گذاشتند نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: این حضور لبیکی به فرمان رهبری معظم انقلاب بود و با وجود گرمی هوا و روزه‌داری مردم و به‌ویژه جوانان و نوجوانان نقش پررنگی در این حماسه حضور داشتند.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۵:۱۱
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین: صهیونیست ها از حضور الهی مردم در روز قدس عزا می گیرند حوزه/ مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین از همه اقشار مختلف مردم برای شرکت درراهپیمایی روز قدس و اعلام انزجار از رژیم جعلی اسرائیل وحمایت از قدس شریف و ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین دعوت کرد.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۷:۳۳
رئیس تبلیغات اسلامی قزوین : امروز غزه و قدس سنگ محک سنجش غیرت اسلامی است حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین گفت: امروز غزه و قدس سنگ محکی است برای سنجش غیرت اسلامی در منطقه و جهان، هر کس در کنار مقاومت و مظلومان فلسطین قرار می‌گیرد سربلند خواهد بود.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۶:۳۰
دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار قزوین از مردم انقلابی حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان قزوین و استاندار در بیانیه مشترکی، از مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۵:۲۷
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس تکیف دینی است حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری از همه اقشار مختلف مردم و روحانیون خواست که با حضور گسترده در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس، ندای مظلومیت خواهی مردم فلسصطین را فریاد بزنند.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۰۹:۳۰
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: روز قدس در عمل نشان دهیم پای دفاع از مظلوم ایستاده ایم حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: در روز قدس هم باید در عمل نشان دهیم پای کار هستیم و تا آزادی کامل سرزمین های اشغالی این دعا را از خداوند می خواهیم
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۴:۳۶
دعوت حوزه علمیه قزوین ازمردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس حوزه/ مدیریت حوزه علمیه استان قزوین از همه اقشار مختلف مردم، ائمه جمعه و جماعات و روحانیون و طلاب برای شرکت باشکوه در راهپیمایی روز قدس و لبیک به ندای امام راحل (ره) و رهبری معظم انقلاب اسلامی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین دعوت کرد..
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۴:۲۵
مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه استان قزوین: الگوگیری از امیرالمومنین(ع) منحصر به دوران خاصی نیست مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه استان قزوین گفت: شخصیت حضرت علی(ع) یک الگوی همیشه زنده و ماندگار در تاریخ است، چرا که که در طول تاریخ رهبر و پیشوای همه بشریت، به‌ویژه مسلمانان بوده و به‌عنوان یک اسوه حسنه و سرمشق ماندگار، مطرح است .
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۴:۱۹
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: در کمک به فقرا و نیازمندان از مکتب علوی درس بگیریم حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: امام اول شیعیان در زمینه کمک به یتیمان و افراد بی‌سرپرست و فقرا به صورت مستقیم اقدام می‌کردند، همچنین آن امام بزرگوار از باب امر به معروف، دیگران را نیز به فقر زدایی و کمک به مستمندان و فقرا تشویق می‌کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۴:۱۴
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین خبر داد: برگزاری نماز عید فطر با محوریت نماینده مقام معظم رهبری حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین از برگزاری نماز باشکوه عید فطر در با محوریت نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین و با همراهی و همکاری خوب و ارزشمند ائمه جماعات مساجد خبرداد.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۱:۱۰
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین: مقاومتی که در یمن و سوریه می‌بینید ریشه در قیام ۱۵خرداد دارد حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: اکنون مقاومتی که در کشورهای یمن و سوریه می‌بینید ریشه در قیام ۱۵خرداد و نهضت حسینی دارد.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۷:۰۰
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین در جمع مردم تاکستان: قیام ۱۵ خرداد باعث تزلزل پایه های رژیم پهلوی شد حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: نهضت پانزده خرداد ۱۳۴۲، در کوران اقدامات مزدورانه و تسلّط جویانه آمریکا، که در پوشش یک سری اصلاحات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی ـ حقوقی و اجتماعی انجام می‌شد، به وقوع پیوست و منجر به تزلزل پایه‌های رژیم پهلوی شد.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۶:۵۱
در گرامیداشت قیام ۱۵ خرداد در شهر البرز مطرح شد؛ رسانه ها و هنرمندان به شهدای قیام ۱۵ خرداد نپرداخته اند حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین گفت: قیام ۱۵خرداد یک مقطع مهم از تاریخ کشور است و به نوعی منشأ بزرگ تحولات تاریخ جهان است، چرا که تاثیرگذارترین حادثه تاریخی بر جهان و کشورهای ابرقدرت زمان خود بود.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۶:۴۷
تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا: مجلس خبرگان بهترین تصمیم را در انتخاب رهبری انجام داد حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا گفت: مجلس خبرگان رهبری بهترین تصمیم را برای انتخاب مقام معظم رهبری انجام دادند.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۶:۴۰
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: امام(ره) بر بلندای قله علم، عرفان و انقلابی گری ایستاده بودند حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضرت امام راحل قله بلندی از معنویت، علم، اخلاق، عرفان و انقلابی گری هستند که از فراز این قله، چشمه های زیادی جوشیده است.
۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۱۸:۴۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس