*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ \ الأحد ٢٣ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Sunday, January 22, 2017
مدیر مدرسه علمیه حقانی : آینده تشیع به نیروهای تحول آفرین نیاز دارد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین واحدی گفت: آینده تحولات فرهنگ تشیع و کشور نیازمند نیروهای کارآمد، مومن و متخصص و کارشناسان دینی است که بتوانند تحول آفرین باشند، و این تحول باید جامعیت داشته باشد.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۶:۳۷
مدیرکل اوقاف و امور خیریه قزوین: رسانه ها از ترویج فرهنگ وقف غافل نشوند حوزه/ حجت الاسلام عادل با اشاره به نقش رسانه ها در ترویج فرهنگ وقف، گفت: حوزه وقف، حوزه بسیار گسترده ای است و کارکردها و ارتباطات مختلفی با اقشار مختلف مردم دارد.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۰۹:۳۲
نماینده ولی فقیه در قزوین: وقف برای حوزه های علمیه کمک به ترویج دین است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عابدینی به اهمیت وقف در حوزه‌های علمیه اشاره کرد و گفت: در گذشته تقویت حوزه‌های علمیه یکی از اهداف وقف بوده و وقف‌هایی که در این زمینه انجام شده، در پرورش علما و تألیف کتب دینی اثرگذار، نقش به سزایی داشته است.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۰۹:۱۷
مدیر حوزه علمیه قزوین: وقف های جدید براساس نیاز سنجی انجام شود حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی تصریح کرد: امروزه وقف در عرصه هایی چون حوزه‌های علمیه، فعالیت های قرآنی، اشتغال جوانان، بهداشت و درمان و مدرسه سازی جزو اولویت دارترین موضوعات است که باید در این زمینه به مردم اطلاع رسانی شود.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۰۹:۰۷
ملت ایران هرگز به آمریکای فریب‌کار اعتماد نخواهد کرد حوزه/ مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون قزوین گفت: آمریکا به تعهدات خود در برجام عمل نکرد و نشان داد که همیشه بدعهد و پیمان‌شکن بوده است.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۸:۲۰
مدیر حوزه علمیه قزوین: آمریکا در نقض برجام خباثت خود را نشان داد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: آمریکا خباثت خود را از روزهای اول انقلاب تاکنون به مردم ما ثابت کرده و تصویب این قانون نقض برجام خلاف تعهدات آمریکا است.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۸:۰۷
عضو خبرگان رهبری: نمایندگان مجلس، با حل مشکلات پاسخگوی رای اعتماد مردم باشند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اسلامی گفت: نمایندگان مجلس باید از فرصت ایجاد شده در کسب رای اعتماد مردم، برای رفع مشکلات بیشرین استفاده را ببرند.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۶:۲۹
مدرسه علمیه سردارین؛ مدرسه ای فراموش شده در قزوین+ عکس حوزه/ مدرسه علمیه سردارین، درعهد قاجاریه و در سال ۱۲۳۱ ه-ق توسط دو برادر بنام حسنخان و حسینخان سردارین بنا نهاده شده است.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۰۸:۵۳
معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین: روحانیون راهکارهای حل مشکلات تربیتی و خانوادگی را ارائه دهند حوزه / معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین بر لزوم تجهیز علمی و عملی حوزویان به مهارت های خانوادگی اجتماعی تاکید کرد.
۱۳۹۵/۹/۱۲ - ۱۱:۳۵
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: تمدن سازی اسلامی بدون توجه به سبک زندگی امکان پذیر نیست حوزه / حجت الاسلام والمسلمین فیروزی گفت: گر به دنبال تمدن نوین اسلامی در عرصه جهانی هستیم باید سبک زندگی جامعه نیز به سوی اسلامی شدن پیش برود.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۶:۲۷
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین: روحانیون به شبهات روز عالمانه پاسخ دهند حوزه/ حجت الاسلام نعمت اللهی گفت: امروز بسیاری از جوانان کشور در معرض شبهات و تهاجم‌های فرهنگی دشمن هستند که باید از آنها در مقابل گزند این خطرات حراست نماییم.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۶:۰۵
امام جمعه شهرستان آبیک در جمع طلاب: ترویج فرهنگ حجاب باید از خانواده آغاز شود حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی گفت: امروزه در حوزه حجاب و عفاف دو مقوله خانواده و محل کار باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و در این میان باید توجه به اهمیت حجاب و ترویج آن را از نهاد خانواده و از خودمان شروع کنیم.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۳:۰۶
مدیر حوزه علمیه قزوین: ربیع الاول ماه شادی اهل بیت(ع) و سرچشمه رحمت و عطوفت است حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: ربیع الاول، ماه ذخایر بركات خداوند و ماه شادی اهل بیت(ع) و سرچشمه رحمت و عطوفت است.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۱:۲۵
اجرای طرح آموزش تربیت محور در مدرسه علی بن ابیطالب(ع) ملایر حوزه /معاون آموزش مدرسه علمیه علی بن ابیطالب(ع) ملایر از اجرای طرح های آموزشی تربیت محور در این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۱۰ - ۱۹:۳۵
نماینده ولی فقیه در قزوین: برخی با نفاق و دورویی سعی در دو قطبی کردن جامعه دارند حوزه / نماینده ولی فقیه در استان قزوین بر ضرورت پرهیز از دو قطبی کردن جامعه تاکید کرد و خواستار بصیرت افزایی برای مقابله با نفاق و دو رویی در جامعه شد.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۷:۲۱
مسئول مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع) شهرستان آوج : تحصیل بدون تهذیب ارزشی ندارد حوزه/ امام جمعه شهرستان آوج با تاکید بر الگو گیری طلاب از سیره ائمه اطهار گفت: تحصیل و تهذیب دو بال موفقیت طلاب است
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۷:۱۸
پژوهشگر حوزوی: تشکیل حکومت اسلامی هدف نهایی پیامبر(ص) بود حوزه/ پژوهشگر حوزه قزوین گفت: هجرت پیامبر گرامی اسلام (ص) از مکه به مدینه موجب تحکیم و توسعه دعوت توحیدی و نهضت الهی، اسلامی پیامبر شده و به تشکیل نظام اسلامی و حکومت دینی منتهی می شود.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۵:۱۳
مدیر مدرسه علمیه صالحیه قزوین: راه نجات امت اسلامی در پیروی از اهل بیت(ع) است حوزه / حجت الاسلام مهر آرا گفت: امامان شيعه (ع) اسوه و الگوی فکری، اعتقادی، عملی و اخلاقی هستند و راه نجات در پیروی از آنان است .
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۲:۴۳
نماینده قزوین در مجلس خبرگان رهبری: ملت ایران هیچ گاه در برابر آمریکا تعظیم نخواهد کرد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اسلامی با بیان این‌که مردم ما هرگز زیر بار ظلم و ستم دشمنان به ویژه آمریکای جنایتکار نمی‌روند، گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی در همه عرصه‌ها نقش محوری و اساسی را بر عهده‌دار دارند و هر خطری که متوجه نظام اسلامی باشد، با تمام وجود در مقابل آن می ایستند.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۱:۴۲
عیادت عضو خبرگان از آیت الله باریک بین حوزه / نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری از آیت الله باریک بین عیادت و برای وی آرزوی سلامتی کرد.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۱:۰۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس