*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ \ الأحد ١ رجب ١٤٣٩ \ Sunday, March 18, 2018
عضو خبرگان رهبری در جمع طلاب قزوین: رهبری حکیمانه امام خامنه ای تضمین ماندگاری انقلاب است/ داعش کمربند امنیتی رژیم صهیونیستی بود عضو جامعه مدرسین حوزه گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در سال ۹۶ توطئه های بیشماری علیه این نظام بر آمده از خون شهدا طراحی و اجرایی نمودند که همه این توطئه ها، با رهبری حکیمانه امام خامنه ای به عنوان تضمین ماندگاری انقلاب و بصیرت انقلابی ملت ایران خنثی شد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۷
مدیر حوزه علمیه قزوین در جمع اساتید: مسئولان اگر از ولی فقیه اطاعت نکنند مرتکب تخلف شرعی و حقوقی شده اند مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: ولایت فقیه مدیریت عالی نظام اسلامی را بر عهده دارد و سران قوا و دیگر مسئولان باید از دستورات ایشان اطاعت کنند، در غیر این صورت مرتکب تخلف حقوقی و شرعی خواهند شد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۵
عضو جامعه مدرسین حوزه در جمع حوزویان قزوین: ولایت فقیه کانون قدرت اسلام است/ اسلام بدون امامت و ولایت نه پیشرفتی دارد و نه نتیجه ای حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه گفت: امروز آمریکا و صهیونیست با تمدن اسلامی برخاسته از گفتمان انقلاب اسلامی و ولایت فقیه مشکل دارند، چرا که ولایت فقیه کانون قدرت اسلام است و در برابر تمام زیاده خواهی‌های دشمنان ایستاده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۰
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین: وصیت شهدا حفظ و تداوم وحدت و همدلی در کشور است حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: وصیت شهدا حفظ و تداوم وحدت و همدلی در کشور است و باید بدانیم در شرایط که دشمن بسیج شده و همه ظرفیت‌ها را بکار گرفته تا وحدت موجود در کشور را برهم بزند، باید وحدت را بیش از پیش حفظ کنیم.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۹
معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین خبرداد: اعزام طلاب مدارس علمیه قزوین به اردوی راهیان نور حوزه/ معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین گفت: امسال ۱۰۰ نفر از طلاب مدارس علمیه استان قزوین به همراه اساتید به اردوی زیارتی راهیان نور اعزام شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۱۵
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین: ستادهای نماز جمعه مروج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشند حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: ستادهای نماز جمعه و کسانی که در راستای ارتقاء کمی و کیفی نماز جمعه تلاش می کنند باید تمام تلاش خود را برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در برنامه های نماز جمعه انجام دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۴
مدیر مدرسه علمیه التفاتیه قزوین: ماهیت حوزه های علمیه با موضوع انقلاب گره خورده است مدیر مدرسه علمیه التفاتیه قزوین گفت: ماهیت حوزه های علمیه با موضوع انقلاب گره خورده است و انقلابی بودن را نمی توان از حوزه گرفت.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۲
معاون اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین: یکی از اهداف دشمنان اسلام تغییر سبک زندگی اسلامی به فرهنگ غربی است حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: مقام معظم رهبری در چند سال اخیر تاکیدشان مبنی بر سبک زندگی اسلامی بوده است و اینکه از اهداف دشمنان اسلام نیز تغییر سبک زندگی اسلامی و ترویج فرهنگ غربی در جمهوری اسلامی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۶
مسئول دبیر خانه کانون های مساجد قزوین : تهاجم فرهنگی بر روی سبک زندگی مردم تاثیر گذاشته است استاد حوزه علمیه قزوین گفت: تهاجم فرهنگی، در سبک زندگی، فرهنگ عمومی و حتی زبان شفاهی مردم نیز تاثیر گذاشته و در نهایت مردم را به سمت فرهنگ دلخواه خود که همان فرهنگ غربی، کم اهمیت جلوه دادن ارزش ها و تغییر اساسی در زندگی مردم سوق می دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۶
مدیر حوزه علمیه قزوین: وحدت و همبستگی و اتحاد مردم عامل اصلی پایداری انقلاب اسلامی است مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: وحدت و همبستگی و اتحاد مردم عامل اصلی پایداری انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۱
مدرسه دوره قاجاریه آماده پذیرش طلاب می شود حوزه/ مسجد و مدرسه علمیه سردارین یکی از زیباترین مدارس شهر قزوین و از شاهکارهای هنری و معماری دوره قاجاریه است که در انتهای خیابان تبریز محله دیمج واقع شده و بانیان آن ۲ برادر به نام‌های «حسین خان» و «حسن خان» از سرداران فتحعلی شاه قاجار که در سال ۱۲۳۱ هجری قمری این مجموعه تاریخی را در دو طبقه احداث کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۰۲:۳۵
استاد حوزه علمیه قزوین: نقش بانوان طلبه در جامعه نقشی کلیدی است حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: با توجه به گستره رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی، حوزه های علمیه خواهران به عنوان سنگر محکم در مقابله با هجمه فرهنگی، وظیفه خطیری در قبال جامعه و ایمن سازی آن برعهده داشته و نقش بانوان طلبه در جامعه و در این عرصه ، نقشی کلیدی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۵
راه اندازی حوزه علمیه خواهران شهر الوند در سال تحصیلی جدید حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین از راه اندازی حوزه علمیه خواهران شهر الوند در سال تحصیلی جدید خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۹
کتابخانه امام صادق (ع) ازکتابخانه های شاخص و ارزشمند کشور و استان قزوین است حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: کتابخانه امام صادق(ع) از حیث منابع و هم به لحاظ اعضا یکی ازکتابخانه های شاخص و ارزشمند در کشور و استان محسوب شده و نقش محوری درتوسعه علوم دینی وفرهنگ عمیق دینی در سطح جامعه ایفا می نماید..
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۹
شهدای روحانی با علم و با خون خود دین را آبیاری کردند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه التفاتیه گفت: همه کسانی که در دفاع مقدس سهمی داشته‌اند، نزد خداوند ماجورند و هیچ تردیدی در این اجر الهی نیست. شهدای روحانی هم با علم توانستند دین را آبیاری کنند هم با خون آن را سرسبز سازند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۲
طلاب و اساتید مدرسه علمیه امام صادق(ع) قزوین مطرح شد؛ با خانه تکانی، قلب هایمان را از کینه خالی کرده و محبت را جایگزین کنیم تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا گفت: وقتی به خانه تکانی و نظافت منازل خود می پردازیم باید به خانه تکانی دل نیز توجه ویژه ای داشته باشیم، چرا که ایام نوروز فرصت خوبی برای صله رحم، کمک به مستمندان و برطرف کردن مشکلات مردم است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۰
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری : حضور جوانان در اعتکاف تبلور معنویت در جامعه است نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: در حالی که دشمنان و بدخواهان ملت در تبلیغات خود به کمرنگ شدن ارزش ها در جامعه تلاش می‌کنند، اما حضور علاقه مندانه مردم در مراسم اعتکاف نشان دهنده اوج توجه به ارزش‌های دینی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۴
مدیر روابط عمومی حوزه علمیه قزوین: تدوین مستند«طریق عشق» به پایان رسید حوزه/ مدیر روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین از اتمام تدوین و صداگذاری مستند فاخر تلویزیونی طریق عشق که به پیاده روی اربعین حسینی و فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی طلاب و روحانیون حوزه علمیه قزوین اختصاص دارد،خبرداد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۳:۳۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قزوین: یکی از مظاهر تقوا برای انسان دشمن ستیزی است/اهمیت شناخت دشمنان داخلی و خارجی حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: یکی از مظاهر تقوا در انسان دشمن ستیزی است که نیازمند آن شناخت دشمن است هم دشمن‌های داخلی که عامل فتنه هستند هم دشمن ‌های خارجی که محرک این فتنه‌ها محسوب می‌شوند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۰:۲۳
برگزیدگان سیر مطالعاتی حوزه علمیه خواهران قزوین تقدیر شدند حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین گفت: با توجه به اینکه کشور ما الگوی جوامع اسلامی است، باید وضعیت مطالعه مطلوب و قابل ارائه ای داشته باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس