*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: دشمن می خواهد عفت و جوانمردی را از ملت ایران سلب کند عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: شهدا حقیقت ولایت و امامت را به خوبی درک کرده و سربازی خود به ولایت را در عمل به اثبات رساندند.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۴:۳۴
مشاور جدید استاندار قزوین در امور روحانیون منصوب شد حوزه/ استاندار قزوین در حکمی حجت الاسلام سید قریش موسوی را به عنوان «مشاور استاندار در امور روحانیون» منصوب و از تلاش های حجت الاسلام امینی قدردانی کرد.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۴:۳۴
تولیت مدرسه علمیه شهرستان آبیک: شیوه انتقال مفاهیم دینی به روز شود حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان آبیک گفت: لازم است حوزه با توجه به شرایط روز از نظر مبنا، فکر و روش به روزرسانی شود، چرا که با توجه به فراوانی بازار شبهات نیاز به تغییر است و با نگاه گذشته نمی توان جلو رفت.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۱:۳۲
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: قرآن و اهل بیت(ع) جدایی ناپذیرند حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: قرآن و اهل بیت(ع) جدایی ناپذیرند، چرا که در روایات داریم که همان گونه که قرآن در شب قدر نازل شده، ولایت امیرالمومنین (ع) و اولاد آن حضرت نیز در این شب نازل شده است.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۱:۲۸
پاسخگویی به بیش از ۴۵ هزار سؤال شرعی در مرکز پاسخ به سؤالات قزوین حوزه/ در سال گذشته مرکز مرکز پاسخگویی به سؤالات شرعی حوزه علمیه قزوین با همکاری خوب و ارزشمند مبلغین خواهر و برادر به ۲۰۴۰۳ به صورت مکاتبه ای و ۲۴۹۳۶ سؤال به صورت حضوری پاسخ داده است.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۰۲:۴۵
مدیر حوزه علمیه استان قزوین مطرح کرد: افزایش حلاوت شرکت در ضیافت الهی با دستگیری از مستمندان حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین با اشاره به این که فقرزدایی و شاد کردن دل مستمندان نقش بسزایی در ارتقای سلامت معنوی جامعه دارد، گفت: مبلغان در ماه مبارک رمضان، در ترویج فرهنگ انفاق و دستگیری از نیازمندان تلاش ویژه‌ای داشته باشند.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۷:۴۳
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تاکستان : شبکه های اجتماعی ابزار دشمن در جنگ نرم علیه ملت‌هاست حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تاکستان گفت: شبکه های اجتماعی از ابزارهای دشمن در جنگ نرم علیه ملت‌هاست و بازگشت به آموزه‌های دینی و مساجد یکی از مهمترین راهکارهای مقابله با دشمنان است.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۷:۲۲
تولیت مدرسه علمیه شهرستان آبیک : برخی مسئولان ادبیات درستی در مواجهه با خبرنگاران ندارند تولیت مدرسه علمیه شهرستان آبیک با بیان این که خبرنگار باید روح بسیار بلندی داشته باشد، چرا که انسان‌های کوچک در فضای خبری، روح جامعه را به تحقیر می‌کشانند، گفت: برخی مسئولان ادبیات درستی در مواجهه با خبرنگاران ندارند که به مشی شخصی آنها باز می‎‌گردد.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۷:۲۱
مدیرکل دادگستری استان قزوین: حضور و نقش روحانیت در کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی موثر است مدیرکل دادگستری استان قزوین با اشاره به این که حضور مستمر و پررنگ جامعه روحانیت در بطن جامعه، در کاهش آسیب های اجتماعی و جرائم قطعا موثر است، گفت: بحث آسیب‌های اجتماعی تنها به یک ارگان و نهاد مربوط نیست، بلکه این جریان پازلی است که اگر قطعه‌ای از آن کم و یا جابجا شود، نتیجه درستی نمی‌دهد.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۳:۰۷
امام جمعه موقت قزوین در جشن گلریزان: اهل بیت(ع) به گره‌گشایی از کار مردم شهرت دارند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین قابل گفت: اهل بیت پیامبر گرامی اسلام(ص) به گره‌گشایی از کار مردم شهرت دارند، لذا باید فرهنگ کمک به هم نوع را در جامعه اسلامی بیش از پیش ترویج دهیم.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۱:۱۱
رئیس ستاد دیه استان قزوین: گره گشایی از مشکلات نیاز مندان به فرهنگ عمومی تبدیل شود حوزه/ رئیس ستاد دیه استان قزوین گفت: آن‌چنان‌که از دستورات دینى استفاده مى‌‏شود، گره‏‌گشائى و رفع نیاز از نیازمندان و برادران دینى باید تبدیل به یک ارزش و یک فرهنگ عمومى شود و همه سعى در برآوردن حاجات مردم داشته باشند.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۱:۱۰
استاد حوزه علمیه قزوین: سبک زندگی اسلامی تنها با پیروی از سیره ائمه(ع) محقق می شود حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: در حوزه سبک زندگی فقط حرف نباشد، بلکه سبک زندگی باید در عمل در زندگی مردم جاری شود و این امر تنها با پیروی از سیره ائمه و اهل‌بیت (ع) محقق می‌شود.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۹:۱۰
درهای بهشت باز است از قافله عقب نمانید حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: درهای بهشت در ماه رمضان برای مومنان باز شده است و نفس های شما را هم عبادت قرار داده است .
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۶:۰۰
جشن «روزه اولی ها» در شهر الوند برگزار می شود حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز گفت: با همکاری اداره ارشاد و آموزش و پرورش، جشن «روزه اولی‌ها» در نیمه ماه مبارک رمضان، هم‌زمان با ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار می‌شود که بیش از ۲۰۰ نفر دانش آموز پسر در این مراسم که در شهر الوند برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۵:۱۵
در هم اندیشی «نقش خانواده در جامعه» مطرح شد؛ تاریخ ائمه (ع) تنها برای مطالعه نیست حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی قزوین گفت: تاریخ ائمه صرفاً جهت مطالعه نیست، بلکه علاوه بر آن باید از این تاریخ درس عبرت گرفت و نتایج آن توسط مبلغین و روحانیون به اطلاع آحاد مردم و جوانان برسد.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۴:۴۶
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قزوین: در تمام برنامه ریزی ها و اقدامات کشور به آموزه های دینی توجه شود حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: پیامبراکرم(ص) برای دولتمردان الگوی کامل اخلاقی و رفتاری است و ضروری است در تمامی برنامه ریزی ها و اقدامات به آموزه های دینی توجه شود.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۴:۲۴
تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا : مبانی سبک زندگی دینی از قرآن استخراج شود حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا گفت: منبع و ماخذ اصلی سبک زندگی دینی که منجی جامعه امروز است از قرآن استخراج می شود؛ بنابراین راهکار اشاعه تعالیم قرآنی از طریق آموزش و تفهیم قرآنی باید مدنظر قرار گیرد.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۴:۱۷
در جلسه ستاد اقامه نماز قزوین مطرح شد؛ کاهش آسیب های اجتماعی با توسعه فرهنگ اقامه نماز حوزه/ اگر فرهنگ اقامه نماز در جامعه نهادینه شود تمام مشکلات بر طرف خواهد شدو گناه ومعصیت از جمله دروغ، بی اخلاقی، سرقت، اعتیاد، فحشا و منکرات از بین می رود.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۷:۱۳
کارشناس دینی وامور خانواده: خانواده ها با بصیرت در مقابل جنگ نرم دشمنان ایستادگی نمایند کارشناس دینی وامور خانواده گفت: امروز خانواده ها و نسل جوان ما باید با بالا بردن بصریت و آگاهی‌شان برای مقابله با جنگ نرم دشمنان ایستادگی نمایند.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۶:۱۷
مدیر روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین: نمایشگاه ۴۰۰عکس از قاب دوربین عکاس حوزه علمیه قزوین حوزه/ حجت الاسلام عباس افشار از برگزاری نمایشگاه "سربند ۲ "دریکی از مدارس علمیه قزوین خبر داد.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۶:۱۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس