*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٢٦ المحرّم ١٤٣٩ \ Tuesday, October 17, 2017
حجت الاسلام موسوی شالی: نرمش در برابر دشمن تهدید آفرین است حجت الاسلام موسوی شالی گفت: یکی از شاخص های مهم انقلاب اسلامی استکبار ستیزی است و نباید در برابر دشمن نرمش نشان داد، چرا که دشمنان برای مسلمانان دلسوزی نمی کنن
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۸:۱۷
مدیر مدرسه علمیه صالحیه قزوین مطرح کرد: تولید محتوای رژیم صهیونیستی در فضای مجازی به زبان فارسی حوزه/ مدیر مدرسه علمیه صالحیه قزوین گفت: عملیات اصلی دشمن امروز در فضای مجازی است و امروز رژیم صهیونیستی نه تنها در فضای مجازی با زبان فارسی تولید محتوا می کند، بلکه عملیات میدانی می کند، تاکید کرد: باید برای مقابله با هجمه برنامه ریزی مدون داشت.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۳:۳۱
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: دشمن به دنبال ایجاد فاصله و شکاف بین مرجعیت و مردم است عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: دشمنان درصدد ایجاد فاصله و شکاف بین مرجعیت و مردم هستند و از این روش برای کم رنگ کردن اعتماد مردم به مرجعیت بهره می برند که قطعا با هوشیاری علما و امت بصیر ایران اسلامی موفق نخواهند بود.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۳:۳۱
مدیر حوزه علمیه قزوین: مسؤولان محدودیت‌ها و موانع سفر اربعین را کم کنند مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: مسؤولان باید سعی کنند تا محدودیت‌ها و موانع سفر اربعین کمتر شده و تسهیل یابد، چرا که سرمایه‌ها و گنجینه‌های بزرگی وجود دارد که نمونه آن گنجینه کربلا، عتبات، محرم و حرکت اباعبدالله‌الحسین(ع) است که بر ضد تهاجم فرهنگی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۳:۲۳
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین: حوزه برای تقویت و حفظ اعتقادات جوانان برنامه ریزی کند حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: باید برای تقویت اعتقادات نسل جوان ابرنامه ریزی کرد تا با یک تلنگر بیگانگان تسلیم آنها نشوند پس وظیفه روحانیت در این زمینه بسیار خطیر است، چرا که مقام معظم رهبری در جمع روحانیون بارها فرمودند حوزه های علمیه از پاسخ به شبهات عقب مانده اند.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۳:۰۱
مسئول کارگروه یاوران معنوی اربعین حسینی خبر داد: گردآوری خاطرات طلاب و روحانیون زائر اربعین حسینی حوزه/ مسئول کارگروه یاوران معنوی اربعین حسینی استان قزوین از جمع آوری و چاپ خاطرات طلاب، اساتید و روحانیون شرکت کننده در پیاده روی اربعین حسینی خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۲:۴۴
عضو خبرگان رهبری مطرح کرد: راه های سرمایه های معنوی نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: انسان شاکر با شکر نعمت ها همواره در حال افزودن به سرمایه های مادی و معنوی خویش است ولی برعکس فردی که کفران نعمت می کند هستی خود و دارایی هایش را می سوزاند و به تدریج به هلاکت می رسد.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۷:۲۷
مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین : حوزه و روحانیت قدردان مجاهدت و پشتیبان سپاه هستند مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین گفت: حوزه های علمیه و روحانیت نه تنها امروز قدردان زحمات و تلاش های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، بلکه باید در تریبون های خود شبهات و مسائلی که علیه نظام جمهوری اسلامی و نیروهای مخلص، رشید و شجاع می شود برای آحاد مردم جامعه به خصوص نسل نوجوان وجوان تبیین نمایند.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۱:۰۹
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: سپاه نقشه های آمریکایی صهیونیستی را بر هم زده است عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: شکست های پی در پی آمریکا در منطقه و برهم زدن نقشه های آمریکایی صهیونیستی از سوی دلاورمردان سپاه پاسداران در سوریه، عراق، و ... عامل اصلی عصبانیت ترامپ است.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۱:۰۱
مسئول کارگروه یاوران معنوی استان قزوین: جاده خیرخواهی در کشور وسیع و بزرگ است مسئول کارگروه یاوران معنوی استان قزوین گفت: همیشه نفع انجام کارهای خیر به آحاد مردم رسیده، چرا که در اسلام اصل اساسی داشتن روحیه تعاون و همکاری است و خداوند متعال کمک کردن و سبقت گرفتن درکارهای خیر و نیک را مورد تاکید قرار داده است.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۰:۵۷
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران در گفتگو با «حوزه» : رژیم صهیونیستی در محاصره کامل سپاه پاسداران است/ سخنان ترامپ نشانه پریشان حالی بود حوزه/ مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی در محاصره کامل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار دارد و اگر کوچکترین غلطی انجام دهند تاسیسات هسته ای این رژیم و دیگر مراکز نظامی آنها مورد اهداف از پیش تعیین شده، قرار خواهد گرفت.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۰۲:۴۵
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین: ملت انقلابی ایران از تهدیدها نمی هراسد/ سپاه سد راه آمریکا در منطقه است حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین با اشاره به این که سپاه سد راه آمریکا در منطقه است، تاکید کرد: ملت انقلابی ایران از تهدیدها نمی هراسد و به مسیر خود با قدرت ادامه می دهد.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۲۰:۱۰
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه قزوین: سپاه آماده پاسخ قاطع به هر تهدیدی است حوزه/ حجت الاسلام معبودی با تاکید بر این که سپاه آماده پاسخ قاطع به هر تهدیدی است، تصریح کرد: اگر آمریکا سپاه را به عنوان سازمان تروریستی معرفی کند، ایران نیز ارتش آمریکا را هم ردیف داعش معرفی می‌ داند.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۷:۴۶
مدیر حوزه علمیه قزوین: تولد سپاه با واژه شهادت بود/ ملت ایران مرگ سرخ را به زندگی ننگین ترجیح می دهد حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: سپاه در طول بیش از ۳۸ سال فعالیت، خود را وقف انقلاب و نظام کرده و دوران دفاع مقدس، جنگ نرم و جنگ سایبری و رسانه‌ای با معاندان و حضور در عرصه جهاد فرهنگی و علمی از جمله افتخارات این نهاد مقدس و مکتبی محسوب می شود.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۵:۱۳
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری مطرح کرد: سکوت معنادار برخی نشریات و روزنامه های کشور در مقابل هجمه علیه سپاه نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بخش محکمی از پازل انقلاب اسلامی بوده و ملت همیشه پشتیبان نیروهای مسلح خود می باشند
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۴:۴۸
استاد حوزه علمیه قزوین : رئیس‌جمهور دیوانه آمریکا هنوز به اقتدار جمهوری اسلامی پی نبرده است حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: ملت ایران هیچ‌گاه از تهدیدات دشمنان، هراسی نداشته و ندارد و همواره ایستاده است و در دفاع از آرمان‌های نظام اسلامی و رهبری ذره‌ای تردید ندارد و امروز قدرت بازدارندگی ایران اسلامی زبانزد عام و خاص است.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۳:۵۳
استاد حوزه علمیه قزوین : تضعیف سپاه پاسداران تضعیف انقلاب و نظام است حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: سپاه پاسداران مظهر اقتدار و افتخار ایران اسلامی است و سخنان بیهود رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه، ملت ایران را در انسجام و حمایت از سپاه با انگیزه‌تر خواهد کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۳:۲۲
در گردهمایی ائمه جماعات قزوین تاکید شد: ضرورت تلاش جهادی روحانیون در فرهنگ سازی زکات حوزه/ مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه درجهاد کشاورزی استان قزوین با بیان اینکه روحانیون نقش مهمی در اطلاع‌رسانی دینی و آگاهی‌بخشی به مردم دارند، گفت: روحانیون که محراب و تریبون در اختیار دارند، باید در راستای تبیین فرهنگ پرداخت زکات نقش‌آفرینی جهادی داشته باشند.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۸:۰۵
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: قوام شریعت به امربه معروف و نهی از منکر است مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر تا بدانجاست که سایر فرایض در پرتو اجرای آن، بر پا داشته می شود و جامعه اسلامی محقق می گردد، از این رو هرگاه در جامعه ای این فریضه مهم به اجرا گذاشته نشود و افراد در قبال پیاده شدن این امر خطیر احساس مسئولیت نکنند، مرگ آن جامعه حتمی خواهد بود.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۷:۳۱
مسئول کارگروه معنوی یاوران اربعین استان قزوین: امام حسین(ع) هرگز درباره حق و دین خدا با دشمنان مذاکره نکرد حوزه/ حجت الاسلام افشار تصریح کرد: امام حسین(ع) هرگز درباره حق و دین خدا با دشمنان مذاکره نکرد و حاضر نشد در مقابل دشمن کوچکترین نرمشی داشته باشد و این سیره امام(ع) در عرصه مدیریتی کشور، باید الگوی مدیران نظامی اسلامی در مواجه به جبهه استکبار جهانی باشد.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۶:۳۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس