*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٧ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Wednesday, January 24, 2018
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین: رسانه ها ترویج سبک زندگی اسلامی را در دستور کار قرار دهند حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: تغییر فرهنگ زنان در خانواده به عنوان پایه اصلی خانواده از برنامه‌های مهم دشمنان در عرصه تهاجم فرهنگی است، لذا باید در راستای مقابه با هجمه ها، ترویج و تبیین سبک زندگی اسلامی در دستور کار متولیان فرهنگی و رسانه‌ها قرار بگیرد.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۰۰:۲۵
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش قزوین: نماز جماعت در ۹۸ درصد مدارس استان قزوین اقامه می شود/ احداث ۵۰۰ نمازخانه مستقل در مدارس حوزه/ معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش قزوین گفت: یکی از برنامه هایی که همواره در مدارس مورد توجه قرار دارد، اقامه نماز است، به طوری که در ۹۸ درصد مدارس استان قزوین نماز جماعت اقامه می شود و ۲ درصد باقی مانده هم مربوط به مدارسی است که تعداد محدودی دانش آموز دارند.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۵:۵۵
مدیر حوزه علمیه قزوین: با تولید محتوای دینی، تهدیدهای فضای مجازی را به فرصت تبدیل کنیم مدیر حوزه قزوین با اشاره به این که نواقص زیادی در حوزه تولید محتوای مذهبی داریم، گفت: باید با تولید محتوای دینی، تهدیدهای فضای مجازی را به فرصت تبدیل کنیم و با استفاده بهینه از این فضا، فرهنگ شیعی را در دنیا ترویج دهیم.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۵:۵۳
استاندار قزوین در اجلاس نماز: دنیای امروز، دنیای تهاجم فرهنگی و جنگ نرم است/ مسئولان فرهنگی جوانان را به سلاح دین مجهز کنند حوزه/ استاندار قزوین گفت: دنیای امروز، دنیای تهاجم فرهنگی و مبارزه در میدان جنگ نرم است، از این رو اگر بخواهیم در شرایط ویژه امروز بهترین بازدهی را داشته باشیم باید خود را به ابزارهایی مطمئن نظیر نماز و فرائض دینی مجهز کنیم.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۳:۱۷
قائم مقام مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت و ارشاد: فضای مجازی کم هزینه ترین ابزار تبلیغ جهانی دین است حوزه/ ضیایی پور در اجلاس نماز گفت: یکی از بهترین فضاهای تبلیغی، ترویجی و حتی آموزشی، فضای مجازی است که محدود به زمان و جغرافیا نیست و با کمترین هزینه می‌توانیم بیشترین دستاورد را در این عرصه داشته باشیم و عمدتا مخاطبان فضای مجازی نوجوانان وجوانان هستند.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۳:۱۷
در اجلاس «نماز و فضای مجازی» مطرح شد؛ اهمیت نماز اول وقت برای بسیاری از افراد مشخص نیست حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز استان قزوین گفت: برای بسیاری از افراد، اهمیت و جایگاه نماز اول وقت مشخص و تبیین نشده است، از این رو نیاز است تا تبلیغاتی در این زمینه صورت گیرد، چرا که در غیر این صورت، مدت زمان زیادی طول می کشد تا افراد به این سمت و سو حرکت کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۳:۰۳
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین در اجلاس نماز: پیوند نماز و فضای مجازی تهدیدها را به فرصت تبدیل می کند حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: هرچند فضای مجازی آسیب هایی در بردارد، اما با مدیریت درست، حضور جدی و فرصت سازی می توانیم آن را به یک اهرم قدرتمند و فرصت برای خانواده ها تبدیل کنیم و زمانی که پیوند نماز و فضای مجازی برقرار شود همان فضای تهدید آور برای جهانیان تبدیل به فرصت خواهد شد.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۳:۰۳
تهیه کننده سیمای مرکز قزوین: مستند «پنجره» ویژه فعالیت های روحانیون در مناطق زلزله زده تولید شد حوزه/ تهیه کننده سیمای مرکز قزوین از ساخت فلم مستند فعالیت های تبلیغی و فرهنگی روحانیون حوزه علمیه استان در مناطق زلزله زده غرب کشور با عنوان «پنجره» خبرداد.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۵:۵۷
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: رسانه ها از سیاه نمایی خودداری کنند حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: : هوشمندی و هدفمندی لازمه کار خبری است و ضروری است خبرگزاری‌ها هماهنگی کامل با برنامه‌های کلان جمهوری اسلامی داشته باشند.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۵:۵۶
مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان قصر شیرین: حضور روحانیون در مناطق زلزله زده بسیار اثرگذار است مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان قصر شیرین، حضور روحانیون در مناطق زلزله زده را بسیار اثرگذار دانسن و گفت: یک فرد روحانی با شناختی که از جامعه دارد و با توجه به حضوری که در حوزه های علمیه داشته، می تواند برای حل مشکلات اجتماعی راهکار ارائه دهد
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۵:۳۰
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال‌احمر قزوین : حضور روحانیون در مناطق زلزله زده تسکین دل مردم مصیبت دیده است حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر قزوین گفت: آنچه که امروز افراد زلزله زده در کنار بحث تغذیه و وسایل گرمایشی به آن نیاز دارند، آرامش و تسکین دل آن هاست که بدون شک حضور روحانیون این امر را سرعت می بخشد.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۴:۰۳
معاون اجرایی سپاه استان قزوین: حضور روحانیون در بین آسیب دیدگان زلزله موجب خیر و برکت است حوزه/ معاون اجرایی سپاه استان قزوین گفت: حضور روحانیون و مبلغین موجب خیر و برکت بسیاری در بین مردم آسیب دیده شد، چرا که تعدادی از خانواده‌ها با مرگ عزیزانشان انگیزه‌ای برای ادامه زندگی نداشتند.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۳:۵۲
نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس: کمرنگ کردن خدمات سپاه و ارتش به زلزله زدگان ظلم به نظام است حوزه/ نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از حضور جهادی روحانیون در مناطق زلزله زده، با بیان اینکه ضد انقلاب به دنبال سیاه نمایی است، گفت: کمرنگ کردن خدمات سپاه و ارتش به زلزله زدگان ظلم به نظام است.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۳:۵۱
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی: سپاه و ارتش با تمام توان به کمک زلزله زدگان شتافتند/ تقدیر از حضور روحانیون در مناطق زلزله زده حوزه/ رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: در زلزله اخیر سپاه و ارتش با تمام توان به کمک زلزله زدگان شتافتند ونقش محوری داشتند.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۳:۲۴
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین : زندگی در چادر برای زلزله زدگان بسیار سخت و طاقت فرساست حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین گفت: در روستاهای زلزله زده استان کرمانشاه برودت هوا به اندازه ای است که در چادرها به سختی می توان زندگی کرد و نیاز مهم و ضروری مردم مناطق زلزله زده ساخت مسکن است که باید تسریع شود.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۳:۲۰
امام جمعه شهرستان قصر شیرین: روحانیون به رسالت خود در کمک رسانی به زلزله زدگان عمل کردند حوزه/ امام جمعه شهرستان قصر شیرین گفت: مردم ایران در جریان زلزله اخیر غرب کشور، وحدت، اتحاد و همدلی خود را با مردم زلزله زده به نمایش گذاشتند و این حرکت بزرگ آن ها دشمنان را مایوس کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۲:۵۰
مدیر حوزه علمیه قزوین در بازدید از مناطق زلزله زده: مسئولان به فکر اسکان دائم زلزله زدگان باشند حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: نیاز جدی مردم شهرهای آسیب دیده از زلزله، اسکان دائمی آنان است و مسئولین و دست اندرکاران باید در این زمینه ورود جدی داشته باشند تا مردم روستاها و شهرهای زلزله زده هر چه زودتر به آرامش نسبی برسند.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۲:۴۴
استاد حوزه علمیه خواهران قزوین : والدین نقش تربیتی خود را به مهدهای کودک نسپارند حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران قزوین گفت: امروز یکی از مشکلات تربیتی این است که والدین وظایف خود را بر عهده مهدهای کودک می گذارند و نقش تربیتی را کاملا به فراموشی می سپارند.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۶:۲۳
تولیت مدرسه علمیه شهرستان آوج : تهاجم فرهنگى مخصوص صنف و زمان و مکان خاصى نیست حوزه/ تهاجم فرهنگى استکبار مخصوص صنف و زمان و مکان خاصى نیست و همه جامعه اسلامی در معرض این آسیب قرار دارند و اگر مسئولان به این باور نرسند که تهاجم فرهنگی را باید جدی گرفت، هیچ کاری پیش نمی رود و دشمنان پیروز می شوند.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۴:۰۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس