*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ آیان ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢ صفر ١٤٣٩ \ Monday, October 23, 2017
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: قوام شریعت به امربه معروف و نهی از منکر است مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر تا بدانجاست که سایر فرایض در پرتو اجرای آن، بر پا داشته می شود و جامعه اسلامی محقق می گردد، از این رو هرگاه در جامعه ای این فریضه مهم به اجرا گذاشته نشود و افراد در قبال پیاده شدن این امر خطیر احساس مسئولیت نکنند، مرگ آن جامعه حتمی خواهد بود.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۷:۳۱
مسئول کارگروه معنوی یاوران اربعین استان قزوین: امام حسین(ع) هرگز درباره حق و دین خدا با دشمنان مذاکره نکرد حوزه/ حجت الاسلام افشار تصریح کرد: امام حسین(ع) هرگز درباره حق و دین خدا با دشمنان مذاکره نکرد و حاضر نشد در مقابل دشمن کوچکترین نرمشی داشته باشد و این سیره امام(ع) در عرصه مدیریتی کشور، باید الگوی مدیران نظامی اسلامی در مواجه به جبهه استکبار جهانی باشد.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۶:۳۹
عضو خبرگان رهبری مطرح کرد: سه عامل کم رنگ شدن فرهنگ اقامه نماز در جامعه حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: مدیران دستگاه های خدماتی، دولتی، و ... نسبت به اقامه نماز جماعت در ادارات اهتمام ویژه ای داشته باشند، چرا که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مسئولان الگوی مردم هستند و رفتار و کردارشان زمانی که با نماز همراه است، بهتر می تواند در جامعه نمود پیدا کند
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۶:۳۰
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: اقتدار ایران حاصل خون شهداست/ مردم و مسئولان قدر بدانند حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: اقتداری که نظام جمهوری اسلامی در دنیا به آن دست یافته است، به برکت خون شهدا و در سایه رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۶:۳۰
استاد حوزه علمیه قزوین در جمع طلاب: امام حسین(ع) رمز آزادی و قیام عليه ظالمان است حوزه/ هر ساله در ایام اربعین میلیون ها زائر به قصد زیارت امام حسین (ع) به سمت کربلای معلی قدم بر می دارند، محبت امام حسین (ع) دراین قلبهاست که آنها را چنین به حرکت درمی آورد، زیرا حضرت سیدالشهدا (ع) رمز بقای دین اسلام و رمز آزادی و قیام عليه ظالمان است.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۵:۵۷
مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین: نهضت عاشورا منطبق بر کلام الهی بود مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین گفت: قرآن کریم در واقع کتاب انقلاب حسینی است، چرا که قیام اباعبدالله الحسین(ع) با همه وجوه و ابعادش منطبق با کلام الهی صورت پذیرفت، بنابراین کتاب نهضت عاشورا و دکترین قیام سیدالشهداست.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۵:۱۸
استاد حوزه علمیه قزوین : حجاب هویت زن مسلمان است حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین، حجاب را هویت زن مسلمان دانست و گفت: عفاف وحجاب از بسیاری از مشکلات و آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند و باید خانواده ها در مسیر ترویج ارزش های اسلامی حرکت کنند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۲۰:۳۵
عضو مجلس خبرگان رهبری: سپاه پاسداران مظهر عینی «استقلال» کشور است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اسلامی با اشاره به هجمه دنیای استکبار به ویژه آمریکا علیه سپاه، تصریح کرد: سپاه پاسداران، مظهر عینی «استقلال» کشور است، چراکه با قدرت از اسلام و انقلاب دفاع می کند و در مقابل آمریکای جنایتکار، رژیم صهیونیستی و دیگر کشورهای سلطه گر ایستاده است.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۶:۵۰
تولیت مدرسه علمیه خواهران شهرستان بویین زهرا: عده‌ای می‌خواهند چهره جنایتکار آمریکا را تطهیر کنند حوزه/ تولیت مدرسه علمیه خواهران شهرستان بویین زهرا با اشاره به این که عده‌ای می‌خواهند چهره جنایتکار آمریکا را تطهیر کنند، گفت: ایران اسلامی امروز با دشمنی به نام آمریکا مواجه است که در جنایت، توطئه و کشتار مردم بی گناه از شیطان هم خطرناک‌تر است و مردم باید با بصیرت و آگاهی دشمنان خود را خوب بشناسند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۵:۳۶
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین تبیین کرد: آثار و برکات دنیوی و اخروی عمل صالح حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: عمل صالح در بهشت همه چیز را برای صاحبش فراهم می‌کند و قیامت انسان را راحت و آسوده می‌گرداند و اگر کسی در زندگی دنیایی مراتب و منازل قیامت را درک کند، آنچه در دنیا برایش خیلی مهم و بزرگ بود، کوچک می‌شود و از چشمش می‌افتد.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۵:۱۴
مدیر حوزه علمیه استان قزوین تاکید کرد: ضرورت شناخت صحیح ارکان جنگ نرم حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین تصریح کرد: باید در برابر تهاجمات فرهنگی به مقوله شناخت صحیح از جنگ نرم و شناسایی ارکان آن به عنوان نقطه آغازین و ضروری در هر برنامه‌ریزی توجه داشت.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۵:۱۲
مشاور استاندار قزوین در امور روحانیون تاکید کرد: ضرورت توسعه گروه ها و اردوهای جهادی حوزه/ مشاور استاندار قزوین در امور روحانیون گفت: جهاد تنها مختص عرصه نظامی نیست بلکه در کنار جهاد نظامی جهادهایی، چون جهاد امنیتی، فرهنگی و اقتصادی هم وجود دارد، چرا که عرصه جهاد یک عرصه تمام نشدنی است که تنها به یک مرحله و یا یک نقطه ختم نمی‌شود.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۲:۵۵
مسئول کارگروه یاوران معنوی استان قزوین: برگزاری نمایشگاه عکس روحانیون حوزه علمیه قزوین در کربلای معلی حوزه/ مسئول کارگروه یاوران معنوی استان قزوین گفت: فعالیت های روحانیون و طلاب حوزه علمیه قزوین در قالب نمایشگاهی درسالن اجتماعات بعثه مقام معظم رهبری در کربلای معلی به نمایش در خواهد آمد.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶:۴۳
مدیر حوزه علمیه قزوین: محورهای وحدت آفرین در مراسم اربعین پررنگ شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با تاکید بر این که محورهای وحدت آفرین در مراسم اربعین حسینی باید پررنگ شود، افزود: باید از این فرصت استفاده کرد و بهترین بهره‌ها را برد، در همین راستا ضمن پیروی از منویات مقام معظم رهبری، نباید کاری انجام دهیم که اساس این جریان زیر سؤال برود.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۵:۲۴
استاندار قزوین در جلسه ستاد اربعین: زائران اربعین بدون روادید وارد عراق نشوند حوزه/ استاندار قزوین در جلسه ستاد اربعین استان، گفت: امسال به دلیل شرایط امنیتی موجود در عراق سخت گیری ها بیشتر است تا حادثه ای رخ ندهد، لذا باید همه زائران را تشویق کنیم تا از مسیر قانونی عمل کرده و حتما روادید دریافت کنند.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۴:۳۲
معاون فرهنگی وآموزشی بعثه مقام معظم رهبری: زائران اربعین به حاکمیت و قوانین عراق احترام بگذارند حوزه/ معاون فرهنگی وآموزشی بعثه مقام معظم رهبری با اشاره به این که برخی به دنبال آن هستند که بدون روادید در مراسم اربعین حضور یابند، تصریح کرد: باید به حاکمیت دولت عراق و قوانین این کشور احترام گذاشته شود.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۳:۲۰
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین تاکید کرد: ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه ای اربعین رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: نقش اربعین و همسویی این جریان با مقاومت اسلامی باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد و متوجه باشیم که پیاده‌روی اربعین سرمایه عظیمی برای ارتقای روحیه جبهه مقاومت اسلامی است.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۲:۳۶
مدیرکل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران کشور: مسئولان به وظایف خود در حوزه فرهنگ عمل کنند حوزه/ مدیر کل تبلیغ مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران کشور گفت: دغدغه اصلی مقام معظم رهبری توجه به مسائل فرهنگی است و این مسئله در جامعه اسلامی باید بیش از دیگر مسائل در اولویت کار مسئولان قرار بگیرد.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۶:۳۶
استاد حوزه علمیه قزوین: نقشه راه زندگی فردی و اجتماعی از قرآن دریافت شود حوزه/ حجت الاسلام هادی، قرآن را نقشه راه زندگی فردی و اجتماعی خواند و گفت: کتاب الهی (قرآن ) در مراحل مختلف زندگی راهنمای انسان‌ها به‌سوی پیشرفت و تعالی است و درصورتی‌که انسان‌ها به دستورات آن عمل کنند، می‌تواند آنها را به سمت خوشبختی سوق دهد.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۳:۳۲
تولیت مدرسه علمیه شهرستان آوج: آمریکا با هویت دینی مردم ایران مشکل دارد حوزه/ حجت الاسلام هاشمی در جمع اساتید و طلاب گفت: آمریکا با شیوه های مختلف به جنگ جمهوری اسلامی ایران آمده و در تلاش است تا ماهیت دینی مردم و هویت نظام اسلامی را از بین ببرد.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۳:۲۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس

پربیننده‌ترین اخبار سایت