*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ آیان ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢ صفر ١٤٣٩ \ Monday, October 23, 2017
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری : پیروی از ولایت فقیه تنها راه رشد و بالندگی کشور است نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری، ولایت را حجت سیاسی الهی خواند و گفت: ولایت مداری رمز موفقیت کشور است و دشمنان نیز از همین موضوع هراس دارند و تلاش می کنند با ترفندها و توطئه های گوناگون به حریم ولایت آسیب بزنند.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۶:۰۴
کارشناس فرهنگی در جمع طلاب مطرح کرد: تشکیل حکومت دینی؛ مهمترین پیام غدیر حوزه/ کارشناس فرهنگی در جمع اساتید و بانوان طلبه گفت: غدیر و فلسفه آن مسئله حکومت اسلامی و رهبری خط ولایت است که باید در طول تاریخ تحقق یابد و مسلمانان موظفند آن را دنبال نموده و سرنوشت خود را به دست کسانی دهند که پاسدار راستین خط اصیل امامت و ولایت هستند.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۶:۱۳
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین: حمایت از مظلومان از ارکان مهم سیاست علوی می باشد حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین گفت: قرآن برای هدایت انسان ها به سمت نور، پاکی، آزادگی و استقلال و هدایت انسان ها از ذلت دنیایی به عزت و افتخار نازل شده وامروز حمایت از مظلومان و محرومان عالم را از ارکان مهم سیاست علوی است.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۵:۲۸
با شرکت اساتید مدارس؛ آزمون «استادی» در حوزه قزوین برگزارشد حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه قزوین از برگزاری آزمون «استادی» در این حوزه خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۲:۳۷
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: نگاه علمی و عالمانه؛ وجه مشترک بزرگان دینی و انقلابی است حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: وجه مشترک بزرگان دینی و انقلابی، نگاه علمی و عالمانه آن ها بود و این مهم میزان تاثیرگذاری علم و دانش را بر علاقه مندان آن نشان می دهد، چرا که تحت تاثیر آیات قرآن قرار داشتند و در نهایت مصداق آیه ای شدند که خداوند در آن تاکید کرده کسی که چهل شبانه روز خود را برای خدا خالص کند، حکمت از قلبش بر زبانش جاری می شود.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۲:۱۵
مدیر حوزه علمیه قزوین: امت اسلامی به دفاع از مظلومان میانمار برخیزد/ مسلمان کشی بودائیان در سایه سکوت جهانی حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی ضمن محکوم کردن کشتار مسلمانان میانمار توسط بودائیان، گفت: جنایاتی که امروز در میانمار اتفاق می افتد، و تداوم آن علیه مسلمانان «روهینگیا» ایام عید ولایت را به کام همگان تلخ کرده و دل هر آزادمردی را به درد آورده است.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۱:۱۴
حجت الاسلام هاشمی در جمع طلاب تاکستان: قرائت خطبه غدیر مانند دعای کمیل و توسل عمومی و فراگیر شود استاد حوزه علمیه شهرستان تاکستان گفت: قرائت خطبه غدیرخم باید به دلیل اهمیتی که دارد باید مانند دعای کمیل و توسل عمومی و فراگیر شود، چراکه اثبات کننده ولایت امیرالمؤمنین(ع) و ائمه اطهار(ع) است.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۱:۱۴
مدیر حوزه علمیه قزوین: طلبه و روحانی بودن تنها به پوشیدن لباس روحانیت نیست حوزه / حجت الاسلام والمسلمین عباسی با اشاره به این که طلبه و روحانی بودن تنها به پوشیدن لباس روحانیت نیست، بلکه طلاب باید عامل به علم باشند، تصریح کرد: فرد روحانی باید مزین به علم و تقوا باشد و همواره تواضع و خوشرویی در مقابل مردم را سرلوحه کار خود قرار دهد و در راستای نشر معارف اهل بیت(ع) بکوشد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۷:۱۷
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین تبیین کرد:رسالت های امروز طلاب جوان حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با اشاره به الگو بودن روحانیون طلاب برای مردم، گفت: طلاب پس از ملبس شدن به لباس مقدس روحانیت باید از لحاظ اخلاق و رفتار الگوی آحاد مردم به ویژه نسل جوان باشند.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۵:۴۱
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین : عمل به سیره علوی عامل وحدت امت اسلامی است/ حقیقت غدیر به دنیا معرفی شود حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین با تاکید بر این که عمل به سیره علوی عامل وحدت امت اسلامی است، گفت: غدیر یک تفکر است و نقطه اتصال ولایت، انسانیت و شرافت و ارزش های معنوی و انسانی بوده و باید با برگزاری برنامه های جامع در این دهه به تقویت این ارزش ها کمک شود.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۰۸:۵۳
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: رسانه ها در چارچوب های دینی حرکت کنند حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: با توجه به اهمیت اخلاق در اسلام و ارزش‌ها و آرمان‌هایی که در دین ما مدنظر است، رسانه می‌تواند در تبیین اخلاق و ارزش‌های اخلاقی در جامعه بسیار مؤثر و به عنوان هادی و معلم ارزش‌ها عمل کند.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۷:۰۸
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: عبادت، تنها نماز خواندن نیست/ ضرورت تکریم اساتید رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: این برداشت اشتباه است که از تقوا، تفسیر به ترس می‌شود، چرا که اهل تقوا صاحب بصیرتی هستند که شیطان قدرت نفوذ در آن‌ها را ندارد و این بخش مربوط به دانایی عقل است.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۶:۱۱
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین : تغییر سبک زندگی پایه تهاجم فرهنگی است مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با اشاره به این که جهان استکبار با استفاده از رسانه‌ها و فضاهای مجازی، تغییر در فرهنگ و سبک زندگی مردم به ویژه خانواده‌ها را در دستور کار قرار داده است، گفت: تغییر فرهنگ زنان در خانواده به عنوان پایه اصلی خانواده از برنامه‌های مهم دشمنان در عرصه تهاجم فرهنگی است.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۵:۵۳
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین: کنگره عظیم اربعین تنها اختصاص به شیعه ندارد مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: کنگره عظیم پیاده‌روی اربعین که در سال‌های گذشته با حضور میلیونی مردم از سراسر جهان برگزار شد، در واقع داعش را به نابودی کشاند.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۴:۱۸
مسئول کارگروه معنوی یاوران اربعین حسینی خبر داد: استقرار روحانیون قزوینی در مسیرهای منتهی به کربلای معلی حوزه/ مسئول کارگروه معنوی یاوران اربعین حسینی استان قزوین از استقرار روحانیون قزوینی در مسیرهای منتهی به کربلای معلی با هماهنگی مسئولین بعثه مقام معظم رهبری خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۳:۴۵
عضو خبرگان رهبری: کرامت نیازمندان خدشه دار نشود/ لزوم تلاش جهادی در عرصه محرومیت زدایی نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری، دستگیری از محرومین و نیازمندان را با اولویت حفظ کرامت آنها مورد تاکید قرار داد و گفت: نباید اجازه داد شخصیت و کرامت نیازمندان خدشه‌دار شود
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۵:۴۲
در نشست اساتید وطلاب مدرسه فاطمیه قزوین مطرح شد؛ مدعیان حقوق بشر مسلمان کشی در میانمار را نمی بینند مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین گفت: سکوت مدعیان حقوق بشر که فریادهای حقوق بشری آنها گوش فلک را کر کرده است، در مساله کشتار وحشیانه مسلمانان میانمار موجب تاسف است.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۴:۰۶
استاد حوزه علمیه قزوین: بصیرت افزایی در اولویت برنامه های غدیر باشد استاد حوزه علمیه قزوین گفت: ولایت مداری یکی از مهمترین درسهایی است که می شود از سیره زندگی شهدا آموخت، چرا که امروز باید بصیرت و ولایت مداری در اولویت همه برنامه ها قرار گیرد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۴:۰۵
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: اهل مسجد گره گشای مردم باشند حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: باید مساجد کانون عدالت و محبت شوند واهل مسجد هم گره‌گشای مشکلات مردم باشند.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۳:۵۸
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: در معرفی غدیر از اختلاف افکنی پرهیز شود حجت الاسلام والمسلمین عباسی با بیان این که ما باید بدون این که به وحدت اسلامی ضربه بزنیم مباحث غدیرپژوهی و آموزه های اهل بیت(ع) را در دنیا تبیین و ترویج کنیم، گفت: فرهنگ و خطبه غدیر سرشار از تعالیم اسلامی و انسانی است و گسترش و نهادینه سازی آن در جامعه ضامن سعادت دنیا و آخرت مردم می باشد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۳:۵۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس

پربیننده‌ترین اخبار سایت