*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ \ ۱۰ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Monday, December 17, 2018
استاد حوزه علمیه قزوین: حمله تروریستی چابهار جز شکست و خواری چیزی عاید حامیان تروریست ها نکرد استاد حوزه علمیه قزوین گفت: دشمنان در این ۴۰ سال انواع برنامه های تروریستی را علیه این ملت رشید و با بصیر انجام دادند، ولی جز شکست و خواری و مفتضح بودن چیزی عاید حامیان این گروهک خود فروخته نشده است.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۰۹:۲۲
عضو شورای حوزه علمیه استان قزوین : دانشجو نماد بصیرت و مبارزه با استکبار است حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه استان قزوین، دانشجو را نماد بصیرت و مبارزه با استکبار دانست و گفت: امروز دانشجو باید تکلیف خود را بداند، زیرا دانشجویان دیروز با آگاهی از تکالیف خود کارهای بزرگی از جمله تسخیر لانه جاسوسی را انجام دادند.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۰۹:۱۵
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: حادثه تروریستی چابهار نشانه بزدلی دشمنان است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین با اشاره به اقدام تروریستی در شهر چابهار، گفت: اقدام کور، ناجوانمردانه و بزدلانه دشمنان در این شهر نشان دهنده آن است که آنها با اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی مشکل داشته و نمی خواهند این کشور در امنیت و اقتدار باشند.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۷:۰۷
عضو خبرگان رهبری در جمع طلاب تاکستانی: «یمانی» همان بابیت دومی است که انگلستان ایجاد کرده است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین تلخابی با بیان این که یمانی، همان بابیت دومی است که انگلستان ایجاد کرده است، گفت: چون بابیت و بهاییت به موفقیت چندانی دست نیافتند، لذا استعمار عَلَم یمانی را برای انحراف جامعه شیعی تقویت کرد.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۶:۰۸
مدیرحوزه علمیه خواهران قزوین: اعمال تروریستی دشمنان نشانه ضعف واستیصال است حوزه / مدیرحوزه علمیه خواهران قزوین حرکت تروریستی و ناجوانمردانه دشمنان انقلاب اسلامی درشهرستان چابهار را محکوم و از نیروهای امنیتی خواستار برخورد با این گروه ها شد.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۵:۰۰
دبیر جمعیت بانوان فرهیخته قزوین: آسیب‌ها و تهدیدهای خانواده شناسایی شود حوزه/ دبیر جمعیت بانوان فرهیخته قزوین گفت: امروز باید آسیب ها و تهدیدهای خانواده را به خوبی در جامعه شناسایی کرد، چرا که این نهاد مورد تعرض دشمنان قرار داشته و باید در تقویت و تعالی آن کوشا باشیم.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۰۸:۱۰
ارسال ۶۰ اثر به دبیر خانه همایش «اندیشه راقی» حوزه/ در همایش اندیشه راقی از ۱۶ جلد کتاب «منشور حوزه و روحانیت از منظر مقام معظم رهبری» توسط نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین رونمایی شد.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۵:۳۲
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: روحانیون اندیشه های امام(ره) و رهبری را تبیین کنند حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: اگر از ولایت فاصله بگیریم دیگر هر کس که ثروت، قدرت و نفوذ بیشتری دارد سردمدار مردم می شود، لذا ما طلبه ها باید دغدغه داشته باشیم و مبانی قرآنی امام راحل و مقام معظم رهبری را استخراج و آنها را تبیین و تبلیغ کنیم.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۵:۲۸
دبیرکل خانه اندیشه ولایت تاکید کرد: گفتمان سازی اندیشه های امام و رهبری با رویکرد حرکت جبهه ای دبیرکل خانه اندیشه ولایت گفت: رسالت ما در خانه اندیشه ولایت، شناسایی، توانمند سازی و ارتقای اثر بخشی فعالان در عرصه تبیین، تبلیع و گفتمان سازی اندیشه های امام راحل و مقام معظم رهبری با رویکرد حرکت جبهه ای است.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۳:۴۳
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: معرفی اندیشه های امام(ره) و رهبری به جوانان وظیفه روحانیت است مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: معرفی اندیشه‌های حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری و ماهیت انقلاب اسلامی به جوانان، جزو وظایف ما و از واجبات بوده و باید زمینه را فراهم کنیم تا نسل جوان، خودش اندیشه‌های امام (ره) و رهبری را لمس کرده و به حقیقت پی ببرند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۳:۲۲
مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین: تبیین اندیشه های ولایت از ضروریات اصلی روحانیت است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین گفت: امروز تبیین اندیشه های امامین انقلاب اسلامی از ضروریات اصلی جامعه روحانیت می باشد، چرا که توجه به بیانات ولایت گره گشای تمام امور جاری درکشور است.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۶:۲۹
نشست روشنگری در حوزه علمیه خواهران کوثر برگزار شد حوزه/ حوزه علمیه خواهران قزوین گفت: تداوم و پیشرفت اسلام امروز مرهون علمای مومن و انقلابی است که این چنین توانسته طلاب و شاگردان برجسته و نخبه را تربیت نمایند.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۵:۵۸
در مدرسه علمیه سفیران هدایت قزوین تاکید شد: ملت ایران ترسی از عربده کشی های آمریکا ندارد حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین با بیان این که ملت ایران بارها در امتحانات مختلف سربلند بیرون آمده و هیچ گونه ترسی از عربده کشی ها استکبار جهانی به ویژه آمریکا نداشته و نخواهد داشت، گفت: استکبار با تمام ایادی تلاش می کنند افق جمهوری اسلامی را سیاه جلوه دهند، اما به برکت توکل و اراده ملت هر روز شاهد توفیقیات درخشان در این کشور هستیم.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۰:۲۶
ارسال ۴۰ مقاله علمی به همایش بزرگ «اندیشه راقی» حوزه/ رئیس خانه اندیشه ولایت استان قزوین از ارسال ۴۰ مقاله علمی به همایش بزرگ «اندیشه راقی» اشاره کرد و گفت: ۴۰ مقاله علمی در زمینه دیدگاه های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به دبیرخانه همایش ارسال شده است. همچنین دراین همایش از کتاب «منشور حوزه و روحانیت» رونمایی خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۰۲:۲۵
رئیس بنیاد حجاب و عفاف استان قزوین خواستار شد: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در برنامه های رسانه ملی حوزه/ رئیس بنیاد حجاب وعفاف استان قزوین گفت: ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در رسانه ملی را مهم دانست و بیان کرد: هنرمندان بیش از پیش در رابطه با ترویج فرهنگ حجاب و عفاف با تولید سریال ها وبرنامه هایی با این مضمون، توسعه فرهنگ اسلامی تلاش کنند.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۲۳:۴۷
استاد حوزه علمیه قزوین: پخش سریال های قرآنی و مذهبی از رسانه ملی نیاز جامعه است حوزه/ حجت الاسلام تقی خانی به پخش سریال های قرآنی و مذهبی از رسانه ملی را با اهمیت دانست و گفت: پخش سریال های یوسف پیامبر، مختارنامه، حضرت علی (ع)، و... بسیار تاثیر گذار بود و باید این روند به خوبی تداوم داشته باشد، تا خانواده ها و جوانان با سیره و روش زندگی ائمه معصومین(ع) بیشتر آشنا شوند.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۸:۰۵
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین: نمایندگان مجلس مانند شهید مدرس در خدمت انقلاب و مردم باشند حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین با اشاره به وظایف مهم و حساس نمایندگان مجلس، گفت: امروز با توجه به شرایط حساس کشور نمایندگان مجلس باید مانند شهید مدرس با بصیرت و شناخت درست از برنامه های دشمنان داخلی و خارجی، در خدمت انقلاب و مردم باشند.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۷:۳۶
مدیر حوزه علمیه قزوین: شناخت و استخراج اندیشه های رهبری شرط ماندگاری انقلاب است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی گفت: نخبگان، فضلا و طلاب باید دیدگاه های پویا و راهگشای رهبری معظم انقلاب را استخراج کرده و در جامعه اسلامی عملیاتی و به مرحله اجرا در آورند.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۷:۲۳
مدرسه علمیه دوران صفویه که چشم انتظار باز سازی است+ عکس مسجد و مدرسه پیغمبریه در قسمت شمالی بقعه پیغمبریه و در حاشیه شرقی خیابان پیغمبریه قزوین قرار دارد. بنای این مجموعه کوچک در زمان شاه طهماسب صفوی شروع شد و سارو تقی، وزیر شاه عباس دوم در سال ۱۰۵۴ هجری قمری آن را به پایان رسانید.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۷:۰۳
همایش بزرگ «اندیشه راقی» در قزوین برگزار می شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: همایش بزرگ «اندیشه راقی» با رویکرد اندیشه های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری با حضور اندیشمندان و فضلای حوزه، روز چهارشنبه ۱۴ آذر، در شبستان حضرت امیرالمومنین (ع) قزوین برگزار می شود .
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۲۱:۵۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس