*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ \ ۹ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Saturday, November 17, 2018
سه فیلم مستند از فعالیت روحانیون قزوین در موکب ها تولید شد حوزه/ مدیر روابط عمومی و رسانه ای حوزه علمیه قزوین از تولید سه فیلم مستند از فعالیت روحانیون قزوین در موکب های اربعین حسینی خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۵:۳۸
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: تهدیدات آمریکا توخالی است/ قدردانی از میهمان نوازی مردم عراق حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: در روز ۱۳ آبان باید همه طلاب، اساتید و روحانیون در تجمع ضد استکباری حضور یابند تا به دشمنان نشان دهیم که تهدیدات آمریکا توخالی بوده و این ملت در برابر همه تهدیدات و تحریم ها به خوبی ایستادگی خواهد کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۲:۱۹
با حضور کارشناسان حوزه علمیه؛ برنامه «تا آسمان» از سیمای استانی قزوین پخش می شود حوزه/ تهیه کننده صدا وسیمای مرکز قزوین از پخش برنامه «تا آسمان» با حضور روحانیون واساتید حوزه علمیه قزوین از شبکه استانی مرکز قزوین خبرداد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۹:۴۵
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین: امام حسین(ع) نماد آزادی و هدایت انسان‌ها بود حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: امام حسین(ع) نماد آزادی و هدایت انسان‌ها بوده و از این جهت که فرزند پیغمبر اسلام(ص) هستند که در امت اسلامی در میان غیرمسلمانان هم جایگاه ویژه‌ای دارند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۶:۵۵
مدیر روابط عمومی ورسانه ای حوزه علمیه قزوین خبر داد: استقرار موکب حوزه علمیه قزوین در کربلای معلی حوزه/ مدیر روابط عمومی ورسانه ای حوزه علمیه قزوین از استقرار کامل موکب رهروان حضرت زینب (س) حوزه استان در کربلای معلی خبرداد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۶:۱۰
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: بسیاری از مشکلات امروز جامعه به واسطه دنیاپرستی، حرص و طمع است حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: بسیاری از مشکلات امروز ما به واسطه دنیاپرستی، حرص و طمع است که ما را به بردگی و بندگی دنیا می‌کشاند. دنیایی که امروز ما می‌بینیم تصویر شده شیطان است تا رغبت ما را نسبت به دنیا افزایش دهد
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵:۱۵
رئیس بنیاد حجاب وعفاف استان قزوین خبر داد: استقرار موکب شهید حجت اسدی در کربلای معلی حوزه/ رئیس بنیاد حجاب وعفاف استان قزوین از استقرار گروه جهادی شهید حجت اسدی در کربلای معلی ومسیر نجف به کربلا در مراسم ار بعین حسینی خبرداد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵:۰۰
رئیس ستاد اقامه نماز استان قزوین: در فرهنگ سازی نماز خلاقیت و نوآوری به خرج داده شود حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز استان قزوین گفت: در حوزه فرهنگ سازی نماز باید خلاقیت و نوآوری به خرج دهیم و این موضوع مهم را در نهاد خانواده فرهنگ سازی کنیم.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۸:۲۳
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قزوین: مسئولین میدان را برای جوانان باز کنند حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: مسئولان وظیفه دارند براساس ابلاغ ها و سندهایی که رهبر معظم انقلاب ارائه می‎دهند، به جوانان میدان بدهند، البته این بدان معنا نخواهد بود که از تجربیات پیشکسوتان استفاده نشود.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۸:۲۲
مدیر حوزه علمیه قزوین: خدمت به زائران اربعین تمرین ولایت‌ پذیری است حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین بر ضرورت خدمات رسانی مطلوب به زائران اربعین تاکید کرد و گفت: خدمت در مسیر اربعین حسینی، تمرین ولایت‌ پذیری است و خادمان موکب ‌ها با در خدمت به زائران، با یکدیگر مسابقه بگذارند.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۸:۰۴
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین: ساخت مصلی در اولویت شورای سیاستگذاری نیست حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: با توجه به شرایط ویژه کشور و مردم از لحاظ اقتصادی، اولویت دفتر شورای سیاستگذاری ساختن مصلی در شهرها نیست و این دفتر هیچ گونه برنامه ای برای ساخت مصلی های جدید ندارد.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۷:۴۸
در همایش بانوان اربعینی مطرح شد: پیاده روی اربعین بِرند جهانی شیعه در دنیاست/ احترام مردم عراق حفظ شود حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین، در همایش بانوان اربعینی تصریح کرد: امروز مراسم پیاده روی اربعین حسینی به بِرند جهانی شیعه در دنیا تبدیل شده و در واقع یک سرمایه اجتماعی است که باید بیش از همیشه آن را تقویت کنیم.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۳:۵۹
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی: دستگاه های اجرایی بسیج شده اند تا مشکلات زائرین اربعین را کاهش دهند حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مشکلات مسئله ارز و فشار اقتصادی که بر مردم وارد شده است، خوشبختانه تمام دستگاه های اجرایی در کشور بسیج شده اند تا مشکلات ورود و خروج زائرین اربعین را کاهش دهند.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۳:۵۹
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قزوین: در انتقال پیام های شهدا به نسل جوان کوتاهی نشود حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: پیام ها، رشادت ها و ایثارگری های شهدای هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی به نسل جوان منتقل شود و در این راه نباید کوتاهی کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۶:۴۰
مدیر کل دادگستری استان قزوین: تکریم مردم در دستگاه قضایی مهمترین عامل احساس عدالت است حوزه/ مدیر کل دادگستری استان قزوین گفت: باید مجموعه قضایی به گونه‌ای رفتار کنند که مردم در جامعه احساس عدالت داشته باشند و بتوانند در محاکم و دادگاه‌ها به راحتی از حق خود دفاع کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۶:۰۹
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: تضعیف سپاه پاسداران، تضعیف انقلاب و نظام است نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با تاکید به اینکه تضعیف سپاه پاسداران، تضعیف انقلاب و نظام اسلامی است، گفت: باید در برابر ادعای دروغین دشمنان درباره وضع حقوق بشر و برنامه موشکی ایران هوشیار باشیم و بدانیم دشمن به دنبال نابودی نظام ایران اسلامی است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۵:۵۷
انتقاد دادستان کل کشور از حضور زنان در ورزشگاه آزادی/ در نظام اسلامی حریم ها شکسته نشود حوزه/ دادستان کل کشور گفت: از حضور دیروز زنان در ورزشگاه گلایه داریم، نظام ما اسلامی است، ما مسلمان هستیم، وقتی خانمی به ورزشگاه می‌رود و با مردانی که با لباس ورزشی و نیمه برهنه مواجه می‌شود و آن‌ها را می‌بیند، گناه می‌کند؛ برخی دنبال این هستند که حریم‌ها را بشکنند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۵:۳۴
تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا: جلسات آموزش و پرورش و حوزه علمیه باید محتوا محور باشد حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا گفت: این گونه جلسات میان حوزه علمیه و آموزش و پرورش باید بیشتر برگزار شده و محتوا محور بوده وهمچنین باید در این جلسات نقاط ضعف و قوت مورد بررسی قرار گیرد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۴۲
دبیر کمیته فرهنگی ستاد اربعین قزوین خواستار شد: اجرای برنامه های فرهنگی در موکب های اربعین حوزه/ دبیر کمیته فرهنگی ستاد اربعین حسینی استان قزوین گفت: جریان بزرگ پیاده روی اربعین حسینی که هر سال گسترده تر از سال قبل از آن برگزار می شود، توقف ناپذیر است، زیرا اراده و مدیریت الهی پشت این جریان قرار دارد.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۸:۳۸
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین: عراقی ها در پذیرایی از زائران ایرانی اربعین از جان و مال دریغ ندارند حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: امروز عراقی ها در استقبال و پذیرایی از زائران ایرانی اربعین از جان و مال دریغ ندارند و همه وجودشان را فدای زائر اربعین می کنند تا رفاه بیشتری را نصیب زوار کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۷:۵۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس