*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ \ الجمعة ٣ شعبان ١٤٣٩ \ Friday, April 20, 2018
استاد حوزه علمیه قزوین: رعایت حقوق همسایه ریشه قرآنی دارد حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: از جمله سنت ‏هاى زیبا و پسندیده اسلامى، برخورد خوب و شایسته با همسایگان و روش همسایه داری است که در قرآن و روایات به آن تاکید فراوان شده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۰
مدیر مدرسه علمیه التفاتیه قزوین : دشمن تحرکات خود را علیه روحانیت افزایش داده است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه التفاتیه قزوین با اشاره به این که دشمن تحرکات خود را علیه روحانیت افزایش داده است، گفت: لباس مقدس روحانیت، لباس تبلیغ دین است، وگفتار، اعمال و اخلاق طلاب با پوشیدن این لباس برای مردم حائز اهمیت است که باید همواره الگو باشند .
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۱:۳۹
کاشت نهال به یاد شهید مدافع حرم در مدرسه فاطمیه قزوین+ عکس حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین واساتید مدرسه علمیه فاطمیه در روز درختکاری، نهالی به یاد شهید مدافع حرم زکریا شیری را غرس کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۵
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: حفاظت از محیط زیست در مدارس به دانش آموزان آموزش داده شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان قزوین، فرهنگ ‌سازی را در حفظ منابع طبیعی ضروری دانست و گفت: در عرصه فرهنگ سازی مسئولان نقش مهمی را بر عهده دارند و دست اندرکاران آموزش و پرورش می‌توانند با برنامه‌ریزی در این عرصه مهم و حیات بخش، اهمیت منابع طبیعی را بیش از پیش برای فرزندانمان تشریح نمایند
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۲۷
استاد حوزه علمیه قزوین: امروز دشمن همان کار زمان علی(ع) را برای تخریب ولایت انجام می دهد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی موینی تصریح کرد: اگر جامعه اسلامی آبرو دارد، به خطر وجود ولی فقیه است و امروز دشمن همان کار زمان حضرت علی (ع) را برای منزوی کردن اسلام ناب و ولایت در جامعه انجام می دهد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۱
مدیر حوزه علمیه قزوین در جمع خبرنگاران: میراث فرهنگی پاسخگوی جلوگیری از دفن شهید گمنام در مدرسه شیخ الاسلام باشد حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: براساس جلساتی با مدیرکل میراث فرهنگی قزوین و متولی مدرسه شیخ الاسلام و امضای تفاهم نامه، با دفن شهید گمنام در این مدرسه موافقت شده بود که متاسفانه علی رغم توافق مکتوب، از سوی میراث فرهنگی ممانعت به عمل آمد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۳
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین: دشمن تلاش می کند تا باور جوان ایرانی از ولایت فقیه برگردد حوزه/ مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین گفت: دشمنان با انواع شبهات در فضای مجازی تلاش می کنند تا باور جوان ایرانی از ولایت فقیه برگردد، لذا باید در این زمینه هوشیار باشیم و امروز رسالت ما کمتر از رسالت شهدا نیست که همه چیز خود را فدا کردند. باید تلاش گسترده تری را انجام دهیم.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۴۷
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین: پیروی از ولی فقیه شرط اساسی انقلابی گری است حوزه/ مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین، پیروی از ولی فقیه را شرط اساسی انقلابی گری دانست و گفت: بصیرت افزایی و تبعیت از ولایت فقیه را مهمترین راه ایستادگی در برابر توطئه شوم دشمنان است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۲
تولیت مدرسه علمیه شهرستان آوج : دشمن تلاش می کند مردمی بودن انقلاب اسلامی را ضعیف نشان دهند حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان آوج گفت: دشمنان نظام اسلامی همواره در طول سال‌های گذشته و پس از پیروزی انقلاب اسلامی درصدد هستند تا به اشکال مختلف این نظام و ملت را از حرکت در مسیر تعالی و رشد بازدارند ولی تحریم های دشمنان همیشه علیه ملت ایران بی اثر است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۲:۱۶
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: طلاب توجه به تقویت بنیه علمی را مدنظر خود قرار دهند/آگاهی طلاب عامل مهمی برای موفقیت حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور در مدارس و حوزه‌های علمیه را فرصتی ارزشمند دانسته ،چرا که شما طلاب فرصتی که برای علم‌آموزی نصیب شما شده را مغتنم شمرده و بهترین بهره را از آن ببرید.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۱:۵۶
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: شهدا نسبت به دینِ مردم احساس مسؤولیت داشتند/ مادران غیرت و شجاعت را به فرزندان آموزش دهند رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: قرآن در خصوص ویژگی‌های شهدا می‌فرماید آن‌ها کسانی بودند که نسبت به دینِ مردم احساس مسؤولیت داشتند و آنان را به تبعیت از پیغمبران(ص) و دین خدا تشویق می‌کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۷:۱۴
استاد حقوق دانشگاه الجزایر: انقلاب اسلامی منحصر به جغرافیای ایران نیست/ ملت ایران قدر دستاوردهای انقلاب را بدانند حوزه/ استاد حقوق دانشگاه الجزایر گفت:گرچه انقلاب اسلامی در جغرافیای ایران شکل گرفت، اما منحصر به این جغرافیا نیست و پیام آن برای همه انسانهایی است که به دنبال عزت و سربلندی و آزادی هستند و می توانند با الگوگیری از این پیام که منطبق با فطرت انسانی است، در مسیر عزت و سربلندی قرار گیرند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۵:۴۴
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین : دشمن همه توان خود را برای تخریب روحانیت بکار گرفته است مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: دشمن بیدار است و نقشه‎ها در سر دارد تا بتواند روحانیت را تخریب کند و در این راه هر چه در توان دارد به کار می‎گیرد، چرا که روحانیت مورد اعتماد مردم است لذا هدف دشمن تضعیف روحانیت است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۳
تجلیل از ابوالشهید حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی+ عکس حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین به اتفاق طلاب و اساتید مدرسه علمیه التفاتیه با حضور در منزل ابوالشهید حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی، مدیر سابق حوزه استان از خدمات علمی و حوزوی وی تجلیل کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۵
مدیر حوزه علمیه قزوین مطرح کرد: آثار فردی و اجتماعی کسب روزی حلال مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: استجابت دعا دارای شرایط و مقدمات بسیاری است که یکی از آنها پاک کردن روزی از هر گو نه شبهه و حرامی است وبا پاک و حلال بودن مال، دعای انسان به مرحله استجابت می رسد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۹
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: عده ای هنوز باورندارند اگر مدافعان حرم نبودند باید با داعش در کرمانشاه می جنگیدیم عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت:عده ای پس از گذشت سالیان متمادی از ظلم و جنایت داعش در منطقه هنوز این بصیرت را به دست نیاورده اند و در اینکه اگر مدافعان حرم نبودند، ما باید در کرمانشاه و همدان با جریان تکفیری می جنگدیدم، هنوز دچار تردید هستند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۶
معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی استان قزوین: شهدای مدافع حرم نشان دادند که آرمان‌گرایی اسلامی مرز ندارد معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: شهدای مدافع حرم نشان دادند که آرمان‌گرایی اسلام ناب محمدی، مرز ندارد،چرا که این شهدا همه هستی خود را با الگو گرفتن از امام حسین(ع) در راه خدا فدا کردند، ولی اجازه ندادند حرم عقیله بنی هاشم(س) مورد بی حرمتی قرار گیرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۳
بازدید دانش آموزان از مدرسه علمیه تاریخی صالحیه+ عکس حوزه/ معاون فرهنگی مدرسه علیمه صالحیه قزوین از بازدید همه روزه دانش آموزان استان قزوین از نمایشگاه و بخش های مختلف این مدرسه تاریخی خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۸:۲۵
مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان: دشمن با رخنه فرهنگی و مدگرایی چادر را از سر زنان مسلمان بر می دارد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه تاکستان با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن، گفت: دشمن می خواهد با رخنه فرهنگی و مدگرایی چادر را از سر زنان مسلمان بردارد و بنیان جامعه و خانواده ها را با بی بندوباری تضعیف کند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۷:۱۷
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: دشمن در فضای مجازی به دنبال ضربه زدن به کیان خانواده‌هاست حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن در فضای مجازی و جنگ نرم به دنبال ضربه زدن به کیان خانواده‌ها است، گفت: دشمنان به دنبال آن هستند تا عناصر قوام‌بخش جامعه ما را سست کنند تا بتوانند بر ملت ایران غلبه کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس