*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ \ الأحد ١ رجب ١٤٣٩ \ Sunday, March 18, 2018
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین: پیروی از ولی فقیه شرط اساسی انقلابی گری است حوزه/ مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین، پیروی از ولی فقیه را شرط اساسی انقلابی گری دانست و گفت: بصیرت افزایی و تبعیت از ولایت فقیه را مهمترین راه ایستادگی در برابر توطئه شوم دشمنان است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۲
تولیت مدرسه علمیه شهرستان آوج : دشمن تلاش می کند مردمی بودن انقلاب اسلامی را ضعیف نشان دهند حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان آوج گفت: دشمنان نظام اسلامی همواره در طول سال‌های گذشته و پس از پیروزی انقلاب اسلامی درصدد هستند تا به اشکال مختلف این نظام و ملت را از حرکت در مسیر تعالی و رشد بازدارند ولی تحریم های دشمنان همیشه علیه ملت ایران بی اثر است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۲:۱۶
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: طلاب توجه به تقویت بنیه علمی را مدنظر خود قرار دهند/آگاهی طلاب عامل مهمی برای موفقیت حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور در مدارس و حوزه‌های علمیه را فرصتی ارزشمند دانسته ،چرا که شما طلاب فرصتی که برای علم‌آموزی نصیب شما شده را مغتنم شمرده و بهترین بهره را از آن ببرید.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۱:۵۶
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: شهدا نسبت به دینِ مردم احساس مسؤولیت داشتند/ مادران غیرت و شجاعت را به فرزندان آموزش دهند رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: قرآن در خصوص ویژگی‌های شهدا می‌فرماید آن‌ها کسانی بودند که نسبت به دینِ مردم احساس مسؤولیت داشتند و آنان را به تبعیت از پیغمبران(ص) و دین خدا تشویق می‌کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۷:۱۴
استاد حقوق دانشگاه الجزایر: انقلاب اسلامی منحصر به جغرافیای ایران نیست/ ملت ایران قدر دستاوردهای انقلاب را بدانند حوزه/ استاد حقوق دانشگاه الجزایر گفت:گرچه انقلاب اسلامی در جغرافیای ایران شکل گرفت، اما منحصر به این جغرافیا نیست و پیام آن برای همه انسانهایی است که به دنبال عزت و سربلندی و آزادی هستند و می توانند با الگوگیری از این پیام که منطبق با فطرت انسانی است، در مسیر عزت و سربلندی قرار گیرند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۵:۴۴
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین : دشمن همه توان خود را برای تخریب روحانیت بکار گرفته است مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: دشمن بیدار است و نقشه‎ها در سر دارد تا بتواند روحانیت را تخریب کند و در این راه هر چه در توان دارد به کار می‎گیرد، چرا که روحانیت مورد اعتماد مردم است لذا هدف دشمن تضعیف روحانیت است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۳
تجلیل از ابوالشهید حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی+ عکس حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین به اتفاق طلاب و اساتید مدرسه علمیه التفاتیه با حضور در منزل ابوالشهید حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی، مدیر سابق حوزه استان از خدمات علمی و حوزوی وی تجلیل کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۵
مدیر حوزه علمیه قزوین مطرح کرد: آثار فردی و اجتماعی کسب روزی حلال مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: استجابت دعا دارای شرایط و مقدمات بسیاری است که یکی از آنها پاک کردن روزی از هر گو نه شبهه و حرامی است وبا پاک و حلال بودن مال، دعای انسان به مرحله استجابت می رسد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۹
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: عده ای هنوز باورندارند اگر مدافعان حرم نبودند باید با داعش در کرمانشاه می جنگیدیم عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت:عده ای پس از گذشت سالیان متمادی از ظلم و جنایت داعش در منطقه هنوز این بصیرت را به دست نیاورده اند و در اینکه اگر مدافعان حرم نبودند، ما باید در کرمانشاه و همدان با جریان تکفیری می جنگدیدم، هنوز دچار تردید هستند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۶
معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی استان قزوین: شهدای مدافع حرم نشان دادند که آرمان‌گرایی اسلامی مرز ندارد معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: شهدای مدافع حرم نشان دادند که آرمان‌گرایی اسلام ناب محمدی، مرز ندارد،چرا که این شهدا همه هستی خود را با الگو گرفتن از امام حسین(ع) در راه خدا فدا کردند، ولی اجازه ندادند حرم عقیله بنی هاشم(س) مورد بی حرمتی قرار گیرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۳
بازدید دانش آموزان از مدرسه علمیه تاریخی صالحیه+ عکس حوزه/ معاون فرهنگی مدرسه علیمه صالحیه قزوین از بازدید همه روزه دانش آموزان استان قزوین از نمایشگاه و بخش های مختلف این مدرسه تاریخی خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۸:۲۵
مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان: دشمن با رخنه فرهنگی و مدگرایی چادر را از سر زنان مسلمان بر می دارد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه تاکستان با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن، گفت: دشمن می خواهد با رخنه فرهنگی و مدگرایی چادر را از سر زنان مسلمان بردارد و بنیان جامعه و خانواده ها را با بی بندوباری تضعیف کند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۷:۱۷
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: دشمن در فضای مجازی به دنبال ضربه زدن به کیان خانواده‌هاست حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن در فضای مجازی و جنگ نرم به دنبال ضربه زدن به کیان خانواده‌ها است، گفت: دشمنان به دنبال آن هستند تا عناصر قوام‌بخش جامعه ما را سست کنند تا بتوانند بر ملت ایران غلبه کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۷
مدیر حوزه علمیه قزوین: دشمن با جنگ نرم به دنبال فتح محیط خانه های ماست حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت : دشمن به وسیله نفوذ، دروغ، شایعه پراکنی و با ابزارهای پیشرفته ای که امروز در دنیا وجود دارد از جمله آنها فضای مجازی، وارد جنگ نرم با نظام جمهوری اسلامی شده و اولین سنگری که می خواهد فتح کند محیط خانواده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۹
معاون آموزش حوزه علمیه قزوین خبر داد: مدارس علمیه استان قزوین آماده ثبت نام از داوطلبان تحصیل در حوزه حوزه / معاون آموزش حوزه علمیه قزوین گفت: مسئولین و مدیران مدارس علمیه استان آماده اند تا از افراد علاقه مند به دروس حوزوی ثبت نام نمایند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۹
مسابقات فوتسال حوزه قزوین با شرکت ۱۳ تیم+ عکس حوزه/ رقابت های فوتسال طلاب مدارس علمیه استان قزوین با قهرمانی تیم مدرسه التفاتیه و نایب قهرمانی تیم مدرسه صالحیه به پایان رسید.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۸
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی قزوین تأکید کرد: نقش ویژه کتابخوانی در حفاظت از هویت ایرانی – اسلامی/ سرانه مطالعه تأثیر عمیقی بر روند توسعه کشور دارد حوزه/ معاون امور فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با تأکید بر نقش ویژه کتاب‌خوانی در حفاظت از هویت ایرانی – اسلامی گفت: سرانه مطالعه یک ملت تأثیر عمیقی بر روند توسعه آنان دارد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۹
مدیر حوزه علمیه قزوین: رفع مشکلات فرهنگی نیاز به مدیریت و اقدام جهادی دارد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی با تاکید بر این که فعالیت در عرصه فرهنگ نیاز به روحیه جهادی دارد، گفت: باید در حوزه مسائل فرهنگی جدی ورود کنیم و به الگوی اسلامی و ایرانی توجه شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۴
جزئیات برگزاری اعتکاف در قزوین اعلام شد حوزه/ رئیس اداره تبلیغات شهرستان قزوین گفت: مراسم معنوی اعتکاف ۱۱ تا ۱۳ فروردین ماه سال ۹۷ «۱۳ الی ۱۵ رجب المرجب» برگزار خواهد شد و ستاد اعتکاف، آمادگی لازم برای میزبانی از معتکفین را دارد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۹
معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین خبر داد: اعزام ۱۵۰ طلبه قزوینی به راهیان نور حوزه/ معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین گفت: امسال ۱۵۰ نفر از طلاب، اساتید و خانواده این عزیزان به یادمان های هشت سال دفاع مقدس اعزام خواهند شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس