*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۵ رمضان ۱۴۳۹ \ Monday, May 21, 2018
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: گرد و خاک آمریکایی ها تاثیری بر فضای انقلابی ایران ندارد مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: آمریکا و سایر دشمنان در مقابل عظمت مردم ایران کم آورده اند و فقط گرد و خاک کرده و بیانیه صادر می کنند و خوب می دانند که از هر راهی که وارد شوند نمی توانند با مردم انقلاب ما مقابله کنند و این دشمنی ها راه به جایی نمی برد.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۸:۴۴
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: مسئولان پاسخ قاطعی به پیمان شکنی آمریکا بدهند عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: مسئولان در قضیه برجام نباید در مقابل آمریکا کوتاه بیایند و باید پاسخ قاطعی به پیمان شکنی آمریکا بدهند.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۸:۳۷
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران: اقدام آمریکا در برابر قدرت ملت ایران هیچ تاثیری ندارد/ دل بستن به وعده های دشمنان اشتباه است مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر این که دل بستن به وعده دشمنان اشتباه است، گفت: ملت ایران سال‌ها در برابر تحریم‌های دشمنان ایستادگی کرد و به دستاوردهای بزرگی که در تصور دشمنان نمی‌گنجید دست پیدا کرده است، دشمنان و در راس آنها آمریکایی ها بدانند که تحریم‌ها در برابر قدرت ملت ما هیچ تاثیری ندارد.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۷:۱۵
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین : امر به معروف لازمه پیشگیری از آسیب ها اجتماعی است حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: در امر به معروف و نهی از منکر باید به پیشگیری بیش از درمان اهمیت داده شود. نگذاریم منکری به وجود بیاید و بعد با آن مقابله کنیم.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۷:۰۷
استاد حوزه علمیه قزوین: امر به معروف و نهی از منکر به عنوان دو منادی بزرگ در قرآن و سنت مطرح است استاد حوزه علمیه قزوین گفت: از آنجایی که مسئله امر به معروف و نهی از منکر به عنوان دو منادی بزرگ در قرآن و سنت مطرح است و بدون شک در پناه عملی شدن آن خیر و برکت در جامعه بوجود می آید.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۷:۰۴
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: بسیج عراق و سوریه را از چنگال آمریکا نجات داد رئیس شورای حوزه علمیه قزوین با بیان اینکه صدور انقلاب اسلامی که مورد تأکید امام خمینی (ره) قرار دارد با تکیه بر روحیه بسیجی محقق خواهد شد، ادامه داد: همه مردم، مسلمانان و مستضعفان عالم قدر بسیج را می دانند، چرا که این فرهنگ کشورهایی نظیر عراق، یمن و سوریه را از چنگال آمریکا نجات داد.
۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۸:۴۶
تهیه کننده صدا وسیمای مرکز قزوین: اساتید حوزه علمیه قزوین میهمان سحرگاهی شبکه قزوین خواهند بود حوزه/ تهیه کننده صدا وسیمای مرکز قزوین گفت:امسال برنامه سحرگاهان که ویژه برنامه ایام سحر ماه مبارک رمضان می باشد با حضور اساتید برجسته حوزه علمیه قزوین ودیگر کارشناسان دراین لحظات معنوی پخش می شود.
۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۵:۴۴
استاد حوزه علمیه قزوین : انقلاب اسلامی ایران یادگار ماندگار امام خمینی (ره) است حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: انقلاب اسلامی ایران یادگار ماندگار امام خمینی (ره) است، چرا که در تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی این انقلاب فراز و نشیب های بسیاری را پشت سر گذاشته است که این موضوع نشان از عمق کینه توزی و دشمنی دشمنان انقلاب اسلامی می باشد.
۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۵:۳۳
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: باید گرد فقر را با ارائه خدمت صادقانه از چهره محرومان رفع نماییم حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: رسالت و ماموریت ذاتی کمیته امداد فقر زدایی است و باید گرد فقر و نداری را با ارائه خدمت صادقانه از چهره محرومان رفع کنند که خوشبختانه در این راه موفق بوده اند.
۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۵:۳۱
با کمترین هزینه در حوزه دفاعی، بسیار قدرتمند عمل کرده ایم حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: در دنیایی که گرگ ها به کمین نشسته اند باید قوی بود و در تمام دنیا کشورها بیشترین بودجه را در حوزه امنیتی و دفاعی هزینه می کنند و ما با کمترین هزینه در حوزه دفاعی بسیار قدرتمند عمل کرده ایم.
۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۵:۲۰
تهاجم غرب با هدف گسترش فرهنگ استکباری آغاز شده است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان گفت: تهاجم فرهنگی غرب به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با هدف گسترش فرهنگ استکباری در کشور آغاز شده است بنابراین مسئولان دستگاه‌های فرهنگی باید با برنامه‌ریزی صحیح با آن مقابله کنند.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۸:۵۵
جهاد اکبر همان نه گفتن به سبک زندگی غربی است حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: امروز دشمن با استفاده از رنگ و لعاب زندگی غربی، تلاش دارد این فرهنگ را به جامعه ما تزریق کند و پوشش و حجاب را از زنان و دختران ما دور کند که جهاد اکبر همان نه گفتن به سبک زندگی غربی است.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۶:۰۲
سبک زندگی ایرانی- اسلامی در پیشرفت و رستگاری جامعه موثر است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه التفاتیه قزوین، گفت: دشمنان با به راه انداختن جنگ نرم و ترویج فرهنگ غربی برای به فراموشی سپردن سبک زندگی ایرانی- اسلامی در جهت رسیدن به اهداف شوم خود هستند و امروز ترویج سبک زندگی ایرانی- اسلامی در پیشرفت و رستگاری جامعه موثر است.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۵:۵۹
مدیر حوزه علمیه قزوین: باید در جذب جوانان به مساجد تلاش کنیم حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: ما باید در بحث مساجد با هیئت امنا ارتباط بگیریم و با شناخت با آنها رفتار کنیم و یا این که نسبت به امام جماعت مسجد شناخت داشته و بر اساس شناخت صحبت کنیم و در خصوص جوانان هم باید این شناخت را داشته باشیم تا آنها را جذب مساجد کنیم.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۵:۴۳
مساجد مهم‌ترین پایگاه معنوی جامعه ایرانی است حوزه/ مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین گفت: مسجدی می‌تواند از فعالیت‌های فرهنگی و هنری‌اش نتیجه لازم را به دست آورد که گروه برنامه‌ریز زبده‌ای داشته باشد، چرا که امروز مساجد مهم‌ترین پایگاه معنوی جامعه ایرانی است.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۵:۴۲
مدیر حوزه علمیه قزوین: حوزه علمیه قزوین علمای ارزشمندی را تربیت و به کشور تقدیم کرده است حوزه./ مدیر حوزه علمیه قزوین از انتشار کتاب فرزانگان علم وسخن قزوین که به ابعاد زندگی علما وفرهیختگان استان قزوین پرداخته قدردانی نمود.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۵:۲۶
آسان ترین راه دستیابی به زندگی با نشاط و با دوام حوزه/ اگر پدر و مادر که در راس خانواده می باشند به وظایف و تکالیف آگاه باشند و آنها را به درستی انجام دهند، نهاد خانواده اثرگذاری لازم بر فرد و جامعه را خواهد داشت و الا باید منتظر فرو ریختن بنیان های این نهاد مقدس بود.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۷:۱۹
با هدف معرفی علما و بزرگان قزوین؛ کتاب «فرزانگان علم و سخن» وارد بازار نشر می شود حوزه/ نویسنده کتاب «فرزانگان علم و سخن» استان قزوین از چاپ این اثر ارزشمند درسال جاری خبر داد.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۳:۵۹
تجلیل مدیر حوزه قزوین از خدمات امام جمعه فقید ‌آبیک مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: مرحوم حجت الاسلام موسوی انقلابی بودن، تبعیت از ولایت فقیه را تا آخرین ایام زندگی خویش حفظ کرد و لحظه‌ای از آرمان‌های امام و رهبری فاصله نگرفت.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۲:۰۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس