*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ \ ۳ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Wednesday, August 15, 2018
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین: تحقیق و پژوهش سازکارترین کار برای خواهران طلبه است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین گفت: انجام کار پژوهشی در حوزه‌های علمیه را یکی از جدی‌ترین مطالبات مقام معظم رهبری است، چرا که سازگارترین کاری که یک طلبه خواهر می‌تواند در کنار زندگی شخصی انجام دهد، کار پژوهشی است و این کار در تقویت روح نشاط و امیدواری در طلبه‌های خواهر بسیار مؤثر است.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۱۸:۱۳
مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان: صرفه‌جویی در زمان بحران معنا و مفهوم تازه‌ای پیدا می‌کند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان گفت: صرفه‌جویی در زمان بحران معنا و مفهوم تازه‌ای پیدا می‌کند،چرا که آموزش و فرهنگ سازی به مردم برای صرفه جویی در مصرف مواد غذایی وآب می تواند غذای کافی برای نیازمندان را فراهم نماید.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۱۶:۴۰
مدیر کل جدید اوقاف و امور خیریه قزوین منصوب شد حوزه/ حجت الاسلام سید مصطفی مجیدی به عنوان مدیر کل جدید اوقاف و امور خیریه استان قزوین منصوب شد.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۱۱:۳۶
معاون تبلیغ حوزه علمیه قزوین خبر داد: دانش افزایی مبلغین مدارس امین قزوین با شرکت در دوره آموزشی حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه قزوین از برگزاری دوره آموزشی مبلغان و مبلغات مدارس امین استان خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۱۱:۱۰
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: اصحاب قلم، سنگرنشینان فکر و اندیشه اند حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: اصحاب قلم، سنگرنشینان فکر و اندیشه اند و باید در عرصه های فرهنگی با مسلسل قلم به جنگ با جهل بشتابند و پیشرفت و سعادت را در جامعه حاکم گردانند.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۱۱:۰۹
دوره اختبار وتثبیت طلاب جدید حوزه علمیه قزوین برگزار می شود حوزه/ دوره اختبار و تثبیت طلاب جدید حوزه‌ علمیه استان قزوین به مدت ۱۰ روز به صورت متمرکز، اواخر تیرماه، در اردوگاه شهید بابایی برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۰۰:۳۵
در جلسه مسئولین بسیج مدارس علمیه قزوین مطرح شد؛ «بسیج» بیمه نامه انقلاب است حوزه/ امام(ره) یرای بیمه این انقلاب الهی که با نقش مستقیم مردم به پیروزی رسید، دستور تشکیل بسیج مستضعفین را دادند تا همواره مردم احساس کنند صاحب اصلی نظامند و بایستی از آن حراست و دفاع نمایند.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۸:۱۴
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: فشارهای اقتصادی هرگز ملت ایران را از انقلاب زده نخواهد کرد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اسلامی گفت: فشارهای اقتصادی هرگز ملت ایران را از انقلاب اسلامی زده نخواهد کرد و همواره مردم پای انقلاب ایستاده اند.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۸:۱۱
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: وزارت امور خارجه به حمایت پاریس از منافقین پاسخ قاطع بدهد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی با اشاره به نشست منافقین در پاریس، گفت: وزارت امور خارجه نباید موضع انفعالی داشته باشد و باید منافع ملت ایران را به خوبی تشخیص دهد و با صلابت و اقتدار از نظام جمهوری اسلامی در همه عرصه ها حمایت کند.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۸:۰۸
عضو شورای حوزه علمیه استان قزوین: اگر از مدیریت جهادی فاصله بگیریم از پیشرفت دور می مانیم حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه استان قزوین گفت: با روحیه جهادی بود که فرزندان این مرز و بوم در برابر دشمنان تا دندان مسلح ایستادند و در در عملیات ها شرکت کردند و همیشه سر افراز بیرون آمدند، امروز هم اگر از مدیریت جهادی فاصله بگیریم، از پیشرفت دور می مانیم.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۶:۵۵
استاد حوزه علمیه تهران: جهانی‌ سازی انقلاب اسلامی از رسالت‌های حوزه علمیه است حوزه/ حجت‌الاسلام افتخاری گفت: امروز انقلاب اسلامی داعیه جهانی‌شدن دارد و این رسالت بر عهده حوزه‌های علمیه است تا بتوانند با نشر معارف دینی و اخلاق ناشر این انقلاب پربرکت در جهان باشیم.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۲۰:۰۰
در نشست «مسیر زندگی» مطرح شد؛ عادی شدن گناه در جامعه حوزه/ متاسفانه ما در عصری زندگی می کنیم که مردم چنین کارهایی را به دست فراموشی سپرده اند و معمولا گناه خود را به گردن جامعه، فشار روحی و یا هر موجود بی نام و نشان دیگری می اندازند.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۶:۴۲
استاد حوزه علمیه قزوین: با پرداخت زکات فقر در جامعه ریشه‌کن می‌ شود حوزه/ نماینده سابق مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: صرف هزینه‌های حاصل از جمع‌آوری زکات در روستاها و شهرها، می‌تواند به حل بسیاری از مشکلات کمک کند و سطح خدمات عمومی را بالاتر برده و به‌تبع آن سطح معیشتی کشاورزان و عموم مردم را افزایش دهد.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۶:۲۰
رئیس سازمان بسیج طلاب قزوین: آمریکا دست از دشمنی با مردم ایران بر نمی دارد حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: بدخواهان این نظام همواره موانع زیادی را در طول مسیر انقلاب اسلامی ایجاد کرده‌اند، اما مردم متدین ایران اسلامی همواره ضمن حفظ اتحاد و همبستگی خود تمامی توطئه‌های دشمنان را به فضل خداوند متعال نقش بر آب خواهند کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۶:۱۶
استاد حوزه علمیه قزوین: صاحبان قلم به فرهنگ جامعه هویت می‌بخشند حوزه/ حجت‌الاسلام احمدی گفت: ارزش قلم به نویسنده آن بستگی دارد و نویسندگان و صاحبان قلم هستند که به فرهنگ هویت و معنا می‌دهند، چراکه پویایی یک جامعه بسته به صاحبان اندیشه و قلم دارد.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۶:۰۸
تولیت مدرسه علمیه بویین زهرا : نمازجمعه تریبون بیان مشکلات مردم است حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا نماز جمعه را تریبون بیان مشکلات مردم دانست و گفت: با برگزاری نماز همه در یک محل جمع می شوند و امام جمعه می تواند مسائل را به مردم بگوید تا در جریان امور قرار بگیرند و این سخنان می تواند در انسجام بخشی، وحدت و اتحاد مردم کارآمد باشد.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۶:۰۵
راه های جذب نوجوانان به کانون خانواده حوزه/ زمانی که نوجوان وارد منزل می‌شود باید آنچه میان والدین با فرزند رد و بدل می‌شود توأم با نشاط و شادی و مهربانی و محبت باشد، حتی رفتار والدین با یکدیگر نیز در شرایط نوجوانان اثرگذار است.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۴:۳۰
تفاهم نامه همکاری حوزه خواهران قزوین و کمیته امداد امضاء شد حوزه/ تفاهم نامه همکاری مشترک بین حوزه علمیه خواهران قزوین و اداره کل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان امضا شد.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۹:۳۵
به همت حوزه علمیه قزوین: مستند مرحوم آیت الله محمد مظفری ساخته می شود حوزه/ مستند مرحوم آیت الله محمد مظفری، از علمای قزوین، به همت حوزه علمیه استان ساخته می شود.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۸:۲۲
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی اعتماد به نظام را بیشتر می کند حوزه/ مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برخی از مسئولین درک نمی کنند که مردم در چه وضعیت اقتصادی و معیشتی به سر می برند، چرا که خودشان و فرزندان آنها در رفاه کامل و دارای حقوق های نجومی هستند و هیچ گاه درد محرومین و مستضعفان را نمی فهمند.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۶:۳۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس