*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۸ شعبان ۱۴۳۹ \ Wednesday, April 25, 2018
استاد حوزه علمیه قزوین مطرح کرد: تلاش بی وقفه رسانه های دشمن برای القای تصویر نادرست از نظام اسلامی استاد حوزه ودانشگاه گفت: امروز رسانه های دشمن بی وقفه به دنبال القای تصویر نادرست از نظام اسلامی هستند، لذا تشخیص وظیفه بسیار مهم است و باید در کنار عمق بخشیدن به تدین، تکالیفی که ولایت برعهده ما گذاشته اند را به خوبی انجام دهیم.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۲۲:۰۵
مدیر حوزه علمیه قزوین: هر ایرانی در حمایت از تولید داخلی «آتش به اختیار» عمل کند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی در جمع طلاب و اساتید به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «حمایت کالای ایرانی» اشاره کرد و گفت: هر ایرانی با «آتش به اختیار» باید بتواند آنچه را که سخن ولی امر است، جامه عمل پوشانده و از هنر و صنعت و توانایی مردان، زنان و فرزندان این آب و خاک حمایت کند.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۲۲:۰۲
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: مرحوم حجت الاسلام موسوی عمل کننده به آیات قرآن بودند رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: مرحوم موسوی (ره) امام جمعه فقید آبیک در جلساتی‌که در شهرهای مختلف برگزار می‌شد و گردهمایی‌های ائمه جمعه، همواره فعال، جدّی و دغدغه‌مند، مبلغ رسالت‌های الهی و عمل کننده به آیات قرآن بودند.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۲۱:۴۸
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران : بصیرت شرط انجام مأموریت های روحانیت در دنیای امروز است حوزه/ مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه یک عالم و روحانی باید بصیر بوده و درک صحیح از حوادث اجتماعی سیاسی داشته باشد و مقام معظم رهبری به داشتن بصیرت تأکید می کنند، بیان داشت: عالم دینی اگر بصیرت نداشته باشد خسارت زده و خسارت می بیند.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۶:۵۴
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین: معلمان دانش آموزان را «نماز خوان » تربیت کنند معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: امروز باید مربیان، معلمان و اساتید در مدارس و دانشگاهها فرزندان و دانش آموزان را با زاویه و نگاه هنری و دینی به نماز ارتباط دهند و آنها را با فضای عطرانگیز آن آشنا کنند.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۱:۴۴
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین: فضای مجازی جبهه اصلی دشمن است حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: یکی از مقولات تاثیر گذار در حوزه فرهنگی، فضای مجازی است و جبهه اصلی دشمن نیز همین حوزه است و باید از ظرفیت فضای مجازی استفاده شود.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۱:۴۳
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: عده ای در داخل کشور به آمریکا اعلام وفاداری می کنند عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: کسانی که به امید آمریکا دم از نارسایی و ناکارآمدی نظام می زنند، وفادار به آمریکا هستند و همه امتحان پس می دهند و هر کسی بسته به توان خود در ایستگاه های مختلف انقلاب پیاده می شود.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۱:۴۲
مدیر روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین: حمایت از پیام رسان های داخلی در کشور جدی گرفته شود حوزه/ مدیر روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین بر ضرورت حمایت از پیام رسان های داخلی تاکید کرد و گفت: پیام رسان های داخلی در همین مدت کوتاه که بسترهای لازم برای فعالیت آنها فراهم شده، رشد خوبی داشته اند و بدون شک آینده روشنی هم در انتظار آنها است، لذا حمایت از آنها در مقطع فعلی ضروری و الزامی است.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۱:۴۰
مدیر حوزه علمیه قزوین: اقتدار و امنیت ایران نتیجه پیوند ملت با ولایت فقیه است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی تصریح کرد: اگر امروز شاهد پیشرفت‌های گوناگون در کشور هستیم و اگر می‌بینیم ایران اسلامی در اوج اقتدار و امنیت بسر می‌برد، نتیجه پشتیبانی ملت از ولایت فقیه است.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۴:۵۲
استاد حوزه علمیه قزوین تبیین کرد: آسان ترین راه حل مشکلات زندگی حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: حضور پر رنگ خدا در زندگی مشکلات را در برابر انسان کوچک و دشمنان را ذلیل می کند،چرا که نتیجه توجه به خدا در زندگی ایمان قوی است .
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۴:۴۱
در نشست ائمه جماعات تاکستان مطرح شد؛ بهبود فضای کسب و کار با حمایت از کالای ایرانی حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان گفت: حمایت ازکالای ایرانی راه‌‌گشای بهبود کسب و کار و ایجاد اشتغال در جامعه است و مسئولین باید بستر های لازم جهت جذب سرمایه گذار ایرانی را فراهم نمایند تا بدون هیچ گونه دغدغه ای بتواند نسبت به سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال اقدام کند.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۲:۴۳
مدیر مدرسه علمیه زینبیه خواهران شهرستان آبیک: حمایت از کالای ایرانی رونق اقتصاد و رفع بیکاری را به دنبال دارد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه زینبیه خواهران شهرستان آبیک گفت: سنت حسنه نامگذاری سال ها که توسط رهبر معظم انقلاب انجام می گیرد به راستی بستر تحولی بزرگ در عرصه اجتماعی بوده و این نامگذاری ها متناسب با نیاز و یا یک ضرورت در نظر گرفته می شود.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۲:۰۱
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین: ائمه جمعه تهدیدات فضای مجازی را برای آحاد مردم تبیین کنند حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: ائمه جمعه بهترین مروجان و مبلغان دین هستند و باید تهدیدات فضای مجازی را برای آحاد مردم به خوبی تبیین کنند.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۰۲:۳۰
معاون آموزش حوزه علمیه قزوین خبر داد: ۲۵۰ داوطلب برای ورود به حوزه علمیه قزوین رقابت می کنند حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان قزوین از برگزاری آزمون ورودی حوزه استان با شرکت ۲۵۰ داوطلب، همزمان با سراسر کشور در روز جمعه، هفتم اردیبهشت خبرداد.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۲۰:۳۵
تولیت مدرسه علمیه شهرستان آوج : زخارف دنیا دست و پای بسیاری از مردم را بسته است حوزه/ انسانی که با مراقبت، گناهان و معاصی را ترک می‌کند ممکن است با مانع دیگری به نام تعلقات و دلبستگی‌ به دنیا و زخارف آن مواجه شود که دنیا را در نظر او زیبا می‌سازد و در نتیجه او را می‌فریبد و به خود مشغول می‌سازد.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۴:۱۱
در نشست طلاب و اساتید مدرسه التفاتیه قزوین مطرح شد؛ دشمن اقدامات نظام در حل مشکلات را ناچیز و بی‌اثر نشان می دهد حوزه/ دشمن تلاش می‌کند تا اقدامات مسئولان را در حل مشکلات کشور ناچیز و بی‌اثر نشان دهد. همچنین جایگاه ولی‌فقیه را هدف دشمنی با انقلاب اسلامی قرار داده است.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۴:۱۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین: مسئولان به جای حاشیه پردازی به فکر رفع گرفتاری های مردم باشند حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: مسئولین باید دست از حاشیه پردازی برداشته و به فکر مبارزه جدی با فساد و رانت خواری باشند.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۳:۰۷
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: سپاه تکلیف مدار است/ حمایت از کالای ایرانی به معنای افزایش رفاه عمومی است حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری در جمع اساتید و طلاب تاکستان، گفت: سپاه پاسداران بدون منت به وظیفه خود عمل کرده و هرجا که اسلام در خطر باشد، مجاهدانه ورود می کند.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۲:۱۴
در نشست طلاب قزوین تاکید شد؛ غفلت از قرآن غرق شدن در بازار فریبنده دنیاست حوزه/ مسئول قرآن و عترت حوزه علمیه قزوین در جمع طلاب، تصریح کرد: انسان اگر به حقیقت حیات پی نبرد و از سرچشمه قرآن کریم ننوشد به طور قطع در بازار دنیا غرق خواهد شد.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۲:۱۴
معاون تبلیغ حوزه علمیه قزوین خبر داد: اجرای طرح تبلیغی« بینات» در قزوین حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه قزوین از اجرای طرح تبلیغی« بینات» دراستان خبر داد و گفت: ۵۰ نفر در طرح بینات شرکت کرده و از آنها مصاحبه حضوری توسط اساتید حوزه به عمل آمد.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۲۱:۲۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس