*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ \ ۱۰ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Monday, December 17, 2018
نماینده ولی فقیه در قزوین: جلوی زمین خواری برخی مسئولان را بگیرید حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: متأسفانه برخی از مسئولان دست به دست هم داده‌اند و به نام خود و بستگانشان در هفت‌سنگان زمین گرفته‌اند، نباید اجازه دهیم سوءاستفاده‌کنندگان این کار را توجیه کنند.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۳:۰۳
مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان: حوزه و دانشگاه از دستاورد های علمی یکدیگر استفاده کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهید مصطفی خمینی شهرستان تاکستان گفت: حوزه های علمیه می توانند از دستاورد های علمی دانشگاه برای هدایت جامعه در مسیر سربلندی مادی و معنوی استفاده کنند. دانشگاه نیز می توانند از تولیدات علمی حوزه در راستای توسعه کشور بهره ببرد.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۲:۲۲
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: دشمن روی جریان های دانشجویی سرمایه گذاری کرده است حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که دشمن روی جریان های دانشجویی سرمایه گذاری کرده است تا بتواند در آنها رخنه و نفوذ کند، لذا امروز هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان ضرورت دارد، گفت: مهمترين راه مقابله با توطئه های دشمن، كسب اقتدار و عزت علمی به دست دانشجويان و حوزویان است.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۲:۱۴
سرپرست دانشگاه آزاد در ناحیه جنوب و غرب استان قزوین: وحدت حوزه و دانشگاه زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور است حوزه/ سرپرست دانشگاه آزاد در ناحیه جنوب و غرب استان قزوین گفت: بدون تردید وحدت و ارتباط بیشتر حوزه و دانشگاه زمینه شتاب بخشی به توسعه و پیشرفت کشور را فراهم می‌سازد.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۱:۲۵
عضو شورای حوزه علمیه قزوین : در اداره مساجد به جوانان و نوجوانان میدان داده شود حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: نماز بیمه کننده انسان از لغزش و سقوط است، چرا که که شیطان بیش از هر زمانی به هنگام نماز به سراغ انسان آمده و می کوشد ذهن نمازگزار را از توجه ویاد خدا غافل نماید.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۰:۳۷
تهیه کننده صدا وسیمای مرکز قزوین: نبرد رسانه ای نبرد سنگینی علیه نظام اسلامی به راه افتاده است حوزه/ تهیه کننده صدا وسیمای مرکز قزوین گفت: نبرد رسانه ای بسیار سنگینی علیه انقلاب و نظام اسلامی به راه افتاده است، بر همین اساس رسانه‌ها باید دقت بسیار زیادی در این حوزه داشته باشند.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۲۲:۵۲
در مدرسه علمیه محسنیه قزوین تاکید شد؛ طلاب مباحثه را جدی بگیرند حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: مباحثه هم در بین طلاب باید جدی دنبال شود، چرا که اگر نتوانیم درس ها را به خوبی با یکدیگر بحث و مباحثه کنیم، گرفتار ضعف علمی خواهیم شد.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۲۲:۴۴
مدیر حوزه علمیه قزوین: گنجینه معرف اهل بیت(ع) بازگشایی و تبیین شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با تاکید بر ضرورت ترویج معارف اهل بیت(ع)، تصریح کرد: امروز گنجینه ای از کلمات، روایات و احادیث از ائمه معصومین(ع) برای ما شیعیان به یادگار مانده و شما سربازان حضرت ولی عصر(عج) باید این مطالب و روایات را استخراج و آنها را در جامعه ترویج و گسترش دهید.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۵:۲۳
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون قزوین خبر داد: اجرای ۳۰ برنامه بصیرتی در مدارس علمیه قزوین حوزه/ حجت الاسلام مصطفایی بر هوشیاری و بصیرت در برابر هرنوع توطئه های جدید از سوی دشمنان نظام جمهوری اسلامی تاکید کرد و از برگزاری بیش از ۳۰ برنامه بصیرتی در تمام مدارس علمیه قزوین، در هفته اول دی ماه خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۵:۱۶
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین: بصیرت سدی در برابر توطئه های شوم دشمن است حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین با بیان این که بصیرت سدی در برابر توطئه های شوم دشمنان است، گفت: اگر بصیرتی که رهبری معظم انقلاب اسلامی به آن تاکید کردند را نداشته باشیم، نقشه های دشمن در جامعه اجرا خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۴:۵۳
در مدرسه علمیه التفاتیه قزوین تاکید شد؛ ملت ایران جشن انقلاب را باشکوه تر از سال های گذشته برگزار می کند حوزه/ استاد حوزه علمیه استان قزوین گفت: دشمنان در تلاش هستند که این ملت امسال جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را نبیند و یا به خوبی برگزار نکند، ولی بدانند و آگاه باشند که ملت ایران به کوری چشم آنها این جشن را باشکوه تر از سال های گذشته برگزار می کند.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۱:۳۰
به مناسبت سالگرد سفر مقام معظم رهبری؛ نمایشگاه عکس «عطر یار»در قزوین برپا می شود حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه قزوین از برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع «عطر یار» به مناسبت سالگرد سفر مقام معظم رهبری به استان قزوین خبر داد
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۱:۲۵
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: خون شهید مفتح پای درخت وحدت حوزه و دانشگاه ریخته شد حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: تحصیل و تدریس این شهید والامقام در دو محیط آموزشی حوزه و دانشگاه، سبب شد تا اندیشه وحدت میان این دو مرکز علمی از مهم ترین دغدغه های فکری او شود و سرانجام نیز در این راه به شهادت رسید.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۷:۳۷
مدیر حوزه علمیه قزوین خواستار شد: رونق کرسی های آزاداندیشی و نظریه پردازی در حوزه های علمیه حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با بیان این که امروز در حوزه های علمیه نتایج تحقیق و پژوهش، در قالب کرسی های آزاد اندیشی و نظریه پردازی عرضه می شود که بسیار سودمند است، اظهار کرد: برپایی کرسی های نظریه پردازی مستلزم هم افزایی و همراهی مجموعه های مختلف فعال در دانشگاه ها و حوزه های علمیه بوده که باید در این مسئله گام های موثر و جدی برداشته شود.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۷:۲۸
استاد حوزه علمیه قزوین در جمع طلاب: شهید مفتح حوزه و دانشگاه به هم پیوند زد حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: شهید مفتح قشر دانشگاهی را با حوزوی و قشر حوزوی را با دانشجویان به خوبی پیوند زد و همین عامل باعث شد که مورد خشم و غضب دشمنان قرار گیرد.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۷:۰۱
مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین: تضعیف وحدت حوزه و دانشگاه لطمه زدن به کشور است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین گفت: حوزه و دانشگاه دوبال ترقی کشور هستند و هر کسی که بخواهد یکی از این دوبال را تخریب و یا تضعیف کند، به حرکت اساسی و بنیادین کشور لطمه زده است.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۶:۵۴
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: ستادهای نماز جمعه از ظرفیت جوانان انقلابی استفاده کنند نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز خوشبختانه در بدنه اعضای ستادهای نماز جمعه، جوانان انقلابی و نخبه حضور دارند و باید بتوانیم در برگزاری این آیین عبادی سیاسی برنامه های ابتکاری و جذاب داشته باشیم.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۷:۵۳
جشنواره «آدینه» در قزوین برگزار می شود حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین از برگزاری جشنواره فیلم، عکس، داستان، خوشنویسی و خاطره «آدینه» با محوریت نماز جمعه در استان قزوین خبرداد
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۷:۱۸
تجلیل مدیر حوزه قزوین از استاد و پژوهشگر پیشکسوت حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین از مقام علمی و پژوهشی حجت الاسلام والمسلمین سید موسی ابراهیمی تجلیل کرد.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۷:۰۸
برنامه های حوزه علمیه قزوین در هفته پژوهش حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه قزوین برنامه های حوزه استان در هفته پژوهش را تشریح کرد.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۶:۵۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس